Pełen energii: Opel prezentuje nową kampanię samochodów dostawczych „Nośniki możliwości”

Elastyczne, praktyczne i ultranowoczesne - to nowa generacja lekkich samochodów dostawczych marki Opel. Ale czy nowe Combo Electric, Vivaro Electric i Movano Electric mogą również wzbudzać emocje? Niezwykła nowa kampania samochodów LCV, którą Opel opracował wspólnie z agencją kreatywną Jung von Matt, odpowiada na to pytanie zdecydowanie „tak”. Motto międzynarodowej, 360-stopniowej kampanii ujmuje to w skrócie tak: „Nowe, w 100% elektryczne samochody dostawcze Opla. Nośniki możliwości”.

Bo w pełni elektryczne trio samochodów użytkowych z charakterystyczną błyskawicą wyróżnia się nie tylko najlepszą w swojej klasie ładownością i innowacyjnymi technologiami ułatwiającymi codzienną pracę handlowców, dostawców i innych usługodawców. Nośniki możliwości Opla przede wszystkim urzeczywistniają marzenia – zaczynając od dostarczenia gazu do kuchni, połączenia internetowego czy produktów i zabawek zamówionych online. Samochody użytkowe Opel umożliwiają nawet przeprowadzki czy dostawy dużych rozwiązań technologicznych i mebli.


„Dla handlowców nasze nowe lekkie samochody dostawcze to ultranowoczesne i praktyczne mobilne narzędzia pracy. Opel Combo, Vivaro i Movano ułatwiają swoim użytkownikom codzienny transport i kolejne wizyty u klientów. Nasze samochody użytkowe są zatem bardzo ważne dla nas wszystkich. Za każdym razem, gdy kierowcy otwierają drzwi samochodu użytkowego marki Opel, odkrywają świat pełen emocji. Nasze nowe elektryczne samochody dostawcze o napędzie akumulatorowym spełniają marzenia, gdy tylko podjeżdżają pod domy ludzi. Właśnie to pokazujemy w naszej kampanii”
 - powiedziała wiceprezes ds. marketingu Rebecca Reinermann.Nowe samochody użytkowe Opla czynią życie łatwiejszym, piękniejszym i bardziej kolorowym

Kampania koncentruje się na kluczowych umiejętnościach nowej generacji Opli Combo, Vivaro i Movano – i za pomocą słów i obrazów ilustruje to, co potrafią. Dostawcze pojazdy elektryczne o napędzie akumulatorowym oferują wiodący w swojej klasie zasięg - nowy Movano Electric jest w stanie pokonać do 420 kilometrów na jednym ładowaniu (zgodnie z WLTP). Ponadto Movano oferuje do 17 m3 przestrzeni ładunkowej i może przewozić - w zależności od układu napędowego - do 2 ton. To więcej niż potrzeba, aby przetransportować za jednym razem cały pokój dziecięcy czy sypialnię, spełniając rodzinne marzenia. To samo dotyczy nowego Vivaro Electric: bardzo elastyczny, o wysokości zaledwie około 1,90 metra, w pełni nadaje się do parkowania na podziemnych parkingach i może dostarczać zamówione towary bezpośrednio „do domu”.

Nowa generacja Opla Combo, Vivaro i Movano to także liderzy pod względem systemów wspomagania kierowcy. Nowy Combo po raz pierwszy wprowadza do swojego segmentu adaptacyjne, nieoślepiające reflektory matrycoweIntelli-Lux LED®. Po raz pierwszy w historii tego modelu nowy Movano umożliwia zautomatyzowaną jazdę poziomu 2. W zależności od modelu, dostępnych jest nawet 21 najnowocześniejszych systemów wspomagających kierowcę, dzięki którym długie podróże służbowe oraz manewrowanie na placu firmy lub w mieście staje się łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Nowa kampania „Nośniki możliwości” koncentruje się właśnie na tych cechach i przenosi je na wyższy poziom, pokazując, w jaki sposób Movano, Vivaro i Combo sprawiają, że życie klientów jest łatwiejsze, piękniejsze i bardziej kolorowe. Kampania promująca wprowadzenie na rynek jest obecnie prowadzona we wszystkich kanałach oraz w mediach o dużym zasięgu: od prywatnych i publicznych stacji telewizyjnych poprzez stacje radiowe aż po filmy online i reklamy drukowane w specjalistycznych magazynach. Nowoczesne podejście wspierają cyfrowe reklamy w mediach społecznościowych, na Instagramie itp. Zasięg zwiększą również różne działania podejmowane na poziomie regionalnym, dzięki czemu poszczególne grupy docelowe będą mogły wkrótce „poczuć energię” nowej generacji lekkich samochodów dostawczych Opla.


źródło: Opel Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą

Czytaj więcej o marce Opel

Opel Mokka teraz dostępny także w wersji z 48-woltową technologią hybrydową
Opel Mokka teraz dostępny także w wersji z 48-woltową technologią hybrydową

Opel | Moc w dobrym stylu: Przyciągający wzrok SUV Opla po raz pierwszy z 48-woltową technologią hybrydową

ADAC Opel Electric Rally Cup: Opel Corsa Rally Electric stawia czoła Wogezom
ADAC Opel Electric Rally Cup: Opel Corsa Rally Electric stawia czoła Wogezom

OPEL | Ekscytująca walka zespołów rajdu samochodów elektrycznych podczas Rajdu Wogezów Grand-Est

Rajd Wogezów Grand-Est: ciężka próba dla Opla Corsy Rally Electric
Rajd Wogezów Grand-Est: ciężka próba dla Opla Corsy Rally Electric

Opel | W dniach 15 - 16 czerwca odbędzie się trzecia runda ADAC Opel Electric Rally Cup „powered by GSe”. To pierwsze z trzech wydarzeń we Francji dla zespołów i Corsy Rally Electric

Najnowsze oferty

Opel Grandland Business Edition 1.2 Turbo 130 KM AT8 S/S | 671058
 • Model: Grandland
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Opel Insignia ST Innovation 1.4T MT6
 • Model: Insignia
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 117433 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2015
Opel Mokka GS 1.2 Turbo Benzyna AT8 130KM S/S | 674344
 • Model: Mokka
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony