Nowy Opel Corsa - Cena w Polsce

Już wkrótce, bo podczas nadchodzących targów IAA Mobility w Monachium (5-10 września 2023 r.) – największych na świecie wydarzeń poświęconych mobilności, zadebiutuje nowy Opel Corsa Electric. Na polskim rynku marka Opel już ogłosiła ceny tego nowego modelu, tak by jeszcze przed oficjalną światową premierą polscy klienci mogli składać zamówienia na nowego Opla Corsę.


NOWY OPEL CORSA 2024: CENA W POLSCE

Ceny Opla Corsy w nowej odsłonie zaczynają się już od 77 200 zł. W abonencie SIMPLYDRIVE skierowanym do przedsiębiorców, nowa Corsa w wersji z napędem spalinowym jest dostępna już od 650 zł netto miesięcznie.* Gamę silników benzynowych tworzą jednostki o mocy 55 kW/75 KM z 5-biegową manualną skrzynią biegów oraz 74 kW/100 KM z 6-biegową skrzynią manualną lub 8-biegową skrzynią automatyczną. Natomiast Opel Corsa Electric z nowym silnikiem elektrycznym o mocy 115 kW/156 KM, w bogato wyposażonej wersji GS, w abonamencie SIMPLYDRIVE dla przedsiębiorców dostępny jest już od 1 480 zł netto miesięcznie.*

Odważny, czysty, pełen emocji: nowy design Corsy z Opel Vizor

Nowa Corsa zachwyca nową stylistyką, doskonałymi proporcjami i niemiecką precyzją w najdrobniejszych szczegółach. Elementem najbardziej przykuwającym wzrok stał się niepowtarzalny Opel Vizor, charakterystyczny przedni panel samochodu, który zdobi wszystkie nowe modele Opla. Czarny pas między światłami na przedzie Corsy płynnie łączy w jedną całość osłonę chłodnicy, reflektory LED oraz centralnie umieszczony emblemat błyskawicy Opel Blitz. W zależności od poziomu wyposażenia, logo marki z przodu i z tyłu występuje w przyciągającym wzrok kolorze czarnym lub w matowym, satynowym srebrze. „Wloty powietrza” w dolnej części przedniego zderzaka są optycznie większe i bardziej niż dotychczas zaznaczone, dzięki czemu Corsa wydaje się być mocniej osadzona na drodze. Tylna część nadwozia jest również wyrazista: nazwa Corsa pojawia się teraz na środku pokrywy tylnej. I wreszcie, lakier Grafik Grey, dostępny po raz pierwszy w Corsie, pomaga temu modelowi zabłysnąć nowym blaskiem. Ponadto Corsa, w zależności od poziomu wyposażenia, dostępna jest także z dachem w kolorze czarnym.


Wszystko na pokładzie: bogate wyposażenie nowej Corsy i Corsy Electric

W nowej Corsie dostępnych jest wiele najnowocześniejszych systemów wspomagania kierowcy, dzięki którym jazda i wykonywanie manewrów parkowania są bardziej relaksujące. Bogata oferta obejmuje nową, panoramiczną kamerę cofania o wysokiej rozdzielczości, adaptacyjny tempomat z ogranicznikiem prędkości oraz system Flank Guard wspomagający parkowanie i manewrowanie, a także system ostrzegania przed kolizją z automatycznym układem hamowania awaryjnego i systemem wykrywania pieszych. Nieoślepiające reflektory matrycowe Intelli-Lux LED®, które Corsa wprowadziła do segmentu małych samochodów w 2019 roku, są jeszcze lepsze i bardziej precyzyjne – teraz składają się z 14 elementów LED. Nowa Corsa może być opcjonalnie wyposażona w pełni cyfrowy kokpit oparty na platformie Snapdragon Cockpit firmy Qualcomm Technologies1 z nowym, intuicyjnym systemem mutimedialnym i 10-calowym kolorowym ekranem dotykowym. System nawigacji oferuje usługi online, system rozpoznawania poleceń głosowych „Hey Opel” oraz bezprzewodowe aktualizacje (over-the-air). Po raz pierwszy, smartfony kompatybilne z Apple CarPlay i Android Auto można podłączyć, a także naładować, za pomocą systemów multimedialnych samochodu – w obu przypadkach bezprzewodowo.


Większa moc, większa wydajność: Corsa Electric z ulepszonym akumulatorem i nowym silnikiem

Corsa Electric będzie oferowana na polskim rynku z silnikiem o mocy 115 kW/156 KM z zasięgiem do 402 km według cyklu WLTP2. Corsa Electric jest zatem nie tylko bardzo wydajna – dzięki napędowi elektrycznemu i momentowi obrotowemu wynoszącemu 260 Nm zapewnia również, w każdym przypadku, czystą przyjemność z jazdy. Prawdziwą nowością są także pozostałe napędy. Corsa jest pierwszym modelem Opla, który będzie dostępny jako hybryda z układem 48-woltowym. Silniki o mocy 74 kW/100 KM i 100 kW/136 KM będą wyposażone w nową automatyczną, dwusprzęgłową skrzynię biegów. Nowa Corsa oferuje więc klientom bezkonkurencyjny w tym segmencie wybór napędów, od wysokowydajnych silników spalinowych, poprzez jednostki hybrydowe, aż po w pełni elektryczną.


źródło: Opel Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. *Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 78 500 zł (z lakierem płatnym), okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 650 zł. Szczegóły znajdą się u Autoryzowanego Dealera marki Opel. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.
*Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 176 000 zł (z lakierem płatnym), okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 18,9%, miesięczna rata leasingowa netto: 1480 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 27 000 PLN. Szczegóły znajdują się u Autoryzowanego Dealera marki Opel. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

Czytaj więcej o marce Opel

„Malowanie światłem”: Opel Experimental widzi w ciemności
„Malowanie światłem”: Opel Experimental widzi w ciemności

Opel | Niemiecka energia: Opel Experimental – nowe spojrzenie na najważniejsze filary marki. Innowacyjna koncepcja marki pokazuje przyszłość inteligentnego oświetlenia

Idealny towarzysz podróży: nowy Opel Astra Sports Tourer Electric z oryginalnymi akcesoriami
Idealny towarzysz podróży: nowy Opel Astra Sports Tourer Electric z oryginalnymi akcesoriami

OPEL |  Podczas gdy w nadchodzących tygodniach jedni wybierać się będą jeszcze na narty, to inni będą przygotowywać się już do wyjazdu w cieplejsze klimaty. Jednak bez względu na cel podróży, idealnym towarzyszem podróży dla całej rodziny pozostaje nowy Opel Astra Sports Tourer Electric.

Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet
Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet

WYRÓŻNIENIE | Podczas konwencji dealerów, która miała miejsce w Warszawie, Stellantis Polska przyznał nagrody swoim najlepszym dealerom.

Najnowsze oferty

Opel Astra Dynamic 1.5 Turbo Diesel 122KM MT6
 • Model: Astra
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 59361 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2020
Opel Astra Enjoy 1.6 Diesel 110KM MT6
 • Model: Astra
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 143432 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2018
Opel Grandland Business Edition 1.2 Turbo 130 KM AT8 S/S
 • Model: Grandland
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony