MITSUBISHI OUTLANDER ZWYCIĘZCĄ RANKINGU NIEZAWODNOŚCI

MITSUBISHI OUTLANDER NAJBARDZIEJ NIEZAWODNYM SUV-EM

Mitsubishi Outlander został uznany za najbardziej niezawodny SUV a Mitsubishi Motors zajęło 2. miejsce wśród producentów samochodów w Rankingu Niezawodności w 2017 roku przeprowadzonym przez brytyjskie czasopismo motoryzacyjne „What Car?” Mitsubishi Outlander uzyskał  najwyższe oceny w klasie tzw. „dużych samochodów SUV”. Coroczne badanie przeprowadzono w grupie 14 200 kierowców, oceniających niezawodność swoich samochodów. W rankingu ujęto 169 pojazdów i 32 marki motoryzacyjne.

Magazyn motoryzacyjny zapytał właścicieli, czy w ciągu ostatnich 12 miesięcy odnotowali w swoim samochodzie jakiekolwiek usterki. Pytania dotyczyły awarii w 14 kategoriach obejmujących m.in. akumulator, nadwozie, hamulce, silnik, elektryka silnika, układ wydechowy, światła do jazdy dziennej, układ paliwowy, skrzynia biegów/przekładnia, wykończenie wnętrza, elektronika pokładowa, układ kierowniczy, zawieszenie i inne. Użytkowników pojazdów pytano, ile czasu zajęła naprawa i jaki był jej koszt.

Mitsubishi Outlander uzyskał najlepszy rezultat w segmencie SUV, pokonując samochody konkurentów zaliczanych do kategorii premium. Mniej niż 10 procent usterek w wymienionych wyżej kategoriach dotyczyło samochodów Mitsubishi. Wszystkie zostały usunięte w ramach gwarancji, a 75 procent napraw wykonano w ciągu jednego dnia.

Wynik ten jest kolejnym potwierdzeniem sukcesu Mitsubishi Outlandera. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2013 r., wersje z silnikami spalinowymi są doceniane za doskonałą wszechstronność, imponującą przestrzeń pasażerską, komfort, niezawodność i dynamikę jazdy. Z kolei, wielokrotnie nagradzana wersja PHEV z 2 silnikami elektrycznymi i jednostką benzynową od trzech lat jest najlepiej sprzedającą się hybrydą plug-in w Wielkiej Brytanii – do tej pory sprzedano ponad 30 000 egzemplarzy Outlandera.

Komentując wysoką niezawodność Mitsubishi Outlandera i marki Mitsubishi, Claire Evans, Redaktor ds. Konsumentów, magazynu „What Car?” powiedział: „U mniej niż 10 procent Outlanderów stwierdzono usterki, z 75 procent z nich naprawiono w ciągu jednego dnia. Jest to imponujący wynik, biorąc pod uwagę, że większość właścicieli Mitsubishi  użytkowało modele hybrydowe plug-in, wskazując jednocześnie na wyjątkową trwałość i niezawodność tego zaawansowanego technicznie pojazdu. Mitsubishi osiągnęło również dobre wyniki w całym segmencie SUV, a klienci mówią nam, że są bardzo zadowoleni ze swoich samochodów. Jako dziennikarze „What Car?” chcemy przekazać te wyniki naszym czytelnikom i będziemy monitorować postępy marki w naszych kolejnych corocznych badaniach opinii." Lance Bradley, dyrektor zarządzający Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii powiedział: "Mitsubishi opiera się na jakości i niezawodności i cieszymy się, że niniejsza ankieta oficjalnie to potwierdza, a szczególnie dotyczy to modelu Mitsubishi Outlander. Segment dużych SUV-ów nigdy nie był tak konkurencyjny jak obecnie – jesteśmy zachwyceni, że Outlander wyróżnia się wśród swoich rywali zarówno w wersjach z silnikami spalinowymi, jak i PHEV, tym bardziej, że pionierska technologia w naszych pojazdach jest bardziej zaawansowana niż kiedykolwiek wcześniej".

-

[ KLIKNIJ I ZOBACZ OFERTY PROMOCYJNE MITSUBISHI OUTLANDER ]

-

MAGAZYN WHAT CAR?

What Car? to największy w Wielkiej Brytanii tytuł motoryzacyjny, posiadający wydanie drukowane, stronę internetową i kilka innych znanych motoryzacyjnych przedsięwzięć. Od ponad 40 lat publikacje magazynu i testy nowych samochodów przeprowadzane przez dziennikarzy What Car? są uznawane za najbardziej zaufane źródło porad motoryzacyjnych i  wielu brytyjskim  kierowcom pomogły podjąć decyzję w kwestii zakupu nowego samochodu. Whatcar.com jest wiodącym brytyjskim portalem motoryzacyjnym oraz platformą konsumencką do wyszukiwania ofert kupna i sprzedaży samochodów, będącą źródłem recenzji i danych o każdym nowym samochodzie. Whatcar.com jest zdobywcą licznych nagród i wyróżnień, odwiedzanym co roku przez 2,1 miliona użytkowników - aż 700 000 z nich wykorzystuje aplikację whatcar.com na swoich telefonach komórkowych. Strona zawiera również porady dotyczące leasingu samochodów oraz sprzedaży nowych i używanych samochodów. Średni nakład drukowanej wersji magazynu wynosi 61,062 egzemplarzy, a z wersji internetowej, urządzeń mobilnych i kanałów społecznościowych What Car? korzysta miesięcznie ponad 5,5 miliona mobilnych użytkowników, w domu, w drodze do pracy i przy podejmowaniu decyzji o zakupie samochodu.

-

MITSUBISHI MOTORS W WIELKIEJ BRYTANII

Firma Mitsubishi Motors wyprodukowała swój pierwszy samochód w 1917 roku i w ciągu ostatniego stulecia zyskała reputację producenta dużych, niezawodnych i bardzo solidnych pojazdów, szczególnie w segmencie samochodów terenowych i z napędem 4x4, takich jak Mitsubishi Pajero i L200. W 2013 r. zadebiutował Mitsubishi Outlander PHEV, który jest nie tylko najlepiej sprzedającym się pojazdem hybrydowym typu plug-in w Wielkiej Brytanii i Europie, ale także najbardziej zaawansowanym i najbardziej oszczędnym w swojej klasie.

-

źródło: Mitsubishi Motors Polska

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku
Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku

Mitsubishi | Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku. W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2024 roku aż 88% więcej klientów zdecydowało się na zakup nowego modelu spod znaku Trzech Diamentów a nowe Mitsubishi ASX jako bestseller marki, w największym stopniu zdecydowało o tak dobrym rezultacie.

Serwisy Mitsubishi zapraszają na bezpłatną kontrolę przed wiosenno-letnimi wyjazdami
Serwisy Mitsubishi zapraszają na bezpłatną kontrolę przed wiosenno-letnimi wyjazdami

Mitsubishi |  Jak co roku, z myślą o bezpieczeństwie podróży i w zgodzie z niespotykanym na rynku Zobowiązaniem Serwisowym Mitsubishi, firma Mitsubishi Motors do 7 czerwca oferuje właścicielom pojazdów tej marki przeprowadzenie nieodpłatnej kontroli stanu technicznego samochodu

Bartłomiej Topa i subarktyczne testy układu S-AWC nowego Mitsubishi Outlander PHEV
Bartłomiej Topa i subarktyczne testy układu S-AWC nowego Mitsubishi Outlander PHEV

MITSUBUSHI | Firma Mitsubishi Motors szykuje się do wprowadzenia na europejski rynek nowego, zaadaptowanego do wysokich wymagań klientów Starego Kontynentu, modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2025

Najnowsze oferty

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV PHEV 2.4 Instyle Plus 4WD
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 8 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star Invite SDA 1.2 71 KM MT
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star 1.2 71KM Invite CVT (MY24)
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna bezstopniowa (CVT)
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony