NOWA ALFA ROMEO TONALE HYBRID 2022

Moc Tonale debiutuje na drodze w Tempio Voltiano, miejscu, w którym uczczono pamięć wynalazcy Alessandra Volty, w otoczeniu przepięknej scenerii jeziora Como. To właśnie w tym miejscu, ponad 200 lat temu, włoski naukowiec dokonał swojego najsłynniejszego wynalazku: „baterii”, pierwszego generatora energii elektrycznej. Ten przełomowy dla nauki i współczesnej historii patent umożliwia funkcjonowanie naszej technologicznej cywilizacji. Alessandro Volta, prekursor koncepcji zrównoważonego rozwoju, obsesyjnie badał naturę, aby odtworzyć ją dla dobra ludzkości. To innowacyjne podejście jest w pełni podzielane przez markę Alfa Romeo, która poprzez swoje „mechaniczne dzieła” demonstruje, że zrównoważony rozwój technologiczny musi naśladować naturę i czerpać z niej inspiracje, aby się do niej dostosować i żyć z nią w harmonii. Dlatego też najnowszy rozdział w historii włoskiej marki nie mógł się rozpocząć nigdzie indziej, jak tylko w Tempio Voltiano. Dzięki Tonale Alfa Romeo przeszła radykalną ewolucję, wkraczając w nową erę technologiczną, zrównoważoną i zelektryfikowaną. Możliwości drogowe Tonale są oczywiste. Technologia i łączność na pokładzie sprawiają, że jest to najbardziej zaawansowana technologicznie Alfa Romeo w historii. Łączy w sobie jakość i dbałość o szczegóły z dynamicznymi cechami, aby na nowo odkryć sportowy charakter na miarę XXI wieku.

-

-

Alfa Romeo „wjechała” w erę elektryfikacji, pozostając jednocześnie wierna swojemu DNA, które cechuje włoski sportowy charakter, dzięki najnowocześniejszemu systemowi elektryfikacji, zaprojektowanemu z myślą o marce i jej odważnym podejściu. Tonale debiutuje z silnikiem 48v Hybrid VGT („Variable-Geometry Turbo”) o mocy 160 KM, zaprojektowanym specjalnie dla Alfy Romeo. Silnik benzynowy o pojemności 1,5 litra z turbosprężarką o zmiennej geometrii łopatek współpracuje z 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynią biegów Alfa Romeo TCT oraz 48-woltowym silnikiem elektrycznym „P2” o mocy 15 kW i momencie obrotowym 55 Nm (135 Nm dzięki przełożeniu 2,5:1) Silnik elektryczny może napędzać koła nawet wtedy, gdy silnik spalinowy jest wyłączony. Alfa Romeo zdecydowała się na takie rozwiązanie techniczne, aby zaoferować autentyczne wrażenia ze zelektryfikowanej jazdy. Jej osiągi są również imponujące: przy przyspieszeniu od 0 do 100 km/h zegar zatrzymuje się po 8,8 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi ponad 210 km/h. Dostępna jest również wersja Hybrid o mocy 130 KM z 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynią biegów Alfa Romeo TCT i 48-woltowym silnikiem elektrycznym „P2”; w tym przypadku przyspieszenie od 0 do 100 km/h wynosi 9,9 sekundy, a prędkość maksymalna to 195 km/h.

Staranny rozkład masy i najbardziej bezpośredni układ kierowniczy w tym segmencie (13,6:1) sprawiają, że Tonale doskonale zachowuje się na drodze, plasując się w czołówce swojej klasy pod względem dynamiki jazdy. Ponadto, jest to jedyny model w swojej klasie wyposażony w zintegrowany układ hamulcowy (IBS) i łopatki zmiany biegów wykonane z aluminium, zintegrowane z kolumną kierownicy. Zastosowanie stałych zacisków Brembo, z 4 tłoczkami i samowentylowanymi tarczami z przodu oraz pełnymi tarczami z tyłu, zapewnia nienaganną skuteczność hamowania. Nowa Alfa Romeo Tonale Hybrid ma napęd na przednie koła i oferuje w standardzie elektroniczny, samoblokujący mechanizm różnicowy „Dynamic Torque Vectoring” oraz zawieszenie FSD („Frequency Selective Damping”). Jako alternatywa, dostępne jest aktywne zawieszenie „Dual Stage Valve” z elektronicznie sterowaną siłą tłumienia. W obu przypadkach zawieszenie na obu osiach ma architekturę typu MacPherson. Pod względem wyglądu Tonale charakteryzuje się ekskluzywnymi rozwiązaniami technicznymi, które podkreślają sportowy charakter samochodu i gwarantują klientowi wyjątkową i ekscytującą jazdę, przy pełnym poszanowaniu tradycji Alfy Romeo.

-

-

Jako pierwsza na świecie, Alfa Romeo Tonale debiutuje z technologią niewymienialnego tokena NFT („Non-Fungible-Token”), prawdziwą innowacją w sektorze motoryzacyjnym. Alfa Romeo jest pierwszym producentem samochodów, który połączył cyfrowy certyfikat NFT z samochodem. Technologia ta oparta jest na koncepcji „blockchain card”, poufnego i niemodyfikowalnego zapisu najważniejszych informacji dotyczących każdego pojazdu. Ten gotowy do natychmiastowego wykorzystania, zrównoważony i wyróżniający się element wyposażenia samochodu podkreśla innowacyjny charakter Alfy Romeo. Za zgodą klienta, NFT rejestruje dane pojazdu, generując certyfikat, w którym zapisywane są dane dotyczące całego okresu eksploatacji. Może on być wykorzystany jako gwarancja, że samochód był prawidłowo utrzymywany, co ma pozytywny wpływ na jego wartość rezydualną. Na rynku samochodów używanych, certyfikacja NFT stanowi dodatkowe źródło wiarygodnego pochodzenia, które pomaga właścicielowi/dealerowi, ale także nabywcy przy wyborze swojego samochodu używanego.

W samochodzie zastosowano najlepsze oprogramowanie, aby zaoferować charakterystyczne dla marki, ekscytujące wrażenia z jazdy, zapewniając jednocześnie komfort i łączność. W Tonale zastosowano architekturę elektroniczną nowej generacji, która jest zdolna do aktualizacji systemów i programów w trybie „Over-the-air”, dodając nowe elementy do oryginalnej konfiguracji, jak tylko staną się one dostępne. Jedną z najważniejszych nowości Alfy Romeo Tonale są wbudowane funkcje asystenta głosowego Alexa, który zapewnia wygodę obsługi sterowanych głosem funkcji bez użycia rąk, czyli bez odrywania ich od kierownicy, a oczu od drogi. Użytkownicy Tonale mogą więc sterować funkcjami samochodu, w tym odtwarzać muzykę, słuchać audiobooków, uzyskiwać wskazówki dojazdu, sprawdzać natężenie ruchu, zarządzać urządzeniami inteligentnego domu itd. Klienci mogą wchodzić w naturalne interakcje ze swoimi samochodami, mówiąc na przykład: „Alexa, znajdź najbliższą stację benzynową", „Alexa, odtwórz moją playlistę z podróży" lub „Alexa, zadzwoń do mamy”. Dzięki funkcji „MyAlfa” użytkownicy mogą również otrzymywać stałe aktualizacje na temat stanu samochodu, będąc w zaciszu własnego domu, poznać poziom naładowania akumulatora i/lub paliwa, znaleźć punkty użyteczności publicznej, znaleźć ostatnią lokalizację samochodu, wysyłać polecenia zdalnego blokowania i odblokowywania itp. Z czasem nowe funkcje i możliwości będą na bieżąco wprowadzane poprzez aktualizacje oprogramowania „Over-the-air”.

Alfa Romeo Tonale jest w standardzie wyposażona we wbudowany i całkowicie nowy system informacyjno-rozrywkowy. Dzięki spersonalizowanemu systemowi operacyjnemu Android i łączności 4G z aktualizacjami „Over-the-air”. (OTA), oferuje on również treści, funkcje i usługi, które są na bieżąco aktualizowane. System ten obejmuje w pełni cyfrowy ekran zegarów o przekątnej 12,3” oraz główny ekran dotykowy na desce rozdzielczej o przekątnej 10,25”, który przy łącznej przekątnej 22,5” jest największy w tym segmencie. Ponadto, wyszukany, wielozadaniowy interfejs pozwala kierowcy mieć wszystkie informacje na wyciągnięcie ręki, bez odwracania uwagi od drogi, zapewniając obsługę jak w smartfonie.

-

-

NOWA ALFA ROMEO TONALE HYBRID 2022 - JUŻ OD 1 302 PLN netto/miesięcznie

W momencie wprowadzenia na rynek, Alfa Romeo Tonale inauguruje nową strategię gamy z dwoma głównymi poziomami wyposażenia: Super i Ti, oba z jasno zdefiniowaną specyfikacją techniczną, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Poziom wyposażenia Super, będący wejściowym poziomem do wyjątkowego komfortu Alfy Romeo, już od tej wersji wyposażenia wyróżnia bogate wyposażenie standardowe, które jeszcze bardziej można wzbogacić, wybierając wersję Sprint, zawierającą dodatkowe liczne opcje o zdecydowanie sportowym charakterze. Z kolei poziom wyposażenia Ti, uwydatniający elegancję i wyrazisty charakter Tonale, możemy jeszcze bardziej „usportowić”, wybierając Veloce, aby jeszcze bardziej zmaksymalizować właściwości jezdne, osiągi i sportowy charakter. Zgodnie ze strategią upraszczania i racjonalizacji gamy, podejście cenowe również obejmuje uproszczoną i przejrzystą strategię liniową w stosunku do klienta - od momentu zakupu przez cały jego „customer journey”. Cena Tonale w limitowanej, premierowej wersji „EDIZIONE SPECIALE” jest taka sama na głównych rynkach europejskich. Gama Tonale będzie dostępna z miesięczną ratą leasingową zaczynającą się od 1 302 PLN netto* za wersję Super. Tylko w fazie wprowadzenia na rynek, Alfa Romeo Tonale będzie również dostępna w ekskluzywnej wersji „EDIZIONE SPECIALE", niezwykle bogatej w rozwiązania technologiczne i łączność, charakteryzującej się typowym dla Alfy Romeo sportowym charakterem w dwóch poziomach mocy: 130 i 160 KM.

-

NOWE TONALE W KREDYCIE I LEASINGU 105%

Dzięki rozwiązaniom w zakresie mobilności i finansowania FCA Bank, FCA Leasing i Leasys, będzie można usiąść za kierownicą Tonale bez stresu związanego z kosztami utrzymania i ochronie wartości rezydualnej. FCA Bank i FCA Leasing wspierają sprzedaż nowej Tonale, wykorzystując digitalowe-cyfrowe rozwiązania, chroniąc środowisko naturalne w celu zapewnienia bardziej zrównoważonej przyszłości i wspierając klientów przy jej zakupie. Każdy z nich może zdecydować się na jeden z wielu promocyjnych produktów finansowych, ułatwiających kupno samochodu np. w kredycie lub leasingu, o których mowa poniżej, zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Klient ma również możliwość zbadania swojej zdolności kredytowej, korzystając również z funkcji „Prescoringu on-line”. Kalkulator finansowy, który jest dostępny dla klientów FCA Banku na stronie internetowej Banku, umożliwia klientowi wybór dowolnej oferty kredytowej i uzyskanie wstępnej oceny finansowej. Po tym wystarczy kontakt klienta z dealerem, ustalenie szczegółów finansowania i zawarcie umowy o kredyt. Cyfrowe zawarcie umowy kredytu, czy leasingu upraszcza proces, redukuje czas i koszty. Takie rozwiązanie pozwala również zadbać o środowisko naturalne poprzez zastąpienie umowy papierowej jej wersją elektroniczną.

Główną ofertą kredytową, pozwalającą klientowi na zakup droższej wersji wyposażenia i wymianę samochodu na nowy już po 2 latach, jest Kredyt Niska Rata, który został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę w rozwiązaniach finansowych. Kredyt Niska Rata dostępny jest na wszystkie wersje Tonale, które będą dostępne w salonach. Tonale Super jest dostępna w miesięcznej racie w wysokości 1 663 PLN brutto*. Atrakcyjne oprocentowanie kredytu, niska miesięczna rata, dzięki zastosowaniu raty balonowej z gwarancją odkupu przez dealera to jedne z najważniejszych zalet oferty. Klient ma 3 możliwości zakończenia umowy:

 1. spłatę raty balonowej
 2. oddanie Tonale do dealera i wymianę samochodu na nowy
 3. lub sfinansowanie raty balonowej w kolejnym kredycie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci mają możliwość zakupienia droższego samochodu z wyższą opcją wyposażenia, które łącznie z ubezpieczeniem samochodu może sfinansować w dogodnych ratach kredytu. Poza Kredytem Niska Rata FCA Bank w ofercie jest m.in. Kredyt Prawdziwe 0% skierowany do klientów, którzy chcą wnieść na początku finansowania większą kwotę a pozostałą rozłożyć na bardzo atrakcyjne raty miesięczne, co jest możliwe do uzyskania, dzięki oprocentowaniu 0% przez cały okres finansowania i braku opłaty przygotowawczej.

Spółka FCA Leasing przygotowała atrakcyjną ofertę Leasingu od 105% będące odpowiedzią dla klientów zainteresowanych odkupieniem samochodu po okresie leasingu. W produkcie nie wymagana jest pierwsza wpłata a leasing obejmuje finansowanie atrakcyjnych pakietów ubezpieczenia spłaty leasingu lub ubezpieczenia Straty Finansowej GAP oraz możliwość finansowania ubezpieczenia komunikacyjnego Towarzystw Ubezpieczeniowych współpracujących z FCA Leasing Polska. Przy wpłacie 25% rata miesięczna wyniesie 1 302 PLN netto miesięcznie.

Ponadto już po uruchomieniu kredytu czy leasingu klienci mogą korzystać z Portalu Klienta, zawierającego szereg udogodnień. Klient ma stały dostęp do danych umowy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – również bez wychodzenia z domu, na komputerze, tablecie lub smartfonie, dzięki nowym aplikacjom w sklepie Google lub Play! Poza godzinami pracy Biura Obsługi Klienta, klienci mają możliwość m.in elektronicznego składania wniosków, weryfikacji statusu płatności i zmiany danych w umowie, pobierania faktur czynszowych czy samodzielnie dokonywać kalkulacji kwoty pozostałej do spłaty, oszczędzając czas i pieniądze przeznaczane na papier i opłacenie przesyłek pocztowych.

-

LEASYS - WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY TONALE OD 2 400 PLN netto/miesięcznie

Leasys, marka Stellantis i spółka zależna FCA Bank, oferuje rozwiązania wynajmu długoterminowego dla nowego modelu Tonale. Oferta najmu nie zawiera konieczności wniesienia opłaty wstępnej, a koszty rejestracji i ubezpieczenia samochodu są zawarte w racie wynajmu. Wynajem długoterminowy to nowoczesne rozwiązanie dla firm, rozważających użytkowanie nowego samochodu, płacąc za niego stały miesięczny czynsz. Klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu. Dzięki takiej elastyczności oferty klient nie musi się już martwić zbliżającym się terminem ubezpieczenia OC, przeglądu samochodu czy wymiany opon. W zależności od wybranej opcji oraz produktu wszystko to pokrywa miesięczny czynsz o stałej wysokości.

Smart Renting – jedna z najnowszych form wynajmu, w której klient ma możliwość poznania wartości samochodu i jego zakupu po zakończeniu usługi wynajmu, już na etapie podpisywania umowy. Tonale Edizione Speciale jest dostępna w ofercie Smart Renting z 5% opłata wstępną już od 2400 zł netto miesięcznie, a rata zawiera usługę assistance i samochód zastępczy. Zdefiniowano na nowo również całe doświadczenie klienta związane z marką: klient może zamówić Tonale u preferowanego dealera, lub rejestrując się na innowacyjnej platformie online, gdzie w kilku prostych krokach może wyrazić swoją chęć dołączenia do świata Alfy Romeo Tonale.

-

-

NOWA JEDNOSTKA NAPĘDOWA - 48V HYBRID VGT

Hybrydowy silnik wyposażony w turbosprężarkę o zmiennej geometrii łopatek VGT („Variable-Geometry Turbo") o mocy 160 KM debiutuje wyłącznie dla modelu Tonale. Silnik w połączeniu z siedmiostopniową skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem Alfa Romeo TCT i 48-woltowym silnikiem elektrycznym „P2" o mocy 15 kW i momencie obrotowym 55 Nm (135 Nm, dzięki przełożeniu 2,5:1) sprawiają, że dzięki takiemu rozwiązaniu technicznemu możliwe jest poruszanie się w trybie elektrycznym z mocą do 15 kW w każdej sytuacji, w której jest to konieczne, np. podczas jazdy z niską prędkością, parkowania czy turystycznej jazdy, co zapewnia autentyczne wrażenia z hybrydowej jazdy.

Aby zmaksymalizować osiągi i wydajność, wybrano wysokowydajny akumulator litowo-jonowy 48 V drugiej generacji: jego wysoka moc wyjściowa (do 22 kW) zapewnia optymalną moc elektrycznego silnika trakcyjnego, a pojemność (0,8 kWh) jest ponad dwukrotnie większa niż akumulatorów powszechnie stosowanych w systemach hybrydowych BSG. Nowy akumulator ma objętość około 11 litrów, jest więc bardzo kompaktowy: nie wpływa na wielkość przestrzeni bagażowej, ponieważ jest zamontowany pod tunelem środkowym, pomiędzy przednimi fotelami. System „dual voltage" z przetwornicą DC/DC 48-12 V zarządza interfejsem z elektryczną architekturą pojazdu. Dzięki zastosowanej technologii, Tonale 48V Hybrid VGT oferuje typowe osiągi silnika benzynowego, które są jeszcze lepsze, dzięki szybkości reakcji silnika elektrycznego. Przyspieszenie jest stałe z niezwykle liniowym dostarczaniem mocy, ale zużycie paliwa jest porównywalnym z silnikiem diesla. Punktem wejścia do świata Tonale jest wersja Hybrid 130 KM, nowy, 4-cylindrowy silnik benzynowy turbo o pojemności 1,5 litra i mocy 130 KM oraz maksymalnym momencie obrotowym 240 Nm, w połączeniu z siedmiostopniową, skrzynią biegów TCT i wbudowanym 48-woltowym silnikiem elektrycznym „P2" o mocy 15 kW i momencie obrotowym 55 Nm.

Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej nadawał się do użytku hybrydowego, optymalizował termodynamikę, a tym samym pozwalał na zmniejszenie zużycia paliwa. Charakteryzuje się on wysokim stopniem sprężania (12,5:1), nową głowicą cylindrów z kompaktową komorą spalania, układem podwójnych zamiennych faz rozrządu oraz specjalnymi kanałami dolotowymi o wysokim współczynniku zawirowań. Pracuje on w cyklu Millera i zastosowano w nim nowy wysokociśnieniowy układ bezpośredniego wtrysku paliwa, działający pod ciśnieniem do 350 barów.

Wersja 160-konna zaprojektowana została wyłącznie dla Alfy Romeo. Wyposażona jest w nową turbosprężarkę o zmiennej geometrii, która łączy w sobie doskonałą reakcję przy niższych prędkościach obrotowych z wysoką mocą, zapewniającą sportowy charakter jazdy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu wydajności. Układ napędowy generuje moc 130 KM, a maksymalny moment obrotowy osiąga 240 Nm.

W obu silnikach zamontowany jest również system BSG („Belt Starter Generator”), który gwarantuje szybkie i ciche ponowne uruchamianie silnika. Inteligentny system hamulcowy („Intelligent Brake System”) optymalizuje funkcję „auto-ładowania"; wykorzystuje on mieszane hamowanie odzyskowe, aby zmaksymalizować odzysk energii kinetycznej podczas zwalniania, co zwiększa wydajność.

-

Te wyjątkowe rozwiązania techniczne gwarantują wysoką wydajność i niezwykłe osiągi oraz zapewniają klientom autentyczne wrażenia z jazdy hybrydą. Wszystko to, dzięki połączeniu nowego 1,5-litrowego silnika benzynowego z silnikiem elektrycznym, co dodatkowo zwiększa szybkość reakcji. Ponadto, liczne funkcje oferowane przez Tonale sprawiają, że wrażenia z jazdy są jeszcze bardziej komfortowe. Należą do nich:

 • „Silent Start” (cichy rozruch): uruchamianie samochodu bez konieczności włączania silnika benzynowego, wyłącznie w trybie EV
 • „Energy Recovery” (odzyskiwanie energii): odzyskiwanie energii, która w przeciwnym razie zostałaby zmarnowana, podczas gdy samochód zwalnia („e-Coasting”) i hamuje („Regenerative Braking”)
 • „Boost & Load Point Shift”: „e-Boosting" pozwala na zwiększenie momentu obrotowego na kołach, dzięki silnikowi elektrycznemu, wspomagającemu silnik benzynowy; ponadto, wykorzystując odpowiednio skalibrowany moment obrotowy (napędowy lub hamujący) generowany przez silnik elektryczny, można zoptymalizować punkt pracy silnika benzynowego
 • „Electric Drive” (napęd elektryczny): umożliwia poruszanie się, korzystając wyłącznie z silnika elektrycznego, przy wyłączonym silniku benzynowym.

Liczne elektryczne tryby pracy Tonale, znane jako „EV capabilities", pozwalają jej korzystać wyłącznie z silnika elektrycznego (przy wyłączonym silniku benzynowym) w różnych sytuacjach drogowych, takich jak:

 • „e-Creeping”- silnik elektryczny zapewnia możliwość ruszania zwykle spotykaną w pojazdach ze skrzynią automatyczną, dla prędkości, która może wahać się od 0 km/h do prędkości uzyskiwanej przy wolnych obrotach silnika benzynowego na pierwszym biegu lub na biegu wstecznym
 • „e-Launch” - uruchamianie samochodu wyłącznie za pomocą silnika elektrycznego
 • „e-Queueing” - samochód może poruszać się w korku ulicznym, jadąc tak jak z funkcją „stop & go"
 • „e-Parking” - ułatwienie manewrów parkowania, aby zapewnić praktyczną i cichą jazdę.

-

___
źródło: Alfa Romeo Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

*Leasing od 105% Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji samochodów osobowych Alfa Romeo. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów Alfa Romeo.

Kredyt Niska Rata: Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Kredytu Niska Rata: wpłata własna: 41.158,80zł, okres kredytu: 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat: 1.003,07zł; ostatnia rata balonowa: 41.200,03zł; stopa procentowa stała: 10,49 %, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 12,60 %, całkowita kwota kredytu: 65.648,90zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 26.503,12 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1.236,82zł, odsetki: 22.695,42zł, obowiązkowe ubezpieczenie GAP Index 10%: 2.570,88zł), całkowita kwota do zapłaty: 100.859,22 zł. Roczny limit km: 20 000. Dla tego produktu obowiązkowe jest zawarcie umowy ubezpieczenia AC oraz Bezpieczny Kredyt lub GAP a także zawarcie umowy odkupu przez dealera. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Rata 1.663,00 zł miesięcznie dostępna jest dla wybranych konfiguracji kredytów, np. dla samochodu w cenie 157.000 brutto przy wpłacie 47.100 zł i okresie kredytu wynoszącym 48 miesięcy. Wyliczenie na dzień 29.04.2022 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.

Czytaj więcej o marce Alfa Romeo

Alfa Romeo Junior VELOCE debiutuje z nowym, w 100% elektrycznym silnikiem zapewniającym moc 280KM
Alfa Romeo Junior VELOCE debiutuje z nowym, w 100% elektrycznym silnikiem zapewniającym moc 280KM

ALFA ROMEO | Na kilka dni przed testami drogowymi, prace nad Junior VELOCE – wersją wyposażoną w specjalne rozwiązania „made by and for” Alfa Romeo – dobiegają końca.

Przeżyj emocje pierwszego etapu wyścigu 1000 Miglia wraz z Alfa Romeo
Przeżyj emocje pierwszego etapu wyścigu 1000 Miglia wraz z Alfa Romeo

Alfa Romeo | Alfa Romeo powraca na drogi wyścigu 1000 Miglia. Oto najpiękniejsze ujęcia z pierwszego etapu prowadzącego z Brescii do Turynu. Na oficjalnych kanałach społecznościowych Alfy Romeo można śledzić „najpiękniejszy wyścig świata”.

Najnowsze oferty

Alfa Romeo Stelvio Alfa Romeo Stelvio 2.2 Diesel AT8 Q4 Super
 • Model: Stelvio
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 124572 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2017
Alfa Romeo Tonale Veloce 1.5 T4 180KM Hybrid DCT7
 • Model: Tonale
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Alfa Romeo Tonale Veloce 1.5 T4 180KM Hybrid DCT7
 • Model: Tonale
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony