PROJEKT #NEXTAWAITS KONA HYBRID PODKREŚLAJĄCY PODWÓJNĄ NATURĘ MODELU

Aby uczcić debiut nowego modelu firma nawiązała współpracę z artystką Birgit Palmą w celu stworzenia innowacyjnych zdjęć nowego hybrydowego SUV-a w technologii podwójnej ekspozycji. Sesja zdjęciowa odbyła się podczas specjalnych warsztatów „#NextAwaits KONA Hybrid Project” w Hamburgu w Niemczech, które przyciągnęły utalentowanych twórców z całej Europy.

Wydajny hybrydowy układ napędowy zupełnie nowego Hyundai KONA Hybrid łączy silnik benzynowy z silnikiem elektrycznym. Ekologiczny napęd hybrydowy nie jest od razu widoczny dla kierowców, dlatego Hyundai postanowił stworzyć we współpracy z austriacką artystką serię efektownych zdjęć, które ilustrują połączenie technologii jazdy, jednocześnie podkreślając stylowy wygląd kompaktowego SUV-a.

-

-

Birgit Palma specjalizuje się w ilustracjach i typografii. W wielu swoich projektach wykorzystuje metodę podwójnej ekspozycji, dzięki której stała się rozpoznawalna w świecie designu i sztuki współczesnej. Podwójna ekspozycja polega na połączeniu dwóch różnych zdjęć, w celu stworzenia nowych perspektyw i opowiedzenia historii w sposób, którego nie da się osiągnąć za pomocą jednego zdjęcia. To sprawia, że jest to idealny format artystyczny do zilustrowania innowacyjnego modelu KONA Hybrid.

-

-

"Byłam zachwycona, gdy Hyundai zaprosił mnie do współpracy przy tym projekcie, który dotyczy całkowicie nowego, hybrydowego modelu KONA. Zdecydowałam się zastosować metodę podwójnej ekspozycji, ponieważ chciałam stworzyć nowy rodzaj fotografii samochodowej, która wizualnie reprezentuje zalety tego uniwersalnego i stylowego modelu w zakresie czystej mobilności" -mowi Birgit Palma, Austriacka artystka.

-

-

Hyundai postanowił ogłosić wprowadzenie całkowicie nowego, hybrydowego Hyundaia KONA, organizując wyjątkowe, kreatywne spotkanie w YES - industrialnej przestrzeni warsztatowej w nowoczesnej, portowej dzielnicy HafenCity w Hamburgu w Niemczech. Hanzeatyckie miasto portowe zostało wybrane na miejsce spotkania, ponieważ jest wybiegającym w przyszłość ośrodkiem medialnym oraz, podobnie jak całkowicie nowa KONA Hybrid, znany ze świadomości ekologicznej jego mieszkańców. Oprócz Birgit Palmy Hyundai zaprosił wielu topowych influencerów z całej Europy, aby doświadczyli najnowszego zelektryfikowanego SUV-a marki i wzięli udział w tworzeniu ilustracji. Wspólnie stworzyli serię zdjęć używając techniki podwójnej ekspozycji, aby zobrazować jej cechy, od wyrazistego wyglądu zewnętrznego po przyjazną dla środowiska technologię układu napędowego.

-

-

Od rynkowego debiutu w październiku 2017 roku model KONA został sprzedany na rynku europejskim w liczbie blisko 120 000 sztuk. Teraz Hyundai dodaje pełną wersję hybrydową do rodziny KONA, odpowiadając na wymagania europejskich klientów dotyczące bardziej ekologicznych modeli SUV-ów. Oprócz wydajnego, zelektryfikowanego układu napędowego, zupełnie nowa KONA Hybrid oferuje szereg udoskonaleń technologicznych, w tym zaawansowane funkcje łączności Blue Link, aktywne systemy bezpieczeństwa SmartSense™, a także systemy wspomagania jazdy i najnowocześniejsze funkcje audio-informacyjne.

-

-

"Wprowadzając na rynek całkowicie nową hybrydę KONA, Hyundai dodatkowo demonstruje swoją pozycję lidera w dziedzinie mobilności w przyszłości, oferując jeszcze bardziej przyjazne środowisku opcje dla naszych europejskich klientów. Innowacyjne podejście Birgit Palmy do kreatywnej ekspresji sprawiło, że naturalnie pasowała do naszego projektu #NextAwaits Kona Hybrid, który świętuje pojawienie się naszego najnowszego ekologicznego SUVa, który łączy napęd hybrydowy z eleganckim wyglądem" - powiedział Andreas-Christoph Hofmann, Wiceprezes ds. Marketingu Hyundai Motor Europe.

-

-

___
źródło: Hyundai Polska

Czytaj więcej o marce Hyundai

Ładniejszy i bardziej zaawansowany technologicznie: odświeżony Hyundai model i30
Ładniejszy i bardziej zaawansowany technologicznie: odświeżony Hyundai model i30

Hyundai | Hyundai prezentuje właśnie swój odświeżony model i30. Zmiany objęły funkcje łączności i bezpieczeństwa, a także zmiany nadwozia i w kabinie. Model i30 jest dostępne w różnych wersjach nadwozia i wyposażenia, by sprostać potrzebom szerokiej grupy klientów

Hyundai Motor Poland kontynuuje partnerstwo z Białowieskim Parkiem Narodowym na rzecz zrównoważonej mobilności
Hyundai Motor Poland kontynuuje partnerstwo z Białowieskim Parkiem Narodowym na rzecz zrównoważonej mobilności

Hyundai | Już po raz czwarty Hyundai Motor Poland wspiera Białowieski Park Narodowy i kontynuuje swoje zaangażowanie w ochronę środowiska i wspiera ochronę dziedzictwa przyrodniczego. 

IONIQ 5 N znalazł się w finałowej trójce plebiscytu 2024 World Car Awards
IONIQ 5 N znalazł się w finałowej trójce plebiscytu 2024 World Car Awards

Hyundai | W pełni elektryczny Hyundai IONIQ 5 N znalazł się w trójce najlepszych samochodów świata w konkursie World Performance Car 2024

Najnowsze oferty

Hyundai Santa Fe 1.6 T-GDI HEV 230KM 6AT 4WD Platinum Sun 7os FV23%
 • Model: Santa Fe
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 49734 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2020
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 150KM 6MT Modern FV23% Dark Knight
 • Model: Tucson
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 34050 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Hyundai Tucson 1,6 T-GDI 150KM 2WD 6MT w wersji SMAR + led
 • Model: Tucson
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 4300 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony