NOWE SUZUKI SWACE 2021 CENNIK W POLSCE

SUZUKI PRZEDSTAWIA NOWY MODEL - SUZUKI SWACE 2021

Swace jest drugim modelem dostarczonym dla Suzuki w ramach umowy o współpracę z Toyota Motor Corporation. Pierwsze egzemplarze Suzuki Swace trafią na europejski rynek pod koniec roku.

-

-

NOWE SUZUKI SWACE 2021 - CENNIK W POLSCE

Cena nowego Suzuki Swace 2021 wynosi od 103 500 PLN za wersję wyposażenia Premium Plus. Wyższa wersja wyposażenia Elegance kosztuje katalogowo 117 500 PLN.

Silnik / Napęd / Skrzynia biegów Wersja wyposażenia
Premium Plus Elegance
1.8 HYBRID 2ZR-FXE 2WD E-CVT 103 500 PLN 117 500 PLN

Lakier bez dopłaty - Super White. Dopłata do lakieru metalicznego: 2 490 zł

DO POBRANIA:

[att:88]

-

-

NOWE SUZUKI SWACE - NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Dynamiczna i atletyczna stylizacja nadwozia. Zaprojektowany z nisko położonym środkiem ciężkości, Swace wyróżnia się szeroką sylwetką z mocno zaznaczonymi liniami nadwozia ukierunkowanymi ku tyłowi, zestawionymi ze sportowym przednim pasem, dynamicznie zaprojektowanymi reflektorami LED i wydatną osłoną chłodnicy o strukturze plastra miodu.
 • Wszechstronne wnętrze. Zaprojektowane z myślą o komforcie i praktyczności, wnętrze oferuje otwartą i wygodną przestrzeń dla pasażerów oraz bagażnik o dużej pojemności, dostosowany do różnych stylów życia i potrzeb. Zapewniając optymalny rozdział mocy pomiędzy silnikiem spalinowym i elektrycznym, w zależności od warunków jazdy, wyrafinowany układ hybrydowy zapewnia bezpośrednią i bardzo dynamiczną reakcję na przyspieszenie przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa i emisji CO2.

 • Zaawansowane osiągi hybrydowe. Zapewniając optymalny rozdział mocy pomiędzy silnikiem spalinowym i elektrycznym, w zależności od warunków jazdy, wyrafinowany układ hybrydowy zapewnia bezpośrednią i bardzo dynamiczną reakcję na przyspieszenie przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa i emisji CO2.

-

Dynamiczna i atletyczna stylizacja nadwozia

Wygląd zewnętrzny Swace łączy stateczną i funkcjonalną stylistykę kombi ze sportową estetyką. Nisko osadzona sylwetka, skondensowane proporcje górnej części nadwozia i poszerzone błotniki zapewniają stabilność na drodze, a dynamiczne, opływowe linie szyb i ramion nadają atletycznej postury. Wyjątkowy wygląd przedniego pasa skupia się wokół reflektorów LED i wydatnej osłony chodnicy z wypełnieniem o strukturze plastra miodu. Reflektory i górna część osłony chłodnicy są umieszczone w jednej linii, aby podkreślić sportowy i stateczny wygląd, podczas gdy zderzak, dolna część osłony i oprawa świateł przeciwmgłowych są umieszczone blisko jezdni, co dodatkowo podkreśla solidną postawę samochodu.

Stylistykę nadwozia dopełniają relingi umożliwiające łatwy montaż bagażnika dachowego, dodatkowe przetłoczenia tylnych drzwi, wykonanych z lekkich kompozytów w celu zwiększenia oszczędności paliwa oraz 16-calowe felgi aluminiowe o sportowym wyglądzie.

Kolory nadwozia

Swace jest dostępny w palecie siedmiu kolorów nadwozia: White Pearl Crystal Shine, Super White, Precious Silver, Black Mica, Dark Blue Mica, Phantom Brown Metallic i Oxide Bronze Metallic.

Wszechstronne wnętrze

We wnętrzu Swace dominuje filozofia „mniej znaczy więcej”, która łączy intuicyjny i elegancki wystrój wnętrza, zapewniający przestronność, komfort i praktyczność. Poczucie przestronności w kabinie pasażerskiej Swace podkreśla szeroki kokpit zbudowany z ciągłych linii, które dynamicznie schodzą się w kierunku drzwi. Połączenie miękkich materiałów i chromowanych lub srebrnych elementów w całej kabinie podkreśla wysoką jakość i elegancję wnętrza.

Funkcjonalność wnętrza

Swace jest wyposażony w urządzenie multimedialne z 8-calowym ekranem dotykowym, tunerem radiowym AM/FM/DAB, funkcją Bluetooth® i przyciskami sterowania umieszczonymi na kierownicy. Urządzenie obsługuje technologię Apple CarPlay (dla iPhone), a także Android Auto ™ i MirrorLink ™ (dla kompatybilnych smartfonów). W przednim schowku umieszczonym pod kokpitem zainstalowano bezprzewodową podkładkę ładująca Qi dla smartfonów. W zasięgu kierowcy i przedniego pasażera znajdują się również dwa porty USB i wejście AUX. Wyposażenie wnętrza obejmuje ogrzewanie kierownicy i przednich foteli, układ klimatyzacji z technologią S-FLOW (funkcja wykrywania pasażerów) oraz nastrojowe oświetlenie LED w całej kabinie.

Wysoki komfort

Kabina pasażerska oferuje wszechstronność, spełniając oczekiwania użytkowników prowadzących aktywny styl życia. Duża odległość (928 mm) pomiędzy przednimi i tylnymi siedziskami zapewnia komfort porównywalny z samochodami z wyższych segmentów. W kabinie pasażerskiej znajdują się wygodne schowki, które zapewniają dużo miejsca na przechowywanie drobnych przedmiotów, takich jak telefony i napoje, w pierwszym i drugim rzędzie.

Bagażnik

Przestrzeń bagażowa o pojemności 596 litrów zapewnia sporo miejsca na przedmioty codziennego użytku oraz walizki podróżne o największych rozmiarach. Aby zwiększyć funkcjonalność bagażnika, system podwójnej, składanej podłogi pozwala obniżyć dno bagażnika i skutecznie zwiększyć możliwości ładunkowe. Spód obracanej podłogi jest wykończony specjalnym materiałem antypoślizgowym odpornym za zabrudzenia. Za pomocą specjalnej dźwigni można jednym ruchem złożyć tylne oparcia i rozszerzyć bagażnik o dodatkową płaską przestrzeń. W razie potrzeby roleta bagażnika skutecznie osłoni wszystkie przewożone przedmioty. Lista wyposażenia obejmuje automatyczne oświetlenie bagażnika oraz gniazdo 12V.

Zaawansowane osiągi hybrydowe

Układ hybrydowy w modelu Swace łączy mocny silnik elektryczny z silnikiem benzynowym o pojemności 1,8-litra, specjalnie zaprojektowanym na potrzeby tego połączenia, gwarantując płynną jazdę z dynamicznym przyspieszaniem połączonym z niskim zużyciem paliwa i emisją CO2. Układ hybrydowy napędza Swace za pomocą silnika elektrycznego, silnika spalinowego lub obu jednostek jednocześnie, w zależności od warunków jazdy.

Tryb jazdy EV

Wykorzystując dużą moc silnika elektrycznego i pojemność akumulatora, Swace umożliwia jazdę w trybie EV. W tym trybie pojazd jest napędzany wyłącznie silnikiem elektrycznym zasilanym z akumulatora. Tryb EV może być używany do pokonywania krótkich dystansów bez obaw o hałas czy emisję. Sprawdzi się podczas bezgłośnego i bezemisyjnego przemieszczania po drogach osiedlowych, parkingach lub garażach podziemnych.

Wysoki komfort jazdy

Swace oferuje płynną, komfortową jazdę i stabilne, responsywne właściwości jezdne, które wspomaga nisko położony środek ciężkości i precyzyjnie zestrojone zawieszenie. Dynamiczny, nisko osadzony profil nadwozia i lokalizacja akumulatora pod tylnymi siedzeniami skutecznie obniżają środek ciężkości, co przekłada się na zmniejszenie przechyłów nadwozia w zakrętach, poprawia stabilność i płynność jazdy. Przednie zawieszenie z kolumnami MacPhersona i tylne zawieszenie z podwójnymi wahaczami zapewniają doskonałą stabilność prowadzenia i wysoki komfort jazdy. Aby zapewnić jeszcze lepsze właściwości jezdne, kierowca ma możliwość wyboru jednego z trzech trybów jazdy, w zależności od preferencji lub aktualnych potrzeb.

Wybór trybów jazdy

Funkcja wyboru trybu jazdy umożliwia kierowcy dostosowanie osiągów pojazdu do warunków jazdy. Swace umożliwia wybór trzech trybów: NORMAL, ECO i SPORT.

 • Tryb NORMAL: zapewnia najlepszy kompromis pomiędzy dynamicznymi osiągami, komfortem jazdy, stabilnością i oszczędnością paliwa. Najlepiej sprawdza się podczas codziennego użytkowania.
 • Tryb ECO: wspomaga przyspieszanie w sposób przyjazny dla środowiska, jednocześnie dbając o jak najniższe zużycie paliwa. Reakcja przepustnicy jest łagodniejsza, a użycie klimatyzacji jest minimalizowane. Ten tryb sprawdzi się najlepiej podczas miejskiej jazdy i częstego hamowania oraz postojów.
 • Tryb SPORT: zarządza układem hybrydowym pod kątem mocnego i dynamicznego przyspieszania. To odpowiedni tryb dla kierowców poszukujących dynamicznej reakcji na gaz, w szczególności podczas jazdy po krętych drogach.

Inteligentne systemy bezpieczeństwa

Wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, Swace zapewnia podczas każdej podróży wysoką pewność prowadzenia, a także spokój podróżowania dla kierowcy i pasażerów.

Simple-Intelligent Parking Assist (S-IPA) – Asystent parkowania

S-IPA wspomaga kierowcę podczas wjeżdżania tyłem na miejsce parkingowe, parkowania równoległego lub wyjeżdżania z miejsca parkingowego. Podczas wykonywania manewru automatycznie steruje układem kierowniczym, ostrzegając kierowcę sygnałami dźwiękowymi i wizualnymi. System wykorzystuje czujniki ultradźwiękowe do wykrywania przeszkód i umożliwia dokładne parkowanie nawet w ciasnych przestrzeniach.

Pre-Collision System (PCS) – Układ reagowania przedkolizyjnego

System PCS pozwala zapobiegać kolizjom z innymi pojazdami, pieszymi i rowerzystami, monitorując drogę przed pojazdem wykorzystując radar milimetrowy i kamerę monoskopową. W razie potrzeby system może wspomagać hamowanie lub zaaplikować automatyczne hamowanie awaryjne.

Lane Tracing Assist (LTA) - Asystent utrzymania pasa ruchu

Gdy układ LTA wykryje ryzyko niezamierzonego opuszczenia pasa ruchu (na drodze ekspresowej lub oznakowanej drodze publicznej), wspomaga sterowanie w celu utrzymania prawidłowej pozycji na drodze.

Road Sign Assist (RSA) - Układ rozpoznawania znaków drogowych

System korzysta z kamery rozpoznającej znaki drogowe. Po wykryciu znaku wyświetla ikonę na wielofunkcyjnym wyświetlaczu.

Dynamic Radar Cruise Control (DRCC) - Inteligentny tempomat adaptacyjny

DRCC automatycznie utrzymuje odległość od poprzedzającego pojazdu, włączając całkowite zatrzymanie w sytuacji, gdy poprzedzający pojazd zatrzyma się i podąża za nim po ponownym ruszeniu.

Blind Spot Monitor (BSM) - System monitorowania martwego pola w lusterkach

System ostrzega kierowcę o wykryciu pojazdu znajdującego się w martwym polu poza widocznością kierowcy i wyświetla ostrzeżenie na odpowiednim lusterku bocznym.

Rear Cross Traffic Alert (RCTA) - Ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu

RCTA pomaga kierowcy uniknąć kolizji podczas wyjeżdżania tyłem z miejsc parkingowych o ograniczonej widoczności. Gdy układ wykryje pojazd zbliżający się w martwym punkcie z tyłu, ostrzega kierowcę dźwiękowo i wizualnie i przekazuje informację o położeniu zbliżającego się pojazdu.

eCall

Jeśli pojazd uczestniczył w wypadku drogowym, system eCall automatycznie poinformuje służby ratownicze o zdarzeniu przekazując dokładną lokalizację pojazdu.

Elektryczny hamulec postojowy (tryb Hold)

Po zatrzymaniu pojazdu, na przykład na czerwonym świetle, elektryczny hamulec postojowy podtrzymuje ciśnienie w układzie hamulcowym, aby zapobiec przesunięciu pojazdu do przodu lub do tyłu, do momentu aż kierowca wciśnie pedał przyspieszenia.

___
źródło: Suzuki Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Suzuki

Co warto wiedzieć o nowym SWIFCIE?
Co warto wiedzieć o nowym SWIFCIE?

SUZUKI | Co warto wiedzieć o nowym SWIFCIE - Niska masa i prowadzenie 

Czwarta (globalna) generacja SWIFTA zadebiutuje w salonach Suzuki Motor Poland
Czwarta (globalna) generacja SWIFTA zadebiutuje w salonach Suzuki Motor Poland

SUZUKI | Suzuki Motor Poland informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej generacji modelu Swift. To samochód, który w każdych warunkach – na co dzień i na każdym dystansie - gwarantuje przyjemność z jazdy. Swift 2024 ma świeży i wyrazisty styl, jest jeszcze bardziej oszczędny i został wyposażony w nowej generacji systemy bezpieczeństwa.

Nowe Suzuki Swift 2024 wkrótce w ofercie
Nowe Suzuki Swift 2024 wkrótce w ofercie

PREMIERA | Suzuki zaprezentowało najnowszą, globalną generację modelu Swift. W czwartej odsłonie hatchback Suzuki to wyrafinowany, inteligentny samochód miejski z wyrazistym designem, który został wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa i nowy silnik, a także daje jeszcze większą radość z jazdy.

Najnowsze oferty

Suzuki SX4 S-CROSS 1.5 116 KM 2WD Premium HYBRID AGS
 • Model: SX4 S-CROSS
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 15000 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Suzuki SX4 S-CROSS 1.5 116 KM Premium 2WD HYBRID + OPONY
 • Model: SX4 S-CROSS
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 15000 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Suzuki SX4 S-CROSS 1.4 129 KM Comfort 2WD 6 M/T + opony
 • Model: SX4 S-CROSS
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 15000 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony