NOWY FIAT 500 NA TARGACH ELEKTRONIKI UŻYTKOWEJ (CES) 2022 W LAS VEGAS

Włoska ikona w swoich dwóch wersjach, nowego Fiata 500 3+1 i (500)RED, jest wystawiana w Strefie Elektryfikacji, jednej z czterech stref stoiska Stellantis.
Odbywające się od 5 do 8 stycznia targi CES® 2022 są najważniejszym światowym wydarzeniem technologicznym i idealnym miejscem, aby zaprezentować aktualne możliwości koncernu Stellantis oraz nakreślić przyszłość opartą na zaawansowanej elektryfikacji, technologii wnętrza samochodu, autonomii i łączności.
Włoska marka zaznacza swoją obecność w Grupie, prezentując swój najbardziej kultowy i zaawansowany technologicznie flagowy model Fiata. Całkowicie elektryczny nowy Fiat 500 został zaprojektowany z myślą o następnej dekadzie i zaspokojeniu potrzeb elektrycznej mobilności w centrach miast w przyszłości.

-

-

Nowy Fiat 500 jest prawdziwym kamieniem milowym w procesie elektryfikacji marki Fiat - najbardziej kultowy i najpopularniejszy model Fiata stał się całkowicie nowy, w pełni elektryczny i wyłącznie elektryczny. Na całym świecie Fiat 500 jest symbolem włoskiego samochodu: piękny, klasyczny, ponadczasowy design, inspirujące dzieło sztuki. Jednym słowem - ikona.
Nowy Fiat 500 został w całości opracowany, zaprojektowany i wyprodukowany w Turynie we Włoszech, miejscu narodzin modelu 500, i jest najlepiej sprzedającym się samochodem firmy z napędem elektrycznym. Jest to również ikona w skali całego świata, dostępna w Europie, Izraelu i Brazylii, a w 2022 roku ma zostać wprowadzony również w Japonii.
Mały, elektryczny  nowy Fiat przełamał „konwencjonalne" bariery dla elektryków: zasięg (nawet do 320 km WLTP, wzrastający do 460 km podczas jazdy tylko w cyklu miejskim), czas ładowania (funkcja szybkiego ładowania prądem o mocy do 85 kW w standardzie) i prosta obsługa („Tech it Easy"). Nowy Fiat 500 to pierwszy samochód miejski wyposażony w system jazdy wspomaganej na poziomie 2. i dostępny w trzech różnych rodzajach nadwozia: hatchback, cabrio i 3+1.

Dzięki nowemu systemowi Uconnect Infotainment piątej generacji, nowy Fiat 500 jest zawsze połączony  ze światem. „Hej FIAT" to zaawansowany system rozpoznawania mowy, dzięki któremu można „rozmawiać” z autem, używając po prostu hasła wywoławczego „Hej FIAT".

-

NOWY FIAT 3+1 i 500RED

Nowy Fiat 500 3+1 to najbardziej wszechstronny wariant nowego Fiata 500. Ma unikalne „magiczne drzwi" ułatwiające dostęp do tylnej kanapy. „Magiczne drzwi" idealnie wpasowują się w konstrukcję samochodu, nie ingerując i zmieniając ani jego designu, ani wymiarów, które pozostają takie same, jak w zwinnym samochodzie miejskim. Zwiększa się natomiast znacznie komfort użytkowania, dzięki czemu pasażerowie mają wygodniejszy dostęp na tylne siedzenia, a duże przedmioty można łatwo załadować. W rzeczywistości słupek centralny, do którego zazwyczaj mocowane są przednie drzwi, został w pełni zintegrowany z trzecimi drzwiami, po otwarciu których uzyskuje się ogromną przestrzeń.

-

-

Nowemu Fiatowi (500)RED przyświeca hasło „Made for the Planet, Made for its People", został bowiem stworzony z przesłaniem, aby chronić planetę i jej mieszkańców - jest elektryczny, przyjazny dla środowiska naturalnego i przyczynia się do tworzenia zrównoważonej przyszłości. Misja ta idzie jeszcze dalej, dzięki współpracy z (RED). Nowy Fiat (500)RED jest w 100% elektryczny, dzięki czemu ma swój wkład w walkę z zanieczyszczeniem środowiska. Jest to również samochód o dużej wartości etycznej, dzięki partnerstwu z (RED), organizacją założoną przez Bono i Bobby'ego Shrivera, od ponad 15 lat zaangażowaną w walkę z pandemiami. Wraz z markami Jeep i Ram, Fiat zobowiązał się przekazać co najmniej 4 miliony dolarów na wsparcie działań Globalnego Funduszu w walce z pandemiami na całym świecie w ciągu najbliższych trzech lat.
Dzięki obecności na targach CES, nowy Fiat (500)RED jest również doskonałym ambasadorem, który reprezentuje to przesłanie w Stanach Zjednoczonych.

-

-


___
źródło: Fiat Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Fiat

Kiedy Fiat Topolino spotyka Topolino, dzieje się magia!
Kiedy Fiat Topolino spotyka Topolino, dzieje się magia!

FIAT | Hołd FIAT-a z okazji 100. rocznicy powstania The Walt Disney Company: pięć wyjątkowych egzemplarzy Fiata Topolino, cztery zaprojektowane przez Centrum Stylu FIAT-a inspirowane Disney Creatives i jeden stworzony we współpracy ze znanym włoskim rysownikiem Disneya, Giorgio Cavazzano

Fiat Strada zawita do regionu Bliskiego Wschodu i Afryki
Fiat Strada zawita do regionu Bliskiego Wschodu i Afryki

FIAT | Marka FIAT wzmacnia swoją pozycję globalnego gracza i zwiększa swoją obecność, wprowadzając brazylijskiego bestsellera - pickupa Fiat Strada – na rynki w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki (MEA).

FIAT Professional przedstawia nową gamę
FIAT Professional przedstawia nową gamę

FIAT PROFESSIONAL | FIAT Professional kontynuuje swoją pełną sukcesów drogę, wprowadzając na rynek nową generację modeli: Ducato, Doblò i Scudo 2024 debiutują z nowymi elektrycznymi układami napędowymi, nowym designem, nowymi systemami łączności, ADAS nowej generacji, aby wspierać biznes przyszłości innowacyjnymi, zrównoważonymi i elektrycznymi rozwiązaniami w zakresie mobilności. 

Najnowsze oferty

Fiat 500X Fiat 500X CROSS (4x4) / Salon PL / Gwarancja 2016
 • Model: 500X
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 129 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2016
Fiat Tipo 1.0 MT 100KM (722) Perłowy Sabbia Używany jak nowy
 • Model: Tipo
 • Typ nadwozia: Sedan / Limuzyna
 • Przebieg: 24000 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2021
Fiat Fiorino Cargo Base 1 .3 80 KM, gotowy do odbioru.
 • Model: Fiorino
 • Typ nadwozia: Furgon (blaszak)
 • Przebieg: 2 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony