Marka Jeep® kontynuuje wzrosty sprzedaży na polskim rynku

Najlepiej sprzedającym się modelem Jeepa w tym roku pozostaje uniwersalny Compass, którego od stycznia do kwietnia na polskie drogi wyjechało już 416 sztuk. Wynik daje 23% wzrostu sprzedaży w stosunku do ubiegłego roku. Zaprojektowany z myślą o miejskich i terenowych przygodach besteller amerykańskiej marki wpisuje się w najpopularniejszy w Polsce segment C-SUV-ów. Auto jest dostępne zarówno w wersji Plug-In Hybrid 4xe o mocy 190 lub 240 KM z napędem 4x4, jak i najnowszej e-Hybrid. Technologia Plug-in Hybrid 4xe łączy w sobie dwa systemy – napęd elektryczny i silnik spalinowy, gwarantując legendarne osiągi spod znaku marki Jeep. Hybrydowy układ sterowania koordynuje płynną integrację źródeł napędu, optymalizując osiągi w różnych warunkach jazdy i zapewniając czysty, bezemisyjny start. Wnętrze z intuicyjnym systemem multimedialnym Uconnect™ z ekranem dotykowym 10,25” Ultra HD oraz wentylowanymi, skórzanymi fotelami w wersjach Summit i Trailhawk, odzwierciedla hasło „kwintesencja wygody”.

Wiceliderem sprzedaży został najnowszy model marki – Jeep Avenger. Od początku roku na polskich drogach przybyło 310 sztuk tego miejskiego SUV-a. Od stycznia sprzedaż pierwszego produkowanego w Polsce Jeepa wzrosła o imponujące 400% względem 2023 r. Model obecnie oferuje aż trzy układy napędowe – 100-konny benzynowy 1.2 Turbo, tzw. miękką hybrydę e-Hybrid 1.2 Turbo oraz w pełni elektryczny o mocy 156 KM z baterią z zasięgiem nawet do 600 km w cyklu miejskim WLTP. Najmniejszy z rodziny Jeepów jest zaskakująco przestronny w środku i bogaty w liczne rozwiązania dbające o bezpieczeństwo i komfort podróży. Cena Avengera jest bardzo przystępna, bo zaczyna się już od 109 500 zł w wersji Longitude.


Podium zamyka legendarny pogromca każdego terenu – Jeep Wrangler, osiągając znaczący wzrost sprzedaży w kwietniu względem zeszłego roku. Od początku stycznia do kwietnia br. na drogi i bezdroża wyjechało 79 tych bezkompromisowych aut, dając tym samym 193% wzrostu w porównaniu z analogicznym okresem 2023 r. Legenda świata off-roadu jest dostępna w Polsce w wersji benzynowej oraz najnowszej 4xe Plug-in Hybrid. Auto z hybrydowym napędem to ucieleśnienie wielozadaniowości, które, zachwycając odświeżonym wyglądem, pozostaje wierne swoim korzeniom. Wrangler oferuje składaną szybę przednią, różne konfiguracje dachu i demontowane drzwi, które pozwalają poczuć prawdziwą wolność.
„Do bardzo dobrych wyników sprzedaży w kwietniu przyczyniła się wprowadzona niedawno korzystna oferta finansowania Simply Drive. Skierowana do przedsiębiorców propozycja obejmuje m.in. kultowe modele Jeepa z najbardziej pożądanych segmentów samochodów na polskim rynku – Avengera, Compassa i Wranglera.” – powiedział Adam Męciński, dyrektor marki Jeep w Polsce.


Dzięki abonamentowi dla firm produkowany w Polsce Avenger z nowoczesnym napędem e-Hybrid i trzema wersjami wyposażenia do wyboru kosztuje już od 690 zł netto miesięcznie. Wyposażony w innowacyjny napęd Compass e-Hybrid, który sprawdzi się zarówno w mieście jak i poza nim, dostępny jest od 990 zł netto miesięcznie. O wiele bardziej przystępny cenowo stał się także Wrangler z nowym systemem multimedialnym Uconnect z ekranem o przekątnej 12,3”, czy elektrycznie regulowanymi fotelami w standardzie. Obecnie jego rata miesięczna zaczyna się już od 1990 zł netto


źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą

Czytaj więcej o marce Jeep

Jeep® Grand Cherokee Summit Reserve – wersja dla wymagających
Jeep® Grand Cherokee Summit Reserve – wersja dla wymagających

Jeep | Jeep® Grand Cherokee 4xe PHEV, synonim luksusowego SUV-a, w topowej wersji Summit Reserve oferuje klientom segmentu premium bardzo konkurencyjny stosunek ceny do wartości.

Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk
Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk

JEEP | Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk to idealne połączenie w pełni elektrycznych możliwości 4xe i autentycznego designu Jeepa w środku i na zewnątrz  

Marka Jeep przedstawia nowego, w pełni elektrycznego Jeepa® Wagoneera S 2024
Marka Jeep przedstawia nowego, w pełni elektrycznego Jeepa® Wagoneera S 2024

Jeep | Jeep® Wagoneer S 2024, pierwszy globalny model marki z napędem elektrycznym (BEV), który pojawi się na rynku najpierw w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, oferuje możliwości 4xe, imponujące osiągi, elegancki aerodynamiczny design i najnowocześniejsze technologie.

Najnowsze oferty

Jeep Avenger Altitude MHEV Automat Od ręki!!!
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude 130+20KM AT7 MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude 130+20KM AT7 MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony