Limitowany Jeep Avenger Winter Edition już dostępny w sprzedaży

Jesteś gotowy na zimę? Z najnowszą wersją limitowaną Jeepa Avengera Winter Edition niestraszny Ci nawet największy śnieg! Seria specjalna najmłodszego B-SUV-a legendarnej amerykańskiej marki bazuje na wersjach Longitude i Altitude, wyposażonych w cieszący się dużą popularnością turbodoładowany silnik benzynowy 1.2 GSE T3 o mocy 100 KM i momencie obrotowym wynoszącym aż 205 Nm. Razem z bogatym wyposażeniem obu wersji przyszły właściciel otrzyma w cenie auta zimowe opony, przydatne w czasie pluchy przednie i tylne maty podłogowe, ogrzewanie przedniej szyby w miejscu wycieraczek i niezwykle doceniane w mroźne dni – podgrzewane przednie fotele.

Ponadto obie wersje Longitude i Altitude zawierają w standardzie aż 19 systemów bezpieczeństwa, w tym aktywny system hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy ESC i niezawodną na oblodzonej nawierzchni kontrolę trakcji w całym zakresie prędkości. System zarządzania trakcją Selec-Terrain oferuje sześć trybów jazdy, w tym „Snow”, ułatwiający jazdę po nieodśnieżonej drodze. Jasne reflektory przednie wykonane w technologii LED zapewnią widoczność i bycie widzianym w ciemne, zimowe dni. Dla komfortu podróżujących obie wersje zapewniają łączność ze światem i rozrywkę pokładową za pomocą systemu multimedialnego Uconnect 10.1 z 10,1-calowym ekranem dotykowym i technologią Bluetooth, łączącego się bezprzewodowo z aplikacjami Android Auto i Apple Car Play.

Avenger to najnowszy model Jeepa, który przebojem wjechał na polski rynek w marcu 2023 r. i w ciągu ośmiu miesięcy wspiął się na drugie miejsce w rankingu sprzedaży marki nad Wisłą. Biorąc pod uwagę obecną dynamikę wzrostu pierwszych rejestracji, ten miejski SUV ma szansę do końca roku stać się najbardziej popularnym modelem marki Jeep pod względem sprzedaży w Polsce. Ogólnie na wszystkich rynkach, na których jest oferowany Avenger, od chwili swojej premiery na Salonie Samochodowym w Paryżu w ubiegłym roku, klienci złożyli już ponad 40.000 zamówień na Europejski Samochód Roku 2023.


Jeep Avenger to pierwszy Jeep produkowany w Polsce, pierwszy w pełni elektryczny model marki, a także pierwszy i dotychczas jedyny Jeep nagrodzony najważniejszym tytułem w świecie europejskiej motoryzacji, czyli „Samochodu Roku 2023” – „The Car of The Year 2023”. Jeep Avenger to prawdziwy łowca wyróżnień – łącznie ten najmłodszy i najmniejszy model z rodziny legendarnych amerykańskich SUV-ów zdobył ich już aż 11! W parze z tytułami idzie rosnąca popularność segmentu miejskich SUV-ów oraz korzyści w zakresie wyglądu zewnętrznego ze słynnym, siedmioszczelinowym grillem na masce, przestrzeni w kabinie i właściwości jezdnych łączących komfort codziennych dojazdów do pracy z wygodą rodzinnych podroży w stylu Jeepa.

Jeep Avenger Winter Edition z sumą korzyści do 13.450 zł* jest dostępny w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Więcej informacji dostępnych jest w autoryzowanych salonach marki Jeep oraz na stronie www.jeep.pl.* 1 Limitowana wersja Winter Edition modelu Jeep Avenger bazuje na regularnych wersjach Longitude i Altitude. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką Longitude 109.000 PLN, Altitude 118.300 PLN. Suma korzyści do 13.450 zł brutto wynika z zawartego w cenie pojazdu pakietu Zimowego o wartości 1.950 zł brutto, kompletu 4 opon zimowych o wartości 2.000 zł brutto oraz dodatkowego rabatu na wersję Altitude 9.500 zł brutto. 

 * Zdjęcia nie przedstawiają opisywanej wersji modelowej. Pokazane samochody Jeep Avenger zostały przedstawione wyłącznie w celach ilustracyjnych.Źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. 

Czytaj więcej o marce Jeep

Jeep® Compass 4xe gotowy na sezon narciarski w Valais
Jeep® Compass 4xe gotowy na sezon narciarski w Valais

JEEP | Nadal trwa szwajcarska przygoda Jeepa® Compassa 4xe, teraz w Valais, gdzie 45 czterotysięczników tworzy idealną scenerię dla przygód z narciarstwem wysokogórskim.

Jeep® Avenger zdobywa tytuł „Miejskiego samochodu elektrycznego roku”
Jeep® Avenger zdobywa tytuł „Miejskiego samochodu elektrycznego roku”

JEEP | Jeep® Avenger, pierwszy w 100% elektryczny SUV Jeepa, zdobywa tytuł „Miejskiego samochodu elektrycznego roku” w konkursie Electrifying.com Awards 2024.

Jeep Compass 4xe odkrywa słynny kurort w Szwajcarii
Jeep Compass 4xe odkrywa słynny kurort w Szwajcarii

JEEP | Dzięki wszechstronnemu modelowi Jeep Compass 4xe podróżujący odczuwa przyjemność, którą może porównać do przyjemności czerpanej z przebywania w wellness & spa Bad Zurzach, największym uzdrowisku termalnym w Szwajcarii.

Najnowsze oferty

Jeep Renegade Renegade Plug-in
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Renegade Limited GSE T4 e-Hybrid 130KM DCT7
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Renegade Renegade Plug- in
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony