DOSTĘPNE OD RĘKI MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV Z RABATEM DO 35 000 PLN

Oto szczegóły najnowszej oferty Mitsubishi:

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 2021

Nabywcy nowego Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, który jest od ręki dostępny w salonach, mogą liczyć na atrakcyjną ofertę, dzięki której zyskają aż do 35 000 zł przy zakupie pakietu ubezpieczeń PZU 3,99% oraz finansowaniu zakupu w ramach Santander Consumer Bank/Santander Multirent. Do gamy dołączono teraz wersję Inbusiness 4WD, która oprócz stacji multimedialnej SDA z ekranem dotykowym o przekątnej 8-cali z interfejsem Android Auto i Apple CarPlay, czołowych, bocznych i kurtynowych poduszek powietrznych, kolanowej poduszki powietrznej kierowcy, systemu ograniczającego skutki kolizji czołowych (FCM), czy systemu ostrzegającego o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW) w odróżnieniu od bazowej specyfikacji Invite Plus oferuje dodatkowo przednie reflektory biledowe, fotel kierowcy elektrycznie regulowany w 4 płaszczyznach tapicerkę z ekoskóry i system rozpoznawania znaków drogowych TSR. Dzięki zniżkom nowe Mitsubishi Eclipse Cross PHEV jest teraz oferowane w cenach 160 990 zł, 164 990 zł, 170 990 zł i 179 990 zł. Model ten jest dostępny w promocyjnym leasingu 101% i w programie Lease&Go, gdzie miesięczna rata startuje od 1 626 zł netto. Więcej na temat tej oferty można znaleźć na na stronie

-

-

Outlander PHEV MY2020, produkcja 2020

Kupując ten innowacyjny model, klienci mogą liczyć na aż 40 000 zł zniżki, przy zakupie pakietu ubezpieczeń PZU 3,99% oraz finansowaniu zakupu w ramach Santander Consumer Bank/Santander Multirent. Najtańszy Outlander PHEV kosztuje dzięki temu 152 990 zł. Można również skorzystać z promocyjnego leasingu z niskimi ratami - miesięczne raty zaczynają się już od 927 zł netto. Więcej informacji można znaleźć na stronie.

Podwójna oszczędność

Dzięki współpracy polskiego oddziału Mitsubishi Motors i dostawcy paneli fotowoltaicznych – firmy HelloVolt posiadacze modelu Outlander PHEV mogą skorzystać z 5% zniżki, gdy zdecydują się na zakup instalacji HelloVolt. Jednocześnie właściciele systemów fotowoltaicznych HelloVolt mogą liczyć na 3000 zł rabatu przy zakupie modelu Mitsubishi Outlander PHEV. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie.

PHEV - 8 lat gwarancji do 160 000 km

Warto zaznaczyć, że modele Mitsubishi Eclipse Cross PHEV i Outlander PHEV są oferowane z 5-letnią gwarancją (do 100 000 km) na cały samochód wraz z 5-letnim, nielimitowanym przebiegiem Mitsubishi Assistance Package oraz 8 latami gwarancji (do 160 000 km) na pojemność baterii trakcyjnej ładowanej z gniazdka.

-

-

Mitsubishi Space Star 2021

Decydując się na Mitsubishi Space Star, którego cena startuje od 40 990 zł i kupując pakiet ubezpieczeń PZU oraz korzystając z finansowania w ramach Santander Consumer Bank/Santander Consumer Multirent. klienci mogą uzyskać rabat aż do 4000 zł. Ten model jest dostępny w kredycie już od 431 zł brutto/mies. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie.

Outlander MY2020, produkcja 2020

Kupując ten model klienci mogą liczyć na zniżkę do 10 000 zł brutto przy zakupie pakietu ubezpieczeń PZU 4,5% oraz skorzystaniu z finansowania w ramach Santander Consumer Bank / Santander Multirent. Miesięczna rata leasingowa w programie Lease&Go to 1014 zł netto.

L200 2020, produkcja 2021

Mitsubishi L200 2020 z bieżącego roku produkcji jest dostępne w cenie już od 112 860 zł netto przy finansowaniu w Santander Consumer Bank/Santander Consumer Multirent i kupnie pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU. Decydując się na wersję Instyle Plus klienci mogą liczyć na rabat w wysokości 20 000 PLN brutto. Mitsubishi L200 2020 z tegorocznej produkcji jest oferowane w leasingu już od 1037 zł netto /mies. w programie Lease&Go.

Mitsubishi L200 STARK 2020, produkcja 2021, moduł mocy – 502 Nm, 185 KM

Bezkompromisowa, limitowana seria pickupa Mitsubishi L200 o wiele mówiącej nazwie STARK dostępna jest teraz w cenie od 145 920 zł netto, która uwzględnia rabat w wysokości 16260 zł, jeśli klient zdecyduje się na finansowanie w Santander Consumer Bank/Santander Consumer Multirent i pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU. W pakiecie Stark Basic klient otrzymuje orurowanie przedniego zderzaka, poszerzenia nadkoli, relingi dachowe, nakładki lamp przednich i tylnych oraz praktyczny amortyzator pokrywy tylnej burty i niezwykle praktyczne skrzynki na drobne przedmioty w przestrzeni ładunkowej. Wśród opcji dodatkowych klienci znajdą również zabudowy oraz listę aż 200 dodatkowych akcesoriów. Ponadto do Mitsubishi L200 w wersji STARK można zamówić moduł Power, zapewniający pełne 502 Nm momentu obrotowego, 185 KM i elastyczność silnika lepszą aż o 20%. Promocyjna cena modułu Power, która obejmuje koszt montażu, to 4590 zł netto. Więcej informacji o tym modelu można znaleźć na stronie.

L200 2022, produkcja 2021

Mitsubishi L200 2022 z bieżącego roku produkcji jest dostępne w dwóch wersjach – Invite Double Cab i Instyle Plus AT Double Cab w cenach 115 860 zł netto i 134 795 zł netto przy finansowaniu w Santander Consumer Bank/Santander Consumer Multirent i kupnie pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU. Mitsubishi L200 2022 z tegorocznej produkcji jest oferowane w leasingu już od 1046 zł netto/mies. w programie Lease&Go.

-

-

Gwarancja MITSUBISHI do 7 lat

Jednym z kluczowych czynników, które biorą pod uwagę klienci decydując się na nowy samochód jest długa gwarancja o szerokim zakresie. Słynące z niezawodności pojazdy Mitsubishi sprzedawane w autoryzowanej sieci dealerskiej mają gwarancję na okres 5 lat do 100 000 km (w zależności, co nastąpi wcześniej; w pierwszych 24 miesiącach gwarancja nie przewiduje limitu przebiegu) oraz 5-letnią nielimitowaną przebiegiem gwarancję Mitsubishi Assistance Package, zapewniającą przez okres 5 lat bezpłatną pomoc 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w przypadku awarii, wypadku, przebicia opony, kradzieży a także, gdy użytkownik zatankuje niewłaściwe lub zanieczyszczone paliwo albo złamie lub zgubi kluczyk. Dodatkowo polskie salony oferują opcjonalną, przedłużoną gwarancję (ubezpieczenie kosztów napraw) obowiązującą kolejne 2 lata. Jest to jedna z najlepszych ofert na rynku a co najważniejsze, zapewnia ona bezpieczne użytkowanie samochodów Mitsubishi nawet przez 7 lat od momentu zakupu. To także czynnik, który zdecydowanie podnosi atrakcyjność pojazdów marki Mitsubishi na rynku aut używanych, co ma istotne znaczenie w przypadku sprzedaży pojazdu.

___
źródło: Mitsubishi Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Zastrzegamy sobie prawo do jej zmiany bez uprzedzenia, bez podania przyczyny. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Bartłomiej Topa i subarktyczne testy układu S-AWC nowego Mitsubishi Outlander PHEV
Bartłomiej Topa i subarktyczne testy układu S-AWC nowego Mitsubishi Outlander PHEV

MITSUBUSHI | Firma Mitsubishi Motors szykuje się do wprowadzenia na europejski rynek nowego, zaadaptowanego do wysokich wymagań klientów Starego Kontynentu, modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2025

Mitsubishi Outlander PHEV 2023 wygrywa w plebiscycie kierowców MotorWeek 2024
Mitsubishi Outlander PHEV 2023 wygrywa w plebiscycie kierowców MotorWeek 2024

Mitsubishi | Firma Mitsubishi Motors North America, Inc. (MMNA) ogłosiła, że Mitsubishi Outlander Plug-in Hybrid zwyciężył w plebiscycie Wybór Kierowców 2024 programu MotorWeek. Pierwszy na świecie hybrydowy SUV typu plug-in, a jednocześnie wciąż notujący najwyższą sprzedaż na świecie model PHEV z napędem na wszystkie koła – Outlander Plug-in Hybrid – zgromadził imponującą kolekcję nagród i wyróżnień zarówno od mediów, jak i konsumentów. 

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV w oczach milionów widzów - Turniej Czterech Skoczni
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV w oczach milionów widzów - Turniej Czterech Skoczni

MITSUBISHI | Turniej Czterech Skoczni - Na podium ekspozycyjnym podczas zawodów stanął Mitsubishi Eclipse Cross Plug-in Hybrid

Najnowsze oferty

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV PHEV 2.4 Instyle Plus 4WD
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 8 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star Invite SDA 1.2 71 KM MT
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star 1.2 71KM Invite CVT (MY24)
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna bezstopniowa (CVT)
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony