Nowy Hyundai Tucson 2024 już wkrótce w sprzedaży!

Nowy Hyundai TUCSON prezentuje bardziej dynamiczną stylizację, która dobrze wpisuje się w postępową wizję firmy dotyczącą przyszłej mobilności. Odświeżony model ma zadebiutować w Europie na początku 2024 roku i specyfikację tego auta przeznaczoną dla naszego regionu poznamy w najbliższej przyszłości. Rozpoczynając nowy rozdział w europejskiej podróży, TUCSON niesie ze sobą obietnicę ciągłej doskonałości, innowacyjności i zadowolenia klientów.

Nowy TUCSON stanowi rozwinięcie języka projektowania „Parametric Dynamics” obecnego modelu, ewoluując jednocześnie w kierunku bardziej nowoczesnej i wyrafinowanej estetyki. Przedni pas charakteryzuje się układem cienkich, kanciastych linii na osłonie chłodnicy, uzupełnionych sekcją ukrytych świateł typu Jewel, przypominającymi biżuterię. Zderzak i dolna listwa ozdobna płynnie rozciągają się na boki, tworząc dynamiczną i optycznie poszerzoną sylwetkę. Nowy wzór felg aluminiowych poprawia proporcje auta i jeszcze mocniej podkreśla dynamikę jego bryły. Tylny zderzak, ze zintegrowaną listwą, został poszerzony. Ten zabieg sprawił, że samochód sprawia wrażenie, jakby jego koła były szerzej osadzone. Gładka, nieco surowa forma tyłu płynnie nawiązuje do wzoru przodu, dając poczucie spójności i równowagi.


We wnętrzu nowego modelu TUCSON priorytetem jest przestronność i funkcje praktyczne. Cały panel instrumentów jest teraz zintegrowany w poziomie. Płynna integracja zaawansowanych technologii zapewnia harmonijne połączenie funkcjonalności i estetyki.

Stworzony z myślą o europejskich klientach

Dwie dekady temu model wszedł do raczkującego wówczas segmentu SUV-ów i od tego czasu stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu jego popularność wśród europejskich klientów wciąż nie słabnie. Według globalnej firmy badawczej JATO Dynamics, TUCSON stał się najlepiej sprzedającym się samochodem w segmencie kompaktowych SUV-ów w Europie w 2022 roku. Dzięki wyrafinowanej stylistyce, zaawansowanej technologii i bogatej historii sukcesów, nowy TUCSON będzie również kontynuował swoją tradycję światowego lidera w segmencie SUV-ów.

Ucieleśniając charakterystyczną dla Hyundaia filozofię projektowania Sensious Sportiness, TUCSON jest wizualnym popisem stylistów, mogącym poszczycić się urokiem SUV-a i progresywnym wyglądem, który idealnie wpasowuje się w trendy i gusta klientów. Niezależnie od tego, czy wybierasz się w długą podróż, czy malowniczą przejażdżkę po okolicy – wyruszenie w rodzinną podróż wymaga samochodu, który idealnie wpasuje się w rytm codziennego życia. W dążeniu do doskonałości Hyundai TUCSON jawi się jako godny zaufania towarzysz, zaprojektowany i wykonany, z myślą o kierowcy. TUCSON wyróżnia się jako samochód, którego wszystkie funkcje są skupione na kliencie, niezrównaną wygodą i zaangażowaniem w wysoki poziom bezpieczeństwa.

Nowy model doczekał się pierwszej zmiany designu od trzech lat, która ma na celu zwiększenie konkurencyjności TUCSON'a czwartej generacji, którego premiera miała miejsce w 2020 roku.

Nowy Hyundai TUCSON 2024 FL - Cena w Polsce

Cena modelu po liftingu i zmianach modernizacyjnych nie jest jeszcze znana. Zostanie ujawniona już wkrótce, bliżej daty rozpoczęcia sprzedaży modelu w naszych salonach marki Hyundai. Wówczas też opublikujemy cennik na naszej stronie.


__
źródło: Hyundai Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Prezentowane zdjęcia dotyczą specyfikacji przeznaczonej na rynek koreański. Model TUCSON i jego specyfikacja przeznaczona na rynek Europejski zostanie przedstawiony w późniejszym terminie.

Czytaj więcej o marce Hyundai

Hyundai i20 N Line: bardziej sportowy design i ulepszone funkcje
Hyundai i20 N Line: bardziej sportowy design i ulepszone funkcje

Hyundai | W tym roku Hyundai i20 przeszedł lifting. Na rynek właśnie trafia jego najnowsza, odświeżona wersja i20 N Line

Słodki sukces: Esapekka Lappi i Janne Ferm sięgają po zwycięstwo w Rajdzie Szwecji
Słodki sukces: Esapekka Lappi i Janne Ferm sięgają po zwycięstwo w Rajdzie Szwecji

 Hyundai | Ostatniego dnia Rajdu Szwecji, mając ogromną przewagę nad rywalami, Lappi i Ferm stanęli do walki w trzech niedzielnych etapach i sięgnęli po swoje drugie zwycięstwo w WRC. Finowie zachowali zimną krew pokonując przeszło 300 kilometrów trasy rajdu, w którym najmniejszy błąd mógł mieć ogromne konsekwencje.

Hyundai Motor Poland kontynuuje w 2024 roku współpracę z Fundacją Nasza Ziemia
Hyundai Motor Poland kontynuuje w 2024 roku współpracę z Fundacją Nasza Ziemia

Hyundai | Hyundai Motor Poland już po raz trzeci będzie strategicznym partnerem Fundacji Nasza Ziemia. Partnerstwo jest wyrazem zaangażowania marki Hyundai w promowanie idei zrównoważonego rozwoju, wspieranie ekosystemu zrównoważonej mobilności, oraz promowanie świadomości ekologicznej. 

Najnowsze oferty

Hyundai Kona 1.6 T-GDI 198km 7DCT Executive + Tech
 • Model: Kona
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Hyundai Tucson 1.6 T-Gdi 150KM 7DCT 2WD N LINE Inteligentna klapa bagażnika
 • Model: Tucson
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Hyundai i20 Modern Comfort LED 1.0 T-GDI 100 KM 6MT
 • Model: i20
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony