NOWA ALFA ROMEO TONALE 2022 - PRZETESTUJ W SALONIE

Tonale to pierwszy zelektryfikowany C-SUV marki Alfa Romeo, który został zaprojektowany, aby zapewnić dynamiczną jazdę i charakterystyczną dla Alfy Romeo zwinność, oferując jednocześnie autentyczne wrażenia z hybrydowej jazdy. Najnowocześniejsze technologie i oprogramowanie sprawiają, że jest to najlepiej skomunikowana Alfa Romeo w historii, z całkowicie nowym systemem informacyjno-rozrywkowym, który został zaprojektowany tak, aby zapewnić aktualizacje „Over The Air" i integrację z Amazon Alexa. Tonale można już teraz zamawiać w konfiguracji hybrydowej z 4-cylindrowym silnikiem o pojemności 1,5 litra i mocy 130 KM w wersji Super i Sprint . Silnik 160 KM jest dostępny w wersjach Ti i Veloce. Dla obu poziomów mocy, silnik jest zestawiony z nową 7-stopniową, automatyczną skrzynią biegów podwójnym sprzęgłem z wbudowanym 48 - woltowym silnikiem elektrycznym „P2” o mocy 15 kW i momencie obrotowym 55 Nm (135 Nm dzięki przełożeniu 2,5:1). Silnik elektryczny może napędzać koła nawet wtedy, gdy silnik spalinowy jest wyłączony. Te same silniki można również zamówić w premierowej wersji „Edizione Speciale”: wersji przeznaczonej dla pierwszych klientów, niezwykle bogato wyposażonej w najnowsze technologie i systemy łączności, charakteryzującej się typowym dla Alfy Romeo sportowym charakterem. Alfa Romeo Tonale oferuje niezwykle bogate wyposażenie, które jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagających klientów.

Oferta handlowa jest jasna i przejrzysta, opracowana z myślą o zapewnieniu odpowiednich usług klientowi i nawiązaniu z nim trwałych relacji. Oferta wynajmu Leasys - Smart renting z miesięczną ratą już od 1850 zł netto* oraz rozszerzona do 5 lat gwarancja pozwalają cieszyć się jazdą bez obciążeń i stresu związanego z kosztami utrzymania. Dla klientów zainteresowanych kredytem lub leasingiem, FCA Bank i FCA Leasing przygotowały specjalne produkty z obniżonym oprocentowaniem, stałą stopą procentową gwarantującą niezmienną wysokość raty kredytu nawet przy zmieniających się stopach procentowych oraz ratą balonową, umożliwiające sfinansowanie zakupu nowej Alfy Romeo Tonale i wymianę samochodu na nowy już po 2 latach. Każdy z klientów będzie miał możliwość dopasowania ofert finansowych do swoich potrzeb. Wszystkie czynności od złożenia wniosku o finansowanie po podpisanie umowy kredytu lub leasingu można wykonać zupełnie zdalnie, a papierowa wersja dokumentacji została zastąpiona wersją elektroniczną. Wszystkie oferty finansowe połączone są z rozszerzoną do 5 lat gwarancją producenta.

-

-

“Live Unpredictably”: nowa kamapnia reklamowa Tonale

Emocje zawsze były w centrum uwagi marki Alfa Romeo, a stworzona przez Havas Milan globalna kampania reklamowa Tonale jest tego doskonałym przykładem. Koncepcja kreatywna opiera się na tym, że nowa Tonale Hybrid jest najbardziej połączoną Alfą Romeo w historii: w świecie, w którym technologia oparta na zaawansowanych algorytmach zna i kieruje naszymi wyborami, czyniąc je przewidywalnymi, nowa Alfa Romeo Tonale pokazuje, że to właśnie emocje nadal mogą nami kierować. W spocie reklamowym codzienną rutynę przerywa głos algorytmu, którego zadaniem jest przewidywanie, sugerowanie i kierowanie wszystkimi naszymi wyborami. A jednak dzieje się coś nieprzewidywalnego: Alfa Romeo Tonale przerywa ten ustalony schemat. Algorytm wcale nie zna nas tak dobrze, aby móc interpretować nasze emocje: technologia zamienia się w pasję, a dzięki naszym własnym wyborom życie nadal jest fantastycznie nieprzewidywalne: Hasło kampanii brzmi właśnie: "Live Unpredictably".

-

-

Spot promujący Alfę Romeo Tonale to kolejny krok na drodze nowej strategii przyjętej przez markę, charakteryzującej się nowym podejściem do komunikacji, jeśli chodzi o storytelling , obraz i ton głosu, które wyróżniają się i są natychmiast rozpoznawalne. Wybrany utwór będący hołdem dla włoskiej kultury, jednej z kluczowych wartości marki jest również charakterystycznym elementem tej podróży. Ścieżka dźwiękowa to fascynująca współczesna aranżacja jednej z najpiękniejszych włoskich piosenek, "Amandoti", stworzona specjalnie dla marki. Kampania została przygotowana w oparciu o podejście 360 stopni, od telewizji po prasę, od billboardów po świat cyfrowy.

-

___
źródło: Alfa Romeo Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Alfa Romeo

ALFA ROMEO TONALE WIELKIM ZWYCIĘZCĄ PLEBISCYTU AUTO LIDER 2023
ALFA ROMEO TONALE WIELKIM ZWYCIĘZCĄ PLEBISCYTU AUTO LIDER 2023

ALFA ROMEO | W 21. edycji plebiscytu Auto Lider czytelnicy czasopism Auto Moto i Motor oraz portalu magazynauto.pl oddali przeszło 100 tysięcy głosów na najlepsze ich zdaniem samochody podzielone na 14 kategorii.

100 LAT QUADRIFOGLIO, 60 LAT AUTODELTY
100 LAT QUADRIFOGLIO, 60 LAT AUTODELTY

ALFA ROMEO | Alfa Romeo ogłosiła oficjalne rozpoczęcie obchodów 100-lecia legendarnego symbolu Quadrifoglio (czterolistnej koniczyny) oraz 60-lecia Autodelty.

NOWA ALFA ROMEO TONALE Q4 PLUG-IN HYBRID - CENNIK W POLSCE
NOWA ALFA ROMEO TONALE Q4 PLUG-IN HYBRID - CENNIK W POLSCE

CENNIK | Nowa Alfa Romeo Tonale debiutuje na polskim rynku w wersji Q4 Plug-in Hybrid. W chwili premiery dostępna jest ekskluzywna wersja "Edizione Speciale" wyróżniająca się sportowym charakterem Alfy Romeo i oferująca bogate wyposażenie z zakresu funkcji technologicznych.

Najnowsze oferty

Alfa Romeo Stelvio Veloce 2.0 280KM AT8 Q4  !NOWY MODEL! fabryczny hak holowniczy
 • Model: Stelvio
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Alfa Romeo Tonale Ti 1.5 Hybrid 180KM DCT7 Relingi dachowe DEMO
 • Model: Tonale
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Dwusprzęgłowa
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2022
Alfa Romeo Tonale Edizione Speciale MHEV 1.5 180KM AT7 DEMO
 • Model: Tonale
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Dwusprzęgłowa
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2022

Odwiedź nasze salony