NOWY ABARTH 695 70 ANNIVERSARIO W ROZSZERZONEJ RZECZYWISTOŚCI

W rocznicę urodzin założyciela Carlo Abartha, (Wiedeń,15 listopada 1908 r.), marka z logo skorpiona przedstawiła nową aplikację „Abarth AR 695". Dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości, aplikacja zachęca do świętowania rocznicy Abartha i oferuje użytkownikom „zanurzenie się w świat" ekskluzywnego samochodu z limitowanej edycji, który teraz wyróżnia się nowym spoilerem z regulowaną wysokością.

Aplikacja jest dostępna na głównych rynkach regionu EMEA i można ją pobrać bezpośrednio na urządzenia z Apple Store lub Google Play, klikając następujące linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fca.abarthar 
https://apps.apple.com/app/abarth-ar-695/id1482772529

To nowe narzędzie potwierdza zaangażowanie marki w obecny rozwój technologii. „Abarth AR 695" stanowi przykład ewolucji aktualnych katalogów produktowych, umożliwiając ich łatwiejsze przeglądanie i natychmiastową aktualizację oraz oferując wyjątkowo realistyczne doświadczenia „na pokładzie" nowego Abarth 695 70° Anniversario.

-

ABARTH 696 70 ANNIVERSARIO W SKALI 1:1

Nowa aplikacja „Abarth AR 695" umożliwia użytkownikom, niezależnie od tego, gdzie się znajdują, wyświetlanie samochodu w rzeczywistej wielkości. Wystarczy wykadrować kamerą swojego urządzenia przestronny obszar, aby ustawić model 3D w skali 1:1, wpisujący się i proporcjonalny do otoczenia. Użytkownicy będą mogli poruszać się wokół swojego samochodu, obserwując go w 360 °, będą mogli otworzyć drzwi samochodu, by poznać jego wnętrze, poruszać nowym spoilerem z regulowaną wysokością, włączyć klakson i przyspieszyć, by usłyszeć dźwięk najmocniejszego silnika w gamie: 1,4-litrowego, turbodoładowanego silnika o mocy 180 KM i momencie obrotowym 250 Nm.

Wysoki poziom szczegółowości oraz jakość obrazu pozwalają odczuć użytkownikom, że stoją obok Abartha 695 70° Anniversario, niezwykłego samochodu z edycji specjalnej, która świętuje 70. urodziny marki Abarth & C., składając hołd pomysłowości założyciela Carlo Abartha, który jako pierwszy docenił potencjał tuningu i modernizacji technicznej samochodów ze standardowej produkcji. To jednak nie wszystko. Aplikacja „Abarth AR 695" umożliwia również użytkownikom robienie spersonalizowanych zdjęć u boku wirtualnego samochodu, usytuowanego w wybranym miejscu, i dzielić się nimi z przyjaciółmi za pośrednictwem kanałów społecznościowych.

Warto podkreślić, że nowa aplikacja „Abarth AR 695" kontynuuje ścieżkę zapoczątkowaną przez markę w 2017 roku aplikacją AR poświęconą Abarthowi 124 spider. Abarth był pierwszą marką FCA, która zaproponowała taką cyfrową nowość, o której sukcesie może świadczyć ponad 4000 pobrań i ponad 150 000 transakcji w sklepie Apple Store.

-

„FOLLOW THE SCORPION"

I wreszcie, z okazji urodzin Carlo Abartha, do kolekcji dodano nowe animowane logo, nawiązujące do projektu komunikacyjnego „Follow the Scorpion". Ta najnowsza kreacja świętuje jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu Abartha: rocznicę urodzin założyciela. Z tej okazji stworzono animowany obiekt stylizowany na skorpiona, znak zodiaku, będący legendarnym symbolem marki. Zarys logo ożywa na gwiaździstym niebie, tworząc tarczę, a mocne efekty dźwiękowe podkreślają dynamiczny i innowacyjny charakter Abartha.


___

źródło: Abarth Polska 

Czytaj więcej o marce Abarth

Sportowy Abarth Offshore debiutuje na Top Marques Monaco 2024
Sportowy Abarth Offshore debiutuje na Top Marques Monaco 2024

ABARTH | W 75. rocznicę powstania marki, Abarth po raz kolejny zachwyca swoją społeczność debiutującym nowym Abarthem Offshore, który miał swoją światową premierę podczas wydarzenia „Top Marques 2024”, które odbyło się w dniach od 5 do 9 czerwca w samym sercu Księstwa Monako. Zainspirowany sportowym dziedzictwem marki z logo Skorpiona, nowy Abarth Offshore zbliża Abartha do świata żeglarskiego. Zaprezentowany przez Car Off Shore, został zaprojektowany przy udziale Centro Stile Fiat i Abarth i koncentruje się na sportowym charakterze marki, agresywności, jasnych kolorach i ekscytujących osiągach.

Heritage Hub: zachwycająca wystawa z okazji 75 lat istnienia marki Abarth
Heritage Hub: zachwycająca wystawa z okazji 75 lat istnienia marki Abarth

ABARTH | Z okazji 75. urodzin marki z logo Skorpiona, zespół Heritage grupy Stellantis stworzył tymczasową wystawę, na której prezentowane są niezwykle cenne, rzadkie egzemplarze Abartha należące do prywatnych kolekcjonerów i stałej kolekcji firmy.

Najlepsze życzenia dla Abartha! 75. rocznica powstania - unikalne zdjęcia Nowego Abartha 600e
Najlepsze życzenia dla Abartha! 75. rocznica powstania - unikalne zdjęcia Nowego Abartha 600e

ABARTH | Z okazji swoich 75. urodzin, marka Abarth robi swoim fanom specjalny prezent i prezentuje trzy niepublikowane dotąd zdjęcia Nowego Abartha 600e Scorpionissima: najmocniejszego Abartha w historii, wyposażonego w silnik o mocy 240 KM, mechaniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu i elementy rodem z wyścigów.

Najnowsze oferty

Abarth Inny 500e Cabrio-Nowy Abarth 500e 155 KM Niebieski Poison (877)
 • Model: Inny
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 9 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Elektryczny
 • Rok produkcji: 2023
Abarth Inny Cabrio 155 KM
 • Model: Inny
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 2 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Elektryczny
 • Rok produkcji: 2023
Abarth Inny Nowy Abarth 155 KM Cabrio
 • Model: Inny
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 7 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Elektryczny
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony