MITSUBISHI OUTLANDER ZWYCIĘZCĄ RANKINGU NIEZAWODNOŚCI

MITSUBISHI OUTLANDER NAJBARDZIEJ NIEZAWODNYM SUV-EM

Mitsubishi Outlander został uznany za najbardziej niezawodny SUV a Mitsubishi Motors zajęło 2. miejsce wśród producentów samochodów w Rankingu Niezawodności w 2017 roku przeprowadzonym przez brytyjskie czasopismo motoryzacyjne „What Car?” Mitsubishi Outlander uzyskał  najwyższe oceny w klasie tzw. „dużych samochodów SUV”. Coroczne badanie przeprowadzono w grupie 14 200 kierowców, oceniających niezawodność swoich samochodów. W rankingu ujęto 169 pojazdów i 32 marki motoryzacyjne.

Magazyn motoryzacyjny zapytał właścicieli, czy w ciągu ostatnich 12 miesięcy odnotowali w swoim samochodzie jakiekolwiek usterki. Pytania dotyczyły awarii w 14 kategoriach obejmujących m.in. akumulator, nadwozie, hamulce, silnik, elektryka silnika, układ wydechowy, światła do jazdy dziennej, układ paliwowy, skrzynia biegów/przekładnia, wykończenie wnętrza, elektronika pokładowa, układ kierowniczy, zawieszenie i inne. Użytkowników pojazdów pytano, ile czasu zajęła naprawa i jaki był jej koszt.

Mitsubishi Outlander uzyskał najlepszy rezultat w segmencie SUV, pokonując samochody konkurentów zaliczanych do kategorii premium. Mniej niż 10 procent usterek w wymienionych wyżej kategoriach dotyczyło samochodów Mitsubishi. Wszystkie zostały usunięte w ramach gwarancji, a 75 procent napraw wykonano w ciągu jednego dnia.

Wynik ten jest kolejnym potwierdzeniem sukcesu Mitsubishi Outlandera. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2013 r., wersje z silnikami spalinowymi są doceniane za doskonałą wszechstronność, imponującą przestrzeń pasażerską, komfort, niezawodność i dynamikę jazdy. Z kolei, wielokrotnie nagradzana wersja PHEV z 2 silnikami elektrycznymi i jednostką benzynową od trzech lat jest najlepiej sprzedającą się hybrydą plug-in w Wielkiej Brytanii – do tej pory sprzedano ponad 30 000 egzemplarzy Outlandera.

Komentując wysoką niezawodność Mitsubishi Outlandera i marki Mitsubishi, Claire Evans, Redaktor ds. Konsumentów, magazynu „What Car?” powiedział: „U mniej niż 10 procent Outlanderów stwierdzono usterki, z 75 procent z nich naprawiono w ciągu jednego dnia. Jest to imponujący wynik, biorąc pod uwagę, że większość właścicieli Mitsubishi  użytkowało modele hybrydowe plug-in, wskazując jednocześnie na wyjątkową trwałość i niezawodność tego zaawansowanego technicznie pojazdu. Mitsubishi osiągnęło również dobre wyniki w całym segmencie SUV, a klienci mówią nam, że są bardzo zadowoleni ze swoich samochodów. Jako dziennikarze „What Car?” chcemy przekazać te wyniki naszym czytelnikom i będziemy monitorować postępy marki w naszych kolejnych corocznych badaniach opinii." Lance Bradley, dyrektor zarządzający Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii powiedział: "Mitsubishi opiera się na jakości i niezawodności i cieszymy się, że niniejsza ankieta oficjalnie to potwierdza, a szczególnie dotyczy to modelu Mitsubishi Outlander. Segment dużych SUV-ów nigdy nie był tak konkurencyjny jak obecnie – jesteśmy zachwyceni, że Outlander wyróżnia się wśród swoich rywali zarówno w wersjach z silnikami spalinowymi, jak i PHEV, tym bardziej, że pionierska technologia w naszych pojazdach jest bardziej zaawansowana niż kiedykolwiek wcześniej".

-

[ KLIKNIJ I ZOBACZ OFERTY PROMOCYJNE MITSUBISHI OUTLANDER ]

-

MAGAZYN WHAT CAR?

What Car? to największy w Wielkiej Brytanii tytuł motoryzacyjny, posiadający wydanie drukowane, stronę internetową i kilka innych znanych motoryzacyjnych przedsięwzięć. Od ponad 40 lat publikacje magazynu i testy nowych samochodów przeprowadzane przez dziennikarzy What Car? są uznawane za najbardziej zaufane źródło porad motoryzacyjnych i  wielu brytyjskim  kierowcom pomogły podjąć decyzję w kwestii zakupu nowego samochodu. Whatcar.com jest wiodącym brytyjskim portalem motoryzacyjnym oraz platformą konsumencką do wyszukiwania ofert kupna i sprzedaży samochodów, będącą źródłem recenzji i danych o każdym nowym samochodzie. Whatcar.com jest zdobywcą licznych nagród i wyróżnień, odwiedzanym co roku przez 2,1 miliona użytkowników - aż 700 000 z nich wykorzystuje aplikację whatcar.com na swoich telefonach komórkowych. Strona zawiera również porady dotyczące leasingu samochodów oraz sprzedaży nowych i używanych samochodów. Średni nakład drukowanej wersji magazynu wynosi 61,062 egzemplarzy, a z wersji internetowej, urządzeń mobilnych i kanałów społecznościowych What Car? korzysta miesięcznie ponad 5,5 miliona mobilnych użytkowników, w domu, w drodze do pracy i przy podejmowaniu decyzji o zakupie samochodu.

-

MITSUBISHI MOTORS W WIELKIEJ BRYTANII

Firma Mitsubishi Motors wyprodukowała swój pierwszy samochód w 1917 roku i w ciągu ostatniego stulecia zyskała reputację producenta dużych, niezawodnych i bardzo solidnych pojazdów, szczególnie w segmencie samochodów terenowych i z napędem 4x4, takich jak Mitsubishi Pajero i L200. W 2013 r. zadebiutował Mitsubishi Outlander PHEV, który jest nie tylko najlepiej sprzedającym się pojazdem hybrydowym typu plug-in w Wielkiej Brytanii i Europie, ale także najbardziej zaawansowanym i najbardziej oszczędnym w swojej klasie.

-

źródło: Mitsubishi Motors Polska

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Nowe Mitsubishi Colt 2023 - Cena w Polsce
Nowe Mitsubishi Colt 2023 - Cena w Polsce

MITSUBISHI | Siódma generacja Mitsubishi Colta zapowiada technologiczną rewolucję nie tylko w gamie Mitsubishi, ale i w popularnym segmencie B. Nowe Mitsubishi COLT zadebiutuje w Polsce tej jesieni a ceny modelu startują od 71 990 PLN.

21. Zlot Mitsumaniaków
21. Zlot Mitsumaniaków

Mitsubishi | 200 wielbicieli samochodów marki Mitsubishi spotkało się we wrześniu na 21. Zlocie Mitsumaniaków w malowniczych okolicach Grudziądza. Tradycyjnie spotkanie przebiegało w radosnej, rodzinnej atmosferze zabawy a wśród 80 pojazdów marki spod znaku Trzech Diamentów nie zabrakło prawdziwych perełek.

Space Star w niskim oprocentowaniu i inne atrakcyjne oferty w salonach Mitsubishi Grupy Gezet
Space Star w niskim oprocentowaniu i inne atrakcyjne oferty w salonach Mitsubishi Grupy Gezet

OFERTY | W salonach marki Mitsubishi Grupy Gezet czekają atrakcyjne oferty na zakup samochodów. Dostępny jest nieoprocentowany kredyt na Space Star, oszczędności na Eclipse Cross PHEV, nowa generacja ASX 2023 i możliwość rezerwacji nowego Colta. To doskonała okazja, by znaleźć idealny samochód w korzystnych warunkach.

Najnowsze oferty

Mitsubishi Space Star Invite SDA 1.2 71 KM MT
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star Invite SDA 1.2 71 KM MT
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV (PLUG-IN) 2.4 188 KM Instyle Plus (SB3) AT 4WD PROMOCJA
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 3000 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2022

Odwiedź nasze salony