HONDA MOTOCYKLE - WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2020

Wyjątkowo atrakcyjne oferty zostały przygotowane zarówno dla dużych motocykli, jak i tych mniejszych maszyn. W ramach promocji, Honda Fireblade dostępna jest teraz w cenie od 88 000 zł, Africa Twinod 53 900 zł, a model CB650R można nabyć już za kwotę 32 900 zł. CB125F kosztuje teraz od 10 600 zł, a ceny skutera Vision 110 startują od 8500 zł.

-

-

Obecny od wielu lat w ofercie Hondy, model Fireblade do dziś pozostaje ikoną sportowego motocykla klasy 1000 cm3. Wyposażoną w czterocylindrowy, rzędowy silnik maszynę zbudowano ze zdecydowanym naciskiem na jazdę torową, z niespotykanym poziomem osiągów i kontroli. Przy jej tworzeniu skorzystano z bardzo wielu rozwiązań dotyczących silnika, podwozia i parametrów aerodynamicznych modelu RC213V-S, będącego dopuszczoną do ruchu drogowego wersją motocykla MotoGP.

Africa Twin zawdzięcza swoja nazwę modelowi wygrywającemu wyścigi Dakar, jednak motocykl ten został zaprojektowany nie tylko z myślą o wycieczkach terenowych – świetnie sprawdza się również podczas codziennej jazdy – zarówno w mieście, jak i poza nim. Wyposażono go w mocny, chłodzony cieczą, 8-zaworowy, rzędowy silnik dwucylindrowy o pojemności 998 cm3. Zastosowana w modelu Africa Twin, elektronicznie sterowana przepustnica oferuje 3 tryby jazdy, a wersje z przekładnią DCT są ponadto wyposażone w tryb G do jazdy w terenie oraz szereg innowacyjnych funkcji umożliwiających jeszcze dalsze i bardziej ekscytujące podróże.

CB650R to wyjątkowo wydajny motocykl typu naked, należący do rodziny Neo Sports Café. Ze swoim niepowtarzalnym stylem, dopracowanym zawieszeniem i unowocześnionym wyposażeniem, doskonale nadaje się do codziennej miejskiej jazdy. Maszyna ma wyjątkowo zwartą, mocną konstrukcję i wizualnie nawiązuje do stylu retro. CB650R wyposażono w 16-zaworowy rzędowy silnik DOHC, a krótko zestopniowana skrzynia biegów i dynamiczny przypływ mocy zapewniają mu fantastyczne przyspieszanie, czemu towarzyszy przenikliwe brzmienie silnika wspinającego się na obroty.

Honda CB125F to lekki, ekonomiczny motocykl,doskonale sprawujący się zarówno w miejskim otoczeniu jak i podczas wypadów rekreacyjnych. Dla wielu osób stanowi początek przygody z jednośladami. Został on wyposażony w super wydajny jednocylindrowy, chłodzony powietrzem, 2-zaworowy silnik eSP z układem wtrysku paliwa PGM-FI. Połączenie dopracowanego podwozia z niewielką masą całej konstrukcji przekłada się na niezwykłą przyjemność z jazdy, szczególnie podczas składania się w zakrętach. Co więcej, potrafi on zarówno żwawo przyspieszać, jak i przejechać na jednym litrze 65 km, co oznacza zasięg na jednym baku nawet do 800 km.

Vision 110 to skuter idealny do jazdy w mieście. Dzięki wąskim lusterkom zamocowanym na zgrabnym nadwoziu, zapewnia on sprawne poruszanie się po zatłoczonych ulicach. Wygodę jazdy poprawia obniżone siedzenie i dużo miejsca na nogi wzdłuż paneli podłogowych. Nie zapomniano tu także o komforcie pasażera, który ma do dyspozycji oparcia na nogi oraz poręcz o kształcie umożliwiającym pewny chwyt. Silnik wyposażono w funkcję automatycznego wyłączania (Idling Stop), co przekłada się na istotne obniżenie zużycia paliwa, a dopracowane podwozie i zawieszenie czynią jazdę na tym popularnym skuterze wspaniałą zabawą.

Atrakcyjne oferty przygotowano również na inne modele motocykli i skuterów Hondy. Akcja promocyjna Hondy potrwa do wyczerpania zapasów. Ilość sztuk oferowanych w ramach promocji jest ograniczona.

-

___
źródło: Honda Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Honda

Honda liderem polskiego rynku jednośladów w roku 2023
Honda liderem polskiego rynku jednośladów w roku 2023

HONDA | Honda liderem sprzedaży motocykli i skuterów w Polsce po raz czwarty z rzędu. 

HONDA ST125 DAX na rok modelowy 2024
HONDA ST125 DAX na rok modelowy 2024

HONDA | Do oferty na rok modelowy 2024 YM dołącza nowe, modne malowanie Pearl Glittering Blue, by Dax w dalszym ciągu wywoływał uśmiechy na twarzach Europejczyków. 

HONDA CB125F na rok modelowy 2024
HONDA CB125F na rok modelowy 2024

HONDA | CB125F na rok modelowy 2024 otrzyma nowy tłumik, nowy uchwyt tylnego siedzenia i dwa nowe, ekscytujące kolory.

Najnowsze oferty

Honda NSS FORZA 125 Prawo Jazdy Kat. B, Kontrola trakcji HSTC
 • Model: NSS
 • Przebieg: 5 km
 • Napęd: Pas napędowy
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Honda CB 750 Hornet NOWOŚĆ
 • Model: CB
 • Przebieg: 2 km
 • Napęd: Łańcuch
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Honda Nx 500 abs LED Nowy
 • Model: Nx
 • Przebieg: 2 km
 • Napęd: Łańcuch
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony