FORD MUSTANG MACH-E GT JUŻ NA POLSKICH DROGACH

Ford Mustang Mach-E to niezwykle komfortowy i przestronny SUV, który świetnie spisuje się w codziennej eksploatacji, oferując bogate wyposażenie i innowacyjne technologie. W odmianie GT wartością dodaną są niesamowite osiągi w każdym wymiarze. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje zaledwie 3,7 sekundy (procedura startu lotnego), a moc 487 KM oraz moment obrotowy 860 Nm pozwalają na natychmiastowe przyspieszenie praktycznie przy każdej prędkości. Oczywiście efekt jest niesamowity, bowiem moc generowana przez silniki elektryczne jest dostępna natychmiast, a napęd na cztery koła gwarantuje ponadprzeciętną trakcję. A za tą, odpowiadają nie tylko opony w rozmiarze R20 245/45, ale również adaptacyjne zawieszenie MagneRide, które jest standardowym wyposażeniem wersji GT. Pozwala ono na dostosowanie charakterystyki jazdy do wymagań kierowcy (zgodnie z wybranym trybem jazdy).

Ponadto aktywny układ zawieszenia dopasowuje się do prędkości, jakości nawierzchni i zapewnia rewelacyjne odczucia podczas prowadzenia auta w zakrętach. Całości dopełnia zaawansowany i niezwykle wydajny układ hamulcowy marki Brembo z tarczami przednimi o imponującej średnicy 385 mm. To wszystko sprawia, że prowadzenie Mustanga Mach-E GT jest nie tylko komfortowe i bezpieczne, ale daje mnóstwo pewności i radości z pokonywania kolejnych kilometrów.

-

-

– Mustang Mach-E jest dla Forda rzeczywiście modelem przełomowym. Wszystkie wskaźniki rynkowe, pozytywne reakcje mediów, otrzymane nagrody – w tym tytuł Samochodu Roku Car of the Year Polska 2022, ale przede wszystkim ogromne zainteresowanie klientów potwierdzają, że nasza decyzja o elektryfikacji prawdziwej ikony motoryzacji – Mustanga – była ze wszech miar słuszna – powiedział Piotr Pawlak, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska. – W ostatnich dwóch tygodniach dostarczyliśmy pierwszym klientom w Polsce Mustangi Mach-E w odmianie GT. Jesteśmy przekonani, że radość z jazdy oraz wszechstronność tego modelu przekonają sceptyków do idei elekromobilności.

-

-

TRYB JAZDY I ZASIĘG

Ford Mustang Mach-E GT został wyposażony w cztery tryby jazdy, które dopasowują charakter całego samochodu do indywidualnych preferencji oraz nastroju kierowcy. Każdy z nich dostosowuje nie tylko charakterystykę układu napędowego, ale również dźwięk silnika, kolor podświetlenia nastrojowego, a nawet ustawienia pracy poszczególnych układów. W trybie Whisper kierowca może oddać się przyjemności komfortowej, cichej i spokojnej jazdy. Tryb ten świetnie sprawdzi się podczas podróży w trasie, ale i po mieście, zapewniając maksymalny możliwy zasięg na baterii, wyciszając dźwięk silnika i zmieniając charakterystykę wszystkich układów pod kątem wygody i komfortu jazdy. Tryb Active z kolei gwarantuje wyważone ustawienia, które z jednej strony angażują kierowcę i zapewniają świetne osiągi, ale z drugiej nadal pozwalają na komfortową jazdę.

Tryb Untamed jest przeznaczony dla tych, którzy mają ochotę poczuć dreszcz emocji nawet podczas podróży do pracy. Reakcja na naciśnięcie pedału gazu jest natychmiastowa, układ napędowy zawsze jest gotowy do błyskawicznego uwolnienia całej mocy, a zawieszenie i układ hamulcowy momentalnie reagują na komendy kierowcy. Na torze można również uruchomić tryb Untamed Plus, który kalibruje układ napędowy w taki sposób, aby moc i moment obrotowy były dostępne w maksymalnej wartości cały czas. Ford Mustang Mach-E GT ma niezwykłą zdolność dostosowywania się do preferencji kierowcy, a gdy to konieczne, jest w stanie przejechać na jednym ładowaniu nawet do 490 kilometrów.

-

-

___
źródło: Ford Polska.Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Ford

NOWY FORD RANGER - BEST 4x4 & PICKUP 2023
NOWY FORD RANGER - BEST 4x4 & PICKUP 2023

FORD | Najlepiej sprzedający się pickup Europy otrzymał tytuł Kobiecego Światowego Samochodu Roku 2023. Nagroda została przyznana w kategorii „Best 4×4 & pickup”.

JAKI SAMOCHÓD 7-OSOBOWY WYBRAĆ? FORD GRAND TOURNEO CONNECT 2023
JAKI SAMOCHÓD 7-OSOBOWY WYBRAĆ? FORD GRAND TOURNEO CONNECT 2023

FORD | W zeszłym roku Ford zaprezentował nowego Tourneo Connecta, który przebojem wdarł się na rynek nowych samochodów w Polsce, zwłaszcza tych 7-osobowych. Co stoi za sukcesem tego samochodu?

NOWY FORD RANGER 2023 - CENNIK W POLSCE
NOWY FORD RANGER 2023 - CENNIK W POLSCE

NOWOŚĆ 2023 | Ford ogłosił cennik najnowszej generacji modelu Ranger i jednocześnie przedstawia europejskim klientom najbardziej przemyślaną, dysponującą największymi możliwościami i najbardziej wszechstronną w historii generację tego modelu.

Najnowsze oferty

Ford Tourneo Connect L1 2.0 EcoBlue 102 KM M6 Titanium - DOSTĘPNY OD RĘKI
 • Model: Tourneo Connect
 • Typ nadwozia: Minivan
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2022
Ford Fiesta 1.1 85KM M5
Ford Fiesta 1.1 85KM M5
Dodaj do schowka
 • Model: Fiesta
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 57000 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2019
Ford Focus ACTIVE X 1.0 EcoBoost HYBRID 155KM M6 - dostępny od ręki
 • Model: Focus
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony