NOWY HYUNDAI i20 (2018) PO LIFTINGU JUŻ W SPRZEDAŻY

NOWY HYUNDAI i20 (2018) - JUŻ W SALONACH GRUPY GEZET

Hyundai umacnia swoją ofertę w segmencie B i wprowadza na rynek nowy model i20. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom europejskich Klientów, w modelu i20 w wersji 5-drzwiowej oraz Active unowocześniono szereg elementów stylistycznych oraz wyposażenia.

Dla zapewnienia optymalnego komfortu jazdy w i20 pojawia się 7-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów (7DCT) oraz system Stop and Go wpływający na ograniczenie emisji CO2. Trzy różne silniki benzynowe do wyboru, to odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnego rynku.

Efektem stylistycznych zmian w modelu jest m.in. charakterystyczny dla marki Hyundai kaskadowy grill oraz przeprojektowany przedni zderzak. Zmiany przeszedł także tylny zderzak oraz układ reflektorów, dzięki czemu również tył auta stał się jeszcze bardziej dynamiczny. Miejsce na tablicę rejestracyjną znalazło się na klapie bagażnika, a w 5-drzwiowej wersji samochodu pojawiają się nowe 15” i 16” felgi oraz dach panoramiczny.

-

-

Nowy Hyundai i20, zarówno w wersji 5-drzwiowej, jak i Active, oferowany jest także z czarnym dachem (od listopadowej produkcji), co w połączeniu z dziesięcioma kolorami lakieru, daje Klientom jeszcze większą możliwość spersonalizowania samochodu. Dostępne kolory to: Passion Red, Aqua Sparkling, Cashmere Brown, Sleek Silver, Stardust, Polar White, Phantom Black oraz trzy nowe: Tomato Red, Champion Blue, Clean Slate.

Również wnętrze modelu i20 może mieć indywidualny, młodzieżowy charakter. W nowej opcji wykończenia Blue, przez całą szerokość deski rozdzielczej oraz wokół klamek, poprowadzono niebieską, ozdobną linię. Z kolei opcje wykończenia wnętrza Red Point i Blue Point wyróżniają się czerwonymi i niebieskim akcentami stylistycznymi. Alternatywnie, wnętrze nowego i20 dostępne jest również w czarnej lub szarej kolorystce. Dopełnieniem wyjątkowej przestronności samochodu jest odpowiednia pojemność bagażnika, która wynosi 326 litrów (VDA).

-

-

SILNIKI NOWEGO HYUNDAIA i20

W nowym i20 dostępne są trzy silniki benzynowe do wyboru. Silnik 1.0 T-GDI o dwóch mocach: 100 KM, współpracujący z 5-biegową skrzynią manualną i 120 KM dostępny z 6-biegową skrzynią manualną. Obie jednostki mogą także współpracować z dwusprzęgłową skrzynią 7-biegową. Również silnik 1.2 ma dwie może mieć dwie moce – 75 i 84 KM i pracować w zestawieniu z 5-biegową skrzynia manualną.

Model i20 Active jest dostępny z silnikiem 1.4 o mocy 100 KM współpracującym z 6-biegową skrzynią manualną. System Stop and Go (ISG) jest standardowym elementem wyposażenia obu wersji i20 (5-drzwiowej i Active) przyczyniającym się do obniżenia emisji CO2 Wydajne silniki benzynowe dostępne w nowym modelu i20 spełniają normy emisji spalin Euro 6d.

-

NOWY HYUNDAI i20 FL 2018 - CENNIK PROMOCYJNY

Nowy Hyundai i20 po faceliftingu jest już dostępny w salonach Hyundai Grupy Gezet w Gorzowie i Zielonej Górze. Cena nowego modelu w podstawowej wersji wyposażenia z benzynowym silnikiem o pojemności 1.2 MPI (75KM) to 47 900 PLN, ale dla dzięki promocji, jaką przygotował Hyundai Polska, Klienci mogą liczyć na rabat 3 000 PLN.

Aktualna oferta promocyjna z uwzględnieniem rabatu:

Wersja CLASSIC CLASSIC PLUS LAUNCH COMFORT PREMIUM
1.2 MPI (75 KM) 5M 44 900 PLN 49 900 PLN - - -
1.2 MPI (84 KM) 5M - 51 100 PLN 53 900 PLN 55 700 PLN -
1.0 T-GDI (100 KM) 5M - - 60 500 PLN 67 500 PLN
1.0 T-GDI (100 KM) 7DCT - - 65 000 PLN 72 000 PLN

-

fot. Hyundai i20 Active

-

NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE

Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort podróżowania, nowy i20 został wyposażony w szereg zaawansowanych rozwiązań z zakresu łączności, zintegrowanych ze smartfonem kierowcy. Model oferowany jest z jednym z czterech systemów audio. Oprócz 3.8” ekranu standardowego, dostępny jest teraz także nowy, 5” ekran monochromatyczny. Z kolei 7” wyświetlacz Audio umożliwia łatwą łączność – użytkownicy mogą przeglądać zawartość swoich smartfonów dzięki usługom Apple CarPlay i Android Auto i korzystać np. z telefonicznej nawigacji. Dodatkowo i20 jest oferowany z opcjonalnym systemem infotainment, - integrującym nawigację, media i rozwiązania z zakresu łączności, współpracującym z Apple CarPlay*, Android Auto* i usługami Live Services.

-

BEZPIECZEŃSTWO I GWARANCJA

Aby sprostać wysokim europejskim standardom, nowy Hyundai i20 został wyposażony w szereg systemów z zakresu wspomagania bezpieczeństwa. System ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDWS) emituje sygnał wizualny i dźwiękowy jeśli samochód zaczyna przekraczać linię, wzdłuż której się porusza. Z kolei asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA) wyczuwa pozycję samochodu i ostrzega kierowcę o nieprawidłowej sytuacji samodzielnie korygując tor jazdy.

Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu (FCA), działający zarówno w mieście jak i poza terenem zabudowanym, jest opcjonalnym elementem wyposażenia. To zaawansowane rozwiązanie alarmuje o niebezpiecznej sytuacji grożącej kolizją, a w razie potrzeby samodzielnie zatrzymuje samochód. FCA działa trójetapowo. Na wstępie, ostrzega kierowcę wizualnie i akustycznie, następnie uruchamia hamulce, kontrolując siłę ich działania proporcjonalnie do zagrożenia kolizją. Na koniec używa pełnej siły hamowania, by uniknąć kolizji lub ograniczyć jej skutki, jeśli jest już nieunikniona.

System ostrzegający o zmęczeniu kierowcy stale monitoruje i analizuje styl jazdy. Uwzględnia takie dane, jak: kąt i moment skrętu kierownicy oraz pozycję pojazdu na zajmowanym pasie ruchu. Jeżeli zostaną rozpoznane wzorce zmęczenia lub rozproszenia kierowcy, DAW zwróci jego uwagę za pomocą dźwiękowego ostrzeżenia i wyświetli wiadomość, sugerując przerwę w podróży.

W samochodzie zastosowano też system inteligentnych świateł drogowych (HBA). Po przełączeniu w tryb automatyczny, asystent wykrywa nocą zarówno nadjeżdżające z przeciwka pojazdy, jak również te, podążające w tym samym kierunku – przełączając w razie potrzeby na światła mijania i zmniejszając efekt „oślepiania” innych kierowców. Gdy tylko przestaną być widoczne inne pojazdy - system automatycznie włączy światła drogowe.

Nowy Hyundai i20 oferowany jest z unikalnym programem 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów.

-

fot. Hyundai i20 Active

-

-

źródło: Hyundai Polska

Czytaj więcej o marce Hyundai

Hyundai TUCSON z niezwykłym wynikiem produkcji
Hyundai TUCSON z niezwykłym wynikiem produkcji

Hyundai | Fabrykę w Czechach opuścił dwumilionowy egzemplarz TUCSONa, licząc od czasu uruchomienia jego produkcji w Nošovicach. 2 na 5 TUCSONów sprzedawanych w Europie to odmiany hybrydowe lub hybrydy ładowane z gniazdka.

Nowy Hyundai TUCSON – duża suma małych zmian
Nowy Hyundai TUCSON – duża suma małych zmian

Hyundai | Na początku czerwca w okolicach Częstochowy odbyły się jazdy prasowe nowym Hyundaiem TUCSON-em. Na terenie lotniska Rudniki zaprezentowano najnowsze wcielenie czwartej generacji modelu, który pozostaje bestsellerem marki w Polsce i w Europie. 

Najnowsze oferty

Hyundai Tucson PE 1.6 T-Gdi 160KM 6MT 2WD Executive
 • Model: Tucson
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Hyundai i30 1.5 TGDI 48V 140KM 7DCT N-LINE Od ręki!!!
 • Model: i30
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 10 km
 • Skrzynia biegów: Dwusprzęgłowa
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 48V 2WD 7DCT Platinum
 • Model: Tucson
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 10 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony