Stoisko Mitsubishi Motors podczas Japan Mobility Show

Firma Mitsubishi Motors Corporation (Mitsubishi Motors) zaprezentuje się na targach Japan Mobility Show 2023* pod hasłem „Obudź w sobie ducha przygody. Przygody dla wszystkich – zawsze i wszędzie”, z zamiarem pobudzenia w kierowcach ducha przygody w różnych okolicznościach, od codziennego życia po niezbadane krainy.

Stoisko Mitsubishi Motors

Stoisko Mitsubishi Motors jest podzielone na trzy strefy – Strefę Nieodkrytych Przygód, która zachęca odwiedzających do podejmowania nowych wyzwań, Strefę Aktywnego Wypoczynku, która sprawia, że chcą pójść o krok dalej niż zwykle oraz Strefę Codziennych Przygód, w której codzienne życie staje się pasjonujące i przyjemne.

Strefa Nieodkrytych Przygód

W specjalnie ukształtowanym obszarze strefy Nieodkrytych Przygód, nawiązującym do pejzażu górskiego, pojawi się zelektryfikowany crossover MPV Mitsubishi Motors, który będzie miał światową premierę podczas Japan Mobility Show. Do dyspozycji odwiedzających zostanie przygotowany symulator jazdy, w którym będzie można przekonać się jak bezpieczny, komfortowy i przyjazny w prowadzeniu jest ten samochód w każdych warunkach pogodowych i drogowych.

Strefa Aktywnego Wypoczynku

Na stoisku zaprezentowane zostaną nowe modele - Triton/L200*2, który wziął udział w rajdzie Asia Cross Country Rally 2023, oraz Delica D:5, która towarzyszyła mu jako samochód serwisowy. Ich zadaniem będzie zademonstrowanie parametrów terenowych, dzięki którym kierowcy mogą poczuć się pewniej w trudniejszym terenie. Na stoisku goście obejrzą także pojazd ratunkowy Mitsubishi Outlander PHEV przygotowany we współpracy z firmą Gehirn Inc., która dostarcza aplikację NERV3 Disaster Prevention informującą o zapobieganiu katastrofom oraz klęskach żywiołowych. Będzie można zapoznać się z jego skutecznością w różnych warunkach pogodowych i drogowych w scenariuszach awaryjnych.

Strefa Codziennych Przygód

Podczas wystawy Japan Mobility Show zaprezentowane zostaną nowe Mitsubishi Delica Mini oraz eK X EV4, które umożliwiają przeżywanie przygód w codziennym życiu, poszerzając horyzonty, oferując różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. W modelu Outlander PHEV zostanie zainstalowany system nagłośnienia Dynamic Sound Concept, opracowany we współpracy z Yamaha Corporation (dalej Yamaha). Podczas pokazów odwiedzający będą mogli doświadczyć najwyższej jakości dźwięku, uzyskanego przez Mitsubishi Motors i Yamahę. Potężny i wszechogarniający dźwięk sprawia, że codzienne podróże stają się bardziej komfortowe i przyjemniejsze.


Gama samochodów, które zaprezentuje Mitsubishi Motors Corporation podczas Japan Mobility Show: 

Model koncepcyjny - Światowa premiera (model wystawowy)
Last 1 mile Mobility(mały pojazd) - Światowa premiera (model wystawowy)
Nowy Triton/L200 (prototyp) - Premiera w Japonii (model wystawowy)
Nowy samochód rajdowy Triton/L200 (replika samochodu rajdowego Asia Cross Country Rally 2023) - Premiera w Japonii (model wystawowy)
Delica D:5 samochód serwisowy (samochód używany w rajdzie Asia Cross Country Rally 2023) - Model ekspozycyjny
Outlander PHEV z systemem Dynamic Sound - Outlander PHEV z systemem Dynamic Sound
Outlander PHEV Pojazd ratowniczy NERV -  Model ekspozycyjny
● Eclipse Cross PHEV
● Delica D:5
● Delica Mini z grafiką Coleman
● Delica Mini
● eK X EV


*Salon Japan Mobility Show 2023 jest organizowany przez Japan Automobile Manufacturers Association. 25 i 26 października to dni prasowe, 27 października jest dniem specjalnych zaproszeń, a od 28 października do 5 listopada odbywają się dni otwarte dla publiczności. Głównym miejscem wydarzenia jest Tokyo Big Sight.
*Na niektórych rynkach sprzedawany jako L200 *Nazwa i logo "NERV" zostały użyte za wyraźną zgodą studia Khara Inc, właściciela praw autorskich do serii "Evangelion", oraz Groundworks Corporation, która zarządza prawami do serii. *Wymawiane "eK 'cross' EV"

źródło: Mitsubishi Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Astra Poland - Wysoko oceniana przez producenta
Astra Poland - Wysoko oceniana przez producenta

Mitsubishi | Polski oddział Mitsubishi Motors, będący częścią globalnej grupy Astara, uzyskał najwyższą ocenę ze strony producenta samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni w corocznej ewaluacji dziesięciu najważniejszych obszarów biznesowych.

Bartłomiej Topa w nowym Mitsubishi
Bartłomiej Topa w nowym Mitsubishi

MITSUBISHI | Znany z ról teatralnych i filmowych aktor, Bartłomiej Topa, od sześciu lat związany z marką Mitsubishi w Polsce, odebrał oszczędny, innowacyjny model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Aktor od dawna promuje działania proekologiczne i stara się aktywnie chronić środowisko, więc elektryczna hybryda typu plug-in doskonale wpisuje się w jego styl życia. Model będzie też partnerował mu na planie filmów edukacyjnych, popularyzujących ochronę środowiska i mądre korzystanie z uroków natury podczas plenerowych wyjazdów.

MitsuManiaki zapraszają na 22 zlot i celebrują 20-lecie klubu
MitsuManiaki zapraszają na 22 zlot i celebrują 20-lecie klubu

Mitsubishi | Największy w Polsce fanklub marki samochodowej – Klub Mitsumaniaków, który w tym roku świętuje dwudziestolecie działalności – zaprasza na swój 22. zlot.

Najnowsze oferty

Mitsubishi Pajero 3.2 Diesel 200KM Instyle
 • Model: Pajero
 • Typ nadwozia: Terenowy
 • Przebieg: 250619 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2014
Mitsubishi Colt 1.6 HEV 143KM INSTYLE 2023
 • Model: Colt
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 883 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi ASX 1.3 Instyle 158KM 7DCT
 • Model: ASX
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 4500 km
 • Skrzynia biegów: Dwusprzęgłowa
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony