NOWY FIAT 500 (RED) 2021 - CENNIK W POLSCE

W dniu 22 września br. w Turynie odbyła się inauguracja Casa 500 i La Pista 500. Podczas tego ważnego i wyjątkowego wydarzenia przedstawiono nowego Fiata (500)RED, pierwszy samochód tej edycji i wynik współpracy z (RED). Casa 500 to nie tylko tradycyjne muzeum samochodów, to opowieść o kulturze i historii Włoch i Turynu. To także podróż, która przenosi korzenie Fiata w przyszłość. Model 500 reprezentuje bowiem włoski design, Dolce Vita i włoskiego ducha. La Pista 500 to największy wiszący ogród w Europie. Umieszczony na dachu fabryki z początków XX wieku ma wartość symboliczną: miejsca, które sto lat temu było z definicji miejscem emitującym zanieczyszczenia, z torem testowym, który dawniej był niedostępny dla gości, teraz jest ogrodem otwartym dla wszystkich mieszkańców Turynu. To manifest, że celem Fiata i całej Grupy Stellantis jest nie tylko produkcja i sprzedaż samochodów, ale także troska i dbałość o klimat, społeczność i kulturę.

W Polsce ceny rodziny (500)RED zaczynają się od 61 600 zł (podana cena promocyjna dotyczy modelu (500)RED. Nowy, w pełni elektryczny Fiat (500)RED będzie dostępny już od 890 zł netto miesięcznie w ofercie Smart renting oraz w atrakcyjnym kredycie Niska Rata już od 999 zł miesięcznie.

DO POBRANIA:

[att:122]

-

NOWY FIAT 500 (RED) 2021

Nowy Fiat (500)RED został stworzony we współpracy marki Fiat i (RED) ze wspólnym przesłaniem, aby chronić planetę i jej mieszkańców: jest elektryczny, aby nie degradować środowiska i przyczyniać się do zapewnienia bardziej zrównoważonej przyszłości. Z przekonania, że każdy z nas może odegrać swoją rolę w walce z pandemią i że każdy z nas może przewodzić zmianom, zrodziła się niezwykła w motoryzacyjnym świecie decyzja, aby fotel kierowcy był jednego koloru - czerwony, a pozostałe trzy fotele pasażerów czarne. To prowokacja, przesłanie, zaproszenie: bądź „gotowy", aby zasiąść w fotelu zmian. Dla tych, którzy wolą jednolitość koloru, model ten jest również dostępny z siedzeniami w kolorze czarnym z kontrastującym logo (500)RED lub w kolorze czerwonym z czarnym logo.

Fiat pragnie przekazać przesłanie (RED) jak najszerszej grupie odbiorców. Dlatego też seria specjalna będzie teraz dostępna w całej rodzinie 500: nowy Fiat (500)RED, (500)RED, (500X)RED i (500L)RED będą więc występować w kolorze czerwonym, będącym znakiem rozpoznawczym zarówno na zewnątrz (od nadwozia i logo, po obudowy lusterek bocznych i akcenty na felgach), jak i we wnętrzu (deska rozdzielcza, akcenty na dywanikach podłogowych oraz ekskluzywne fotele wykonane z przędzy Seaqual®, włókien pochodzących z przetworzonego plastiku zebranego w oceanie, z monogramem FIAT i logo (500)RED na oparciu). Czerwony nie będzie jedynym kolorem w serii specjalnej (RED); paleta kolorów nadwozia obejmuje również inne odcienie specyficzne dla danego modelu.

-

-

Wszystkie modele z rodziny (500)RED są wyposażone w filtr kabinowy z substancją biobójczą o wysokiej skuteczności usuwania wirusów i bakterii na poziomie >99,9%, która może powstrzymać ich rozprzestrzenianie się w kabinie pasażerskiej. Ponadto, powierzchnie niektórych elementów wnętrza, z którymi Klienci mają największy kontakt, jak kierownica, fotele i wnętrze bagażnika, zostały poddane obróbce antybakteryjnej o wysokiej skuteczności (do 99,9% w zależności od elementu) w niszczeniu wirusów i bakterii, by Klienci czuli się bezpieczniej w samochodzie. Do każdego samochodu z rodziny (500)RED dołączony jest „Zestaw powitalny”, zawierający dozownik na płyn do dezynfekcji rąk oraz specjalną obudowę na kluczyki, dla ostatniego kroku w personalizacji samochodu. Klienci nowego Fiata (500)RED otrzymają również list podpisany przez Oliviera François i Bono, witający ich w społeczności (RED). Nowy Fiat (500)RED ma również inne cechy charakterystyczne, które sprawiają, że jest natychmiast rozpoznawalny, począwszy od logo 500 z przodu i logo FIAT na klapie bagażnika, teraz po raz pierwszy, występujące w kolorze czerwonym, jako hołd dla (RED). Dedykowany emblemat u podstaw tylnych szyb bocznych i czerwone logo 500 na środku kierownicy soft-touch, dodatkowo podkreślają tę współpracę.

Oprócz nowego i ekskluzywnego lakieru Red by (RED), model występuje również w kolorach Szarym Mineral, Białym Ice i Czarnym Onyx. Kolejnym nietypowym akcentem (RED) jest pedał gazu z czerwonego anodowanego aluminium, dostępny w połączeniu z wnętrzem 3+1 wyposażonym w czarne fotele pasażerów i czerwony fotel kierowcy. Nowy Fiat (500)RED występuje w dwóch wersjach nadwozia: hatchback i cabrio ze składanym czarnym dachem oraz z dwoma poziomami zasięgu: jeden z silnikiem elektrycznym o mocy 95 KM i zasięgu do 190 km (cykl mieszany WLTP); drugi, o mocy 118 KM i zasięgu do 320 km (cykl mieszany WLTP).

-

-

Model (500)RED bazuje na wersji Dolcevita i, oprócz cech wspólnych dla całej rodziny (500)RED, ma logo (500)RED na obu słupkach B. (500)RED w wersji hybrydowej dostępna jest w kolorach Szarym Pompei, Białym Gelato i Czanym Vesuvio oraz oczywiście Czerwonym Passione. Wersja ta jest również wyposażona w chromowane akcenty na przednim grillu i klamkach drzwi, posiada system multimedialny z 7-calowym ekranem dotykowym, kompatybilny z Apple CarPlay™ i Android Auto™, oraz 15- lub opcjonalne 16-calowe felgi aluminiowe. Model dostępny w wersji hatchback z panoramicznym szklanym dachem oraz w wersji Cabrio ze składanym czarnym dachem, wyposażony jest w silnik 1.0 70 KM Hybrid.

Model (500X)RED bazuje na wersji Cross i jest dostępny zarówno jako hatchback, jak i w wersji „open-air” z czarnym, miękkim dachem Dolcevita. Logo (500)RED pojawia się na słupkach B, jako dopełnienie akcentów wspólnych dla całej serii specjalnej (RED). Oprócz Czerwonego Passione, paleta kolorów obejmuje Szary Moda, Biały Gelato i Czarny Cinema, wszystkie z czerwonymi akcentami. Wnętrze charakteryzuje się eleganckim ciemnym odcieniem, a czarne fotele ozdobione są czerwonymi wykończeniami. Łączność gwarantuje system Uconnect z 7-calowym ekranem dotykowym z wbudowaną nawigacją satelitarną, Apple CarPlay™, Android Auto™ oraz 19-calowe felgi aluminiowe. Wyposażenie uzupełniają czujniki parkowania i zmierzchu, światła przeciwmgielne i automatyczna klimatyzacja. Do wyboru są dwa silniki benzynowe z rodziny Firefly: 1.0-litrowy o mocy 120 KM i 1.3-litrowy o mocy 150 KM dostępny ze skrzynią automatyczną, dwusprzęgłową.

(500L)RED podkreśla współpracę znajdującymi się na słupkach B emblematami. Oprócz Czerwonego Passione, paleta kolorów obejmuje Szary Moda, Biały Gelato i Czarny Cinema, z których wszystkie można zamówić z opcjonalnym, czarnym dachem. Koła dostępne są w dwóch rozmiarach: 16 cali i 17 cali, a dopełnienie wyposażenia stanowi automatyczna klimatyzacja, czujniki deszczu i zmierzchu oraz tempomat z ogranicznikiem prędkości. Samochód dostępny jest z silnikiem benzynowym 1.4-litra o mocy 95 KM spełniającym normę Euro 6D-Final.

-

-

CO TO JEST (RED)?

(RED), nazwane od koloru alarmowego, zostało założone przez Bono i Bobby'ego Shrivera w 2006 roku, aby przemienić firmy w kawalerię do walki z pandemią AIDS. Dziś ta kawaleria walczy również z poważnym zagrożeniem, jakim jest COVID-19 i jego niszczycielskim wpływem na najbardziej narażone na chorobę społeczności świata, odpowiadając na potrzebę prawdziwie globalnej reakcji.

(RED) współpracuje z najbardziej kultowymi markami i ludźmi, aby realizować produkty i wydarzenia (RED), z których dochód przeznaczony jest dla Global Fund, jednej z największych na świecie fundacji zajmującej się zdrowiem. Do Partnerów (RED) należą: Amazon, Anova Culinary, Apple, Balmain, Bank of America, Beats by Dr. Dre, Buffalo Games, Claro, eos, Girl Skateboards, The Honey Pot Co., Louis Vuitton, Mavin Records, Montblanc, Primark, Salesforce, Starbucks, Stellantis, Telcel, Therabody, TRUFF, U-Mask i Vespa. Do wspierających (RED) należą: Merck i Roche. Do tej pory (RED) wygenerował dla Globalnego Funduszu prawie 700 milionów dolarów, pomagając ponad 220 milionom ludzi. Pieniądze zebrane przez Partnerów i kampanie (RED) są przeznaczane bezpośrednio na wzmocnienie systemów opieki zdrowotnej i wsparcie programów ratujących życie w społecznościach, w których pandemie uderzają najmocniej.

Bono, współzałożyciel (RED), stwierdził: „Partnerska współpraca z markami Fiat, Jeep i RAM stanowi ogromne wsparcie dla (RED) w walce z pandemią, które jest dla nas motywacją do dalszego działania. Trudno jest uwierzyć, że 15 lat od założenia (RED) znowu walczymy z kolejnym maleńkim wirusem… ale jeszcze trudniej dostrzec, że wirus niesprawiedliwości, który cechował pandemię AIDS nadal istnieje i wciąż się rozwija podczas COVID-19. Mniej niż 5 procent mieszkańców Afryki jest w pełni zaszczepionych, podczas gdy w Europie i Ameryce jest pod dostatkiem szczepionek. Musimy zrobić więcej i to szybko, aby wesprzeć setki milionów ludzi niemających jeszcze dostępu do szczepionek, lekarzy lub wystarczających środków ochrony osobistej. A przecież nikt nie będzie bezpieczny, dopóki pandemia nie zostanie wszędzie pokonana." I kontynuował: „To ważny moment dla (RED). Mamy jedną z najbardziej kultowych marek samochodowych na świecie, która współdziała na rzecz całkowitego wyeliminowania wirusa COVID-19, a dzięki nowemu Fiatowi (500)RED będą realizować te działania w bezemisyjny sposób. Fiat chce być GREEN za kierownicą (RED) i to jest powód, aby skakać z radości”.

-

FCA Bank i Leasys wspierają sprzedaż nowego Fiata (500)RED

FCA Bank i Leasys wspierają sprzedaż nowego Fiata (500)RED, oferując szeroką gamę rozwiązań finansowych, by wspomóc Klientów przy jego zakupie. Każdy, kto chce jeździć nowym Fiatem (500)RED może zdecydować się na jeden z wielu promocyjnych produktów finansowych ułatwiających kupno samochodu np. w kredycie lub leasingu, o których mowa poniżej, zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu! W dobie pandemii i rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19 FCA Bank i Leasys, podobnie jak marka Fiat, wyszli naprzeciw oczekiwaniom Klientów i sytuacji związanej z zagrożeniami epidemicznymi, wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Klient ma również możliwość zbadania swojej zdolności kredytowej, korzystając z funkcji Prescoringu. Kalkulator finansowy, który jest dostępny dla Klientów FCA Banku na stronie internetowej Banku, umożliwia Klientowi wybór dowolnej oferty kredytowej i uzyskanie wstępnej oceny finansowej. Po tym wystarczy kontakt Klienta z Dealerem, ustalenie szczegółów finansowania i zawarcie umowy o kredyt. Cyfrowe zawarcie umowy kredytu, czy leasingu upraszcza proces, redukuje czas i koszty. Takie rozwiązanie pozwala również zadbać o środowisko naturalne poprzez zastąpienie umowy papierowej jej wersją elektroniczną. Sfinansowanie nowego elektrycznego Fiata (500)RED wiąże się z jeszcze jednym bonusem dla Klienta, który bezsprzecznie ma wpływ na środowisko naturalne. Każdy z Klientów, który skorzysta z kredytu, leasingu lub wynajmu w FCA Bank/Leasys będzie miał możliwość posadzenia swojego własnego drzewa w Afryce lub Ameryce łacińskiej. Międzynarodowy projekt „Tree on board” jest owocem partnerstwa FCA Bank z Treedom, platformą, która umożliwia sadzenie drzew na odległość i śledzenie jego historii online. Inicjatywa jest aktywna we wszystkich krajach europejskich, w których działają FCA Bank i Leasys: cienka zielona linia, która łączy Belgię, Danię, Francję, Niemcy, Włochy, Holandię, Polskę, Portugalię, Wielką Brytanię, Hiszpanię i wiele innych krajów w imię zrównoważonej ekologicznie mobilności i szacunku dla naszej planety. Drzewa zaadoptowane przez nowych klientów będą pod opieką rolników z różnych części świata, szczególnie w Afryce i Ameryce Łacińskiej, którzy będą je pielęgnować i korzystać z ich owoców. Klienci będą mieli możliwość dokładnej lokalizacji drzewa, będą mogli nadać mu imię i śledzić ich rozwój.

Oferta kredytowa FCA Bank

- Kredyt Niska Rata, który został przygotowany z myślą o Klientach, którzy cenią sobie wygodę w rozwiązaniach finansowych. Kredyt Niska Rata dostępny jest na wszystkie modele Fiata, które będą dostępne w Salonach. Rata miesięczna za nowego Fiata (500)RED będzie wynosiła od 999 zł. Atrakcyjne oprocentowanie kredytu, niska miesięczna rata dzięki zastosowaniu raty balonowej z gwarancją odkupu przez Dealera to jedne z najważniejszych zalet oferty. Klient ma 3 możliwości zakończenia umowy: oddanie Fiata (500)RED do Dealera i wymianę samochodu na nowy, spłatę raty balonowej ze środków uzyskanych od Dealera lub sfinansowanie raty balonowej w kolejnym kredycie. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci mają możliwość zakupienia droższego samochodu z wyższą opcją wyposażenia.
- „Kredyt od 0%” jest ofertą dla Klientów, którzy nie chcą dysponować własnymi środkami na początku umowy (pierwsza wpłata możliwa od 10%) oraz rozłożyć kredyt na dłuższy okres (maksymalnie 84 raty).
- „Kredyt Prawdziwe 0%” skierowany jest natomiast do Klientów, którzy chcą wnieść na początku finansowania większą kwotę, a pozostałą rozłożyć na bardzo atrakcyjne raty miesięczne, co jest możliwe do uzyskania dzięki oprocentowaniu 0% przez cały okres finansowania i braku opłaty przygotowawczej.

Powyższe rozwiązania FCA Bank dostępne są nie tylko dla Klientów prywatnych, ale również dla firm i przedsiębiorców. Ponadto już po uruchomieniu kredytu Klienci mogą korzystać z Portalu Klienta zawierającego szereg udogodnień. Klient ma stały dostęp do danych umowy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, również bez wychodzenia z domu, na komputerze, tablecie lub smartfonie dzięki nowym aplikacjom w sklepie Google lub Play! Poza godzinami pracy Biura Obsługi Klienta, Klienci mają możliwość m.in elektronicznego składania wniosków, weryfikacji statusu płatności i zmiany danych w umowie oszczędzając czas i pieniądze przeznaczane na papier i opłacenie przesyłek pocztowych.

Leasys - rozwiązania w zakresie wynajmu i leasingu

Leasys, marka Stellantis i spółka zależna FCA Bank, oferuje:

- Wynajem nowego Fiata (500)RED- oferta najmu nie zawiera konieczności wniesienia pierwszego czynszu, a koszty rejestracji i ubezpieczenia samochodu są zawarte w racie wynajmu. Najem to nowoczesne rozwiązanie dla firm rozważających użytkowanie nowego samochodu, płacąc za niego stały miesięczny czynsz. Klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu. Dzięki takiej elastyczności oferty Klient nie musi się już martwić zbliżającym się terminem ubezpieczenia OC, przeglądu samochodu czy wymiany opon. W zależności od wybranej opcji wszystko to pokrywa comiesięczny czynsz o stałej wysokości.
- Smart Renting – jedna z najnowszych form wynajmu, w której Klient ma możliwość poznania wartości samochodu po zakończeniu usługi wynajmu, już na etapie podpisywania umowy
- atrakcyjne promocje leasingowe w tym Leasing od 102% będące odpowiedzią dla Klientów zainteresowanych odkupieniem samochodu po okresie leasingu. W produkcie nie wymagana jest również pierwsza wpłata a leasing obejmuje finansowanie atrakcyjnych pakietów ubezpieczenia spłaty leasingu lub ubezpieczenia GAP oraz możliwość finansowania ubezpieczenia komunikacyjnego TU Generali współpracującego z Leasys Polska.

___
źródło: Fiat Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Zastrzegamy sobie prawo do jej zmiany bez uprzedzenia, bez podania przyczyny. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Fiat

 Francois Olivier zachęca do przejścia na pojazdy elektryczne - Fiat
Francois Olivier zachęca do przejścia na pojazdy elektryczne - Fiat

FIAT | Olivier Francois, dyrektor generalny marki FIAT wygłasza przemówienie na odbywającym się w Rzymie Światowym Spotkaniu poświęconym braterstwu między ludźmi.

FIAT już drugi rok z rzędu wspiera Światowe Spotkanie
FIAT już drugi rok z rzędu wspiera Światowe Spotkanie

FIAT | FIAT uczestniczył w Światowym Spotkaniu poświęconym braterstwu między ludźmi zorganizowanym przez Fundację Watykańską „Fratelli Tutti” w Rzymie w dniach 10 i 11 maja.

Uruchomienie produkcji eDCT
Uruchomienie produkcji eDCT

FIAT | W ramach spółki joint venture eTransmissions Assembly ruszyła produkcja zelektryfikowanej dwusprzęgłowej skrzyni biegów (eDCT) z produkcją na poziomie 600 000 sztuk rocznie, która ma być montowana w przyszłej generacji samochodów hybrydowych Stellantis

Najnowsze oferty

Fiat Doblo serie 2 Doblo VAN L1 650 kg, Benzyna 1.2, 110 KM, S&S
 • Model: Doblo
 • Typ nadwozia: Furgon (blaszak)
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Fiat Panda HYBRID 1.0 70 KM - czujniki parkowania VAT23
 • Model: Panda
 • Typ nadwozia: Van
 • Przebieg: 2 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Fiat Doblo VAN L2, BlueHDi 1.5, 100 KM 3 miejscowy Magic Cargo
 • Model: Doblo
 • Typ nadwozia: Furgon (blaszak)
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony