Jeep® Wrangler i spółka w wyjątkowo atrakcyjnym abonamencie dla firm

Wolność, pasja i przygoda to wartości, które budzą coraz większe uznanie wśród polskich kierowców. Zwłaszcza gdy ich doświadczanie pozwala łączyć przyjemność z codziennymi służbowymi przejazdami. Gama Jeepa oferuje szeroki wybór solidnych SUV-ów, które wpisują się w oczekiwania i potrzeby rodzimych klientów. Najlepiej o tym świadczy rosnąca sprzedaż marki nad Wisłą, która w pierwszym kwartale br. zwiększyła się o 19% w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku. W tym miesiącu legendarny Jeep ma szansę na jeszcze lepszy wynik, dzięki nowej ofercie leasingowej skierowanej do przedsiębiorców. Wybrane modele kultowych SUV-ów, z rozpoznawalnym na całym świecie siedmioszczelinowym grillem, są dostępne w abonamencie dla firm, w wyjątkowo atrakcyjnych ofertach cenowych.

Jeep Wrangler to produkowana od 1986 r. amerykańska legenda 4x4. Najnowsza generacja zachowała ikoniczny styl uzupełniony o nowoczesne rozwiązania techniczne w postaci, m.in., aż 85 systemów bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy, licznych funkcji podnoszących komfort podróży, jak system multimedialny Uconnect™ NAV z 12,3-calowym ekranem dotykowym z nawigacją. Bezkompromisowy charakter demonstrowany przez elektrycznie otwierany dach One Touch i demontowane drzwi oraz przednią szybę współgra z nowoczesną gamą silnikową, w tym 380-konnym, hybrydowym układem Plug-in Hybrid 4xe z pozostającym w pełnej gotowości napędem 4x4. W kwietniu Wranglera Unlimited Plug-in Hybrid 4xe w wersji Sahara można upolować już od 1 990 zł netto miesięcznie.


Compass wciąż pozostaje najchętniej wybieranym przez polskich klientów modelem w gamie Jeepa, co wynika z doskonałego połączenia cech typowych dla SUV-a, eleganckich linii, oferowanych funkcji, jakości doświadczenia z prowadzenia auta i atrakcyjnej oferty cenowej. Ten średniej wielkości SUV pomaga zachować bezpieczeństwo i autonomię podczas codziennej jazdy miejskiej i równie dobrze sprawdza się w trasie. Już od 990 zł netto miesięcznie2 klienci mogą się cieszyć wygodną kabiną wyposażoną w cyfrowe zegary TFT i system Uconnect z 10,1-calowym ekranem dotykowym, systemami zapewniającymi poziom 2 autonomicznej jazdy i pełnią hybrydowych wrażeń generowanych przez 130-konny, ekonomiczny 4-cylindrowy silnik 1.5 Turbo współpracujący z 15-kilowatową jednostką elektryczną. System e-Hybrid płynnie zarządza układem napędowym, automatycznie przełączając się między napędem elektrycznym, hybrydowym i spalinowym w oparciu o takie czynniki jak stan naładowania chłodzonego cieczą akumulatora 48V o pojemności 0,8 kWh, warunki jazdy w czasie rzeczywistym oraz inne monitorowane parametry, zapewniając dynamiczną i oszczędną jazdę.Jeśli któryś model zdetronizuje w tym roku Compassa, to może być nim wyłącznie Avenger – pierwszy elektryczny Jeep w gamie marki, pierwszy produkowany w Polsce i pierwszy nagrodzony prestiżowym tytułem europejskiego „Samochódu Roku 2023”. Polski rynek konsumentów zaufał amerykańskiej myśli technicznej i polskiemu wykonaniu, coraz częściej doceniając zalety połączenia unikalnego stylu, funkcjonalności, technologii i zdolności terenowych, jakie oferuje dzielny Avenger. Na szczególną uwagę zasługuje wersja e-Hybrid, w której za unikalne doznania z jazdy odpowiada układ napędowy oparty o lekką technologię hybrydową 48V. Rozwiązanie w postaci współpracujących ze sobą silników 100-konnego spalinowego i 21-kilowatowego elektrycznego odpowiada na zapotrzebowanie klientów szukających dynamiki, oszczędności paliwa i obniżonej emisji spalin. Avenger e-Hybrid, który bez problemu stawi czoła wyzwaniom podróży służbowych i prywatnych, w kwietniu jest dostępny już od 690 zł netto miesięcznie. Równie atrakcyjnie prezentuje się oferta na Avengera w wersji w pełni elektrycznej (BEV), który jest dostępny w abonamencie dla firm już od 880 zł netto miesięcznie.

Szczegółowa oferta Jeepa dla firm jest dostępna na stronie


źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Jeep

Jubileuszowa 10. edycja Camp Jeep PL już w czerwcu
Jubileuszowa 10. edycja Camp Jeep PL już w czerwcu

JEEP | W dniach 20-23 czerwca odbędzie się 10. edycja legendarnego zlotu miłośników aut 4x4 z siedmioszczelinowym grillem – Camp Jeep PL.

Avenger e-Hybrid bohaterem Dni Otwartych w salonach marki Jeep®
Avenger e-Hybrid bohaterem Dni Otwartych w salonach marki Jeep®

JEEP | Marka Jeep® zaprasza do autoryzowanych salonów sprzedaży na premierę modelu Avenger e-Hybrid – najnowszej odsłony bestsellerowego SUV-a z segmentu B, który w pierwszych trzech miesiącach wygenerował przeszło 30% wolumenu sprzedaży całej marki w Polsce.

19-procentowy wzrost sprzedaży marki Jeep® w pierwszym kwartale 2024 roku
19-procentowy wzrost sprzedaży marki Jeep® w pierwszym kwartale 2024 roku

JEEP | O 19% zwiększyła się sprzedaż samochodów osobowych marki Jeep® w pierwszym kwartale tego roku w porównaniu z analogicznym okresem w roku 2023 

Najnowsze oferty

Jeep Compass Altitude MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Avenger SUMMIT 1.2 T3 100KM Mhev- produkcja 2024, AUTOMAT
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Wrangler SAHARA 2.0 Turbo 272KM 4x4- rocznik 2024
 • Model: Wrangler
 • Typ nadwozia: Terenowy
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony