POPULARNY JEEP RENEGADE TERAZ W NOWEJ OFERCIE FINANSOWANIA

Koniec lata to świetny moment na wymianę samochodu w domu czy firmie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, marka Jeep przygotowała wyjątkową ofertę specjalną na jeden ze swoich najbardziej popularnych modeli na polskim rynku – Renegade.

Od teraz ten doceniany miejski SUV, w wersji Longitude z silnikiem 1.0 Turbo o mocy 120 KM, jest dostępny z bardzo atrakcyjnym finansowaniem.

Dla klientów indywidualnych*:
▸ Pierwsza wpłata: 30% ceny pojazdu, czyli 32 970 zł brutto
Oprocentowanie i prowizja za udzielenie pożyczki: 0%
Stałe raty miesięczne 1 615 zł przez cztery lata

Dla klientów biznesowych**:
▸ Pierwsza wpłata: 30% ceny pojazdu, czyli 26 805 zł netto
▸ Suma kosztów leasingu: 100%
Stałe raty miesięczne 1 313 zł netto przez cztery lata

Co ważne, klient decydując się na tę ofertę, spłaca jedynie cenę samochodu zakupionego w pożyczce lub leasingu. Objęta promocyjnym finansowaniem wersja Longitude, z oszczędnym i dynamicznym silnikiem benzynowym 1.0 T3 Turbo o mocy 120 KM i sprawdzoną, 6-stopniową manualną skrzynią biegów, stanowi świetną propozycję szczególnie dla osób poszukujących auta o atrakcyjnym stosunku ceny do wartości w segmencie B-SUV. Jest to też bardzo konkurencyjna alternatywa dla klientów, rozglądających się za autem miejskim z segmentu B. Dzięki jesiennej ofercie pożyczkowej i leasingowej ten model staje się jeszcze bardziej przystępny cenowo, jednocześnie oferując legendarny styl i wrażenia z jazdy zarezerwowane dla marki Jeep.

Renegade to jeden z najciekawszych małych SUV-ów na rynku, na wskroś amerykański i czerpiący garściami z dziedzictwa legendarnej marki. Jego bezkompromisowa, kanciasta bryła, słynny siedmioszczelinowy grill i 16-calowe koła z aluminiowymi felgami emanują siłą i solidnością, świetnie się spisując zarówno na bezdrożach, jak i w miejskiej dżungli. DNA marki odnajdziemy również w dopracowanym wnętrzu Jeepa Renegade 1.0 T3 Turbo Longitude, zaprojektowanym z dbałością o rozwiązania praktyczne i wizualne. O bezpieczeństwo podróżnych dbają zaawansowane systemy, obejmujące m.in. sześć poduszek powietrznych, asystenta hamowania awaryjnego, asystenta pasa ruchu wraz z systemem rozpoznawania znaków drogowych oraz inteligentnym asystentem prędkości. Ponadto samochód jest wyposażony w elektroniczny system stabilizacji toru jazdy ESC, elektroniczny system zapobiegający dachowaniu ERM, czy system monitorowania martwego pola z detektorem obiektów przecinających drogę cofania. A o wygodę na co dzień zadbają – bezkluczykowe otwieranie drzwi, zamykanie okien pilotem czy automatycznie składane lusterka boczne.


źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

* przygotowawcza od udzielenia pożyczki: 0% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki: 76 930 zł, miesięczna opłata za zarządzanie umową (z fakturą elektroniczną): 13 zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, wysokość raty pożyczki: 1615 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0,00%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 76 930 zł. Kalkulacja z dnia 02.09.2023 r. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Jeep. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami banku.

** Leasing 100%. Oferta leasingowa Stellantis Financial Services dotyczy modelu Marki Jeep Renegade i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 100% to: okresy 24-60 miesiące, wpłata własna 30%, wykup 1%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Jeep. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

Czytaj więcej o marce Jeep

Nowy Jeep® Avenger 4xe z napędem na wszystkie koła, by zwiększyć radość z jazdy i poczucie wolności
Nowy Jeep® Avenger 4xe z napędem na wszystkie koła, by zwiększyć radość z jazdy i poczucie wolności

Jeep | Marka Jeep® przedstawia Avengera 4xe, który łączy charakterystyczny wygląd, kompaktowość i wszechstronność Avengera z możliwościami napędu na wszystkie koła marki Jeep.

Jeep® Avenger 4xe – Transmisja na żywo
Jeep® Avenger 4xe – Transmisja na żywo

Jeep | Marka Jeep® ma przyjemność zaprosić na prezentację Nowego Jeepa® Avengera 4xe

Marka Jeep® kontynuuje wzrosty sprzedaży na polskim rynku
Marka Jeep® kontynuuje wzrosty sprzedaży na polskim rynku

Jeep | O 77% wzrosła sprzedaż samochodów osobowych marki Jeep w kwietniu 2024, w porównaniu z tym miesiącem ubiegłego roku, udział rynku zwiększył się do 0,59% (+0,17 pp.)

Najnowsze oferty

Jeep Compass Altitude 130+20KM AT7 MHEV 2024
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Avenger SUMMIT 1.2 T3 100KM Mhev- produkcja 2024, AUTOMAT
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony