NOWOŚCI HONDA 2020. HONDA NA GENEVA MOTOR SHOW 2020

Linia produktów Hondy, zunifikowana pod nowym znakiem firmowym – e:TECHNOLOGY, demonstruje ambicje marki dążącej do zaoferowania pełnej gamy zelektryfikowanych środków transportu i innych urządzeń, które zostały opracowane pod kątem współczesnego stylu życia. 

Oprócz nowego modelu Jazz, goście odwiedzający wystawę będą mogli również zapoznać się z wyposażoną w napęd elektryczny Hondą e. Nowe Honda Jazz oraz Honda e to pierwsze z sześciu modeli wyposażonych w zelektryfikowany napęd , które zostaną wprowadzone na rynek, dzięki czemu do 2022 roku wszystkie główne modele Hondy w Europie zostaną zelektryfikowane. 

-

NOWA HONDA JAZZ 2020

Honda zaprezentuje w Genewie nową generację modelu Jazz, w którym po raz pierwszy w standardzie dostępny będzie zaawansowany, dwusilnikowy, hybrydowy układ napędowy – e:HEV. Inżynierowie Hondy zaprojektowali ten charakterystyczny i znany na całym świecie model Hondy od nowa. Powstała dzięki temu atrakcyjna oferta w segmencie kompaktowym: samochód miejski, który łączy wyjątkowo oszczędną eksploatację z niezwykłą codzienną funkcjonalnością. 

-

-

Ponadczasowe nadwozie Hondy Jazz otrzymało nowoczesną, łagodną stylistykę. Płynne kontury układają się w rozpoznawalną jednobryłową sylwetkę która zyskała nową, budzącą emocje prezencję oraz charakterystyczny dla modelu Jazz, niespotykany w tym segmencie poziom komfortu i funkcjonalności. 

Wnętrze nowej Hondy Jazz wzbogacono o intuicyjny system informacyjno-rozrywkowy pozwalający na łatwe komunikowanie się z samochodem, a wraz hotspotem Wi-Fi, gwarantujący pasażerom stały kontakt ze światem. Model Jazz będzie również wyposażony w osobistego asystenta (Honda Personal Assistant) – zintegrowaną jednostkę sztucznej inteligencji, którą po raz pierwszy zastosowano w modelu Honda e. 

-

NOWA HONDA JAZZ CROSSTAR 2020

Aby zwiększyć atrakcyjność modelu, Honda wprowadzi do gamy przypominającą SUVa odmianę Jazz Crosstar, skierowaną do osób prowadzących aktywny tryb życia. Nowy Crosstar, dostępny z tym samym hybrydowym układem napędowym i wnętrzem z udogodnieniami takimi jak w modelu standardowym, dysponuje wyższym prześwitem, tapicerką oporną na wodę i zintegrowanymi relingami dachowymi. 

Optyczne powiększenie modelu uzyskano dzięki odważnie zaprojektowanej osłonie chłodnicy, czarnym wykończeniom oraz stylowym progom. Charakterystyczne dla Crosstara felgi aluminiowe, których ramiona rozszerzają się w kierunku obręczy, zwiększają wrażenie stabilności i poprawiają ogólny efekt wizualny. 

Do modeli Jazz i Honda e dołączą dwie sztuki modelu CR-V Hybrid z oznaczeniem e:TECHNOLOGY, uzupełniając tym samym gamę zelektryfikowanych produktów Hondy na rok 2020. 

-

HYBRYDOWY UKŁAD NAPĘDOWY E:HEV

Na genewskim stoisku Honda zaprezentuje również hybrydowe napędy e:HEV, które będą montowane w CR-V Hybrid oraz w nowym Jazzie. Zaprojektowany na nowo system e:HEV modelu Jazz składa się z dwóch kompaktowych silników elektrycznych o wysokiej mocy, współpracujących z 1,5-litrowym silnikiem benzynowym DOHC i-VTEC, baterii litowo-jonowej, innowacyjnej przekładni o stałym bezpośrednim przełożeniu oraz jednostki sterującej przepływem mocy. Zaawansowane technicznie rozwiązania harmonijnie współdziałają ze sobą w celu zapewnienia wysoce wydajnej, płynnej i bezpośredniej reakcji samochodu na polecenia kierowcy. 

-

-

ROZWIĄZANIA HONDY Z DZIEDZINY ŁĄCZNOŚCI

Oprócz nowej gamy produktów, Honda zademonstruje swoje intuicyjne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji (SI) i zaawansowane rozwiązania z dziedziny łączności. Odwiedzający będą mogli przekonać się jak Honda e i nowy Jazz bezproblemowo integrują się z nowoczesnym stylem życia dzięki zaawansowanym, łatwym w użyciu funkcjom, takim jak Honda Personal Assistant, który dostępny jest w obu nowych modelach. Na wystawie zaprezentowany zostanie również pakiet rozwiązań i usług z zakresu łączności, dostępnych za pośrednictwem aplikacji dla smartfonów My Honda+, dostępnych w obu modelach. 

-

-

ZARZĄDZANIE ENERGIĄ 

Honda zaprezentuje również całą gamę rozwiązań służących ładowaniu samochodów elektrycznych i zarządzaniu energią. Ładowarka Honda Power Charger będzie prezentowana wraz z przykładową miejską infrastrukturą do ładowania opracowaną przez ekspertów z urbtricity. Z kolei prototypowa ładowarka Honda Power Manager pozwoli na zademonstrowanie przewidywanej do wprowadzenia technologii "vehicle-to-grid", czyli przekazu energii z samochodu elektrycznego do sieci energetycznej. 

-

NOWA HONDA CIVIC TYPE R GT, SPORT LINE I LIMITED EDITION 

Uzupełnieniem stoiska będzie prezentacja nowej gamy modelu Civic Type R, z pierwszą publiczną prezentacją nowo wprowadzonych wariantów Sport Line i Limited Edition. W tej części stoiska Honda pokaże również najbardziej ekstremalne osiągnięcia firmy w postaci samochodu Formuły 1 Red Bull Racing RB16 2020, niezrównanego wyścigowego motocykla Repsol Honda Team MotoGP RC213V oraz motocykla Monster Energy Honda Team CRF450 Rally, świeżo po triumfie w Rajdzie Dakar 2020.

-

___

źrodło: Honda Polska 

Czytaj więcej o marce Honda

Sprawdź swoją Hondę w serwisie za jedyne 49 PLN!
Sprawdź swoją Hondę w serwisie za jedyne 49 PLN!

PROMOCJA | Tylko teraz sprawdzenie stanu technicznego samochodów i motocykli - ponad dwadzieścia punktów kontrolnych - za jedyne 49 PLN!

Honda CR‑V 2024 - Nowość w naszych salonach
Honda CR‑V 2024 - Nowość w naszych salonach

HONDA | Nowa Honda CR-V szóstej generacji to wszechstronny SUV, który łączy moc i oszczędność dzięki napędowi hybrydowemu. Oferuje przestronne wnętrze premium, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa Honda SENSING oraz wyrazisty design. To pojazd, który zapewnia zarówno komfort, jak i radość z dynamicznej jazdy, a także bogatą gamę nowoczesnych technologii. 

HONDA e:Ny1 EV 2023 - Cena w Polsce
HONDA e:Ny1 EV 2023 - Cena w Polsce

CENNIK | Nowa Honda e:Ny1 to drugi, w pełni elektryczny pojazd marki na rynku europejskim, łączący nowe podejście do projektowania z wyjątkową jakością wnętrza i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, których efektem jest atrakcyjny, nowoczesny samochód rodzinny. 

Najnowsze oferty

Honda Jazz 1,5 i-MMD Hybrid Crosstar Advance e-CVT
 • Model: Jazz
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna bezstopniowa (CVT)
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Honda HR-V e:HEV 1.5 iMMD Hybryda 131KM 2WD Elegance
 • Model: HR-V
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna bezstopniowa (CVT)
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Honda ZR-V e:HEV 2.0 iMMD Hybryda 184KM wersja Advance z BSI/CTM
 • Model: ZR-V
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna bezstopniowa (CVT)
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony