NOWY HYUNDAI i20 2023 - ZMIANY PO LIFTINGU

Hyundai Motor zaprezentował nowego i20, który trafi na drogi w nowej, odświeżonej stylizacji. Jego pakiet rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa oraz najlepsze w swojej klasie funkcje łączności należą dziś do najbardziej wszechstronnych pakietów w tej klasie aut.

Nowy i20 ma elegancką i nowoczesną stylizację nadwozia, która przyciąga wzrok na drodze. Kształt i wzór przedniego zderzaka oraz osłony chłodnicy zostały ulepszone, aby uzyskać elegancki wygląd ze sportowymi elementami. Z tyłu został przeprojektowany zderzak, dodano też unikalny design tylnych świateł. Pojawiły się również nowo zaprojektowane 16- i 17-calowe obręcze kół.


Wygląd modelu i20 został doceniony za emocjonalny i dynamiczny design, który harmonizuje proporcje, architekturę, stylizację i technologię zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzu. Model zachowuje sportową sylwetkę dzięki nisko poprowadzonemu dachowi i dużemu rozstawowi osi. Cechy te poprawiają aerodynamikę pojazdu poprzez zmniejszenie oporu powietrza, co również poprawia prowadzenie i zwiększa oszczędność paliwa. Dynamiczne oświetlenie podkreśla jego śmiały wygląd, za sprawą tylnych lamp LED w kształcie litery Z. Nawet przy kompaktowych wymiarach samochodu segmentu B, nowy i20 oferuje klientom dużo miejsca we wnętrzu, a także 352 litry przestrzeni bagażowej oraz 1165 litrów po złożeniu oparć tylnych siedzeń.

Ten odświeżony model w gamie Hyundaia jest dostępny w ośmiu kolorach nadwozia i z dwukolorowym malowaniem, z opcjonalnym czarnym dachem. Nowością są trzy kolory nadwozia: Lucid Lime Metallic, Lumen Grey Pearl i Meta Blue Pearl. Ofertę uzupełnią dotychczas oferowane kolory Atlas White, Phantom Black Pearl, Aurora Grey Pearl, Dragon Red Pearl i Mangrove Green Pearl.


Nowy, żywy pakiet kolorystyczny wnętrza Lucid Lime ożywi pasażerów i poprawi ich nastrój. Wyposażone w ten pakiet fotele będą również miały nowy sportowy wzór z odważną pionową linią i wytłoczonymi poziomymi, kropkowanymi liniami. Limonkowe akcenty we wnętrzu podkreślają sportowy charakter modelu.

Nowy Hyundai i20 jest wyposażony w najnowsze funkcje łączności, dzięki którym podróżowanie samochodem jest jeszcze wygodniejsze dla pasażerów. Model został wzbogacony o oferowane seryjnie cyfrowe zegary z 4,2-calowym wyświetlaczem LCD, gniazda USB typu C, system eCall drugiej generacji oparty na sieci 4G oraz możliwość aktualizacji map w trybie Over-the-Air (OTA).

Nadal oferuje funkcje, które były już popularne w poprzedniej wersji modelu, takie jak opcjonalne cyfrowe zegary z 10,25-calowym wyświetlaczem i 10,25-calowy ekran systemu multimedialnego, z interfejsami Apple CarPlay i Android Auto, bezprzewodową ładowarkę oraz najnowszą wersją funkcji Bluelink®.

Więcej systemów bezpieczeństwa Hyundai Smart Sense jest teraz w standardzie. Asystent unikania kolizji czołowych (FCA) działa skutecznie w mieście i poza miastem, ma także funkcję rozpoznawania pieszych oraz rowerzystów. System FCA pomaga unikać potencjalnych wypadków z przeszkodami przed samochodem. Natomiast asystent podążania na pasie ruchu (LFA) zapewnia utrzymanie pojazdu między liniami.

Dla dodatkowego spokoju, dostępne są również opcjonalne systemy bezpieczeństwa. Asystent monitorowania ruchu poprzecznego (RCCA) uruchamia hamulce podczas cofania, jeśli zostanie wykryte ryzyko kolizji z pojazdami jadącymi z tyłu lub z boku. Asystent monitorowania martwego pola (BCA) wykorzystuje ostrzeżenia wizualne, które pojawiają się na lusterkach zewnętrznych w momencie wykrycia innego pojazdu. W razie potrzeby BCA aktywuje się, aby uniknąć kolizji lub zmniejszyć jej skutki. Inteligentny tempomat oparty na nawigacji (NSCC) wykorzystuje system nawigacji pojazdu do przewidywania zakrętów lub prostych odcinków na autostradach i dostosowuje prędkość w celu zapewnienia płynnej i bezpiecznej jazdy.


Nowy i20 przyciągnie klientów szukających eleganckiego i sportowego wyglądu – to auto szyte na miarę europejskich kierowców. W odświeżonym modelu żarówki zastąpiono technologią LED, co zapewnia lepsze oświetlenie wnętrza samochodu, a także oferuje wielokolorowe oświetlenie nastrojowe, dzięki czemu pasażerowie mogą dostosować kolor świateł we wnętrzu do swojego nastroju. Samochód jest dostępny z systemem nagłośnienia BOSE® Premium Sound System.

Po maską nowego Hyundaia i20 pracuje układ napędowy z 48-woltową instalacją hybrydową, współpracujący z silnikiem 1.0 T-GDi – dostępny jest w wersjach 100 KM lub 120 KM. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności i osiągach, 48-woltowy napęd hybrydowy przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla.

Samochód jest dostępny z siedmiobiegową dwusprzęgłową przekładnią (7DCT) lub sześciobiegową inteligentną manualną skrzynią biegów (iMT), zapewniając płynną i dynamiczną jazdę. Po zwolnieniu pedału przyspieszenia iMT może odłączyć silnik od skrzyni biegów, skutecznie oszczędzając paliwo, umożliwiając pojazdowi przejście w tryb żeglowania. Rozpoczęcie produkcji nowego Hyundaia i20 planowane jest w trzecim kwartał 2023 roku w zakładzie produkcyjnym Hyundaia w Izmit, w Turcji. Z czasem pojawią się kolejne warianty.

Czytaj więcej o marce Hyundai

Hyundai IONIQ 5 N w wyścigu Pikes Peak – misja: pobić rekord w klasie elektrycznych SUV-ów
Hyundai IONIQ 5 N w wyścigu Pikes Peak – misja: pobić rekord w klasie elektrycznych SUV-ów

Hyundai | Seryjny IONIQ 5 N został przygotowany do występów w Pikes Peak International Hill Climb

W czasie, gdy nowe pokolenie kierowców wsiądzie za kierownicę pierwszych egzemplarzy modelu IONIQ 5 N, Hyundai planuje dodatkowo podkręcić emocje startując w 102. edycji wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC), który odbędzie się 23. czerwca 2024 roku. Dwa elektryczne modele IONIQ 5 N o mocy 641 koni mechanicznych mają na celu pobić rekord w klasie seryjnych SUV-ów z napędem elektrycznym; łącznie Hyundai w wyścigu wystawi cztery pojazdy. 

Wracamy w góry silniejsi niż kiedykolwiek, z wiodącym w swojej klasie elektrycznym SUV-em w postaci IONIQ 5 N. Historia testowania nowych technologii i produktów przez Hyundaia na Pikes Peak sięga 1992 roku, a IONIQ 5 N przenosi tę koncepcję do samochodów elektrycznych o wysokich osiągach. IONIQ 5 N w specyfikacji seryjnej pokaże, czego klienci mogą spodziewać się od swoich pojazdów

Till WartenbergSzef marki N i motorsportu

Nowy Hyundai SANTA FE 2024 - cena
Nowy Hyundai SANTA FE 2024 - cena

Hyundai | SANTA FE to flagowy SUV w europejskiej ofercie marki Hyundai. Od kilku miesięcy znamy już zdjęcia jego najnowszej, piątej generacji. Teraz przyszedł czas na ogłoszenie jego cen i wersji wyposażenia. 

Ładniejszy i bardziej zaawansowany technologicznie: odświeżony Hyundai model i30
Ładniejszy i bardziej zaawansowany technologicznie: odświeżony Hyundai model i30

Hyundai | Hyundai prezentuje właśnie swój odświeżony model i30. Zmiany objęły funkcje łączności i bezpieczeństwa, a także zmiany nadwozia i w kabinie. Model i30 jest dostępne w różnych wersjach nadwozia i wyposażenia, by sprostać potrzebom szerokiej grupy klientów

Najnowsze oferty

Hyundai i30 1.5 T-GDI 6iMT Smart + Led
 • Model: i30
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 5921 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Hyundai i20 1.0 T-GDI 6MT Modern + Comfort + Led
 • Model: i20
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 3224 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Hyundai Kona 1.6 T-GDI 198KM 7DCT 2WD + Koła Zimowe EXECUTIVE TECH od ręki
 • Model: Kona
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 11812 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony