Space Star w niskim oprocentowaniu i inne atrakcyjne oferty w salonach Mitsubishi Grupy Gezet

Wraz z powrotem z wakacji polski oddział Mitsubishi Motors reprezentowany przez firmę Astara Poland, przedstawia klientom bardzo atrakcyjne propozycje zakupu samochodów. W salonach japońskiego producenta na klientów czeka między innymi najtańsze na polskim rynku auto segmentu B z automatyczną skrzynią biegów - miejski Space Star dostępny w nieoprocentowanym kredycie 50/50 z kompletem kół zimowych gratis. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą nabyć wyróżniający się awangardowym wzornictwem SUV, Eclipse Cross PHEV, oszczędzając nie tylko kwotę do 40 000 zł, ale i zyskując model dysponujący dużym zasięgiem i ekologicznym napędem. Właściciele firm mogą skorzystać ze specjalnej oferty wynajmu Eclipse Cross PHEV z ratą Lease&Go od 1 899 zł netto lub 1999 zł netto w wypadku najlepiej wyposażonej wersji Instyle Plus 4WD.


Mitsubishi Space Star 2023  

Ekonomiczny Space Star 2022 w roczniku modelowym 2023 jest dostępny w nieprocentowanym, 12-miesięcznym kredycie 50/50 lub w kredycie z ratą od 679 zł miesięcznie. Ponadto klienci otrzymują w prezencie komplet kół zimowych. Kupujący mogą wybierać wśród modeli dwóch roczników modelowych 2023 i 2024. W pierwszym wypadku, cena promocyjna samochodu w wersji Inform rozpoczyna się od 57 990 zł. Klienci, którzy skorzystają z finansowania w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku oraz przy zakupie u Dealera pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU lub Warta uzyskują rabat do 2000 zł. Mitsubishi Space Star jest także dostępny w programie Lease&go a miesięczne raty startują od 721 zł netto. 

Mitsubishi Colt z 7 latami gwarancji i ochrony pogwarancyjnej

Nadal można skorzystać z możliwości rezerwacji modelu Mitsubishi Colt najnowszej generacji, który pojawi się w polskich salonach już w październiku 2023 roku. Dzięki wygodnemu formularzowi konfiguracji wybranego egzemplarza, każdy decydujący się już na zamówienie, skorzysta z szeregu dodatkowych bonusów. Colt to model znany i ceniony przez Polaków, który przez dziesięciolecia wyrobił sobie doskonałą reputację. Mimo wysoko postawionej poprzeczki, nowa generacja, stworzona z myślą o wymaganiach europejskich kierowców, powinna zachwycić zarówno nowoczesną stylistyką i zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, jak i doskonałymi właściwościami jezdnymi, którymi poprzedni Colt zdobywał sympatię kierowców. Model zaoferuje gamę oszczędnych napędów i najnowsze systemy wspierające kierowcę. Nowy Mitsubishi COLT jest dostępny w programie rezerwacji w trzech specyfikacjach:

●Invite z pakietami Style + Cold, dostępnej z 91-konnym silnikiem benzynowym i przekładnią manualną
●Intense z pakietami Style + Cold + Navi z 91-konnym silnikiem benzynowym i przekładnią manualną
●First Edition ze 143-konnym układem hybrydowym 1,6 HEV oraz automatyczną przekładnią

Wśród dodatkowych korzyści wpisania się na listę zamówień jest między innymi 7 lat spokojnej eksploatacji, dzięki 5-letniej gwarancji fabrycznej i 2-letniej, bezpłatnej dla uczestników programu rezerwacji, ochronie pogwarancyjnej.


Mitsubishi Eclipse Cross PHEV

Absolutny hit promocyjny przygotowano na zakup wyróżniającego się awangardowym wzornictwem SUV-a, Eclipse Cross PHEV, napędzanego elektrycznym zespołem hybrydowym. Z Kartą Dużej Rodziny suma korzyści sięga 40 000 zł, a korzyścią dodatkową, którą trudno przecenić, jest 600-kilometrowy zasięg ekologicznego samochodu, dysponującego możliwością ładowania akumulatora z domowego gniazdka. Kupujący model na firmę Eclipse Cross PHEV mogą skorzystać ze specjalnej oferty wynajmu, w której najniższa rata Lease&Go została wyliczona na poziomie 1 899 zł netto. Za jedyne 100 zł więcej, czyli 1999 zł netto klienci mogą zdecydować się na najlepiej wyposażoną wersję Eclipse Cross PHEV INSTYLE PLUS 4WD w której znajdziemy dodatkowo tapicerkę skórzaną, podgrzewaną szybę przednią, zestaw audio premium Mitsubishi Power Sound System, elektrycznie regulowane fotele kierowcy i pasażera, wyświetlacz head-up display i wbudowany system nawigacji.

7 lat spokojnej eksploatacji Eclipse Cross PHEV

Na wszystkie wersje wyposażenia Mitsubishi Eclipse Cross PHEV przysługuje kupującemu bezpłatna, 2‑letnia ochrona pogwarancyjna w wariancie Premium, dająca pewność kompleksowych napraw po zakończeniu aż 5-letniej gwarancji podstawowej, do 24 miesięcy lub osiągnięcia przebiegu 200 000 km (promocja nie dotyczy modelu Eclipse Cross PHEV z roku produkcji 2022, finansowanego w formie wynajmu Lease&Go). Naprawy w ramach ubezpieczenia wykonywane są w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi z użyciem oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych, pokrywane są także koszty napraw na terytorium geograficznym Europy. Dwuletnia ochrona pogwarancyjna podnosi wartość rezydualną samochodu w momencie odsprzedaży. 

Mitsubishi ASX

Nowy model ASX 2023, który wiosną trafił do polskich salonów, jest dostępny w kredycie już od 999 zł. Nowa generacja modelu, odmieniona pod względem stylistyki, gabarytów, bezpieczeństwa i środowiska cyfrowego, w jakim podróżują pasażerowie, jest odpowiedzią na potrzeby rynku, oferuje więcej w kwestii wyboru układów napędowych, ich zaawansowania, oszczędności i walorów ekologicznych. Dynamika pracy zawieszenia, szybkość reakcji układów napędowych, funkcjonalność wnętrza i stawiają nowego SUV-a segmentu B spod znaku Mitsubishi bardzo wysoko wśród modeli tego popularnego segmentu.
Do zakupu zachęca też bogate wyposażenie, oferowane już w standardzie: przednie i tylne czujniki parkowania, kamera cofania, system dostępu bezkluczykowego, automatyczna klimatyzacja, rozpoznawanie znaków drogowych, tempomat z ogranicznikiem prędkości i wiele innych. Wszystkie zakupione egzemplarze Mitsubishi ASX objęte są 5-letnią gwarancję fabryczną z limitem 100 000 km, a właściciel otrzymuje również 5-letnią pomoc drogową oraz nieodpłatną kontrolę samochodu zawartą w Mitsubishi Assistance Package.


Zobowiązanie serwisowe Mitsubishi

Nowi właściciele otrzymują samochód z bogatym pakietem ochronnym:

●5 lat gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej). Zobowiązanie gwarancyjne, poza poczuciem bezpieczeństwa właściciela w przypadku awarii pojazdu, obniża koszty eksploatacji i podnosi wartość samochodu przy jego odsprzedaży.
●5 lat gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej).
●5 lat gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu - bezpłatna pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem, zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży i wandalizmu. Pomoc oferowana jest przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta.
●Nieodpłatna usługa kontroli stanu pojazdu – posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu.
●12 lat gwarancji na perforację blach nadwozia.

źródło: Mitsubishi Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. 

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Wyprzedaż w Mitsubishi! Eclipse Cross PHEV już od 1399 zł za miesiąc
Wyprzedaż w Mitsubishi! Eclipse Cross PHEV już od 1399 zł za miesiąc

WYPRZEDAŻ | Polski oddział Mitsubishi Motors reprezentowany przez firmę Astara Poland, oferuje niespotykane dotąd promocje przy zakupie samochodów. 

Nowe Mitsubishi COLT! Cena w Polsce
Nowe Mitsubishi COLT! Cena w Polsce

Mitsubishi | Siódma generacja Colta wróciła po latach, wprowadzając rewolucję technologiczną zarówno w gamie modeli japońskiego producenta, jak i w całym popularnym segmencie B. Nowe Mitsubishi Colt oferuje bogate wyposażenie w każdej z 11 wersji zasilanych silnikiem benzynowym w dwóch wariantach mocy i napędem hybrydowym.

Światowa premiera zelektryfikowanego crossovera MPV Mitsubishi D:X Concept
Światowa premiera zelektryfikowanego crossovera MPV Mitsubishi D:X Concept

Mitsubishi | Firma Mitsubishi Motors Corporation  wybrała salon Japan Mobility Show 2023 na światową premierę zelektryfikowanego crossovera MPV Mitsubishi D:X Concept. Ponadto, swój japoński debiut miał również prototyp nowego pickupa Triton/L200, którego wprowadzenie na rynek japoński zaplanowano na początek 2024 roku.

Najnowsze oferty

Mitsubishi Space Star 1.2 71KM Invite SDA
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star 1.2 71KM Invite SDA
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star 1.2 71KM Invite SDA
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony