NOWY JEEP COMPASS W SPRZEDAŻY OD LIPCA

NOWY JEEP COMPASS - JUŻ OD LIPCA W SPRZEDAŻY

Jeep Compass pojawi się w salonach Jeepa już w lipcu tego roku i będzie dostępny na najważniejszych rynkach europejskich, w tym we Włoszech, w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Austrii, Belgii, Szwajcarii i w Polsce. Następnie aż do początku 2018 roku będzie sukcesywnie wprowadzany na kolejne rynki. Nowy Jeep Compass oferuje niezrównane połączenie cech, wśród których można wymienić legendarne i najlepsze w swojej klasie możliwości terenowe napędu 4x4, współczesną i autentyczną stylistykę Jeepa, doskonałą dynamikę na drodze, poczucie wolności podczas jazdy z otwartym dachem oraz szeroki wachlarz przyjaznych użytkownikowi, zaawansowanych technologii z zakresu łączności i bezpieczeństwa.

Nowy model jest kluczowym elementem uzupełniającym portfolio Jeepa w kategorii kompaktowych SUV-ów - niezwykle ważnego segmentu wykazującego tendencję wzrostową na całym świecie, który według prognoz ma wzrosnąć o niemal 20 procent do wartości sprzedaży rzędu 7,5 miliona sztuk w 2020 r. W samej tylko Europie sprzedaż samochodów w tym segmencie kształtuje się obecnie na poziomie ponad 1,6 milionów sztuk i w 2020 r. powinna osiągnąć poziom 2 milionów.

 

Cennik nowego modelu  [NOWY JEEP COMPASS 2017 - OFICJALNY CENNIK]

 

DWA SILNIKI BENZYNOWE, DWA DIESLE W OFERCIE

Nowy Compass oferowany będzie z dwoma silnikami benzynowymi i dwoma silnikami wysokoprężnymi w łącznie ośmiu różnych konfiguracjach układu przeniesienia napędu oraz czterech różnych wersjach wyposażenia: Sport, Longitude, Limited - wersji zapewniającej najwyższy luksus, najlepszą technologię i wysokiej jakości wyposażenie w standardzie - oraz Trailhawk, wersji oferującej najlepsze w swojej klasie właściwości terenowe Trail Rated 4x4.

Wprowadzając na rynek nowego Compassa, marka Jeep uzupełnia swoją ofertę w Europie, która obejmuje teraz swym zakresem wszystkie segmenty SUV-ów. Nowy model będzie stanowił niezwykle kuszącą propozycję dla europejskich Klientów, ponieważ łączy legendarne już zdolności Jeepa do jazdy terenowej z wyróżniającą się stylistyką oraz wieloma przyjaznymi użytkownikom technologiami, które zapewniają bezpieczną i komfortową jazdę, gwarantując przy tym stały kontakt ze światem.

 

JEEP COMPASS - NOWY SPOT REKLAMOWY "RECALCULATING"

Nowy spot reklamowy, promujący nowego Jeepa Compassa miał swoją premierę cyfrową już w maju, w telewizji zaś pojawił się przed kilkoma dniami w trakcie finałowego meczu UEFA Champions League pomiędzy Juventusem Turyn a Realem Madryt. Marka Jeep towarzyszyła włoskiej drużynie Bianconeri w długiej drodze do finału, zaś sam spot to 60-sekundowy klip videp, pokazujący kreatywne podejście do poleceń wydawanych przez damski głos nawigacji GPS, stosując je do podejmowania ważnych decyzji i trudnych wyzwań, z którymi spotykamy się w prawdziwym życiu, zamiast do wytyczania tras drogowych.  Bohaterowie są pokazani w ważnych momentach swojego życia, kiedy nagle zmieniają plany lub pokonują przeszkody, które pojawiły się na ich drodze - niezależnie czy chodzi o szanse zawodowe, czy wydarzenia z życia prywatnego. Życie jest nieprzewidywalne i często rzuca kłody pod nogi, które jednakże są szansą na wzmocnienie naszego ducha, określenie naszej tożsamości i rozwój poprzez podejmowanie nowych wyzwań i odkrywanie siebie na nowo. Niezależnie od miejsca przeznaczenia, nowy Jeep Compass pomoże nam do niego dotrzeć, pokonując tysiące różnych, niezwykłych i ciągle zmieniających się dróg. Klip możecie obejrzeć na końcu artykułu.

 

JEEP ORAZ FCA BANK - SZEROKA OFERTA PAKIETÓW FINANSOWYCH

FCA-Group Bank Polska S.A. i FCA Leasing Polska Sp. z o.o. będą wspierać sprzedaż nowego Jeepa Compass, oferując indywidualnie dopasowane rozwiązania finansowe, pozwalające każdej grupie klientów cieszyć się niepowtarzalnymi doświadczeniami z jazdy. Marka Jeep jest przecież synonimem niezawodności i wykorzystania najnowszej technologii dla jazdy po drogach i bezdrożach.

Aby wyjść naprzeciw różnorodnym potrzebom potencjalnych Klientów w tym segmencie, FCA Poland S.A. we współpracy z FCA-Group Bank Polska S.A. oraz FCA Leasing Polska Sp. z o.o. przygotowane zostały atrakcyjne oferty finansowania pojazdów:

 • Kredyt Compass 0%" to oferta skierowana zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Atrakcyjne oprocentowanie już od 0% oraz elastyczny okres kredytowania - nawet do 6 lat, pozwalają na uzyskanie stosunkowo niskiej raty miesięcznej. Sprawia to, że zakup Nowego Jeep Compass staje się jeszcze bardziej przystępny. Oferta daje możliwość finansowania do 100% wartości pojazdu.
 • Leasing FREE" jest to wyjątkowa oferta leasingu operacyjnego, w ramach której korzystający otrzymuje pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego (OC/AC/NNW/Assistance) za 1zł! Jeżeli dodamy do tego wysoką wartość końcową leasingu, klient salonu Jeep otrzymuje unikalną ofertę, obok której trudno przejść obojętnie.
 • Leasing 100% Compass" to oferta skierowana do Klientów, którzy zainteresowani są zarówno niską opłatą wstępną, jak i bardzo niskim całkowitym kosztem leasingu! Promocja pozwala na przygotowanie oferty leasingu 100% nawet do 4 lat.

Rozwiązania oferowane przez FCA-Group Bank Polska S.A. są dostępne zarówno dla Klientów indywidualnych (konsumentów), jak i dla Klientów biznesowych.

Pojawiając się tego lata w europejskich salonach Jeepa w pełnej gamie oferującej cztery konfiguracje, specjalne wersje i opcje napędu, nowy Jeep Compass wzbogaci portfolio marki. Nowy samochód zapewni Klientom pełen pakiet przyjaznych użytkownikowi technologii i aktywnych systemów wspomagania kierowcy w połączeniu z legendarnymi zdolnościami Jeepa do jazdy w terenie oraz rasową, współczesną stylistyką.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ W NASZYCH SALONACH!

Zapraszamy do kontaktu z doradcami, a także do śledzenia naszego profilu Facebook, Twitter i Instagram!

KONTAKT Z DORADCĄ HANDLOWYM ⇒ [SZCZECIN]   [ZIELONA GÓRA]   [GORZÓW WLKP.]

 

NOWY JEEP COMPASS - STYLISTYKA, WYPOSAŻENIE, OFERTA SILNIKOWA

Nowy Jeep Compass wyróżnia się rasową, współczesną estetyką, atletyczną sylwetką i wyjątkowymi proporcjami powierzchni szyb do wielkości kół. Charakterystyczne elementy tego kompaktowego SUV-a, takie jak siedmioszczelinowy grill i trapezoidalne nadkola, pozwalają bezbłędnie rozpoznać samochód marki Jeep. Projektanci Jeepa odświeżyli wygląd legendarnego siedmioszczelinowego grilla, umieszczając każdą chromowaną szczelinę na błyszczącym czarnym tle. Obramowania reflektorów z  charakterystycznymi LED-owymi światłami oraz czarnymi obrysami podkreślają charakter auta i przesądzają o wyglądzie przedniej części nowego Jeepa Compassa.

Dynamiczna, wyrazista linia dachu i muskularne osłony nadkoli tworzą imponujący profil. Charakterystyczna, chromowana listwa przebiegająca nad oknami dookoła całego samochodu wraz z dostępnym w opcji dachem w kolorze błyszczącej czerni nadają Jeepowi wyjątkowy, prestiżowy wygląd klasy Premium. Dostępny dwuczęściowy panoramiczny dach zaprojektowany w celu zmaksymalizowania powierzchni i przestrzeni nad głową zapewnia poczucie wolności jazdy w warunkach otwartej przestrzeni - cechy tak charakterystycznej dla marki Jeep. Wyróżniającym się elementem wyglądu tylnej części Jeepa Compassa są jedyne w swoim rodzaju światła LED-owe: smukłe, o prostokątnym kształcie, płynnie przechodzące na klapę bagażnika i nadające Compassowi i majestatyczny, a przy tym elegancki wygląd - bezbłędnie rozpoznawalny na drodze lub na szlaku.

Dla zwiększenia wygody użytkowników nowy Jeep Compass może być wyposażony w automatycznie otwieraną klapę bagażnika ułatwiającą załadunek.

Nowy Jeep Compass dostępny jest z siedmioma różnymi rodzajami kół. Nowy model osadzony został na kołach 16" (w standardzie dla wersji Sport i Longitude), 17" (w standardzie dla wersji Trailhawk i Limited oraz w opcji dla wersji Longitude), 18" i 19" (oba rodzaje w opcji dla wersji Limited), zapewniających kierowcom doskonałą przyczepność w każdych warunkach drogowych. Konfiguracja ta może się różnić w zależności od potrzeb i specyfiki rynku.

Jeep Compass będzie dostępny w 11 różnych kolorach nadwozia: Redline Red, Spitfire Orange, Laser Blue Pearl, Olive Green, Billet Silver Metallic Clear Coat, Granite Crystal Metallic Clear Coat, Diamond Black Crystal Pearl Coat, Pearl White Tri-Coat, Bright White Tri-Coat, Bright White Clear Coat oraz Rhino Clear Coat (w wersji Limited i Trailhawk).

Prestiżowe wnętrze wyposażone w funkcje klasy Premium i oferujące wyjątkową technologię.

We wnętrzu nowego Jeepa Compassa dominują doskonałej jakości materiały akcentujące szczegóły techniczne. Trapezoidalne obramowanie centralnego panelu jest elementem charakterystycznym dla samochodów tej marki, a jego kolor i wykończenie stanowią idealne uzupełnienie wybranego wnętrza. Umieszczono w nim 5,0-, 7,0- lub 8,4-calowy wyświetlacz ekranu dotykowego systemu multimedialnego Uconnect. Idealnie dopasowana konsola centralna pozwala na wygodne sterowanie wszystkimi funkcjami Jeepa Compassa, znajduje się tutaj dźwignia zmiany biegów, selektor systemu zarządzania trakcją Selec-Terrain, elektroniczny hamulec postojowy, przyciski sterowania systemem stop-start (ESS) oraz pokrętła do regulacji klimatyzacji i głośności urządzeń audio. Konsola centralna umożliwia również łatwy dostęp do ładowarki oraz portów urządzeń multimedialnych znajdujących się w specjalnym schowku.

Zestaw wskaźników z informacjami dla kierowcy został starannie zaprojektowany i umieszczony na LED-owym wyświetlaczu o przekątnej 3,5 lub 7 cali. Pełnokolorowy, 7-calowy wyświetlacz, oferowany w standardzie w modelach Limited i Trailhawk, pokazuje informacje, które kierowca może skonfigurować, aby uzyskać do nich łatwiejszy dostęp w czasie jazdy.

Zaawansowana, przyjazna użytkownikowi technologia obejmująca całkowicie nowe systemy informacyjno-multimedialne.

Nowy Jeep Compass wyznacza nowe standardy w zakresie systemów informacyjno-multimedialnych w gamie samochodów oferowanych przez markę. Oferuje on wybór między trzema systemami Uconnect (Uconnect 5.0, Uconect 7.0 oraz 8.4 NAV), zapewniającymi funkcje komunikacyjne, nawigacyjne i rozrywkę, które gwarantują większą przyjemność z jazdy i wyższy poziom komfortu pasażerów. Systemy Uconnect 7.0 i 8.4 NAV wyposażone są w dotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości oraz możliwość integracji ze smartfonem dzięki aplikacjom Apple CarPlay oraz Android Auto (w standardzie w wersji Limited oraz Trailhawk), nawigację (tylko w systemie 8.4 NAV); posiadają również funkcję dyktowania i odczytywania wiadomości tekstowych. Umożliwi to Klientom bezproblemowe zintegrowanie systemów sterowania głosowego w telefonie z pełną gamą funkcji informacyjno-multimedialnych.

Wyjątkowa dynamika jazdy na drodze.

Opracowana przez FCA płyta podłogowa „Small-Wide" w połączeniu z w pełni niezależnym zawieszeniem i zaprojektowanym specjalnie dla tego segmentu systemem tłumienia drgań oraz precyzyjnym, wspomaganym elektrycznie układem kierowniczym umożliwiają osiągnięcie w nowym Jeepie Compassie wyjątkowej dynamiki jazdy.
Compass zachwyca solidną podstawą. Górna część nadwozia i rama zostały zaprojektowane, jako jeden element w celu uzyskania stabilnej konstrukcji, która efektywne wykorzystuje masę. Zbudowane w znacznej mierze z użyciem stali o wysokiej wytrzymałości (ponad 65 procent) oraz klejów strukturalnych. Dzięki temu udało się uzyskać maksymalną dynamikę i odporność na zderzenia, optymalizując jednocześnie wagę samochodu.

Najlepsze w swojej klasie możliwości terenowe z dwoma wiodącymi systemami 4x4.

Najlepsze w swojej klasie możliwości terenowe są zasługą dwóch inteligentnych systemów napędu 4x4: Jeep Active Drive oraz Jeep Active Drive Low; ten drugi z przełożeniem pełzającym 20:1. Każdy z nich może w razie potrzeby przekazać 100 procent dostępnego momentu obrotowego na każde z kół. Zarówno napęd 4x4 Jeep Active Drive, jak i Active Drive Low są wyposażone w system zarządzania trakcją Jeep Selec-Terrain oferujący aż pięć różnych trybów jazdy (tryb Auto, Snow - śnieg, Sand - piasek i Mud - błoto, plus dodatkowo wyjątkowy tryb Rock - skały oferowany w wersji Trailhawk) w celu osiągnięcia najlepszych osiągów na każdej powierzchni - na drodze i poza nią - w każdych warunkach pogodowych.

Compass jest także wyposażony w odłączaną tylną oś oraz moduł transferu mocy (PTU), których celem jest zapewnienie oszczędności paliwa w modelach z napędem 4x4. Gdy wymagana jest przyczepność 4x4, natychmiast aktywowany jest system napędu 4x4 Jeep Active Drive lub Active Drive Low 4x4.

Model Trailhawk ma również podwyższony o 2,5 cm prześwit, płyty osłonowe podwozia, czerwony tylny hak holowniczy, wyjątkowo krótki zwis przedni i tylny oraz kąt najazdu 30 stopni, kąt rampowy 24,4 stopni oraz kąt zejścia 33,6 stopnia, a także 17-calowe obręcze kół z oponami do jazdy w terenie z agresywnym bieżnikiem oraz prześwit 216 mm.

W celu zapewnienia parametrów terenowych Trail Rated system zarządzania trakcją Selec-Terrain w modelu Trailhawk posiada system Selec-Speed zawierający systemu kontroli zjazdu (Hill Descent Control).

Kompletna oferta jednostek napędowych.

W odpowiedzi na wszystkie potrzeby i preferencje Klientów, nowy Jeep Compass oferuje osiem kombinacji układów przeniesienia napędu, w tym dwa silniki benzynowe, dwa silniki Diesla oraz dwie skrzynie biegów: dziewięciostopniową, automatyczną oraz sześciobiegową, manualną.

W Europie Jeep Compass oferowany będzie z jednym silnikiem benzynowym i dwoma silnikami wysokoprężnymi. Silniki benzynowe to 1.4-litrowy MultiAir2 Turbo z systemem Stop&Start o mocy 140 KM przy 5000 obr./min i momencie obrotowym 230 Nm przy 1750 obr./min. w połączeniu z sześciobiegową przekładnią manualną i układem 4x2, a także silnik 1.4-litrowy MultiAir2 Turbo o mocy 170 KM przy 5500 obr./min i momencie obrotowym 250 Nm przy 2500 obr./min. w konfiguracji z dziewięciostopniową przekładnią automatyczną i napędem 4x4.

Gama silników Diesla obejmuje oszczędny 1.6-litrowy silnik wykorzystujący technologię MultiJet II z funkcją Stop&Start rozwijający moc 120 KM przy 3750 obr./min i 320 Nm momentu obrotowego przy 1750 obr./min, w wersji z sześciobiegową przekładnią manualną i napędem na przednie koła, oraz 2-litrowy silnik MultiJet II z funkcją Stop&Start o mocy 140 KM przy 4000 obr./min - w połączeniu z dziewięciostopniową przekładnią automatyczną - albo 140 KM w połączeniu z sześciobiegową przekładnią manualną. Oba charakteryzują się momentem obrotowym 350 Nm przy 1750 obr./min. i występują w konfiguracji 4x4.

Mocniejsza wersja 2-litrowego silnika MultiJet II z funkcją Stop&Start o mocy 170 KM w połączeniu z przekładnia automatyczną i w układzie 4x4 (w tym specjalny bieg pełzający w Trailhawk) idealnie uzupełnia ofertę silników wysokoprężnych dostępnych dla nowego Jeepa Compassa.

2.4-litrowy silnik benzynowy Tigershark, wykorzystujący technologię MultiAir2 i oferujący moc 184 KM przy 6400 obr./min oraz 237 Nm momentu obrotowego, dostępny jest w linii produktowej sprzedawanej poza rynkiem UE.

Ponad 70 dostępnych zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i ochrony.

Podczas projektowania nowego Jeepa Compassa kluczowe znaczenie miało bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Model ten wyposażony jest w ponad 70 dostępnych aktywnych i pasywnych funkcji z zakresu aktywnego i biernego bezpieczeństwa i ochrony, w tym system ostrzegania przed najechaniem na poprzedzający pojazd (Forward Collision Warning-Plus (FCW+)), system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu (LaneSense Departure Warning-Plus) - oba w standardzie we wszystkich wersjach oferowanych w Europie, system monitorowania martwych pól widzenia oraz system wykrywania obiektów na drodze cofania (Blind Spot Monitoring oraz Rear Cross Path Detection), kamera cofania ParkView® z dynamiczna siatką, w pełni automatyczny system wspomagania parkowania równoległego i prostopadłego (Parallel and Perpendicular Park Assist), tempomat adaptacyjny (ACC), system stabilizacji toru jazdy (ESC) z funkcją zapobiegania przewróceniu się pojazdu (Electronic Roll Mitigation) oraz sześć poduszek powietrznych w standardzie. W celu zwiększenia poziomu ochrony Compass wyposażony jest w konstrukcję typu „klatka bezpieczeństwa", wykonaną w ponad 65 procentach ze stali o wysokiej wytrzymałości.

Jeep Compass i Mopar®: ponad 70 wyjątkowych akcesoriów dopasowanych do indywidualnego stylu życia użytkowników nowego Jeepa Compass w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
Właściciele tego nowego kompaktowego SUV-a będą mogli wybierać spośród 70 oryginalnych akcesoriów Mopar, zaprojektowanych tak, aby dopasować się do różnego rodzaju stylu życia i zaspokoić wszelkie wymagania i indywidualne potrzeby. Gama akcesoriów Mopar dostępna dla nowego Jeepa Compassa obejmuje akcesoria zaprojektowane specjalnie w celu podkreślenia stylu i podniesienia osiągów samochodów, zwiększenia jego funkcjonalności i możliwości transportowych oraz zapewnienia bezpieczeństwa i poczucia wolności podczas jazdy z otwartym dachem.

 

Informacje oraz zdjęcia: Jeep Polska

Czytaj więcej o marce Jeep

Jeep® Compass i Avenger Freedom Edition z pakietami korzyści w cenie standardowego pojazdu
Jeep® Compass i Avenger Freedom Edition z pakietami korzyści w cenie standardowego pojazdu

JEEPW salonach marki Jeep® zadebiutowała nowa edycja specjalna bestsellerowych modeli Avenger i Compass – wersja Freedom Edition. 

Premiera Avengera e-Hybrid i Wranglera 2024 podczas X jubileuszowej edycji Camp Jeep PL
Premiera Avengera e-Hybrid i Wranglera 2024 podczas X jubileuszowej edycji Camp Jeep PL

JEEP | Po raz 10. fani amerykańskiej marki spotkali się na największej w Polsce imprezie dedykowanej ich off-roadowej pasji i miłości do samochodów marki Jeep

Sukces marki Jeep – 100 000 zamówień złożonych na Jeepa® Avengera
Sukces marki Jeep – 100 000 zamówień złożonych na Jeepa® Avengera

JEEP | Uhonorowany tytułem Europejskiego Samochodu Roku 2023, Jeep® Avenger zdobył wyjątkowe uznanie i popularność, a 100 000 zamówień od klientów jest dowodem na jego rynkowy sukces.

Najnowsze oferty

Jeep Avenger Longitude 1.2 T3 130KM MHEV RUBY czerwony
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Avenger Summit 1.2 100KM MHEV- MY24
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Wrangler SAHARA 2.0 benzyna 272KM
 • Model: Wrangler
 • Typ nadwozia: Terenowy
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony