Polacy pokochali nowe modele Mitsubishi - sprzedaż do kwietnia wzrosła dwukrotnie

Firma Astara – wyłączny importer i dystrybutor samochodów i części zamiennych Mitsubishi w Polsce, notuje kolejny spektakularny sukces – podwojenie sprzedaży w ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku. Bestseller Mitsubishi – SUV o nazwie ASX - dzięki swej nowoczesnej konstrukcji i niezawodności popartej 5-letnią gwarancją z najlepszymi warunkami na rynku, cieszył się ośmiokrotnie większym zainteresowaniem, niż w ciągu pierwszych czterech miesięcy ubiegłego roku. O sukcesie zdecydowało także wzbogacenie gamy o nowy, miejski model Mitsubishi COLT oraz znakomite opinie klientów na temat obsługi w sieci autoryzowanych salonów i serwisów Mitsubishi Motors w Polsce. Już pod koniec bieżącego roku do oferty dołączy zupełnie nowy flagowy okręt marki – Mitsubishi Outlander PHEV, niecierpliwie oczekiwany przez wielu kierowców.

91% wzrostu do kwietnia

Dobra passa japońskiej marki Mitsubishi Motors w naszym kraju trwa – po znakomitym pierwszym kwartale, zakończonym 88% wzrostem sprzedaży, aż blisko dwukrotnie więcej klientów zakupiło pojazdy spod znaku Trzech Diamentów do kwietnia i jest to największy kwietniowy skok sprzedaży wśród marek popularnych. Zgodnie z danymi IBRM Samar od stycznia do kwietnia tego roku polscy klienci zarejestrowali 823 samochodów Mitsubishi – o 91% więcej, niż w tym samym okresie 2023 roku. Najbardziej spektakularny – ponad ośmiokrotny wzrost, zaliczyło Mitsubishi ASX, który trafiło do 453 nabywców. O tak świetnym wyniku zdecydowała także premiera nowego modelu Mitsubishi COLT, który trafił do 101 pierwszych klientów. O 4% więcej klientów zdecydowało się także na Mitsubishi Eclipse Cross PHEV - innowacyjną hybrydę z zasilaniem z gniazdka 230V.

Mitsubishi ASX od 895 zł za miesiąc i w leasingu 101%

Bestseller marki - Mitsubishi ASX – opracowany z myślą o europejskich kierowcach i ich specyficznych potrzebach, wyróżnia się obszernym wnętrzem i przemyślanymi rozwiązaniami, pozwalającymi na elastyczne kształtowanie przestrzeni pasażerskiej i bagażowej z przesuwaną kanapą oraz w oszczędnymi, przyjaznymi środowisku układami napędowymi i zaawansowanymi systemami wspierających kierowcę podczas podróży. Dzięki supernowoczesnym systemom komunikacji i rozrywki samochód dba nie tylko o bezpieczeństwo, ale również o dobry humor pasażerów. Ten SUV segmentu B jest teraz dostępny w cenie od 96 990 zł i z niskoprocentowanym, 12-miesięcznym kredytem z miesięczną ratą już od 895, nieoprocentowanym kredytem 50/50 zł oraz w bardzo atrakcyjnym leasingu 101%. Finansowanie w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku i zakup w ASO pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU lub Warta daje możliwość skorzystania z rabatu do 5000 zł. Dzięki wielu elementom dodatkowego wyposażenia takich, jak system bezkluczykowy, automatyczna klimatyzacja, kamera cofania, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system rozpoznawania znaków drogowych czy tempomat z ogranicznikiem prędkości, klienci kupując to auto mogą uzyskać korzyść aż do 11 000 zł. 


Nowe Mitsubishi COLT od 740 zł miesięcznie, w cenie od 72 990 zł, z opcją leasingu 101%

Debiutujący właśnie Mitsubishi COLT siódmej generacji to znakomicie oceniany, dynamicznie stylizowany model i rewolucja technologiczna zarówno w gamie modeli japońskiego producenta, jak i w całym popularnym segmencie B. Nowe Mitsubishi Colt oferuje bogate wyposażenie w każdej z 11 wersji zasilanych silnikiem benzynowym w dwóch wariantach mocy i napędem hybrydowym. Samochód jest na wskroś nowoczesny i ustanawia nowe standardy wyposażenia, cyfryzacji, komfortu i bezpieczeństwa, oferując w najbogatszych wersjach nawet 17 systemów wspomagających kierowcę. Model stworzony w przemyślany sposób dla Europejczyków, uwzględnia ich styl życia, ułatwia komunikację i stały kontakt ze światem, pozwala na korzystanie z zasobów cyfrowych, do których mamy dostęp w domu i pracy. Jako jedyny model segmentu B na naszym kontynencie jest sprzedawany z systemem autonomicznego parkowania, 5-letnią gwarancją do 100 000 km i 5-letnim Assistance bez limitu przebiegu oraz 8-letnią gwarancją na pojemność akumulatora trakcyjnego HEV. Ceny nowego Mitsubishi COLT startują od 72 990 zł. Samochód jest dostępny w wyjątkowo korzystnym leasingu 101%, nieoprocentowanym kredycie 50/50 i kredycie z miesięczną ratą od 740 zł brutto.


Najtańszy model segmentu B z klimatyzacją – ceny od 62 990 zł, miesięczna rata od 672 zł, leasing 101%

Mitsubishi Space Star cieszy się statusem jednego z najbardziej atrakcyjnych cenowo i najlepiej wyposażonych modeli segmentu aut miejskich z automatyczną przekładnią. Dostępny w 10 konfiguracjach i 5 opcjach wyposażenia, wyróżnia się wyjątkową paletą lakierów, nowoczesnym designem, bogatym wyposażeniem a także zwrotnością dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu i kompaktowym wymiarom zewnętrznym. Dysponuje przy tym przestronnym, wygodnym wnętrzem. Niska masa własna w połączeniu z dynamicznymi benzynowymi silnikami trzycylindrowymi o pojemności 1.2-litra, zapewnia doskonałą dynamikę przy bardzo niskim zużyciu paliwa na poziomie 5 l./100 km. Ceny modelu Mitsubishi Space Star 2024 startują od 62 990 zł. Klienci mogą skorzystać z leasingu 101%, nieoprocentowanego kredytu 50/50 i kredytu z ratą od 672 zł brutto. 


Mitsubishi Eclipse Cross PHEV za 1499 zł netto za miesiąc i w leasingu 101%

Klienci zainteresowani zakupem na firmę awangardowo stylizowanego, hybrydowego SUV-a Mitsubishi Eclipse Cross PHEV mogą skorzystać specjalnej oferty wynajmu, w której najniższa rata Lease&Go została wyliczona na poziomie 1 499 zł netto lub leasingu 101%. Warto zaznaczyć, że Mitsubishi Eclipse Cross PHEV wyróżnia się znanym z Lancera Evolution i dającym bezpieczeństwo i pełną kontrolę napędem 4x4 Super All Wheel Control, automatyczną, jednobiegową przekładnią, ponad 600-kilometrowym zasięgiem i możliwością ładowania akumulatora z domowego gniazdka 230 V. Istotną zaletą jest także 8-letnia gwarancja na baterię trakcyjną oferowana wraz z najlepszym na rynku pakietem o nazwie Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi z 5-letnią gwarancją producenta na auto i wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km, 5 latami gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu, 12-letnią gwarancją na perforację blach nadwozia i nieodpłatną usługą kontroli stanu pojazdu. 


Najlepsze na rynku - Zobowiązanie serwisowe Mitsubishi Motors

Spokój wewnętrzny jest coraz wyżej cenionym stanem ducha – szczególnie ważnym podczas podróży. Nabywcy wszystkich nowych modeli Mitsubishi otrzymują samochód z niezwykle bogatym pakietem ochronnym, który zapewni komfort psychiczny użytkownikom aż przez 5/8 lat i wraz z wysokim poziomem obsługi w stacjach serwisowych jest jednym z kluczowych atutów renomowanej japońskiej marki:

• 5 lat gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej). Zobowiązanie gwarancyjne, poza poczuciem bezpieczeństwa właściciela w przypadku awarii pojazdu, obniża koszty eksplotacji i podnosi wartość samochodu przy jego odsprzedaży.
• 5 lat gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) .
• 5 lat gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu - bezpłatna pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem, zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży i wandalizmu. Pomoc oferowana jest przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta
• 8 lat/160 000 km gwarancji na akumulator trakcyjny
• 8 lat/160 000 km gwarancji zachowania pojemności akumulatora trakcyjnego
• Nieodpłatna usługa kontroli stanu pojazdu – posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu.
• 12 lat gwarancji na perforację blach nadwozia.

źródło: Mitsubishi Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Astra Poland - Wysoko oceniana przez producenta
Astra Poland - Wysoko oceniana przez producenta

Mitsubishi | Polski oddział Mitsubishi Motors, będący częścią globalnej grupy Astara, uzyskał najwyższą ocenę ze strony producenta samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni w corocznej ewaluacji dziesięciu najważniejszych obszarów biznesowych.

Bartłomiej Topa w nowym Mitsubishi
Bartłomiej Topa w nowym Mitsubishi

MITSUBISHI | Znany z ról teatralnych i filmowych aktor, Bartłomiej Topa, od sześciu lat związany z marką Mitsubishi w Polsce, odebrał oszczędny, innowacyjny model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Aktor od dawna promuje działania proekologiczne i stara się aktywnie chronić środowisko, więc elektryczna hybryda typu plug-in doskonale wpisuje się w jego styl życia. Model będzie też partnerował mu na planie filmów edukacyjnych, popularyzujących ochronę środowiska i mądre korzystanie z uroków natury podczas plenerowych wyjazdów.

MitsuManiaki zapraszają na 22 zlot i celebrują 20-lecie klubu
MitsuManiaki zapraszają na 22 zlot i celebrują 20-lecie klubu

Mitsubishi | Największy w Polsce fanklub marki samochodowej – Klub Mitsumaniaków, który w tym roku świętuje dwudziestolecie działalności – zaprasza na swój 22. zlot.

Najnowsze oferty

Mitsubishi Pajero 3.2 Diesel 200KM Instyle
 • Model: Pajero
 • Typ nadwozia: Terenowy
 • Przebieg: 250619 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2014
Mitsubishi Colt 1.6 HEV 143KM INSTYLE 2023
 • Model: Colt
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 883 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi ASX 1.3 Instyle 158KM 7DCT
 • Model: ASX
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 4500 km
 • Skrzynia biegów: Dwusprzęgłowa
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony