OpelConnect oferuje trzy nowe, łatwe w użyciu pakiety usług

Rüsselsheim. Samochody, które zachęcają do jazdy i są dostępne dla szerokiego grona klientów – oto Opel. Marka z logo „Blitz” kieruje się tymi samymi ambicjami w odniesieniu do swoich technologii i usług – muszą być bezpieczne, praktyczne i łatwe w użyciu. W związku z tym Opel dokonał przeglądu swoich licznych usług łączności dostępnych w samochodach osobowych oraz lekkich pojazdach użytkowych marki i połączył je w trzy przejrzyste pakiety: Connect ONE i Connect PLUS, które już są dostępne, oraz Connect PREMIUM, który pojawi się wkrótce.

Zaletą dla klientów jest to, że zamiast aktywować poszczególne usługi indywidualnie, mogą aktywować złożone z nich pakiety za pomocą kilku kliknięć w aplikacji myOpel lub w sklepie OpelConnect. Ponadto oferta została wzbogacona o wiele nowych usług – od „EV Trip Planner” dla samochodów elektrycznych, takich jak nowy Opel Astra Electric czy Opel Corsa Electric, po praktyczną funkcję Remote Control, która umożliwia zdalną kontrolę nad samochodem i ułatwia znajdowanie go na parkingu. Usługi są dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej cenie promocyjnej, która obowiązuje już teraz dla wszystkich zamówień na nowe samochody, złożonych od 3 lipca.

Connect ONE: pakiet zapewniający spokój ducha, w cenie samochodu

Pakiet Connect ONE obejmuje funkcję e-Call przewidzianą dla nagłych wypadków i b-Call do wzywania pomocy drogowej. Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku b-Call powoduje powiadomienie centrum obsługi, które najpierw prosi o wszystkie informacje potrzebne do wykonania wstępnej zdalnej diagnozy, a następnie w razie potrzeby, wysyła pomoc drogową. Ponadto, za pośrednictwem aplikacji myOpel, kierowcy mogą sprawdzić kiedy należy zrobić kolejny okresowy przegląd w serwisie oraz mają dostęp do cyfrowej książeczki serwisowej. Kompletny pakiet Connect ONE jest wliczony w cenę nowo zakupionego pojazdu i jest dostępny przez 10 lat; e-Call jest aktywny bez dodatkowych opłat po zakończeniu subskrypcji Connect ONE przez cały okres użytkowania samochodu.* 


Connect PLUS: kompleksowe usługi wliczone w cenę samochodu przez pierwsze sześć miesięcy

Connect PLUS oferuje kompletny pakiet z szeroką gamą usług, od Connected Navigation i Remote Control po nowe usługi opracowane specjalnie dla modeli elektrycznych – wliczone w cenę samochodu przez pierwsze sześć miesięcy. W ten sposób klienci mogą przetestować korzyści wynikające z poszczególnych usług, a następnie podjąć decyzję o dalszym korzystaniu z pakietu. Każdy użytkownik, który zdecyduje się na roczną subskrypcję w okresie testowym otrzyma dodatkową korzyść: kompletny pakiet Connect PLUS oferowany w atrakcyjnej, ograniczonej czasowo cenie podstawowej wynoszącej zaledwie 290 złotych rocznie lub 29 złotych miesięcznie* dla samochodów bez systemu nawigacji (zamiast 39 zł / 390 zł) oraz 490 złotych rocznie lub 49 złotych miesięcznie (zamiast 590 zł / 59 zł) dla samochodów z fabryczną nawigacją (podane ceny to ceny detaliczne z VAT w Polsce). Pakiet Connect PLUS obejmuje*:

▶ Connected Navigation:
Funkcja nawigacji obejmuje informacje o ruchu drogowym i pogodzie w czasie rzeczywistym, wyszukiwanie punktów POI oraz parkingów. Oprócz normalnego planowania trasy, którą można ustawić za pomocą aplikacji, a następnie przesłać lokalizację docelową do nawigacji w samochodzie, dostępny jest nowy planner podróży dla modeli elektrycznych (EV Trip Planner). W celu obliczenia najlepszej trasy, w tym niezbędnych przystanków na ładowanie, system uwzględnia czas ładowania, aktualny ruch drogowy i kompatybilność złącza samochodu. Ponadto umożliwia szybkie wyszukanie stacji benzynowych i stacji ładowania. W zależności od modelu, kierowca może komunikować się z systemem nawigacji za pomocą funkcji rozpoznawania mowy; aktualizacje map są przeprowadzane zdalnie „over-the-air”, po raz pierwszy bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi czy wizyty w serwisie.

Remote Control i E-remote Control:
Funkcja umożliwia blokowanie i odblokowanie zamków drzwi, włączenie klaksonu i świateł zdalnie za pośrednictwem aplikacji na smartfonie. Pomaga to znaleźć swój samochód na dużym parkingu. Z aplikacji można skorzystać również, aby sprawdzić, czy samochód jest rzeczywiście zamknięty. Kierowcy elektrycznych modeli Opla mogą używać E-remote Control do uruchamiania i zatrzymywania ładowania bezpośrednio w aplikacji. Aplikację myOpel można używać także do tworzenia i ustawiania planów ładowania oraz wstępnego ustawiania temperatury w swoim samochodzie przed podróżą. 

Connected Alarm:
Dostępność nowej usługi jest planowana pod koniec 2023 roku i można ją będzie aktywować w samochodach fabrycznie wyposażonych w system alarmowy oraz OpelConnect box. W razie aktywacji alarmu, właściciel otrzyma powiadomienie z informacjami o pojeździe, dacie i godzinie oraz przyczynie uruchomienia alarmu.


Wkrótce pojawią się dodatkowe usługi OpelConnect, które będą oferowane w pakiecie Connect PREMIUM.


*Oferta ograniczona czasowo. Dotyczy nowych pojazdów zamówionych od 3 lipca 2023 roku. Pakiet Connect PLUS wymaga specjalnej subskrypcji i jest dostępny w cenie samochodu przez okres 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia gwarancji. Po tym okresie próbnym pakiet Connect PLUS dostępny jest odpłatnie.
*Dotyczy nowych pojazdów zamówionych od 3 lipca 2023 r. Pakiet Connect ONE jest wliczony w cenę samochodu na 10 lat od momentu rozpoczęcia gwarancji.
*Dostępność usług może się różnić w zależności od modelu i wyposażenia samochodu.

źródło: Opel Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. 

Czytaj więcej o marce Opel

Opel Mokka teraz dostępny także w wersji z 48-woltową technologią hybrydową
Opel Mokka teraz dostępny także w wersji z 48-woltową technologią hybrydową

Opel | Moc w dobrym stylu: Przyciągający wzrok SUV Opla po raz pierwszy z 48-woltową technologią hybrydową

ADAC Opel Electric Rally Cup: Opel Corsa Rally Electric stawia czoła Wogezom
ADAC Opel Electric Rally Cup: Opel Corsa Rally Electric stawia czoła Wogezom

OPEL | Ekscytująca walka zespołów rajdu samochodów elektrycznych podczas Rajdu Wogezów Grand-Est

Rajd Wogezów Grand-Est: ciężka próba dla Opla Corsy Rally Electric
Rajd Wogezów Grand-Est: ciężka próba dla Opla Corsy Rally Electric

Opel | W dniach 15 - 16 czerwca odbędzie się trzecia runda ADAC Opel Electric Rally Cup „powered by GSe”. To pierwsze z trzech wydarzeń we Francji dla zespołów i Corsy Rally Electric

Najnowsze oferty

Opel Insignia ST Innovation 1.4T MT6
 • Model: Insignia
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 117433 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2015
Opel Mokka GS 1.2 Turbo Benzyna AT8 130KM S/S | 674344
 • Model: Mokka
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Opel Astra Kupiony ,serwisowany w Polsce
 • Model: Astra
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 143432 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2018

Odwiedź nasze salony