Marka Jeep® na „Motor Bike Expo” 2024: w Weronie wydarzenie poświęcone pasji na dwóch kołach

Najnowszy model marki Jeep® wyróżniający się możliwościami terenowymi i ekologicznym charakterem, oparty na legendarnych wartościach marki takich jak wolność, przygoda, autentyczność i pasja, będzie gwiazdą szesnastej edycji „Motor Bike Expo”, największych na świecie targów motocyklowych zaplanowanych w dniach od 19 do 21 stycznia i obejmujących wszystkie sektory: od motocykli drogowych po wyścigowe, od offroadu po motocykle typu adventure. Targi motocyklowe, odbywające się już po raz szesnasty na powierzchni wystawienniczej 100 000 m2 w Veronafiere będą gościć w tym roku ponad 700 wystawców i 170 000 odwiedzających.

Jeep® 4xe: najlepiej sprzedająca się gama hybrydowych SUV-ów typu plug-in we Włoszech na rynku PHEV od 2021 roku

Podczas targów motocyklowych marka Jeep przygotowała bogaty program, który zaangażuje liczną publiczność. Odwiedzający targi będą mogli podziwiać całą gamę SUV-ów Jeepa wyposażonych w technologię hybrydową typu plug-in 4xe, nowy wzorzec 4x4 marki, łączący legendarne możliwości terenowe z ekologiczną jazdą, wydajnością i jeszcze większym bezpieczeństwem i przyjemnością czerpaną z jazdy.

Wolność bez emisji

W technologię hybrydową plug-in 4xe wyposażono zarówno SUV-y Compass i Renegade, które zapoczątkowały kurs marki w kierunku zrównoważonej mobilności, oferując „zerową emisję" podczas jazdy w trybie elektrycznym i bezpieczeństwo w każdych warunkach terenowych dzięki systemowi eAWD, jak i kultowego Wranglera 4xe, najpotężniejszego, najbardziej wydajnego, przyjaznego dla środowiska i zaawansowanego technicznie Wranglera, jaki kiedykolwiek wprowadzono na europejskie rynki, i wreszcie Grand Cherokee 4xe, flagowy model marki oferowany po raz pierwszy w wersji Plug-In Hybrid.


Składniki sukcesu

Charakterystyczny i natychmiast rozpoznawalny design; wzorcowe możliwości terenowe; zrównoważony rozwój wyrażony w dążeniu do wolności bez emisji; większa dostępność marki dzięki szerokiemu wyborowi modeli; formuły finansowania, które pozwalają sprostać najbardziej zróżnicowanym potrzebom. Ponadto głębokie powiązanie z rynkiem włoskim, które pozwoliło Jeepowi zamknąć 2023 rok, już trzeci rok z rzędu, zajmując miejsce w czołówce rynku samochodów PHEV. Ale to nie wszystko: Jeep Compass jest numerem jeden na rynku samochodów Plug-In Hybrid oraz numerem jeden w 2023 roku wśród wszystkich SUV-ów segmentu C, biorąc pod uwagę wszystkie rodzaje napędu. Jeep Renegade ze swoją propozycją 4xe jest w czołówce wśród hybryd plug-in segmentu B-SUV, a Jeep Avenger był najlepiej sprzedającym się w pełni elektrycznym SUV-em typu B, zarówno w grudniu, jak i w całym 2023 roku.

Rok 2023 był również kolejnym udanym rokiem dla marki Jeep na polskim rynku, na którym amerykańska marka osiągnęła 9-procentowy wzrost sprzedaży. Najbardziej popularnym modelem w Polsce pozostał Compass, tuż za nim uplasował się Avenger – najmniejszy SUV w gamie marki, produkowany od lutego 2023 r. w tyskich zakładach Stellantis. Podium zamknął charakterny Renegade, a za nim uplasował się Wrangler oraz flagowy model Grand Cherokee, symbol amerykańskiego luksusu na polskich drogach.

Ekscytujące jazdy testowe, także na słynnym Truck Jeepie

Podczas „Motor Bike Expo” 2024 można będzie przetestować niezrównane możliwości terenowe wszystkich SUV-ów Jeepa 4xe: w strefie na zewnątrz pawilonów Veronafiere powstanie tor do jazdy próbnej, złożony z przeszkód oraz krętych podjazdów i zjazdów, a przez cały czas trwania imprezy odwiedzający będą mogli korzystać z wiedzy i umiejętności oficjalnych instruktorów marki.
Miejsce szczególne zarezerwowane jest dla słynnego Truck Jeepa, który pozwoli odwiedzającym spróbować swoich sił w niezwykłych i pełnych adrenaliny testach: dzięki w pełni zautomatyzowanemu procesowi stanie się on obszarem wystawowym Jeepa o powierzchni 1200 m2, wyposażonym w dwie ściany LED, ładowarkę ścienną do ładowania SUV-ów Jeep 4xe, a przede wszystkim 9-metrowy most o nachyleniu 45°.


źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Jeep

Jeep® Grand Cherokee Summit Reserve – wersja dla wymagających
Jeep® Grand Cherokee Summit Reserve – wersja dla wymagających

Jeep | Jeep® Grand Cherokee 4xe PHEV, synonim luksusowego SUV-a, w topowej wersji Summit Reserve oferuje klientom segmentu premium bardzo konkurencyjny stosunek ceny do wartości.

Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk
Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk

JEEP | Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk to idealne połączenie w pełni elektrycznych możliwości 4xe i autentycznego designu Jeepa w środku i na zewnątrz  

Marka Jeep przedstawia nowego, w pełni elektrycznego Jeepa® Wagoneera S 2024
Marka Jeep przedstawia nowego, w pełni elektrycznego Jeepa® Wagoneera S 2024

Jeep | Jeep® Wagoneer S 2024, pierwszy globalny model marki z napędem elektrycznym (BEV), który pojawi się na rynku najpierw w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, oferuje możliwości 4xe, imponujące osiągi, elegancki aerodynamiczny design i najnowocześniejsze technologie.

Najnowsze oferty

Jeep Avenger Altitude MHEV Automat Od ręki!!!
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude 130+20KM AT7 MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude 130+20KM AT7 MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony