MARKA JEEP® OGŁASZA SPRZEDAŻ PIĘCIOMILIONOWEGO JEEPA WRANGLERA

6 września, Turyn – Marka Jeep® ogłosiła sprzedaż pięciomilionowego Jeepa Wranglera zakupionego przez klienta z Camden w stanie New Jersey. Szczęśliwy właściciel otrzyma części Jeep Performance Parts (JPP) by Mopar o wartości 5.000 USD oraz będzie mógł cieszyć się korzyściami wynikającymi z dożywotniej subskrypcji programu lojalnościowego Jeep Wave, które obejmują przeglądy okresowe, dostęp do ekskluzywnych wydarzeń organizowanych przez markę Jeep i dedykowaną obsługę klienta.

Jeep Wrangler to naturalny spadkobierca legendarnego Willysa, modelu, który zainspirował terenowego ducha i charakter marki; od momentu pojawienia się na rynku w 1987 roku jest ostoją świata SUV-ów i jesteśmy bardzo dumni, że możemy świętować wyprodukowanie pięciomilionowego egzemplarza Jeepa Wranglera” – powiedział Eric Laforge, dyrektor marki Jeep w Europie.

CZTERY GENERACJE GLOBALNEJ IKONY

Pierwsza generacja Jeepa Wranglera oznaczona kodem YJ zadebiutowała 37 lat temu na linii produkcyjnej w zakładzie American Motors Corporation. W latach 1987-1995 sprzedano 630.000 egzemplarzy modelu YJ. Kolejnymi modelami były TJ w 1996 r., JK w 2006 r. i JL w 2017 r., a każda nowa generacja opierała się na legendarnej historii oferującej niezrównane połączenie możliwości terenowych i autentycznego designu Jeepa. Od momentu wprowadzenia na rynek Wranglera YJ, każda kolejna jego odsłona była projektowana tak, aby była jeszcze bardziej wyrafinowana i wygodna w codziennym użytkowaniu, a jednocześnie zapewniała klientom najbardziej off-roadowego i najbardziej kultowego SUV-a na świecie.

Legendarny samochód podbił serca Europejczyków również dzięki niezliczonej liczbie serii specjalnych, które pojawiały się przestrzeni lat. Należą do nich „10th Anniversary”, „Golden Eagle” czy „Backcountry”, aby wymienić tylko te najbardziej popularne. W tym samym roku rozpoczęła się produkcja czwartej generacji modelu (kod JL), projektu opracowanego pięć lat wcześniej pod patronatem nowopowstałego koncernu Fiat Chrysler Automobile. Następnie, w 2021 roku, w Europie zadebiutował Wrangler 4xe Plug-in Hybrid – najbardziej wydajny, najmocniejszy, najbardziej zrównoważony, zaawansowany technicznie i najlepiej skomunikowany ze światem Wrangler, jaki kiedykolwiek wprowadzono na rynek europejski – uhonorowany prestiżowymi europejskimi nagrodami, w tym tytułem „4x4 roku 2022” przyznanym przez wpływowy francuski magazyn „4x4 Magazine”.Jeep Wrangler 4xe

Kultowy Jeep Wrangler, najbardziej wszechstronny i rozpoznawalny pojazd na świecie, zapewnia niezrównane możliwości terenowe i jest produkowany w oparciu o ponad 80 lat doskonałości technicznej 4x4. Zelektryfikowany Wrangler 4xe jest najwszechstronniejszym pojazdem w historii i oferuje najlepsze w swojej klasie osiągi dzięki połączeniu mocnego silnika spalinowego i napędu elektrycznego, wytwarzającego moment obrotowy, który jest w razie potrzeby natychmiast dostępny. Samochód jest wyposażony w 2,0-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy o łącznej mocy 380 KM i momencie obrotowym 637 Nm, 8-biegową automatyczną skrzynię biegów, dwa silniki elektryczne i akumulator wysokiego napięcia, oferujący do 53 km zasięgu podczas jazdy po mieście oraz zużycie paliwa na poziomie 3,5 l/100 km.


*Zdjęcia będące własnością FCA US LLC zostały wykonane na terenie, na którym dozwolona jest jazda off-roadowa. Pokazane samochody zostały użyte wyłącznie w celach ilustracyjnych.
źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą

Czytaj więcej o marce Jeep

Jeep® Wrangler i spółka w wyjątkowo atrakcyjnym abonamencie dla firm
Jeep® Wrangler i spółka w wyjątkowo atrakcyjnym abonamencie dla firm

Jeep | Jeep® ogłasza nową ofertę abonamentową dla przedsiębiorców, z niezwykle atrakcyjnym finansowaniem kultowych modeli, wpisujących się w jedne z najpopularniejszych segmentów samochodów w Polsce.

19-procentowy wzrost sprzedaży marki Jeep® w pierwszym kwartale 2024 roku
19-procentowy wzrost sprzedaży marki Jeep® w pierwszym kwartale 2024 roku

JEEP | O 19% zwiększyła się sprzedaż samochodów osobowych marki Jeep® w pierwszym kwartale tego roku w porównaniu z analogicznym okresem w roku 2023 

Powrót na życzenie: marka Jeep® świętuje wydarzenie 4x4 Day 2024
Powrót na życzenie: marka Jeep® świętuje wydarzenie 4x4 Day 2024

JEEP | Tuscadero, głęboki i intensywny kolor magenty, to najnowszy limitowany kolor nadwozia oferowany po raz pierwszy w nowym Jeepie Wranglerze 2024, najbardziej terenowym i kultowym SUV-ie na świecie

Najnowsze oferty

Jeep Renegade SUMMIT 1.5 Mhev 130+20KM Automat
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass High Altitude 1.5 e-Hybrid MHEV 150KM DCT7
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Renegade Summit MHEV T4 Turbo 150km DCT7 DEMO
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 250 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony