OPEL I KARTA DUŻEJ RODZINY

Marka Opel została pierwszym na polskim rynku partnerem programu Karta Dużej Rodziny, oferującym samochody w pełni elektryczne, kwalifikujące się do rządowego programu „Mój elektryk”. Posiadacze Karty Dużej Rodziny, poza atrakcyjnymi zniżkami od marki Opel oraz jej autoryzowanych dealerów, mogą więc liczyć na dodatkowe dofinansowanie w kwocie 27 000 zł niezależnie od ceny pojazdu. 

Z ofertą już można zapoznać się na stronie marki Opel oraz w naszych autoryzowanych salonach sprzedaży marki. Odpowiada ona na zróżnicowane potrzeby rodzin wielodzietnych i obejmuje szeroką gamę modelową, która doskonale uosabia wartości marki – jest przystępna i ekscytująca oraz przedstawia wszystko, co reprezentuje Opel – radość z jazdy, wydajność i innowacyjność w każdym znaczeniu tego słowa. Członkowie rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny już mogą kupić na atrakcyjnych warunkach wybrane nowe modele niemieckiej marki, o napędzie w pełni elektrycznym, hybrydowym typu plug-in lub tradycyjnym.

„Opel zawsze starał się demokratyzować innowacyjność, mobilność i najnowsze technologie, czyniąc je dostępnymi dla jak najszerszej grupy klientów. Udział marki w programie Karta Dużej Rodziny idealnie wpisuje się więc w te działania. Dzięki połączeniu szerokiej oferty modelowej z atrakcyjnymi zniżkami, polskie rodziny wielodzietne będą miały łatwiejszy dostęp do pełnej emocji stylistyki, wysokiej jakości, komfortu oraz najnowocześniejszych zaawansowanych technologii, które oferuje w swoich modelach marka Opel” – powiedział Adam Męciński, dyrektor marki Opel w Polsce.

-

-

MODELE MARKI OPEL W KDR

Przykładowo popularną Corsę uczestnicy programu będą mogli nabyć z 10-procentową zniżką od ceny katalogowej. Ekscytującą Mokkę, praktycznego i eleganckiego Corsslanda oraz najnowszą, właśnie debiutującą na polskim rynku Astrę hatchback i Astrę Sports Tourer będzie można kupić z 12-procentową zniżką. Na flagowe modele marki – Insignię oraz SUV-a Grandlanda – będzie można uzyskać aż 15-procent zniżki.

Marka Opel stawia na wydajność, elektryczność i emocje. Dlatego też w ofercie dla rodzin wielodzietnych nie mogło zabraknąć mocnych i wydajnych modeli z napędem hybrydowym typu plug-in, takich jak Astra hatchback Hybrid, Astra Sports Tourer Hybrid, Grandland Hybrid i Hybrid4, oraz samochodów w pełni elektrycznych – Corsa-e, Mokka-e, Combo-e Life, Zafira-e Life czy Vivaro-e Kombi. Zelektryfikowane wersje modelowe są oferowane z takimi samymi zniżkami jak ich odpowiedniki z napędem tradycyjnym. 12-procentowa zniżka przysługuje na zakup Combo-e Life, Zafiry-e Life i Vivaro-e Kombi. Ponadto posiadacze Karty Dużej Rodziny, którzy skorzystają z rządowego programu „Mój elektryk” mogą uzyskać dodatkowe dofinansowanie na zakup samochodu w pełni elektrycznego w kwocie 27 000 zł niezależnie od ceny pojazdu.

Szczegółowe informacje na temat programu „Mój elektryk” oraz warunków udzielania dopłat znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/elektromobilnosc/o-programie

-

PROGRAM KARTA DUŻEJ RODZINY 

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Posiadacze KDR mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej. KDR wspiera budżety rodzin wielodzietnych oraz ułatwia dostęp do dóbr i usług.

___
źródło: Opel Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Opel

Nowe systemy wspomagania kierowcy obowiązkowe od lipca: modele Opla są gotowe
Nowe systemy wspomagania kierowcy obowiązkowe od lipca: modele Opla są gotowe

Opel Bezpieczeństwo ponad wszystko: wiele systemów wspomagania kierowcy jest już dostępnych w standardzie w bestsellerowym miejskim samochodzie Opel Corsa

Opel Corsa bestsellerem sprzedaży wśród małych samochodów w Niemczech w pierwszej połowie 2024 roku
Opel Corsa bestsellerem sprzedaży wśród małych samochodów w Niemczech w pierwszej połowie 2024 roku

OPELNiezwykle popularna Corsa – w tym roku w Niemczech sprzedano ponad 20 000 nowych samochodów. Corsa Electric jest również liderem w segmencie małych samochodów z napędem elektrycznym. Marka Opel zarejestrowała w czerwcu wzrost sprzedaży o prawie 18%, a jej udział w rynku samochodów osobowych znacząco wzrósł do 5,8 %.

Pionier kompaktowych vanów: Opel Zafira świętował 25 rocznicę swojej światowej premiery
Pionier kompaktowych vanów: Opel Zafira świętował 25 rocznicę swojej światowej premiery

Opel | Rewolucyjny: koncepcja foteli typu Flex7 wyznaczyła w 1999 roku nowe standardy w dziedzinie wszechstronności wnętrza. Zdobywca nagród: Zafira kilkakrotnie otrzymała prestiżową „Złotą Kierownicę”. 

Najnowsze oferty

Opel Astra J Sports Tourer 1.4 T + LPG
 • Model: Astra
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 257000 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna + LPG
 • Rok produkcji: 2011
Opel Grandland GS Hybrid 1.2 Turbo 136 KM eDCT6 | 682237
 • Model: Grandland
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Opel Grandland GS Hybrid 1.2 Turbo 136 KM eDCT6 | 682238
 • Model: Grandland
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony