NOWY MITSUBISHI SPACE STAR 2021 W CENIE JUŻ OD 38 990 PLN

W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów można już zamówić Mitsubishi Space Star z roku modelowego 2021. W 2020 roku model ten przeszedł facelift - duże zmiany stylistyczne zgodne z nową strategią designu „Dynamic Shield” objęły cały przód samochodu do przedniej szyby (maska, wloty powietrza, zderzak, atrapa chłodnicy) i całkowicie przeprojektowane reflektory LED. Z tyłu zastosowano nowy, szerszy i bardziej wyrazisty zderzak, który sprawił, że samochód wygląda na niższy i szerszy. Zmiany objęły także pojemne, ergonomiczne wnętrze dla 5 osób, w którym zastosowano materiały wyższej jakości. Do kluczowych zalet Mitsubishi Space Star należy niska masa własna w połączeniu z dynamicznymi benzynowymi silnikami, które zapewniają dobre osiągi przy bardzo niskim zużyciu paliwa na poziomie 5 l./100 km. Rzadko oferowana przez konkurencję w tym segmencie w niższych wersjach wyposażenia, bezstopniowa, automatyczna skrzynia biegów sprawia, że Mitsubishi Space Star jeszcze lepiej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w czasach lockdownu poszukują niedrogiej alternatywy dla komunikacji miejskiej. Niewielkie wymiary zewnętrzne oraz promień skrętu wynoszący zaledwie 4,6 metra ułatwiają parkowanie. Całości dopełnia szeroka, 5-letnia gwarancja z assistance oraz najniższa w tym segmencie cena, która startuje od 38 990 PLN.

Warto podkreślić, że pomimo pandemii i związanych z nią zawirowań rynkowych, Mitsubishi Space Star odnotował w ubiegłym roku aż 41% wzrost sprzedaży w Polsce i był jednym z 5 na 17 modeli w tej klasie, które polepszyły swoje wyniki. Na korzyść tego modelu zadziałało z pewnością większe aż o 30% zainteresowanie klientów autami z automatycznymi skrzyniami biegów, które rośnie z roku na rok. Niewątpliwą zaletą modelu Mitsubishi Space Star jest także korzystna relacja ceny do wyposażenia, szczególnie w sytuacji, gdy większość konkurentów znacząco podrożało.

-

NOWY MITSUBISHI SPACE STAR 2021 - JAKA CENA W POLSCE?

Klienci, którzy zdecydują się na zakup Mitsubishi Space Star 2021 będą mieli możliwość skorzystania z kilku propozycji promocyjnego finansowania swego auta. Pierwszą z nich jest zakup auta z wpłatą własną na poziomie 38 990 zł i zakup dodatkowych pakietów wyposażenia w formie programu ratalnego. Przykładowo decydując się na pakiet INTENSE i automatyczną skrzynię biegów klient kupuje bazową wersję ENTRY za 38 990 zł, a wartość dodatkowego wyposażenia objęta jest kredytem subwencjonowanym przez MMC Car Poland. Oznacza to wpłatę 38 990 zł i kredyt w wysokości 483 zł w 60 ratach. Zwiększając ratę o kolejne 97 zł miesięcznie klient może wejść w posiadanie pakietu INSTYLE.

DO POBRANIA:

Drugą opcją jest kredyt z niskimi ratami – ten wariant umożliwia zakup samochodu na preferencyjnych warunkach, z atrakcyjnym oprocentowaniem 5,99%, bez prowizji. Dokonując wpłaty własnej na poziomie 20% klient może cieszyć się nowym samochodem za 410 zł miesięcznie, a okres kredytowania może wynieść nawet 96 miesięcy. Dla przykładu - decydując się na pakiet INTENSE i automatyczną skrzynię biegów klient wpłaca 20% ceny samochodu, a pozostała jego wartość objęta jest kredytem, subwencjonowanym przez MMC Car Poland w wysokości 672 zł. Zwiększając ratę o kolejne 53 zł (96 rat) miesięcznie klient może wejść w posiadanie pakietu INSTYLE.

-

PAKIET LIGHT DLA PIERWSZYCH 30 KLIENTÓW

Na pierwszych 30 klientów Mitsubishi Space Star 2021 czeka specjalna oferta – bezpłatny pakiet Light, który obejmuje światła przeciwmgielne i do jazdy dziennej w technologii LED.

-

___
źródło: Mitsubishi Polska.

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku
Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku

Mitsubishi | Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku. W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2024 roku aż 88% więcej klientów zdecydowało się na zakup nowego modelu spod znaku Trzech Diamentów a nowe Mitsubishi ASX jako bestseller marki, w największym stopniu zdecydowało o tak dobrym rezultacie.

Serwisy Mitsubishi zapraszają na bezpłatną kontrolę przed wiosenno-letnimi wyjazdami
Serwisy Mitsubishi zapraszają na bezpłatną kontrolę przed wiosenno-letnimi wyjazdami

Mitsubishi |  Jak co roku, z myślą o bezpieczeństwie podróży i w zgodzie z niespotykanym na rynku Zobowiązaniem Serwisowym Mitsubishi, firma Mitsubishi Motors do 7 czerwca oferuje właścicielom pojazdów tej marki przeprowadzenie nieodpłatnej kontroli stanu technicznego samochodu

Bartłomiej Topa i subarktyczne testy układu S-AWC nowego Mitsubishi Outlander PHEV
Bartłomiej Topa i subarktyczne testy układu S-AWC nowego Mitsubishi Outlander PHEV

MITSUBUSHI | Firma Mitsubishi Motors szykuje się do wprowadzenia na europejski rynek nowego, zaadaptowanego do wysokich wymagań klientów Starego Kontynentu, modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2025

Najnowsze oferty

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV PHEV 2.4 Instyle Plus 4WD
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 8 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star Invite SDA 1.2 71 KM MT
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star 1.2 71KM Invite CVT (MY24)
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna bezstopniowa (CVT)
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony