MACIEJ KAWECKI NOWYM AMBASADOREM MITSUBISHI MOTORS W POLSCE

Doktor Maciej Kawecki jest znany szerzej ze swojej działalności popularyzującej nowe technologie oraz polskich wynalazców, naukowców i twórców startup-ów, między innymi na swoich - odwiedzanych przez setki tysięcy użytkowników - profilach społecznościowych, a także w środowym cyklu w programie Dzień Dobry TVN oraz w programie „Technicznie Rzecz Biorąc” redakcji Onetu i Komputer Świata. Nowy ambasador marki Mitsubishi Motors jest prezesem Instytutu im. Stanisława Lema, od sierpnia 2019 piastuje funkcję dziekana w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie, a od 2021 pełni funkcję prorektora tej uczelni ds. innowacji. Ma w swoim dossier liczne publikacje dotyczące bezpieczeństwa i przetwarzania danych osobowych oraz praw osób, których dotyczy przetwarzanie ich danych. Publikacje te były pokłosiem zarówno jego studiów doktorskich, pracy w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych podczas wprowadzania w Polsce unijnej reformy ochrony danych osobowych (RODO) oraz pracy w Ministerstwie Cyfryzacji jako koordynatora wdrożenia nowej ustawy o ochronie danych i przepisów wprowadzających, które zmieniły ponad sto polskich aktów prawnych. Jego wkład został doceniony licznymi nagrodami i tytułami, m.in.: znalazł się wśród prawników Liderów Jutra, a także dwukrotnie w rankingu „50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce” Dziennika Gazety Prawnej.


Maciej Kawecki odebrał kluczyki do najnowszego modelu hybrydowego Mitsubishi ASX 1.6 HEV w wersji INTENSE, która w Polsce dostępny jest z pakietami wyposażenia dodatkowego STYLE, COLD i NAVI. Samochód z czerwonym metalicznym lakierem i czarnym dachem należy do drugiej generacji modelu, dostępnej od marca w polskich salonach, która została opracowana z myślą o europejskich kierowcach i ich specyficznych potrzebach. Przejawia się to w liniach stylistycznych, obszernym wnętrzu i przemyślanych rozwiązaniach, pozwalających na elastyczne kształtowanie przestrzeni pasażerskiej i bagażowej. W wybranej wersji INTENSE pod maską pracuje 143-konny hybrydowy zespół napędowy, składający się z silnika benzynowego o pojemności 1,6 litra oraz dwóch silników elektrycznych, zasilanych z akumulatora o pojemności 1,26 kWh. Wraz z zestawem dodatków STYLE model ASX zyskał relingi dachowe, przyciemniane tylne szyby i 18-calowe felgi aluminiowe. Pakiet COLD, przydatny w naszym klimacie, to podgrzewane przednie fotele i pokryta skórą podgrzewana kierownica, NAVI oznacza wbudowaną nawigację oraz stację multimedialną z ekranem dotykowym o przekątnej 9,3 cala, a także cyfrowy wyświetlacz zegarów o przekątnej 10,25 cala. Jako dodatek, korzystający z danych nawigacji – wspiera kierowcę system ostrzegania o przekroczeniu dozwolonej prędkości.

„Podoba mi się dynamiczna sylwetka tego auta – fajnie wygląda napis Mitsubishi z tyłu i ledowe, nowoczesne światła – mówi Maciej Kawecki. „Wewnątrz mamy naprawdę dużo miejsca! Doceniam wysoką jakość materiałów, a jako entuzjasta nowinek technologicznych od razu zwracam uwagę na wyświetlacze – ich wygląd, funkcjonalność, możliwości, jakie dają. Mogę bezprzewodowo połączyć swój telefon z autem, a duży wyświetlacz pokaże dane z mego smartfona. Sterowanie jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Dla mnie najważniejszy nie jest cel podróży, tylko atmosfera, towarzystwo w którym podróżuję, auto to także nasz towarzysz, więc fajnie, jeśli się nawzajem lubimy” – dodaje.


Nowe Mitsubishi ASX od 999 zł miesięcznie

Nowe Mitsubishi ASX zadebiutowało w polskich salonach w ubiegłym miesiącu. Model jest na polskim rynku dostępny w 7 wersjach wychodzących naprzeciw różnym oczekiwaniom klientów pod względem mocy i rodzaju układu napędowego oraz wyposażenia, z dodatkiem pakietów, które sprawdzą się w naszym klimacie. Ceny Mitsubishi ASX startują od 99 990 zł i uwzględniają zarówno bogate wyposażenie, jak i wartość najlepszego na rynku, 5-letniego pakietu gwarancyjnego. Nowe Mitsubishi ASX jest także dostępne w promocyjnym kredycie o nazwie „Niski” Santander Consumer Bank, a miesięczna rata zaczyna się już od 999 zł.*


*Propozycja kredytu samochodowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 B dotyczącego modelu ASX 1.0 INVITE + STYLE, przy założeniu że cena pojazdu wynosi 99990zł, wkład własny 39996zł, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 24.3.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą z dnia 12.5.2011 r. o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 10,99%, całkowity koszt kredytu: 28980,47zł, który obejmuje: prowizję bankową: 2079,46zł, odsetki: 26001,01zł, comiesięczną opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego: 15zł,. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 13,22% dla całkowitej kwoty kredytu: 59994zł; czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 88974,47zł; wysokość pierwszej miesięcznej spłaty: 999,59zł, wysokość miesięcznych równych spłat 2-59: 999,36zł, wysokość ostatniej raty balonowej: 30012zł. Propozycja obowiązuje od 03.04.2023 do 30.04.2023. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny zdolności kredytowej Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Wyprzedaż w Mitsubishi! Eclipse Cross PHEV już od 1399 zł za miesiąc
Wyprzedaż w Mitsubishi! Eclipse Cross PHEV już od 1399 zł za miesiąc

WYPRZEDAŻ | Polski oddział Mitsubishi Motors reprezentowany przez firmę Astara Poland, oferuje niespotykane dotąd promocje przy zakupie samochodów. 

Nowe Mitsubishi COLT! Cena w Polsce
Nowe Mitsubishi COLT! Cena w Polsce

Mitsubishi | Siódma generacja Colta wróciła po latach, wprowadzając rewolucję technologiczną zarówno w gamie modeli japońskiego producenta, jak i w całym popularnym segmencie B. Nowe Mitsubishi Colt oferuje bogate wyposażenie w każdej z 11 wersji zasilanych silnikiem benzynowym w dwóch wariantach mocy i napędem hybrydowym.

Światowa premiera zelektryfikowanego crossovera MPV Mitsubishi D:X Concept
Światowa premiera zelektryfikowanego crossovera MPV Mitsubishi D:X Concept

Mitsubishi | Firma Mitsubishi Motors Corporation  wybrała salon Japan Mobility Show 2023 na światową premierę zelektryfikowanego crossovera MPV Mitsubishi D:X Concept. Ponadto, swój japoński debiut miał również prototyp nowego pickupa Triton/L200, którego wprowadzenie na rynek japoński zaplanowano na początek 2024 roku.

Najnowsze oferty

Mitsubishi Space Star 1.2 71KM Invite SDA
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star 1.2 71KM Invite SDA
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star 1.2 71KM Invite SDA
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony