POPULARNY JEEP RENEGADE TERAZ W NOWEJ OFERCIE FINANSOWANIA

Koniec lata to świetny moment na wymianę samochodu w domu czy firmie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, marka Jeep przygotowała wyjątkową ofertę specjalną na jeden ze swoich najbardziej popularnych modeli na polskim rynku – Renegade.

Od teraz ten doceniany miejski SUV, w wersji Longitude z silnikiem 1.0 Turbo o mocy 120 KM, jest dostępny z bardzo atrakcyjnym finansowaniem.

Dla klientów indywidualnych*:
▸ Pierwsza wpłata: 30% ceny pojazdu, czyli 32 970 zł brutto
Oprocentowanie i prowizja za udzielenie pożyczki: 0%
Stałe raty miesięczne 1 615 zł przez cztery lata

Dla klientów biznesowych**:
▸ Pierwsza wpłata: 30% ceny pojazdu, czyli 26 805 zł netto
▸ Suma kosztów leasingu: 100%
Stałe raty miesięczne 1 313 zł netto przez cztery lata

Co ważne, klient decydując się na tę ofertę, spłaca jedynie cenę samochodu zakupionego w pożyczce lub leasingu. Objęta promocyjnym finansowaniem wersja Longitude, z oszczędnym i dynamicznym silnikiem benzynowym 1.0 T3 Turbo o mocy 120 KM i sprawdzoną, 6-stopniową manualną skrzynią biegów, stanowi świetną propozycję szczególnie dla osób poszukujących auta o atrakcyjnym stosunku ceny do wartości w segmencie B-SUV. Jest to też bardzo konkurencyjna alternatywa dla klientów, rozglądających się za autem miejskim z segmentu B. Dzięki jesiennej ofercie pożyczkowej i leasingowej ten model staje się jeszcze bardziej przystępny cenowo, jednocześnie oferując legendarny styl i wrażenia z jazdy zarezerwowane dla marki Jeep.

Renegade to jeden z najciekawszych małych SUV-ów na rynku, na wskroś amerykański i czerpiący garściami z dziedzictwa legendarnej marki. Jego bezkompromisowa, kanciasta bryła, słynny siedmioszczelinowy grill i 16-calowe koła z aluminiowymi felgami emanują siłą i solidnością, świetnie się spisując zarówno na bezdrożach, jak i w miejskiej dżungli. DNA marki odnajdziemy również w dopracowanym wnętrzu Jeepa Renegade 1.0 T3 Turbo Longitude, zaprojektowanym z dbałością o rozwiązania praktyczne i wizualne. O bezpieczeństwo podróżnych dbają zaawansowane systemy, obejmujące m.in. sześć poduszek powietrznych, asystenta hamowania awaryjnego, asystenta pasa ruchu wraz z systemem rozpoznawania znaków drogowych oraz inteligentnym asystentem prędkości. Ponadto samochód jest wyposażony w elektroniczny system stabilizacji toru jazdy ESC, elektroniczny system zapobiegający dachowaniu ERM, czy system monitorowania martwego pola z detektorem obiektów przecinających drogę cofania. A o wygodę na co dzień zadbają – bezkluczykowe otwieranie drzwi, zamykanie okien pilotem czy automatycznie składane lusterka boczne.


źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

* przygotowawcza od udzielenia pożyczki: 0% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki: 76 930 zł, miesięczna opłata za zarządzanie umową (z fakturą elektroniczną): 13 zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, wysokość raty pożyczki: 1615 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0,00%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 76 930 zł. Kalkulacja z dnia 02.09.2023 r. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Jeep. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami banku.

** Leasing 100%. Oferta leasingowa Stellantis Financial Services dotyczy modelu Marki Jeep Renegade i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 100% to: okresy 24-60 miesiące, wpłata własna 30%, wykup 1%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Jeep. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

Czytaj więcej o marce Jeep

JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE
JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE

JEEP | Dzięki atrakcyjnej ofercie finansowania przygotowanej dla polskich klientów przez markę Jeep we współpracy z Stellantis Financial Services jest on teraz dostępny w abonamencie, w promocyjnych ratach miesięcznych  

JEEP®AVENGER zdobywa nagrodę za design „autonis”
JEEP®AVENGER zdobywa nagrodę za design „autonis”

JEEP | Jeep Avenger został uznany za najlepszą nowość projektową 2023 roku – „Best Design Novelty”, wyraźnie wyprzedzając konkurencję. Avenger wygrał zdobywając 53 procent głosów i tym samym sięgnął po upragnioną nagrodę „autonis”. 

JEEP® American Picnic
JEEP® American Picnic

JEEP | Niezależnie od tego, czy jest to jazda po górskich bezdrożach, eksploracja pustynnych krajobrazów czy po prostu podróż po amerykańskiej autostradzie, Jeep stał się symbolem tych doświadczeń. Nie mogło go więc zabraknąć na American Picnic vol.2 by Twin Peaks Harley-Davidson®

Najnowsze oferty

Jeep Gladiator 3,0 V6 MJET 264KM At8 4x4
  • Model: Gladiator
  • Typ nadwozia: Pick-up
  • Przebieg: 2490 km
  • Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Rodzaj paliwa: Diesel
  • Rok produkcji: 2023
Jeep Wrangler Rubicon 4xe 270KM + 145KM Dostępny od ręki FV23%
  • Model: Wrangler
  • Typ nadwozia: Terenowy
  • Przebieg: 1300 km
  • Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Rodzaj paliwa: Hybryda
  • Rok produkcji: 2022
Jeep Compass Plug-In Hybrid 1.3 240KM A6 4xe UPLAND Sting Grey
  • Model: Compass
  • Typ nadwozia: SUV
  • Przebieg: 5 km
  • Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Rodzaj paliwa: Hybryda
  • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony