NOWY MITSUBISHI SPACE STAR 2021 W CENIE JUŻ OD 38 990 PLN

W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów można już zamówić Mitsubishi Space Star z roku modelowego 2021. W 2020 roku model ten przeszedł facelift - duże zmiany stylistyczne zgodne z nową strategią designu „Dynamic Shield” objęły cały przód samochodu do przedniej szyby (maska, wloty powietrza, zderzak, atrapa chłodnicy) i całkowicie przeprojektowane reflektory LED. Z tyłu zastosowano nowy, szerszy i bardziej wyrazisty zderzak, który sprawił, że samochód wygląda na niższy i szerszy. Zmiany objęły także pojemne, ergonomiczne wnętrze dla 5 osób, w którym zastosowano materiały wyższej jakości. Do kluczowych zalet Mitsubishi Space Star należy niska masa własna w połączeniu z dynamicznymi benzynowymi silnikami, które zapewniają dobre osiągi przy bardzo niskim zużyciu paliwa na poziomie 5 l./100 km. Rzadko oferowana przez konkurencję w tym segmencie w niższych wersjach wyposażenia, bezstopniowa, automatyczna skrzynia biegów sprawia, że Mitsubishi Space Star jeszcze lepiej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w czasach lockdownu poszukują niedrogiej alternatywy dla komunikacji miejskiej. Niewielkie wymiary zewnętrzne oraz promień skrętu wynoszący zaledwie 4,6 metra ułatwiają parkowanie. Całości dopełnia szeroka, 5-letnia gwarancja z assistance oraz najniższa w tym segmencie cena, która startuje od 38 990 PLN.

Warto podkreślić, że pomimo pandemii i związanych z nią zawirowań rynkowych, Mitsubishi Space Star odnotował w ubiegłym roku aż 41% wzrost sprzedaży w Polsce i był jednym z 5 na 17 modeli w tej klasie, które polepszyły swoje wyniki. Na korzyść tego modelu zadziałało z pewnością większe aż o 30% zainteresowanie klientów autami z automatycznymi skrzyniami biegów, które rośnie z roku na rok. Niewątpliwą zaletą modelu Mitsubishi Space Star jest także korzystna relacja ceny do wyposażenia, szczególnie w sytuacji, gdy większość konkurentów znacząco podrożało.

-

NOWY MITSUBISHI SPACE STAR 2021 - JAKA CENA W POLSCE?

Klienci, którzy zdecydują się na zakup Mitsubishi Space Star 2021 będą mieli możliwość skorzystania z kilku propozycji promocyjnego finansowania swego auta. Pierwszą z nich jest zakup auta z wpłatą własną na poziomie 38 990 zł i zakup dodatkowych pakietów wyposażenia w formie programu ratalnego. Przykładowo decydując się na pakiet INTENSE i automatyczną skrzynię biegów klient kupuje bazową wersję ENTRY za 38 990 zł, a wartość dodatkowego wyposażenia objęta jest kredytem subwencjonowanym przez MMC Car Poland. Oznacza to wpłatę 38 990 zł i kredyt w wysokości 483 zł w 60 ratach. Zwiększając ratę o kolejne 97 zł miesięcznie klient może wejść w posiadanie pakietu INSTYLE.

DO POBRANIA:

Drugą opcją jest kredyt z niskimi ratami – ten wariant umożliwia zakup samochodu na preferencyjnych warunkach, z atrakcyjnym oprocentowaniem 5,99%, bez prowizji. Dokonując wpłaty własnej na poziomie 20% klient może cieszyć się nowym samochodem za 410 zł miesięcznie, a okres kredytowania może wynieść nawet 96 miesięcy. Dla przykładu - decydując się na pakiet INTENSE i automatyczną skrzynię biegów klient wpłaca 20% ceny samochodu, a pozostała jego wartość objęta jest kredytem, subwencjonowanym przez MMC Car Poland w wysokości 672 zł. Zwiększając ratę o kolejne 53 zł (96 rat) miesięcznie klient może wejść w posiadanie pakietu INSTYLE.

-

PAKIET LIGHT DLA PIERWSZYCH 30 KLIENTÓW

Na pierwszych 30 klientów Mitsubishi Space Star 2021 czeka specjalna oferta – bezpłatny pakiet Light, który obejmuje światła przeciwmgielne i do jazdy dziennej w technologii LED.

-

___
źródło: Mitsubishi Polska.

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

NOWE MITSUBISHI L200 2023 JUŻ WKRÓTCE
NOWE MITSUBISHI L200 2023 JUŻ WKRÓTCE

PREMIERA | Już pod koniec marca na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku Mitsubishi Motors zaprezentuje model XRT Concept będący koncepcyjna wersję całkowicie nowego pickupa Triton/L200.

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV RALLIART 2023 - CENA W POLSCE
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV RALLIART 2023 - CENA W POLSCE

NOWOŚĆ 2023 | W ofercie Mitsubishi Motors pojawił się pakiet akcesoriów Ralliart, podnoszący atrakcyjność modelu Eclipse Cross PHEV, najpopularniejszego SUV-a segmentu C z napędem PHEV.

NOWE MITSUBISHI OUTLANDER W 2024 ROKU ZADEBIUTUJE W EUROPIE
NOWE MITSUBISHI OUTLANDER W 2024 ROKU ZADEBIUTUJE W EUROPIE

MITSUBISHI | Mitsubishi Motors Europe rozszerza swoją gamę modeli i inwestuje w rynek europejski. Opierając się na rynkowych fundamentach, jakie aktualnie buduje wprowadzenie do sprzedaży modelu ASX nowej generacji oraz zbliżająca się jesienna premiera nowego Mitsubishi COLT, zdecydowało się wprowadzić w Europie w roku 2024 flagowego Outlandera PHEV.

Najnowsze oferty

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV (PLUG-IN) 2.4 188 KM Ralliart AT 4WD
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 10 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2022
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 2.4 MIVEC 188KM Ralliart 4wd
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 8 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2022
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV (PLUG-IN) 2.4 188 KM Intense Plus (SA8) AT 4WD
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2022

Odwiedź nasze salony