Nowe Renault Clio - Cena w Polsce

Renault ogłasza ceny katalogowe Nowego Renault Clio w Polsce. Od debiutu rynkowego w 1990 roku historia Clio to nieprzerwane pasmo sukcesów. Na całym świecie sprzedano blisko 16 milionów sztuk tego modelu! Clio, ulubiony samochód Francuzów, międzynarodowy bestseller, dwukrotny zdobywca tytułu Samochodu Roku w Europie, od swojego pojawienia się na rynku przez pięć kolejnych generacji było jednym z najbardziej kultowych miejskich samochodów. Dziś możemy zobaczyć nową odsłonę Clio - doskonałą ilustrację Nowej Fali Renault, która niesie z sobą kolejne innowacje. Nowy, bardziej wyrazisty i elegancki styl, wyrafinowane wnętrze z klasą to początek nowego cyklu i pierwsze wcielenie w życie nowego języka stylistycznego marki. Materiały prasowe do pobrania.


Nowy przód, który łączy zaawansowane technologie i dynamikę, nowy, całkowicie odmienny układ świateł, napięte, precyzyjne linie nadwozia sprzyjające wysokiej wydajności nadają Nowemu Clio bardziej wyrazisty charakter. Również od strony technologii Nowe Clio odpowiada dzisiejszym gustom – wprowadzono cyfrowy zespół zegarów i wskaźników we wszystkich wersjach modelu. Jeśli chodzi o silniki, dysponuje bogatą ofertą na rynku w tej klasie – każdy znajdzie konfigurację, która będzie najlepiej odpowiadała jego potrzebom i wymogom epoki. Clio, dostępne od samego początku z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, dostosowywało z biegiem czasu swoją gamę silników, aby móc zawsze zaspokajać potrzeby i oczekiwania klientów poszukujących najniższego zużycia paliwa i najniższej emisji CO2. W 2020 roku, po raz pierwszy w swojej historii, Clio wzbogaciło się o wersję zelektryfikowaną i jest odtąd oferowane także z obowiązkowym w dzisiejszych czasach hybrydowym zespołem napędowym.

Obecnie Nowe Clio prezentuje tę samą filozofię ¬– idzie z duchem czasu, spełnia potrzeby szerokiego spektrum klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, i oferuje gamę wieloenergetycznych zespołów napędowych (benzynowych oraz z napędem LPG) z flagowym silnikiem E-Tech full hybrid o mocy 145 KM na czele. Łączy on dużą przyjemność jazdy z niskim zużyciem paliwa, które wynosi zaledwie 4,2 l/100 km.

Nowe Clio będzie dostępne w trzech poziomach wyposażenia, w tym w nowej wersji esprit Alpine.

Esprit Alpine wyróżnia się sportowym, eleganckim i zarazem zaawansowanym technicznie wyglądem, który dodaje intensywności charakteru nowemu modelowi i doskonale wpisuje się w założenia Renaulution. Aby utrzymać się w czołówce swojej klasy, Nowe Clio jest oferowane z kompletną gamą technologii pokładowych ułatwiających użytkownikom podróżowanie i umożliwiających korzystanie z technologii cyfrowych w takim samym wymiarze, jak robią to na co dzień. Nowe Clio dzięki systemowi multimedialnemu Renault EASY LINK z łącznością bezprzewodową za pośrednictwem smartfona, ustawieniom systemu MULTI-SENSE i dwudziestu systemom wspomagania prowadzenia jest bardziej niż kiedykolwiek dotąd intuicyjne. To prawdziwy „samochód, który zapewnia pełnię życia”.


Nowe Renault Clio - ceny w Polsce


produkcja 2023
ceny katalogowe w zł
   
silnikevolutiontechnoesprit Alpine
TCe 9074 20082 90093 900
TCe 100 LPG78 20089 600 
E-Tech 145 full hybrid99 200107 900118 900źródło:  Renault Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Renault

Masz alergię? Martwisz się o jakość powietrza? W Renault Scenic E-Tech 100% electric zadba o to Air quality sensor
Masz alergię? Martwisz się o jakość powietrza? W Renault Scenic E-Tech 100% electric zadba o to Air quality sensor

Renault | Air quality sensor to funkcja wykorzystująca inteligentny moduł filtrujący wyposażony w czujnik pomiaru jakości powietrza, który oczyszcza powietrze w kabinie. Po aktywacji pełen cykl pracy systemu trwa zaledwie pięć minut.

Osobisty Coach na drogach od Renault
Osobisty Coach na drogach od Renault

Renault | Renault od ponad 50 lat podejmuje działania na rzecz zwiększania bezpieczeństwa. Ich owocem są coraz bardziej zaawansowane technologie wspomagania prowadzenia

RENAULT SYMBIOZ - nowa era rodzinnego samochodu, który zapewnia pełnię życia
RENAULT SYMBIOZ - nowa era rodzinnego samochodu, który zapewnia pełnię życia

Renault | Blisko 60 lat po debiucie rynkowym Renault 16, które było modelem nowoczesnym, przestronnym i zarazem praktycznym, i 40 lat po rewolucji Espace, samochodu z nadwoziem o długości 4,25 m mieszczącym nawet siedem osób, Renault prezentuje model Symbioz, wpisujący się w długą tradycję rodzinnych samochodów Renault zapewniających pełnię życia.

Najnowsze oferty

Renault Arkana Jak nowa, 1.3 TCe mHEV 140 KM salon PL!
 • Model: Arkana
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 22060 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2021
Renault Kadjar 1.3 TCe FAP 140KM Intens EDC Salon PL! Automat.
 • Model: Kadjar
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 53651 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2019
Renault Trafic furgon EXTRA L2H1 HD 2.0 ENERGY DCI 130
 • Model: Trafic
 • Typ nadwozia: Furgon (blaszak)
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony