MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV W RANKINGU SPRZEDAŻY 2022

3X PODIUM DLA ECLIPSE CROSS PHEV

Według opublikowanego niedawno raportu PZPM za okres od stycznia do grudnia 2022 roku model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV - awangardowo stylizowany, przyjazny środowisku i oszczędny SUV coupe z unikatowym napędem 4x4 - elektrycznym i hybrydowym z możliwością ładowania baterii ze stacji szybkiego ładowania oraz zwykłego gniazdka, okazał się bestsellerem wśród ponad 14 modeli SUV PHEV segmentu C osiągając wynik 469 zarejestrowanych aut. Jest to ponad 2 krotnie więcej niż drugi w kolejności model Jeep Compass oraz trzecia Kia Sportage. Model ten znalazł się także na 2. miejscu wśród wszystkich 20 SUV-ów, małych i dużych z napędem PHEV popularnych marek - z wyłączeniem modeli premium oferowanych na polskim rynku. W rankingu wszystkich 80 modeli PHEV ze wszystkich segmentów rynku, Mitsubishi Eclipse Cross PHEV zajmuje 3. miejsce za Mercedesem GLE i Toyotą RAV4. Warto podkreślić, że w ubiegłym roku Mitsubishi Eclipse Cross PHEV odnotował aż 127% wzrost sprzedaży – to drugi największy skok w segmencie C-SUV PHEV.


41% WZROST SPRZEDAŻY MITSUBISHI SPACE STAR

Na popularności bardzo mocno zyskuje także miejski model Mitsubishi Space Star, który w 2022 roku powiększył sprzedaż w porównaniu z poprzednim rokiem aż o 41%. To drugi pod względem wielkości wzrost sprzedaży w tym popularnym segmencie rynku. Mitsubishi Space Star, który plasuje się wśród 6 najbardziej dostępnych cenowo nowych samochodów w Polsce, jest niezwykle ceniony przez klientów za niskie spalanie na poziomie 5 litrów/100 km, znakomitą relację ceny do jakości i wyposażenia, świeży design, pojemne, ergonomiczne wnętrze dla 5 osób i niewielkie wymiary zewnętrzne oraz promień skrętu wynoszący zaledwie 4,6 metra ułatwiające parkowanie. Rzadko oferowana przez konkurencję w tym segmencie w niższych wersjach wyposażenia, bezstopniowa, automatyczna skrzynia biegów sprawia, że Mitsubishi Space Star jeszcze lepiej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Całości dopełnia najlepsza na rynku, szeroka, 5-letnia gwarancja z assistance, która wraz ze Zobowiązaniem Serwisowym Mitsubishi oferowana jest przy zakupie wszystkich modeli marki w Europie.


AUTA MITSUBISHI DO ODBIORU OD RĘKI, NOWE ASX JUŻ W MARCU!

Niezaprzeczalną zaletą samochodów Mitsubishi jest natychmiastowa możliwość ich kupna i odbioru. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV i miejski model Mitsubishi Space Star a także legendarny pickup Mitsubishi L200, są dostępne od ręki w salonach Grupy Gezet w Gorzowie, Szczecinie oraz Zielonej Górze, w których możliwa jest także bezpłatna jazda próbna tymi modelami.

Już niebawem – w marcu tego roku - w naszych salonach zadebiutuje także nowa generacja Mitsubishi ASX. Ten nowy, niecierpliwie oczekiwany przez klientów model zostały opracowany specjalnie z myślą o europejskich kierowcach, co znalazło odbicie w linii stylistycznej, obszernym wnętrzu z niezwykle przemyślanymi rozwiązaniami, pozwalającymi na elastyczne kształtowanie przestrzeni pasażerskiej i bagażowej, z przesuwaną kanapą oraz w oszczędnych, przyjaznych środowisku układach napędowych i zaawansowanych systemach bezpieczeństwa, komunikacji i rozrywki, wspierających kierowcę i pasażerów podczas podróży.

_
źródło: Honda Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

MitsuManiaki zapraszają na 22 zlot i celebrują 20-lecie klubu
MitsuManiaki zapraszają na 22 zlot i celebrują 20-lecie klubu

Mitsubishi | Największy w Polsce fanklub marki samochodowej – Klub Mitsumaniaków, który w tym roku świętuje dwudziestolecie działalności – zaprasza na swój 22. zlot.

Polacy pokochali nowe modele Mitsubishi - sprzedaż do kwietnia wzrosła dwukrotnie
Polacy pokochali nowe modele Mitsubishi - sprzedaż do kwietnia wzrosła dwukrotnie

Mitsubishi | Firma Astara – wyłączny importer i dystrybutor samochodów i części zamiennych Mitsubishi w Polsce, notuje kolejny spektakularny sukces – podwojenie sprzedaży w ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku. 

Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku
Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku

Mitsubishi | Marka Mitsubishi odnotowała znaczący wzrost sprzedaży w Polsce w pierwszym kwartale tego roku. W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2024 roku aż 88% więcej klientów zdecydowało się na zakup nowego modelu spod znaku Trzech Diamentów a nowe Mitsubishi ASX jako bestseller marki, w największym stopniu zdecydowało o tak dobrym rezultacie.

Najnowsze oferty

Mitsubishi Space Star Invite 1.2 71 KM MT MY24 + OPONY ZIMOWE
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 500 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV Blue Sky 2.4 188 KM AT 4WD
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 10 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 2.4 188 KM Instyle Plus AT 4WD
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 10 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony