DWA NOWE SKUTERY PREMIUM W OFERCIE HONDY - FORZA 750 I FORZA 350

Honda Motor Europe informuje, że w roku 2021 zajdą istotne zmiany w ewolucji rodziny skuterów sport/GT Honda Forza. Do rodziny dołącza zupełnie nowy flagowy model Forza 750, pojawia się nowa Forza 350 i ulepszona wersja popularnej od lat Forzy 125. Gama skuterów Forza, zbudowanych według koncepcji "sit-in" ugruntowała swoją doskonałą reputację dzięki unikalnemu połączeniu poszukiwanych walorów: atrakcyjności pojazdów klasy GT, komfortu dla dwojga, sportowego prowadzenia, zwinności, dynamicznych osiągów silnika, przyciągającej wzrok stylistyki, wyjątkowej praktyczność i długiej listy zaawansowanych rozwiązań technicznych.

Nowa Forza 750 2021 jest przykładem bogactwa wszystkich tych zalet w ofercie modelowej Hondy. Jest napędzana przez równoległy silnik rzędowy o pojemności 750 cm3 , wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania, w tym w system elektronicznej przepustnicy, kilka trybów pracy silnika, elektroniczną regulację momentu obrotowego silnika (HSTC) i dwusprzęgłową przekładnię DCT. Silnik i rama zapewniają sportowe osiągi w ruchu miejskim, ale wymiary odpowiadają klasie GT, z dużą przestrzenią na nogi, ochroną przed wiatrem i komfortem zarówno dla kierowcy jak i pasażera.

Stalową ramę opakowano w eleganckie, atrakcyjne stylistycznie nadwozie, z pełnym oświetleniem LED i praktycznymi funkcjami, jak Honda Smart Key, 22-litrowy schowek pod siedzeniem, czy zintegrowana ładowarka USB. Forza 750 jest również pierwszym skuterem Hondy, który został wyposażony w system sterowania głosowego Honda Smartphone Voice Control, który integruje funkcjonalność smartfonu kierowcy z maszyną, umożliwiając zarządzanie połączeniami telefonicznymi, wiadomościami tekstowymi, muzyką i nawigacją za pomocą poleceń głosowych lub przycisków umieszczonych po lewej stronie kierownicy.

Wzrost pojemności skokowej silnika o 50 cm3 powoduje, że w 2021 roku Forza 300 zmieni się w nową Forzę 350. Nowy silnik eSP+ otrzymał znaczny przyrost mocy maksymalnej. Dysponuje dużym, natychmiast dostępnym momentem obrotowym, pojawiającym się już przy niskich prędkościach obrotowych, co zapewnia łatwość przyspieszania. Zużycie paliwa, wynoszące 3,3 l/100km (w trybie testowym WMTC), umożliwia przejechanie ponad 340 km po zatankowaniu do pełna zbiornika o pojemności 11,5 litra. Aktualizacje stylistyczne i te dokonane pod kątem aerodynamiki, obejmują dodatkowe 40 mm zakresu elektrycznej regulacji przedniej szyby.

Od 2021 roku Forza 125 będzie standardowo wyposażona w system HSTC, a jej obecna stylistyka i aerodynamika są wzorowane na modelu Forza 350. Zarówno Forza 125, jak i Forza 350 mają wystarczająco dużo miejsca w schowku pod siedzeniem, by pomieścić dwa pełnowymiarowe kaski. Skutery zostały też standardowo wyposażone w ładowarkę USB i w system Honda Smart Key.

Wszystkie trzy skutery z rodziny Forza będą dostępne z pełną gamą akcesoriów, co pozwoli lepiej podkreślić ich styl i podnieść funkcjonalność.

-

-

NOWA HONDA FORZA 750 2021

Honda zbudowała zupełnie nowy duży skuter Forza 750. To ukoronowanie prestiżowej linii Forza, najwyższej klasy pojazd miejski, oferujący ekscytującą jazdę i wysoki komfort w stylu high-tech. Bezproblemowe przyspieszanie jest realizowane za pomocą dwucylindrowego silnika o pojemności 745 cm3, wyposażonego w elektroniczną przepustnicę Throttle By Wire, 3 domyślne tryby jazdy i 3 poziomy regulacji systemu kontroli momentu obrotowego Hondy (HSTC). Rama z rur stalowych, aluminiowy wahacz, tylne zawieszenie Pro-Link, 17-calowe koło przednie i 15-calowe koło tylne, gwarantują pewne prowadzenie, oraz solidne hamowanie za pomocą podwójnych, montowanych promieniowo przednich czterotłoczkowych zacisków hamulcowych. Schowek pod siedzeniem pomieści pełnowymiarowy kask, znajduje się tam także ładowarka USB. Wszystkie elementy systemu oświetlenia wykonano w technice LED, a 5-calowy wyświetlacz TFT umożliwia łączność ze smartfonem za pomocą nowego systemu sterowania głosem Honda Smartphone Voice Control. Będzie także oferowana wersja skutera z silnikiem o mocy 35kW dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2.

Forzę 750 charakteryzuje smukłe, a jednocześnie płynnie ukształtowane nadwozie, które zapewnia dobrą ochronę przed wiatrem przy większych prędkościach, dużo miejsca na nogi kierowcy i nisko położone siedzenie bez nadmiernie obfitych kształtów. Schowek pod siedzeniem pomieści pełnowymiarowy kask i jest wyposażony w gniazdo ładowania USB, znalazło się też miejsce na poręczny, mniejszy schowek. Wyświetlacz TFT oferuje system sterowania głosowego Honda Smartphone Voice Control, który łączy kierowcę z jego smartfonem. Uruchamianie silnika, zamykanie i otwieranie siedzenia odbywa się za pomocą systemu bezkluczykowego Smart Key.

Skuter napędzany jest elastycznym, paliwooszczędnym dwucylindrowym silnikiem 745cm3, a system elektronicznej przepustnicy (Throttle By Wire - TBW) umożliwia regulację charakterystyki silnika poprzez 3 domyślne tryby jazdy: RAIN, STANDARD i SPORT oraz konfigurowalny tryb użytkownika. Układ kontroli momentu obrotowego (Honda Selectable Torque Control - HSTC) oferuje precyzyjne interwencje na 3 poziomach czułości systemu, podczas gdy standardowa w tym modelu przekładnia dwusprzęgłowa (DCT) oferuje automatyczną zmianę biegów, zestrojoną z dostępnymi trybami jazdy.

Rama z rur stalowych, aluminiowy wahacz, widelec USD 41 mm, montowane promieniowo czterotłoczkowe zaciski hamulcowe, tylne zawieszenie Pro-Link oraz 15-calowe koło przednie i 17-calowe koło tylne, składają się na solidne, dobrze wyposażone podwozie i zapewniają sportowy poziom prowadzenia motocykla ubranego w formę skutera.

Nowa Forza 750 na rok 2021 będzie dostępna w następujących opcjach kolorystycznych:

 • Jeans Blue Metallic
 • Candy Chromosphere Red
 • Matt Beta Silver Metallic
 • Graphite Black

-

-

FORZA 750 2021: WYPOSAŻENIE I STYLISTYKA

 • Szlachetna i funkcjonalna forma GT zapewnia ochronę przed niepogodą kierowcy i pasażerowi
 • W 22-litrowym schowku umieszczono ładowarkę USB, do dyspozycji jest też mniejszy, łatwo dostępny schowek na drobiazgi
 • Sterowanie głosowe Honda Smartphone Voice Control oferuje połączenie ze smartfonem poprzez nowy 5-calowy wyświetlacz TFT
 • Całe oświetlenie wykonano w technice LED, a przednie kierunkowskazy i lusterka są montowane do nadwozia
 • Zapłon silnika, obsługa zamka blokady i otwieranie schowka pod siedzeniem odbywa się za pomocą systemu bezkluczykowego Smart Key

Jak przystało na skuter GT, elegancka owiewka przednia Forzy 750, z lusterkami i kierunkowskazami, zapewnia skuteczną ochronę przed wiatrem podczas szybkich przejazdów, bez nadmiernej rozbudowy powierzchni osłonowych, które redukowałyby zwinność skutera w gęstym ruchu miejskim. Szyba przednia także została ukształtowana w sposób odsuwający strugę powietrza zarówno od kierowcy, jak i od pasażera. Oprócz niewątpliwie najważniejszej cechy, czyli funkcjonalności, Forza 750, jako flagowy skuter rodziny Forza, jest także jeżdżącą deklaracją aspiracji, ze stylem, który emanuje atrakcyjnością klasy premium i prezencją, która przyciągnie uwagę zawsze i wszędzie. Oczywiście praktyczne szczegóły mają znaczenie. Przed kierowcą jest dużo miejsca na nogi, a starannie wyprofilowane siedzenie zaskakuje wygodą i zapewnia łatwy dostęp do podłoża. Wysokość siedzenia wynosi 790mm.Schowek pod siedzeniem ma objętość 22 litrów i mieści pełnowymiarowy kask, a gniazdo ładowania USB znajduje się w tylnej części schowka. Po prawej stronie od wewnętrznej strony owiewki znajduje się również przydatny i łatwo dostępny dodatkowy schowek.

W interfejs kierowcy skutera Forza 750 wbudowano dostępny za pomocą 5-calowego wyświetlacza TFT, nowy system sterowania głosowego Honda Smartphone Voice Control, który łączy kierowcę z jego smartfonem na czas jazdy i pozwala na głosowe zarządzanie odbieraniem rozmów telefonicznych, pocztą elektroniczną, muzyką i nawigacją. Kierowcy potrzebny jest zestaw słuchawkowy montowany w kasku, z kolei smartfon łączy się z pojazdem przez łącze Bluetooth. Zarządzanie sterowaniem głosowym jest możliwe również za pomocą przycisków po lewej stronie kierownicy.

Dla jak największej wygody, Forza 750 wykorzystuje system bezkluczykowy Smart Key, który umożliwia pozostawienie kluczyka w kieszeni kierowcy, umożliwiając – bez fizycznego użycia kluczyka – uruchomić silnik, otworzyć wlew paliwa czy schowek pod siedzeniem. Dzięki Smart Key, jedno naciśnięcie włącznika głównego włącza zasilanie, a po obróceniu, kierowca ma możliwość uruchomienia silnika lub blokady kierownicy. Przy pomocy dwóch przełączników kołyskowych, możliwe jest otwarcie wlewu paliwa i schowka pod siedzeniem. Ponadto układ Smar Key blokuje i odblokowuje opcjonalny kufer centralny Smart Top Box, a także posiada funkcję "odbioru", która sprawia, że migające wskaźniki ułatwiają identyfikację skutera z pewnej odległości. Mechanizm sprzęgłowy w wyłączniku głównym uniemożliwia odblokowanie kierownicy “na siłę”.

Tylne kierunkowskazy mają funkcję sygnału awaryjnego hamowania (ESS). W przypadku wykrycia opóźnienia wynoszącego 6,0 m/s2 przy prędkości powyżej 53 km/h i przy działającym hamulcu, światła awaryjne zaczynają migać, ostrzegając innych użytkowników drogi o intensywnym hamowaniu. Przy tej samej prędkości, graniczne opóźnienie zadziałania jest zmniejszane, jeśli został aktywowany system ABS – wystarczy wtedy, że opóźnienie przekroczy 2,5 m/s2.

Przy nagłym hamowaniu, światła awaryjne są wyłączane z pomocą systemu, który porównuje różnicę prędkości kół przedniego i tylnego i oblicza, kiedy należy je wyłączyć w zależności od sytuacji.

-

SILNIK FORZY 750 2021

 • Moc maksymalna 43,1 kW, moment obrotowy 69 Nm i maksymalna prędkość obrotowa 7000 obr/min.
 • Sterowanie mocą za pośrednictwem elektronicznej przepustnicy
 • Zgodność z normą EURO5, z możliwością uzyskania zużycia paliwa 3,6 l/100km (tryb WMTC)
 • Dostępna wersja o mocy 35 kW dla kierowców z kategorią prawa jazdy A2

Konstrukcja chłodzonego cieczą, dwucylindrowego silnika rzędowego z 8-zaworowym rozrządem SOHC zapewnia doskonałe osiągi w zakresie niskich i średnich obrotów. Silnik posiada stosunkowo długi skok tłoków i specjalnie dobrane kształty komór spalania, co w połączeniu z wałem korbowym o dużym momencie bezwładności, pozwala na płynne wytwarzanie wysokich wartości momentu obrotowego już przy bardzo niskich obrotach silnika. System elektronicznej przepustnicy (TBW) zarządza mocą i charakterystyką silnika (patrz sekcja 3.3 Elektronika silnika). Moc maksymalna wynosi 43,1 kW przy 6.750 obr/min, a maksymalny moment obrotowy osiąga 69Nm przy 4.750 obr/min, z ograniczeniem obrotów do 7000 obr/min. Forza 750 pokonuje odległość 0-50 m w czasie 3,9 s, a przy prędkości 60 km/h silnik obraca się z prędkością zaledwie 2.500 obr/min. Dwa wałki wyrównoważające przeciwdziałają drganiom powstającym przy wyższych prędkościach obrotowych silnika z odstępem 270° między zapłonami, dzięki czemu uzyskano charakterystyczne, pulsujące brzmienie jego pracy. Średnica cylindra i skok tłoka, to 77x80 mm. Tam, gdzie to było możliwe, poszczególnym komponentom powierzano także dodatkowe zadania. W ten sposób wałek rozrządu napędza pompę wodną, a jeden z wałków wyrównoważających napędza pompę oleju. Ograniczając w ten sposób liczbę części do minimum, zbudowano lekki, wydajny i niezawodny silnik.

Dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2 dostępna jest wersja skutera o mocy 35 kW, którą w odpowiednim czasie można łatwo przywrócić do wersji z pełną mocą. Możliwe jest też działanie odwrotne – zmniejszenie mocy z pełnej do 35 kW u dealera Hondy, poprzez wymianę zespołu przepustnicy i przeprogramowanie komputera sterującego pracą silnika (ECU). Spełniający normę czystości spalin EURO5, silnik skutera Forza 750 jest wyjątkowo oszczędny: przy pomiarowym zużyciu paliwa 3,6l/100km (tryb WMTC) umożliwia on uzyskanie zasięgu do 370km po zatankowaniu do pełna 13,2-litrowego zbiornika paliwa.

-

-

System elektronicznej przepustnicy zarządzający osiągami i charakterem silnika ułatwił wprowadzenie 3 wybieranych przez kierowcę trybów jazdy, obejmujących szeroki zakres warunków jazdy. Wybór trybu jazdy jest realizowany przełącznikiem umieszczonym między lewą konsolą sterowania, a wyświetlaczem TFT.

 • Tryb STANDARD zapewnia zrównoważony poziom środkowy w dostarczaniu mocy silnika, hamowaniu silnikiem i w działaniu HSTC, z wysoko ustawionym progiem interwencji ABS.
 • Tryb SPORT zapewnia bardziej agresywne dostarczanie mocy i hamowanie, z niskim poziomem interwencji HSTC i wysoko ustawionym progiem interwencji ABS.
 • Tryb RAIN zapewnia łagodne gospodarowanie mocą silnika i delikatne hamowanie, z wysoko ustawionymi progami interwencji HSTC i ABS.
 • Tryb USER oferuje możliwość niestandardowego wyboru opcji niskiej/średniej/wysokiej mocy silnika i hamowania silnikiem oraz czułości HSTC niskiej/średniej/wysokiej, a także możliwość wyłączenia tego systemu.

Dzięki zastosowaniu TBW, sterowanie momentem obrotowym (Honda Selectable Torque Control - HSTC) oferuje dyskretne działanie i wyrafinowaną kontrolę, zarządzając momentem obrotowym, przekazywanym na tylne koło na 3 poziomach czułości:

 1. Poziom 1 oznacza minimalną interwencję celem jak najmniej odczuwalnej kontroli nad poślizgiem tylnego koła.
 2. Poziom 2 jest ustawieniem domyślnym i zapewnia dobrą przyczepność tylnego koła w typowych warunkach jazdy.
 3. Poziom 3 zapewnia maksymalne zapobieganie poślizgom na śliskich nawierzchniach.

System HSTC może zostać także całkowicie wyłączony.

-

DWUSPRZĘGŁOWA SKRZYNIA BIEGÓW HONDA DCT

Dwusprzęgłowe przekładnie DCT Hondy produkowane są już od 11 lat, a od 2010 roku w Europie sprzedano ponad 140.000 jednośladów wyposażonych w takie przekładnie. DTC zapewnia przewidywalną i płynną zmianę biegów, do której kierowca bardzo szybko się przyzwyczaja. Przekładnia korzysta z dwóch sprzęgieł: pierwszego – do ruszania i załączania biegów 1, 3 i 5, drugiego – do załączania biegów 2, 4 i 6. Sprzęgła umieszone są na wałkach głównych, których konstrukcja jest bardzo zwarta dzięki temu że jeden wałek jest wydrążony, a drugi przechodzi przez pierwszy. Oba sprzęgła są niezależnie sterowane przez własne obwody elektrohydrauliczne. Gdy nastąpi zmiana biegów, system wstępnie wybierze następne docelowe przełożenie, używając sprzęgła, które nie jest obecnie załączone. Pierwsze sprzęgło jest następnie elektronicznie rozłączane, a jednocześnie drugie sprzęgło zostaje załączone.

Rezultatem jest powtarzalna, szybka i bezproblemowa zmiana biegów. Ponadto, gdy dwa sprzęgła przenoszą napęd z jednego biegu na drugi, z minimalną przerwą w przekazywaniu momentu z silnika na tylne koło, każdej zmianie biegów towarzyszy tylko minimalne szarpnięcie i zakołysanie motocykla, co sprawia, że odczucie towarzyszące zmianie jest bezpośrednie, ale sama zmiana jest bardzo wygładzona. Dodatkowe korzyści, to większa trwałość przekładni (ponieważ nie można jej uszkodzić, źle zmieniając biegi), wyeliminowanie możliwości „zduszenia” silnika, obniżenie stresu w czasie jazdy miejskiej i zmniejszenie zmęczenia kierowcy.

Przekładnia DCT oferuje dwa różne sposoby jazdy – tryb Automatic, z wstępnie zaprogramowanymi punktami zmiany biegów, które uzależnione są od stale śledzonych parametrów pojazdu, jak prędkość, aktualny bieg i obroty silnika oraz tryb MT (od Manual Transmission), w którym moment zmiany biegów wybiera kierowca za pomocą łopatek umieszczonych po lewej stronie kierownicy.

W połączeniu ze sterowaniem pracą silnika za pomocą elektronicznej przepustnicy, dostępne są 3 poziomy automatycznej zmiany biegów oraz dodatkowy tryb USER. Poziom 1 zapewnia najbardziej zrelaksowaną jazdę, ze zmianą biegów na wyższy i niższy, przy stosunkowo niskich obrotach. Jest on powiązany z trybem jazdy RAIN. Po drugiej stronie skali znajduje się poziom 4, w którym zmiana biegów na wyższe następuje przy wyższych obrotach, a redukcje biegów dokonywane są wcześniej, aby uzyskać lepszy efekt hamowania silnikiem. Jest on powiązany z trybem SPORT. Poziom 2 jest powiązany z trybem jazdy STANDARD, a poziom 3 znajduje się pomiędzy trybami STANDARD i SPORT.

Funkcjonalność trybu USER umożliwia kierowcy wybranie dowolnego schematu zmiany biegów DCT z preferowanymi kombinacjami innych parametrów, jak dostarczanie mocy, hamowanie silnikiem i czułość systemu HSTC.

-

Aby zapewnić odpowiednią wytrzymałość całej konstrukcji, w modelu Forza 750 zastosowano wytrzymałą ramę o geometrii diamentu, wykonaną z rur stalowych. W takiej ramie łatwo było rozmieścić osprzęt i wszystkie urządzenia pomocnicze, zachowując wystarczająco dużo miejsca na duży schowek pod siedzeniem. Kąt pochylenia główki ramy i wyprzedzenie wynoszą 27°/104 mm, przy rozstawie osi 1590 mm. Masa pojazdu z płynami wynosi 235 kg. Pojedynczy amortyzator tylny z regulacją napięcia wstępnego sprężyny współpracuje - poprzez mechanizm Pro-Link - z aluminiowym wahaczem, który wykonany jest z 3 częci: wydrążonego poprzecznego elementu oraz ramion wahacza wykonanych z elementów w kształcie litery U. 17-calowe koło przednie i 15-calowe koło tylne wykonano z odlewu aluminiowego, co zapewnia pewne prowadzenie i stabilność. Zastosowano opony o rozmiarze 120/70 R17 i 160/60 R15 odpowiednio z przodu i z tyłu. Podwójne montowane promieniowo czterotłoczkowe zaciski hamulcowe współpracują z tarczą o średnicy 310 mm pod kontrolą systemu ABS.

Dla Forza 750 dostępna jest pełna gama oryginalnych akcesoriów Hondy:

 • Podgrzewane manetki
 • Górne i dolne owiewki nóg
 • Osłona na nogi
 • Tylny bagażnik
 • 50 litrowy kufer centralny - Smart top box
 • 38 litrowy kufer centralny z opcjonalną, dostosowaną kolorystycznie aluminiową wkładką
 • Wsporniki kufrów bocznych
 • Kufry boczne - prawy 26 litrów, lewy 33 litrowy z opcjonalnymi, dostosowanymi kolorystycznie aluminiowymi wkładkami

-

-

NOWA HONDA FORZA 750 2021 - DANE TECHNICZNE

SILNIK

 

Typ

Chłodzony cieczą 4-suwowy, 8-zaworowy, dwucylindrowy, rzędowy SOHC.

Pojemność skokowa

745 cc

Średnica cylindra i skok tłoka

77 mm x 80 mm

Stopień sprężania

10.7 : 1

Maksymalna Moc maksymalna

43,1 kW przy 6 750 obr/min (35 kW przy 6 000 obr/min)

Maks. moment obrotowy

69 Nm przy 4 750 obr/min (65Nm przy 4 000 obr/min)

Pojemność układu smarowania

4,0 l

SYSTEM PALIWOWY

 

Zasilanie

PGM-FI elektroniczny wtrysk paliwa

Zbiornik paliwa

13,2 litra

Zużycie paliwa

3,6 l/100 km

INSTALACJA ELEKTRYCZNA

 

Rozrusznik

Elektryczny

Pojemność akumulatora

12 V/11,2 AH

Moc alternatora

480W/5000 obr/min

UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU

 

Typ sprzęgła

Mokre wielotarczowe hydrauliczne 2-sprzęgłowe

Typ skrzyni biegów

6-biegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów

Przełożenie główne

Łańcuch

RAMA

 

Typ

Stalowa rurowa (diament)

PODWOZIE

 

Wymiary (dł. x szer. x wys.)

2200 mm x 790 mm x 1484mm

Rozstaw osi

1580 mm

Kąt pochylenia kolumny

27°

Wyprzedzenie

104 mm

Wysokość siedziska

790 mm

Prześwit

135 mm

Masa własna

235 kg

ZAWIESZENIE

 

Przednie

Średnica 41 mm, widelec w konfiguracji USD, skok 120 mm

Tył

Zespolone typu Pro-Link, skok 120 mm

KOŁA

 

Przednie

Obręcz wieloramienna

Tył

Obręcz wieloramienna

Obręcz przednia

17M/C x MT3.50

Obręcz tylna

15M/C x MT4,50

Opona przednia

120/70-R17M/C

Opona tylna

160/60-R15M/C

HAMULCE

 

Układ ABS

Dwukanałowy ABS

Przednie

Podwójne pływające tarcze o średnicy 310 mm, 4-tłoczkowe zaciski

Tył

Pojedyncze pływające tarcze 240 mm, 1-tłoczkowe zaciski

ZESPÓŁ WSKAŹNIKÓW I UKŁAD ELEKTRYCZNY

 

Zespół wskaźników

5-calowy ekran wskaźników TFT

System zabezpieczeń

System Smart Key

Reflektory

LED

Światła tylne

LED

___
źródło: Honda Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Honda

Honda główną atrakcją wystawy VANITY FAIR "GARDEN OF IDEAS" podczas Milan Design Week 2024
Honda główną atrakcją wystawy VANITY FAIR "GARDEN OF IDEAS" podczas Milan Design Week 2024

HONDA | Honda będzie główną atrakcją imprezy "Garden of Ideas" organizowanej przez Vanity Fair Italia podczas Milan Design Week w dniach 16-21 kwietnia.

HONDA MOTODAY 2024 - SZKOLENIE MOTOCYKLOWE W GRUPIE GEZET!
HONDA MOTODAY 2024 - SZKOLENIE MOTOCYKLOWE W GRUPIE GEZET!

HONDA MOTO ▷ Zapraszamy wszystkich miłośników motocykli marki Honda na pierwszą edycję Honda MotoDay'24 w Grupie Gezet! Zarejestruj się i weź udział w wydarzeniu!

Africa Twin i Africa Twin Adventure Sports gotowe do jazd testowych
Africa Twin i Africa Twin Adventure Sports gotowe do jazd testowych

HONDAHonda zaprasza motocyklistów do sieci swoich autoryzowanych dealerów na jazdy testowe modelami Africa Twin oraz Africa Twin Adventure Sports.

Najnowsze oferty

Honda Nx 500 abs LED Nowy
 • Model: Nx
 • Przebieg: 2 km
 • Napęd: Łańcuch
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Honda CBR 650R ABS, Kontrola trakcji, E-Clutch, Nowy
 • Model: CBR
 • Przebieg: 2 km
 • Napęd: Łańcuch
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Honda NSS FORZA 350 ABS, Kontrola Trakcji, Parowanie z telefonem, Wyprzedaż
 • Model: NSS
 • Przebieg: 5 km
 • Napęd: Pas napędowy
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony