MitsuManiaki zapraszają na 22 zlot i celebrują 20-lecie klubu

Największy w Polsce fanklub marki samochodowej – Klub Mitsumaniaków, który w tym roku świętuje dwudziestolecie działalności – zaprasza na swój 22. zlot. Impreza, wspierana przez należący do firmy Astara polski oddział Mitsubishi Motors, odbędzie się między 30 sierpnia a 1 września w Pałacu Mortęgi Hotel & SPA w województwie warmińsko-mazurskim.

Dwudziestolecie wyjątkowego klubu

Dokładnie 20 lat temu jeden z założycieli Klubu MitsuManiaki – Patryk Schultz, w ramach ówczesnego Mitsubishi Klub Polska, zainaugurował organizowanie zlotów wielbicieli samochodów Mitsubishi. Rok później stał się założycielem Oficjalnego Klubu MitsuManiaki – prężnie rozwijającej się organizacji zrzeszającej obecnie niemal 60 tysięcy członków z całej Europy. Mitsumaniacy spotykają się na zlotach, pomagają sobie na co dzień komunikując się za pomocą strony lub facebookowej grupy dyskusyjnej, gdzie przekazują sobie ciekawostki i informacje na temat marki i samochodów Mitsubishi. Pasjonaci aut Mitsubishi mają wielkie serca –od 2011 roku prowadzą akcję charytatywną „Mitsumaniaki Dzieciom” - link , która spełnia marzenia nieuleczalnie chorych dzieci przebywających pod opieką hospicjów na terenie Polski. Od 2018 roku Klub Mitsumaniaków promuje także i wspiera bezpieczeństwo za kierownicą, organizując szkolenia bezpiecznej jazdy wraz z kursami pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenia są okazją do doskonalenia umiejętności za kierownicą w bezpiecznych warunkach, uczenia się reakcji i odruchów w krytycznych warunkach poślizgu, czy wypadnięcia z toru jazdy.

Dokładnie 20 lat temu jeden z założycieli Klubu MitsuManiaki – Patryk Schultz, w ramach ówczesnego Mitsubishi Klub Polska, zainaugurował organizowanie zlotów wielbicieli samochodów Mitsubishi. Rok później stał się założycielem Oficjalnego Klubu MitsuManiaki – prężnie rozwijającej się organizacji zrzeszającej obecnie niemal 60 tysięcy członków z całej Europy. Mitsumaniacy spotykają się na zlotach, pomagają sobie na co dzień komunikując się za pomocą strony lub facebookowej grupy dyskusyjnej, gdzie przekazują sobie ciekawostki i informacje na temat marki i samochodów Mitsubishi. Pasjonaci aut Mitsubishi mają wielkie serca –od 2011 roku prowadzą akcję charytatywną „Mitsumaniaki Dzieciom” - link, która spełnia marzenia nieuleczalnie chorych dzieci przebywających pod opieką hospicjów na terenie Polski. Od 2018 roku Klub Mitsumaniaków promuje także i wspiera bezpieczeństwo za kierownicą, organizując szkolenia bezpiecznej jazdy wraz z kursami pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenia są okazją do doskonalenia umiejętności za kierownicą w bezpiecznych warunkach, uczenia się reakcji i odruchów w krytycznych warunkach poślizgu, czy wypadnięcia z toru jazdy.


22. Zlot Mitsumaniaków

Tegoroczny zlot Mitsumaniaków odbędzie się między 30 sierpnia a 1 września w wyjątkowym miejscu - pięknie położonym na Mazurach Pałacu Mortęgi Hotel&SPA. Program spotkania obfituje w atrakcje dla dorosłych, dzieci i rodzin. Na zlotowiczów czekają zawody sprawnościowe, testy wiedzy o marce i prezentacja najnowszych modeli – COLT i ASX, bezpłatne seminaria samoobrony dla dzieci i kobiet, a także licytacje na rzecz Fundacji Mitsumaniaki Dzieciom oraz koncerty zespołów muzycznych z całej Polski. W celu promocji bezpieczeństwa na drogach przedstawiciele PKP PLK wygłoszą prelekcję w ramach akcji "Bezpieczny Przejazd”. Uczestnicy zlotu będą mieli także okazję do wzięcia udziału w spływie kajakowym po urokliwej rzece Drwęcy. Wejściówka na imprezę kosztuje jedynie 60zł za osobę. Dzieci poniżej 12 lat uczestniczą w zlocie za darmo. Cena biletu pokrywa wiele atrakcji zlotowych oraz bogate pakiety startowe.


źródło: Mitsubishi Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Nowa funkcjonalność dla właścicieli samochodów Mitsubishi
Nowa funkcjonalność dla właścicieli samochodów Mitsubishi

Mitsubishi | Polski oddział Mitsubishi Motors, będący częścią globalnej grupy Astara, wprowadził dla właścicieli samochodów Mitsubishi nową, przydatną funkcję. Ułatwi ona i przyspieszy udzielenie pomocy posiadaczom samochodów spod znaku Trzech Diamentów, które są nadal objęte 5-letnią gwarancją Assistance. 

Astra Poland - Wysoko oceniana przez producenta
Astra Poland - Wysoko oceniana przez producenta

Mitsubishi | Polski oddział Mitsubishi Motors, będący częścią globalnej grupy Astara, uzyskał najwyższą ocenę ze strony producenta samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni w corocznej ewaluacji dziesięciu najważniejszych obszarów biznesowych.

Bartłomiej Topa w nowym Mitsubishi
Bartłomiej Topa w nowym Mitsubishi

MITSUBISHI | Znany z ról teatralnych i filmowych aktor, Bartłomiej Topa, od sześciu lat związany z marką Mitsubishi w Polsce, odebrał oszczędny, innowacyjny model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Aktor od dawna promuje działania proekologiczne i stara się aktywnie chronić środowisko, więc elektryczna hybryda typu plug-in doskonale wpisuje się w jego styl życia. Model będzie też partnerował mu na planie filmów edukacyjnych, popularyzujących ochronę środowiska i mądre korzystanie z uroków natury podczas plenerowych wyjazdów.

Najnowsze oferty

Mitsubishi Pajero 3.2 Diesel 200KM Instyle
 • Model: Pajero
 • Typ nadwozia: Terenowy
 • Przebieg: 250619 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2014
Mitsubishi Colt 1.6 HEV 143KM INSTYLE 2023
 • Model: Colt
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 883 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi ASX 1.3 Instyle 158KM 7DCT
 • Model: ASX
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 4500 km
 • Skrzynia biegów: Dwusprzęgłowa
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony