NOWY JEEP AVENGER 2023 - ESENCJA WOLNOŚCI

W odcinkach zrealizowanych przez Lunartic Productions, wystąpią znani influencerzy, którzy w oryginalny i zabawny sposób opowiedzą o cechach Jeepa Avengera. Pierwszy odcinek zatytułowany „Move” już można zobaczyć w serwisie YouTube (obejrzyj poniżej):

-

-

Zabawny i ekscytujący, nowy SUV przeznaczony jest dla osób prowadzących aktywny tryb życia, poszukujących w 100% elektrycznego samochodu o nowoczesnej stylistyce, kompaktowych wymiarach i przestronnym wnętrzu, ale zachowującego DNA marki Jeep, które oferuje unikalne połączenie możliwości, stylu, funkcjonalności i technologii, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie stałej łączności ze światem.

W trzech odcinkach influencerom towarzyszyć będzie Rabea Schif – niemiecka prezenterka, konsultantka kreatywna i ekspertka od mody. Wyruszy ona na przygodę pełną muzyki, wolności i zabawy. Idealnym towarzyszem tej przygody nie może być nikt inny, jak tylko nowy Jeep Avenger. Czysty wyraz „skoncentrowanej wolności”, kompaktowy SUV łączy w sobie elektryfikację i zaawansowane technologie. Dzięki zasięgowi 400 km (550 km w mieście*) oraz łatwemu, szybkiemu trybowi ładowania, jest on idealnym narzędziem dla nowoczesnego klienta poszukującego bezgłośnej, zabawnej i przyjemnej wolności jazdy.

Pierwszy odcinek rozgrywa się w zachwycającej scenerii Dolomitów. Rozpoczyna się w dwóch odrębnych, ale połączonych ze sobą sceneriach. W pierwszej scenie Leonardo Fioravanti, jeden z najbardziej utalentowanych surferów w Europie i miłośnik przyrody – wybrany, by reprezntować Włochy podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio – jest podekscytowany podróżą Jeepem. W tym samym czasie, widzowie mogą zobaczyć Rabeę, która prowadzi nowego Jeepa Avengera i zmierza w kierunku Leonardo. Dwa różne sposoby pojmowania wolności – swoboda, dzięki której możemy udać się w dowolne miejsce i swoboda odczuwania komfortu na łonie natury – łączą się ze sobą, tworząc silny związek.

Następnie, rozpoczyna się podróż, podczas której bohaterowie poznają się i wspólnie odkrywają różne cechy i funkcjonalności nowego Jeepa Avengera: od autonomicznej jazdy poziomu 2. po zaawansowane systemy bezpieczeństwa i łączności. Ponadto, nowy SUV zapewnia w pełni cyfrowe wrażenia z jazdy dzięki 20,5” łącznej powierzchni wyświetlaczy pomagających zachować kontrolę nad wszystkimi dostępnymi informacjami. Oferuje również pakiet usług i funkcjonalności, z których użytkownicy mogą korzystać zdalnie.

Dzięki aplikacji mobilnej Jeep, Rabea i Leo bez problemu znajdą najbliższą stację ładowania, gdzie czeka ich miła niespodzianka: ładowanie będzie naprawdę szybkie i łatwe. W istocie, Jeep Avenger ma elektryczny układ napędowy nowej generacji, który łączy nowy silnik elektryczny i nowy akumulator. Korzystając z kabla do szybkiego ładowania prądem stałym 100 kW (Mode 4) na publicznych stacjach ładowania, wystarczą trzy minuty, aby naładować energię potrzebną na 30 km jazdy. Poza tym, wystarczą 24 minuty, aby naładować akumulatory od 20 do 80%. Ponadto, akumulator o pojemności 54 kWh zapewnia zasięg 400 km w cyklu WLTP, który w cyklu miejskim zwiększa się do 550 km.

-

NOWY JEEP AVANGER 2023 - W SPRZEDAŻY JUŻ OD 3 LISTOPADA

Od 3 listopada br. na polskim rynku można będzie dokonać wstępnej rezerwacji nowego Jeepa Avengera 1st Edition – ekskluzywnej, bogato wyposażonej i w pełni elektrycznej, przyciągającej wzrok wersji specjalnej. To okazja, ktorej nie można przepuścić, ponieważ klienci, którzy wyrażą swoje zainteresowanie online, dokonując wstępnej rezerwacji, jako pierwszi będą mogli zamówić, a tym samym zasiąść za kierownicą nowego modelu. Więcej informacji na temat inicjatywy przedsprzedaży nowego Avengera będzie można już wkrótce znaleźć na oficjalnych stronach internetowych marki Jeep.

-

___
źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą

Czytaj więcej o marce Jeep

Dynamiczny wzrost sprzedaży Jeepa® Avengera
Dynamiczny wzrost sprzedaży Jeepa® Avengera

JEEP | Od momentu premiery, złożono już ponad 40.000 zamówień w Europie na w pełni elektrycznego Jeepa® Avengera, zdobywcę tytułu „Europejskiego Samochodu Roku 2023”

JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE
JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE

JEEP | Dzięki atrakcyjnej ofercie finansowania przygotowanej dla polskich klientów przez markę Jeep we współpracy z Stellantis Financial Services jest on teraz dostępny w abonamencie, w promocyjnych ratach miesięcznych  

JEEP®AVENGER zdobywa nagrodę za design „autonis”
JEEP®AVENGER zdobywa nagrodę za design „autonis”

JEEP | Jeep Avenger został uznany za najlepszą nowość projektową 2023 roku – „Best Design Novelty”, wyraźnie wyprzedzając konkurencję. Avenger wygrał zdobywając 53 procent głosów i tym samym sięgnął po upragnioną nagrodę „autonis”. 

Najnowsze oferty

Jeep Avenger Longitude 1.2 TB Puretech 100KM - Pakiet Zimowy
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Avenger Longitude 1.2 TB Puretech 100KM - Pakiet Zimowy
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Grand Cherokee Summit 3.0 V6 250KM A8 Quadra Drive II FV23%, I właściciel
 • Model: Grand Cherokee
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 96500 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2019

Odwiedź nasze salony