LEASYS UNLIMITED - WYNAJEM AUTA BEZ LIMITU KILOMETRÓW

Nie ma już żadnych ograniczeń dla zrównoważonej mobilności Leasys. Leasys, marka Stellantis i spółka zależna od FCA Bank, wprowadza Leasys Unlimited, innowacyjną usługę wynajmu długoterminowego dedykowaną modelom hybrydowym i elektrycznym Grupy Stellantis, zaprojektowaną w celu zapewnienia kompletnej i całkowicie bezproblemowej jazdy. Z Leasys Unlimited podróż będzie zmierzać w kierunku wolności: bez wpłaty własnej, bez limitu kilometrów.

Leasys Unlimited zawiera w jednej formule wszystkie usługi niezbędne, aby doświadczyć wynajmu bez obaw związanych z zarządzaniem autem: od ochrony ubezpieczeniowej (OC, ochrona AC, ochrona od kradzieży i pożaru, ochrona szyb) przez Assistance wraz z samochodem zastępczym po obsługę serwisową. Ponadto Leasys wkrótce udostępni swoim klientom aplikację Leasys Umove app, która umożliwia z korzystania ze wszystkich usług świata Leasys z telefonu komórkowego klienta. Start Leasys Unlimited na rynku polskim promują atrakcyjne raty wynajmu dla modeli Nowy Fiat 500 Business Edition, Jeep Renegade LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe oraz Jeep Compass LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe, które kształtują się następująco:

-

2 121 PLN netto

2 222 PLN netto 2 424 PLN netto

-

PROMOCJA ELECTRIC SUMMER 2021

Leasys, marka Stellantis i spółka zależna FCA Banku, rozpoczyna wraz z początkiem lata „Electric Summer”, nową kampanię promocyjną dedykowaną wynajmowi długoterminowemu modeli hybrydowych i elektrycznych Grupy Stellantis, zaprojektowaną z myślą o zaspokojeniu najbardziej zróżnicowanych potrzeb klientów w zakresie ich mobilności. Oferty „Electric Summer”, są dostępne do 31 lipca na głównych rynkach europejskich, na których Leasys prowadzi swoją działalność. Jest to miesiąc promocji pod hasłem zrównoważonego rozwoju środowiska wraz z idealnym rozwiązaniem Leasys – programem Leasys Unlimited. Prezentowane raty dotyczą modeli Plug-in Hybrid Jeepa – Renegade i Compassa. Zostały skalkulowane dla następujących wersji tych modeli: Jeep Compass LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe oraz Jeep Renegade LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe w umowie na 36 miesięcy, bez limitu kilometrów i bez wpłaty własnej. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia OC, obsługi serwisowej, ochrony AC, ochrony od kradzieży i pożaru, ochrony szyb, usługi Assistance wraz z samochodem zastępczym, które są wliczone do raty. W programie Leasys Unlimited możliwe jest sfinansowanie także innych wersji aut elektrycznych i hybrydowych grupy Stellantis.

Leasys Unlimited – program wynajmu długoterminowego na okres 36 miesięcy bez wpłaty własnej i bez limitu kilometrów z szerokim zakresem usług zawartych w racie a (dodatkowo podczas podróży po niektórych krajach europejskich - bez limitu doładowań dostępnych na stacjach Leasys Mobility Stores). Program Unlimited dostępny jest zarówno we Włoszech jak i Belgii, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Polsce a w pozostałych krajach będzie dostępny z początkiem lipca.

Kampania „Electric Summer” dostępna jest również ze swoimi rozwiązaniami finansowymi poświęconymi zrównoważonej mobilności w Szwajcarii za pośrednictwem FCA Capital oraz w Austrii i Grecji za pośrednictwem FCA Bank.

-

___
źródło: Stellantis Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Zastrzegamy sobie prawo do jej zmiany bez uprzedzenia, bez podania przyczyny. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Abarth

Najlepsze życzenia dla Abartha! 75. rocznica powstania - unikalne zdjęcia Nowego Abartha 600e
Najlepsze życzenia dla Abartha! 75. rocznica powstania - unikalne zdjęcia Nowego Abartha 600e

ABARTH | Z okazji swoich 75. urodzin, marka Abarth robi swoim fanom specjalny prezent i prezentuje trzy niepublikowane dotąd zdjęcia Nowego Abartha 600e Scorpionissima: najmocniejszego Abartha w historii, wyposażonego w silnik o mocy 240 KM, mechaniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu i elementy rodem z wyścigów.

Abarth i Breil wydają niepowtarzalny „ryk” tworząc nowy zegarek inspirowany Abarthem 500e
Abarth i Breil wydają niepowtarzalny „ryk” tworząc nowy zegarek inspirowany Abarthem 500e

Abarth | Abarth i Breil po raz kolejny połączyły siły, aby stworzyć nową, limitowaną edycję zegarka Breil Abarth 500e, dostępną w zaledwie 999 egzemplarzach. Współpraca jest hołdem dla pierwszego elektrycznego modelu Abartha: Abartha 500e.

Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet
Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet

WYRÓŻNIENIE | Podczas konwencji dealerów, która miała miejsce w Warszawie, Stellantis Polska przyznał nagrody swoim najlepszym dealerom.

Najnowsze oferty

Abarth Inny 500e Cabrio-Nowy Abarth 500e 155 KM Niebieski Poison (877)
 • Model: Inny
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 9 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Elektryczny
 • Rok produkcji: 2023
Abarth Inny Cabrio 155 KM
 • Model: Inny
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 2 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Elektryczny
 • Rok produkcji: 2023
Abarth Inny Nowy Abarth 155 KM Cabrio
 • Model: Inny
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 7 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Elektryczny
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony