Jubileuszowa 10. edycja Camp Jeep PL już w czerwcu

Jeep® to nie tylko samochód z napędem na cztery koła. Jeep to pewność w każdej sytuacji, bez względu na to, co czeka nas za zakrętem. To również ludzie, dla których wolność, podążanie za duchem przygody oraz chęć odkrywania świata są sposobem na życie.

Fani marki Jeep® spotkają się podczas 10. edycji Camp Jeep PL – corocznej imprezie zrzeszającej właścicieli Jeepów, którzy pasję odkrywania świata podsycają każdym przejechanym kilometrem. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 20-23 czerwca w malowniczych Górach Izerskich w zachodniej Polsce. Nie zabraknie zarówno tych, którzy poruszają się SUV-ami Renegade czy Grand Cherokee, jak i kierowców kultowych pogromców bezdroży – Wranglerów. Na miejscu na uczestników czeka bardzo intensywny program z wyzwaniami i przygodami na łonie natury, integracją oraz oczywiście prezentacją różnych modeli legendarnej marki, w tym aktualnej gamy marki oferowanej w Polsce. Esencję najważniejszych cech marki Jeep® – amerykańskiego DNA, zaawansowanych technologii oraz zdolności terenowych stanowi również produkowany w Polsce Jeep Avenger. Model dostępny w trzech wersjach wyposażenia, z trzema różnymi układami napędowymi, w tym najnowszym – dynamicznym i oszczędnym e-Hybrid – zdobył już wiele nagród, włącznie z prestiżowym tytułem Europejskiego Samochodu Roku 2023.

Wyrazisty Jeep Renegade sprawia, iż nie sposób przejść obok niego obojętnie. Wyzwania jazdy terenowej definiują jego charakter wizualny, a najnowsza technologia – nowy cyfrowy panel wskaźników, czy innowacyjny system multimedialny z ekranem o przekątnej 10,1-cala, dopełniają użyteczności na co dzień. Zaprojektowany z myślą o przygodach Jeep Compass zachwyca odważną sylwetką i licznymi zaawansowanymi rozwiązaniami, które gwarantują bezpieczeństwo niezależnie od warunków na drodze. Przyjemność z jazdy, nawet w najtrudniejszym terenie, zapewnia eleganckie, przestronne wnętrze z wentylowanymi fotelami i liczne systemy wspierające kierowcę na drodze.


Idealny partner na każde wyzwanie to Jeep Grand Cherokee. Zelektryfikowany model 4xe Plug-in Hybrid oferuje 380 KM mocy przy niższym zużyciu paliwa i ograniczonej emisji spalin, a także niezrównane możliwości terenowe, wyjątkową dynamikę i wygodę jazdy dzięki renomowanym systemom napędu 4x4 Quadra-Trac II i Quadra-Drive II oraz nowemu pneumatycznemu zawieszeniu Jeep Quadra-Lift™ z elektronicznym układem adaptacyjnego tłumienia. Kontrast dla najnowszej technologii stanowią unikatowe, drewniane elementy wykończenia wnętrza.

Najsłynniejszy samochód terenowy na świecie – Jeep Wrangler – ewoluował obecnie do wersji Plug-in Hybrid 4xe. Pozostaje ona wierna oryginalnym korzeniom modelu, zachwycając kultową stylistyką i nowym designem siedmioszczelinowego grilla. Wrangler zachował składaną szybę przednią, różne konfiguracje dachu oraz demontowane drzwi, by nic nie stało na przeszkodzie przygody. Teraz dostępny jest odświeżony model 2024 z elektrycznie regulowanym fotelami, kurtynami powietrznymi i z nowym systemem multimedialnym z ekranem o przekątnej 12,3-cala. Dzięki dostępnemu obecnie abonamentowi dla firm topowy Jeep® Wrangler PHEV z napędem 4x4, trzema unikalnymi trybami jazdy i nowym systemem multimedialnym Uconnect stał się teraz o wiele bardziej przystępny cenowo – jego rata miesięczna zaczyna się już od 1 990 zł netto.


O Camp Jeep PL

Pierwsze zloty, spotkania oraz wyjazdy pasjonatów sięgają lat 90. Przez kolejne dekady zmieniał się świat, technologie oraz generacje modeli Jeepa. Nie zmienili się jednak ludzie, tworzący niepowtarzalny klimat spotkań. Camp Jeep PL to cykliczna impreza organizowana we współpracy z marką Jeep przez Jeep Owners Group Poland – największy polski klub zrzeszający fanów aut 4x4 amerykańskiej marki. Poprzednie edycje imprezy odbywały się między innymi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, na Pomorzu, w Karkonoszach i na Mazurach. W 2022 Jeepersi odwiedzili Kudowę-Zdrój, a rok temu przemierzali szlaki Wysoczyzny Elbląskiej. Tradycją Jeep Camp PL jest motyw przewodni imprezy, który podkreślają nazwy tras, dekoracje czy gadżety. W 2023 roku były to Hawaje, zaś w tym roku będzie kolorowy, roztańczony Meksyk.
Zapisy na Jeep Camp PL 2024 trwają od początku kwietnia na stronie Jeep Camp PL i można jeszcze upolować ostatnie wolne miejsca na wydarzenie organizowane w Górach Izerskich w dniach 20-23 czerwca. W trakcie czterodniowego zlotu nie zabraknie jazdy w terenie oraz zwiedzania najciekawszych atrakcji regionu. Dla uczestników przygotowane zostały zróżnicowane trasy, które wystawią na próbę zarówno umiejętności kierowców, jak i sprawność pojazdów. Nad bezpieczeństwem będą czuwać doświadczeni instruktorzy. Jazda to jednak nie wszystko, bo gdy zgasną silniki, przyjdzie czas na wymianę doświadczeń oraz integrację przy muzyce podczas wieczornych Jeep Show.
Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.


źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Jeep

Jeep® Compass i Avenger Freedom Edition z pakietami korzyści w cenie standardowego pojazdu
Jeep® Compass i Avenger Freedom Edition z pakietami korzyści w cenie standardowego pojazdu

JEEPW salonach marki Jeep® zadebiutowała nowa edycja specjalna bestsellerowych modeli Avenger i Compass – wersja Freedom Edition. 

Premiera Avengera e-Hybrid i Wranglera 2024 podczas X jubileuszowej edycji Camp Jeep PL
Premiera Avengera e-Hybrid i Wranglera 2024 podczas X jubileuszowej edycji Camp Jeep PL

JEEP | Po raz 10. fani amerykańskiej marki spotkali się na największej w Polsce imprezie dedykowanej ich off-roadowej pasji i miłości do samochodów marki Jeep

Sukces marki Jeep – 100 000 zamówień złożonych na Jeepa® Avengera
Sukces marki Jeep – 100 000 zamówień złożonych na Jeepa® Avengera

JEEP | Uhonorowany tytułem Europejskiego Samochodu Roku 2023, Jeep® Avenger zdobył wyjątkowe uznanie i popularność, a 100 000 zamówień od klientów jest dowodem na jego rynkowy sukces.

Najnowsze oferty

Jeep Avenger Longitude 1.2 T3 130KM MHEV RUBY czerwony
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Avenger Summit 1.2 100KM MHEV- MY24
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Wrangler SAHARA 2.0 benzyna 272KM
 • Model: Wrangler
 • Typ nadwozia: Terenowy
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony