NOWA MARKA W GRUPIE GEZET - SALON OPEL JUŻ WKRÓTCE W GORZOWIE WLKP.

NOWY SALON I SERWIS OPEL W GORZOWIE WLKP.

18 lipca 2018 roku uzgodniono warunki przejęcia dystrybucji oraz serwisu samochodów marki Opel w Gorzowie Wielkopolskim przez Grupę Gezet. Rozmowy w tej sprawie rozpoczęły się w IV kwartale ubiegłego roku, a ostateczną formę porozumienia w sprawie płynnego przejęcia reprezentacji marki Opel uzgodniono między Andrzejem Szyjkowskim, Prezesem Zarządu Szyjkowski-Auto Sp. z o.o, oraz Zbigniewem Głuchym, Prezesem Zarządu Grupy Gezet, w obecności i za zgodą Jana Łukaszewskiego, przedstawiciela Opel Poland.

Marka Opel jest obecna w Gorzowie Wlkp. już od 1993 roku, kiedy oficjalnym dealerem została firma Szyjkowski-Auto. Po 25 latach prowadzenia salonu i serwisu Andrzej Szyjkowski, Prezes Zarządu Szyjkowski-Auto Sp. z o.o. postanowił otworzyć nowy rozdział w życiu prywatnym, zaś chęć podjęcia działalności dealerskiej w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów marki Opel w Gorzowie Wlkp. zgłosiła Grupa Gezet.

Grupa Gezet rozpoczęła już kilka miesięcy temu realizację nowej inwestycji budowlanej w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Kasprzaka, gdzie do końca 2018 roku zostanie oddany do użytku nowy salon i serwis samochodów marki Opel. Nowopowstały obiekt zostanie wybudowany zgodnie z najnowszymi standardami importera, a obecni i przyszli Klienci będą mogli liczyć na kompetentną i profesjonalną obsługę przez wykwalifikowaną kadrę doradców sprzedaży i mechaników serwisu, ponieważ wiele osób pracujących obecnie w firmie Szyjkowski-Auto będzie kontynuowało pracę w nowym salonie Opel Grupy Gezet. Do czasu oddania do użytku nowego obiektu Grupa Gezet będzie prowadziła od października br. działalność dealerską w dotychczasowym obiekcie firmy Szyjkowski-Auto przy ul. Zawackiej 3.

-

Na zdjęciu od lewej: Andrzej Szyjkowski (Szyjkowski-Auto), Jan Łukaszewski (Opel Poland), Zbigniew Głuchy (Grupa Gezet)

-

OPEL W GRUPIE GEZET JUŻ OD PAŹDZIERNIKA

Sprzedaż i serwis samochodów marki Opel pod szyldem Gezet rozpocznie się oficjalnie już jesienią tego roku w dotychczasowym salonie przy ul. Zawackiej 3 (kiedyś ul. Bierzarina), wynajętym przez Grupę Gezet od firmy Szyjkowski-Auto. Nowy obiekt Opel Grupy Gezet przy ul. Kasprzaka powstanie zaś do końca roku, zatem jego oficjalne otwarcie przewidziano na ostatnie tygodnie 2018r. Wówczas także zakończy się ostatecznie obecność marki Opel na ul. Zawackiej, a obsługa klientów, sprzedaż nowych pojazdów i serwis będą realizowane tylko w nowym obiekcie przy ul. Kasprzaka.

Nowy salon i serwis Opel w Gorzowie będzie dwukondygnacyjnym, nowoczesnym obiektem o łącznej powierzchni blisko 1,3 tys. metrów kwadratowych. Powierzchnia części salonowej wraz ze strefą Klienta, stanowiskami doradców, powierzchnią biurową i powierzchnią przyjęcia samochodu do serwisu, to ok. 490m2, z czego ekspozycja nowych samochodów Opla zajmować będzie aż 315m2.

-

Wizualizacja frontowej elewacji nowego salonu Opel Grupy Gezet w Gorzowie Wlkp.

-

NOWOCZESNY SERWIS OPEL W GORZOWIE WLKP.

Wraz z salonem do użytku zostanie oddana także nowoczesna i przestronna hala serwisowa o łącznej powierzchni blisko 800 metrów kwadratowych. Serwis Opel Grupy Gezet będzie posiadał 11 stanowisk wyposażonych w podnośniki, dodatkowe stanowiska diagnostyki samochodowej, a także strefę kosmetyki samochodowej z myjnią. Serwis będzie także przystosowany do obsługi serwisowej samochodów dostawczych marki Opel, jak również do obsługi firmowych flot samochodowych.

Uzupełnieniem oferty serwisu Opel Gezet będą także usługi związane z naprawami blacharsko-lakierniczymi oraz likwidacją szkód komunikacyjnych, ponieważ wraz z autoryzacją na sprzedaż i serwis Grupa Gezet otrzyma autoryzację marki Opel na realizację napraw blacharsko-lakierniczym w ramach Centrum Likwidacji Szkód Grupy Gezet.

-

-

Następnym etapem rozwoju współpracy Grupy Gezet i marki Opel ma być – planowane na 2019 rok – otwarcie nowego salonu marki w Szczecinie. Opel to już 14. marka w portfolio Grupy Gezet, posiadającej swoje oddziały w trzech miastach – Gorzowie Wlkp., Zielonej Górze i Szczecinie. W 2017 r. Grupa Gezet sprzedała 3 042 nowe auta, o 20,86 proc. więcej niż rok wcześniej, co dało jej 31. pozycję na tegorocznym zestawieniu TOP50. Powstający salon Opla to kolejna z jednocześnie prowadzonych inwestycji grupy. W kwietniu tego roku dealer ogłosił początek budowy nowego obiektu Mitsubishi w Zielonej Górze przy ul. Batorego 69a. Rozbudowa dotychczasowego salonu marki przy ulicy Sulechowskiej 26a nie była możliwa, więc podjęto decyzję o przeprowadzce.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Wszelkie nowe informacje dotyczące realizowanej inwestycji oraz nowej ofercie samochodów w Grupie Gezet będą komunikowane także za pośrednictwem kanałów społecznościowych Grupy Gezet. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na facebooku, twitterze oraz instagramie.

-

AKTUALNY ETAP REALIZACJI BUDOWY NOWEGO SALONU OPEL

Lokalizacja: Gorzów Wlkp., ul. Kasprzaka

-

źródło: Grupa Gezet, Miesięcznik Dealer

Czytaj więcej o marce Opel

Idealny towarzysz podróży: nowy Opel Astra Sports Tourer Electric z oryginalnymi akcesoriami
Idealny towarzysz podróży: nowy Opel Astra Sports Tourer Electric z oryginalnymi akcesoriami

OPEL |  Podczas gdy w nadchodzących tygodniach jedni wybierać się będą jeszcze na narty, to inni będą przygotowywać się już do wyjazdu w cieplejsze klimaty. Jednak bez względu na cel podróży, idealnym towarzyszem podróży dla całej rodziny pozostaje nowy Opel Astra Sports Tourer Electric.

Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet
Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet

WYRÓŻNIENIE | Podczas konwencji dealerów, która miała miejsce w Warszawie, Stellantis Polska przyznał nagrody swoim najlepszym dealerom.

Nowy Opel Combo teraz z najlepszymi w swojej klasie reflektorami matrycowymi Intelli-Lux LED
Nowy Opel Combo teraz z najlepszymi w swojej klasie reflektorami matrycowymi Intelli-Lux LED

OPEL | Opel Combo jako pierwszy w swojej klasie oferuje zaawansowaną technologię reflektorów Intelli-Lux LED®

Najnowsze oferty

Opel Astra Enjoy 1.6 Diesel 110KM MT6
 • Model: Astra
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 143432 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2018
Opel Grandland Business Edition 1.2 Turbo 130 KM AT8 S/S
 • Model: Grandland
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Opel Astra GS 1.2 Turbo Benzyna AT8 130KM S/S | 674735
 • Model: Astra
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony