BAIC - Nowa marka w Grupie Gezet

BAIC, jedna z największych chińskich firm motoryzacyjnych, zadebiutowała na polskim rynku, wprowadzając do sprzedaży trzy modele SUV-ów: BEIJING 3, BEIJING 5 i BEIJING 7. Samochody marki BAIC będą oferowane także w trzech salonach Grupy Gezet: w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie oraz Zielonej Górze.

W Polsce do końca 2024 roku liczba autoryzowanych punktów sprzedaży wzrośnie do 16, a do 2025 roku planuje się dalszy wzrost do 35 salonów dilerskich i serwisowych.

BAIC, znany z produkcji około 31 milionów samochodów, które trafiły na rynki ponad stu krajów świata, wchodzi na polski rynek z ambitnymi planami. Samochody marki są znane z przystępnych cen i nowoczesnych technologii. W ofercie na 2024 rok znajdą się również kompaktowy sedan U5 Plus, modele terenowe serii BJ oraz samochody elektryczne premium marki ARCFOX.

Podczas oficjalnej prezentacji marki w Polsce, prezes BAIC Auto Polska zapowiedział, że wszystkie samochody BAIC są objęte pięcioletnią gwarancją z limitem przebiegu 100 tysięcy kilometrów oraz pięcioletnią gwarancją na powłokę lakierniczą i 10-letnią na perforację nadwozia.

Ten ruch BAIC na polskim rynku, z bogatą ofertą modeli i rozwojem sieci serwisowej, stanowi ważny krok w ekspansji firmy w Europie.

NOWY BAIC BEIJING 3 - Cena od 78 900 PLN

BEIJING 3 to pojazd łączący nowoczesność z tradycją. Model ten, z turbodoładowanym silnikiem 1.5T o mocy 136 KM i imponującym prześwitem 18 cm, jest już dostępny w sprzedaży. Wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i eleganckie wnętrze, BEIJING 3 obiecuje wyjątkowy komfort i wydajność. Wyróżniając się konkurencyjnymi cenami, model ten jest odpowiedzią na rosnące wymagania współczesnych kierowców. Zapraszamy do salonów BAIC, aby poznać BEIJING 3 z bliska.

BAIC BEIJING 3 oferowany jest w Polsce w cenie 78 900 PLN.


NOWY BAIC BEIJING 5 w cenie 127 900 PLN

Model BEIJING 5 od BAIC, oferowany w cenie 127 900 PLN brutto, łączy elegancję i nowoczesność w stylowym SUV-ie. Wyposażony w silnik 1.5T o mocy 177 KM, zapewnia dynamiczną jazdę. Model ten charakteryzuje się również zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz luksusowym wykończeniem. 


NOWY BAIC BEIJING 7 - dostępny w 2024 roku

Model BEIJING 7 od BAIC to wyrafinowany SUV łączący eleganckie wzornictwo z innowacyjnymi technologiami. Charakteryzuje się niskim współczynnikiem oporu powietrza, przestronnym wnętrzem i komfortem akustycznym. Wyróżnia go także nowoczesne oświetlenie LED, automatyczne klamki, inteligentne lusterka i panoramiczny dach. Model ten oferuje eleganckie podświetlenie wnętrza, trzy ekrany zapewniające wygodę obsługi, oraz zaawansowane systemy asystujące dla bezpieczeństwa. 

Model BAIC BEIJING 7 wejdzie do sprzedaży w połowie 2024 roku.


Marka BAIC

BAIC (Beijing Automotive Industry Holding Co., Ltd.) jest jednym z najstarszych producentów samochodów w Chinach założonym w 1958 roku. Koncern BAIC, oferujący najbardziej kompleksową ofertę samochodów wśród wszystkich chińskich marek motoryzacyjnych, jest jednocześnie trzecim największym producentem motoryzacyjnym w Chinach pod względem wielkości przychodów.

Koncern BAIC Group zainwestował w projekty badawczo-rozwojowe ok. 380 mln dolarów, które realizowano w Globalnym Centrum R&D w Pekinie, a także w centrach R&D zlokalizowanych m.in. w Dolinie Krzemowej w Stanach Zjednoczonych, w Hiszpanii, we Włoszech oraz w Niemczech. Bazując na ponad 60-letnim doświadczeniu i ponad 31 milionach wyprodukowanych samochodów koncern BAIC Group każdego dnia zapewnia komfortową i niezawodną podróż kierowcom i pasażerom w ponad stu krajach świata. Rokrocznie fabryki koncernu BAIC Group opuszcza około półtora miliona samochodów. 


UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!


___
źródło: BAIC Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce BAIC

Nowy BAIC Beijing 7 za 162 900 PLN
Nowy BAIC Beijing 7 za 162 900 PLN

BAIC | Beijing 7 to kolejna nowość marki BAIC w naszej ofercie. Samochód wyróżnia się na rynku dzięki połączeniu zaawansowanej technologii, bezpieczeństwa i wyrafinowanego stylu. Znamy jego cenę, a ta robi wrażenie.

Nowy BAIC Beijing 5 za 127 900 PLN
Nowy BAIC Beijing 5 za 127 900 PLN

PREMIERA | Beijing 5 to kolejna nowość marki BAIC w naszej ofercie. Samochód wyróżnia się na rynku dzięki połączeniu zaawansowanej technologii, bezpieczeństwa i wyrafinowanego stylu.

Nowy BAIC Beijing 3 już za 78 900 PLN
Nowy BAIC Beijing 3 już za 78 900 PLN

PREMIERA | BAIC Beijing 3 to nowy miejski SUV w naszej ofercie. Ceny tego modelu zaczynają się od 78 900 PLN. Poznaj szczegóły!

Najnowsze oferty

BAIC Beijing 3 1.5T 136KM
 • Model: Beijing 3
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
BAIC Beijing 5 1.5 177KM 2WD 7DCT LUXURY *dostępne inne kolory od ręki"
 • Model: Beijing 5
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Dwusprzęgłowa
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
BAIC Beijing 5 1.5 177KM 2WD 7DCT LUXURY *dostępne inne kolory od ręki"
 • Model: Beijing 5
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Dwusprzęgłowa
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony