MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV RALLIART 2023 - CENA W POLSCE

W polskiej ofercie Mitsubishi Motors pojawił się pakiet akcesoriów Ralliart, podnoszący atrakcyjność modelu Eclipse Cross PHEV, najpopularniejszego SUV-a segmentu C z napędem PHEV. Elementy podkreślające sportowy charakter modelu nawiązują do emocjonującego dziedzictwa marki, odwołują się do pojazdów projektowanych przez dział Ralliart, odpowiedzialny za rozwój technologii wyczynowych i sukcesy Mitsubishi Motors w sportach motorowych.

Propozycja Mitsubishi Motors wychodzi naprzeciw sugestiom klientów, którym – poza uniwersalnymi walorami, za które ceniony jest Eclipse Cross PHEV – zależy na wyróżnieniu swojego samochodu i dodaniu akcentów, które podniosą walory estetyczne nadwozia i wnętrza.


MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV RALLIART 2023 - CENA W POLSCE

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV z pakietem Rallliart dostępny jest w cenie od 211 590 PLN za wersję wyposażenia Intense Plus z uwzględnieniem rabatu w wysokości 20 000 PLN. Model w wersji wyposażenia Instyle Plus dostępny jest w cenie od 219 590 PLN z uwzględnieniem rabatu w wysokości 25 000 PLN.

Model / silnik / napęd WERSJA CENA KATALOGOWA RABAT CENA PO RABACIE
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 2.4 188 KM AT 4WD INTENSE PLUS RALLIART 219 990 PLN 20 000 PLN 211 590 PLN
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 2.4 188 KM AT 4WD INSTYLE PLUS RALLIART 232 990 PLN 25 000 PLN 219 590 PLNMitsubishi Eclipse Cross – na szczycie rankingów

Mitsubishi Eclipse Cross już od premiery w roku 2018 został pozytywnie przyjęty w Europie, gdzie sprzedaż przerosła wyniki osiągane na innych kontynentach. Awangardowo stylizowany, przyjazny środowisku, oszczędny SUV coupe, z wyjątkowym napędem 4x4, trafił w potrzeby europejskich kierowców. Kiedy w ofercie zadebiutował w 2021 roku nowy model opracowany przez Mitsubishi Motors oferujący hybrydowy zespół napędowy typu plug-in, który przyniósł uznanie większemu Outlanderowi, zainteresowanie nowymi zaletami Eclipse Cross PHEV przełożyło się na doskonałe wyniki sprzedaży tej wersji. Możliwość korzystania z trybu elektrycznego w codziennych dojazdach, uzupełniania akumulatora z ładowarek szybkiego ładowania lub domowej instalacji, a jednocześnie bezkompromisowy zasięg w trybie hybrydowym, przyczyniły się do sukcesu modelu również w Polsce, gdzie Eclipse Cross PHEV okazał się w roku 2022 bestsellerem wśród 14 SUVów segmentu C, napędzanych hybrydą typu plug-in. Natomiast w rankingu 80 modeli PHEV ze wszystkich segmentów rynku, Mitsubishi Eclipse Cross PHEV zajmował w tym samym czasie 3. miejsce.

Dynamika napędu generowanego przez silniki elektryczne i przenoszonego na 4 koła oraz responsywność pojazdu w różnych warunkach drogowych domagają się podkreślenia jego sportowych aspiracji i nawiązania do wyczynowych samochodów z emblematem Ralliart na masce.


Logo Ralliart na karoseriach samochodów Mitsubishi Motors symbolizuje od wielu lat nie tylko ich sportowe aspiracje, ale także sportową twardość, kojarzoną z osiągnięciami modeli z napędem na wszystkie koła. Ralliart to dział Mitsubishi przygotowujący pojazdy wyczynowe tej marki do rywalizacji w najtrudniejszych imprezach sportowych, między innymi rajdach długodystansowych, cross country, wymagających wysokiej formy od zawodników, ekipy technicznej i niezawodności maszyn. Najnowszym dowodem skuteczności teamu Ralliart i wytrzymałości samochodów są osiągnięcia modelu Triton/L200, który startując w specyfikacji zbliżonej do egzemplarzy produkcyjnych, pokonały 1 524 kilometrów ciężkiego rajdu Asia Cross Country i dotarły na metę na pozycji 1. i 5.

Akcesoria z najlepszym rodowodem

Pakiet dodatków Ralliart dla modelu Eclipse Cross PHEV czerpie inspiracje nie tylko z doświadczeń inżynierów działu dopracowującego sportowe modele Mitsubishi Motors, ale zawiera elementy nawiązujące do przedstawionej podczas Salonu Samochodowego w Tokio w 2022 roku wizji stylistycznej Vision Ralliart Concept. Duży spojler dachowy, wyraziste nakładki progowe, dolne nakładki obu zderzaków, napis „Eclipse Cross” na całą szerokość maski oraz inne detale harmonizują z lakierami i elementami nadwozia zarówno wersji Intense Plus, jak i Instyle Plus, dla których są dostępne. Pakiet występuje w dwóch wariantach, różniących się kolorystyką liter emblematów. Cena detaliczna pakietu to 11 600 PLN z montażem.

Astara Poland – oficjalny dystrybutor marki Mitsubishi Motors w Polsce - rekomenduje także akcesoria opcjonalne, uzupełniające sportowy charakter pakietu Ralliart. Są to komplety czarnych, osiemnastocalowych felg 18x7J ze wzmacnianymi oponami zimowymi 225/55R18 102V XL, przeznaczonymi do SUV-ów.

Lista dodatków pakietu Ralliart:
▸ Naklejki na drzwi z emblematem Ralliart
▸ Komplet dywaników z emblematem Ralliart
▸ Nakładka dolna zderzaka przedniego z emblematem Ralliart
▸ Nakładka dolna zderzaka tylnego z emblematem Ralliart
▸ Nakładki progowe z emblematem Ralliart
▸ Tylny spojler dachowy
▸ Emblemat Eclipse Cross na pokrywę silnika (czarny lub chromowany)

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Wyprzedaż w Mitsubishi! Eclipse Cross PHEV już od 1399 zł za miesiąc
Wyprzedaż w Mitsubishi! Eclipse Cross PHEV już od 1399 zł za miesiąc

WYPRZEDAŻ | Polski oddział Mitsubishi Motors reprezentowany przez firmę Astara Poland, oferuje niespotykane dotąd promocje przy zakupie samochodów. 

Nowe Mitsubishi COLT! Cena w Polsce
Nowe Mitsubishi COLT! Cena w Polsce

Mitsubishi | Siódma generacja Colta wróciła po latach, wprowadzając rewolucję technologiczną zarówno w gamie modeli japońskiego producenta, jak i w całym popularnym segmencie B. Nowe Mitsubishi Colt oferuje bogate wyposażenie w każdej z 11 wersji zasilanych silnikiem benzynowym w dwóch wariantach mocy i napędem hybrydowym.

Światowa premiera zelektryfikowanego crossovera MPV Mitsubishi D:X Concept
Światowa premiera zelektryfikowanego crossovera MPV Mitsubishi D:X Concept

Mitsubishi | Firma Mitsubishi Motors Corporation  wybrała salon Japan Mobility Show 2023 na światową premierę zelektryfikowanego crossovera MPV Mitsubishi D:X Concept. Ponadto, swój japoński debiut miał również prototyp nowego pickupa Triton/L200, którego wprowadzenie na rynek japoński zaplanowano na początek 2024 roku.

Najnowsze oferty

Mitsubishi Colt Invite + Style + Cold
 • Model: Colt
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star 1.2 71KM Invite SDA
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star 1.2 71KM Invite SDA
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony