WIOSENNY PRZEGLĄD MITSUBISHI ZA 59 PLN


Tegoroczna wiosna w iście filmowym tempie maluje krajobrazy na zielono, skłaniając do planowania pogodnych wakacji. By nasze weekendowe i wakacyjne wypady były bezpieczne, warto po zimie i przed dłuższymi podróżami sprawdzić stan techniczny samochodu. Dobrą okazję do tego stworzyła firma Mitsubishi Motors – jedynie za 59 zł można w autoryzowanej placówce tej marki wykonać kompleksową weryfikację stanu technicznego samochodu. Specjaliści Mitsubishi podczas wiosennego przeglądu sprawdzą aż 35 newralgicznych punktów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Propozycja jest skierowana także do właścicieli pojazdów, których nie obejmuje już gwarancja.

Wiosenna kontrola, wykonywana przez mechaników w autoryzowanych stacjach serwisowych Mitsubishi Motors obejmie między innymi: układ jezdny a w nim amortyzatory, sprężyny, wahacze i przeguby napędowe, układ kierowniczy i wydechowy: przekładnię kierowniczą i układ wydechowy, komorę silnika a w niej paski napędu osprzętu, gumowe przewody, uszczelnienia i akumulator, poziom płynów eksploatacyjnych: oleju silnikowego, płynu hamulcowego, oleju przekładni automatycznej, płynu układu wspomagania, płynu chłodzącego, płynu spryskiwaczy, grubość okładzin ciernych, stan piór wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, pracę pedałów sprzęgła i hamulca oraz hamulca awaryjnego, lusterek, zestawu wskaźników i kontrolek, układu rozruchu silnika, sygnału dźwiękowego, spryskiwaczy i wycieraczek, podnośników szyb, centralnego zamka, oświetlenia i stan zużycia opon. Wszyscy klienci, który zdecydują się na wykonanie tego wiosennego przeglądu w swoim samochodzie otrzymają w upominku kamizelkę ochronną z logo Mitsubishi Motors

-

PRZYGOTUJ SWOJE MITSUBISHI DO WIOSENNYCH WYJAZDÓW

Odwiedź nasze Autoryzowane Serwisy Mitsubishi w Gorzowie Wlkp. oraz w Zielonej Górze i sprawdź stan swojego auta. Promocyjny przegląd wiosenny obejmuje kompleksowe sprawdzenie aż 35 newralgicznych punktów w samochodzie. Cena przeglądu auta w ramach Wiosennej Akcji Przeglądowej to jedynie 59 PLN!

CZAS TRWANIA AKCJI: 16.04 - 30.05.2018

Umów się na przegląd i odbierz prezent!

MITSUBISHI GORZÓW WLKP. MITSUBISHI ZIELONA GÓRA

+48 693 536 264

-

+48 667 880 804

+48 601 980 435

-

+48 667 880 549

-

-

CZYSZCZENIE KLIMATYZACJI TUNAP ZA 199 PLN

W ramach akcji nasze Serwisy Mitsubishi oferują również wykonanie czyszczenia układu klimatyzacji niezwykle skuteczną metodą firmy Tunap, która polega na ciśnieniowym płukaniu parownika specjalnym preparatem ContraSept 180®, co pozwala na dokładne usunięcie wszelkich drobnoustrojów, złogów i mikroorganizmów. Koszt takiego kompleksowego czyszczenia wraz z wymianą filtra pyłkowego wynosi 199 zł brutto a dodatkowo klienci otrzymają w prezencie koncentrat letniego płynu do spryskiwaczy Tunap 727.

-

RABATY DO -25% NA CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE

Kupując części zamienne potrzebne do ewentualnych napraw użytkownicy aut spod znaku Trzech Diamentów będą także mogli liczyć na zniżki sięgające aż 25%! Wśród tych części są między innymi filtry oleju, powietrza i przeciwpyłowe, oleje silnikowe, pióra wycieraczek czy świece zapłonowe. O 25% taniej będzie można także kupić wybrane oryginalne akcesoria i gadżety Mitsubishi Motors, wśród których znajdziemy między innymi bardzo przydatne w lecie belki i akcesoria do belek bagażnika, kuwety bagażnika, dywaniki tekstylne, chlapacze czy osłony przeciwsłoneczne i gadżety.

O 10% spadnie koszt robocizny przy wykonywaniu napraw w ramach Wiosennej Akcji Przeglądowej.

-

-

źródło: Mitsubishi Polska / Grupa Gezet

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

MitsuManiaki zapraszają na 22 zlot i celebrują 20-lecie klubu
MitsuManiaki zapraszają na 22 zlot i celebrują 20-lecie klubu

Mitsubishi | Największy w Polsce fanklub marki samochodowej – Klub Mitsumaniaków, który w tym roku świętuje dwudziestolecie działalności – zaprasza na swój 22. zlot.

Polacy pokochali nowe modele Mitsubishi - sprzedaż do kwietnia wzrosła dwukrotnie
Polacy pokochali nowe modele Mitsubishi - sprzedaż do kwietnia wzrosła dwukrotnie

Mitsubishi | Firma Astara – wyłączny importer i dystrybutor samochodów i części zamiennych Mitsubishi w Polsce, notuje kolejny spektakularny sukces – podwojenie sprzedaży w ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku. 

Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku
Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku

Mitsubishi | Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku. W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2024 roku aż 88% więcej klientów zdecydowało się na zakup nowego modelu spod znaku Trzech Diamentów a nowe Mitsubishi ASX jako bestseller marki, w największym stopniu zdecydowało o tak dobrym rezultacie.

Najnowsze oferty

Mitsubishi Space Star Invite 1.2 71 KM MT MY24 + OPONY ZIMOWE
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 500 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV Blue Sky 2.4 188 KM AT 4WD
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 10 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 2.4 188 KM Instyle Plus AT 4WD
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 10 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony