JEEP RENEGADE 2020. WIĘCEJ TECHNOLOGII, LEPSZA ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM I WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO

Rozpoczęła się sprzedaż Jeepa Renegade 2020, który oferuje jeszcze lepszą łączność ze światem i możliwość udostępniania danych, by zaspokoić potrzeby coraz bardziej wymagających Klientów będących w stałym kontakcie on-line.

Renegade 2020 oferuje nowy Uconnect Box zapewniający dostęp do nowych usług Uconnect Services i nowej aplikacji mobilnej My Uconnect zarówno w 7-, jak i 8,4-calowym systemie Uconnect.

Nowy Uconnect Box, dostępny po raz pierwszy w samochodach FCA w Europie, oferuje szereg usług, w standardzie lub jako opcja, dostępnych za pośrednictwem różnych touchpoint, jak aplikacja mobilna My Uconnect, smartwatch, strona internetowa, przyciski na konsoli górnej i ekran systemu Uconnec. W ten sposób kontynuowana jest ewolucją marki, która już od prawie osiemdziesięciu lat, pozostaje wierna podstawowym wartościom wpisanym w DNA Jeepa. Marka była zawsze pionierem nowych segmentów i nowych technologii i to nie przypadek, że właśnie w tym roku zaprezentowała nowe modele w technologii hybrydowej typu Plug-in (PHEV).

-

-

Jeep Renegade ponownie stanie się pionierem na drodze do elektryfikacji. Kompaktowy SUV będzie pierwszym elektrycznym modelem FCA w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), oferującym doskonałą integrację z rozwiązaniami technicznymi.

-

JEEP RENEGADE 2020 - DODATKOWE BEZPIECZEŃSTWO

Dostępny w systemach multimedialnych Uconnect, nowy Uconnect Box oferuje zaawansowaną łączność pokładową oraz szereg przydatnych usług zwiększających bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Usługi te są podzielone na trzy kategorie: Basic (aktywowana już w zakładzie produkcyjnym) i Standard (aktywowana przez Klienta), które są dostępne jako standardowe wyposażenie, natomiast kategoria Optional jest oferowana na zamówienie.

Każda kategoria oferuje zestaw pakietów usług: My Assistant (kategoria Basic) zawiera funkcję SOS pozwalającą użytkownikowi wezwać pomoc, wysyłając lokalizację pojazdu i dane identyfikacyjne do centrum obsługi w przypadku awarii lub nagłego wypadku za pośrednictwem przycisku SOS umieszczonego na podsufitce, ekranu radia lub za pomocą aplikacji mobilnej. W razie wypadku połączenie zostanie nawiązane automatycznie. W przypadku awarii pojazdu, kierowca może wezwać pomoc drogową, podając współrzędne pojazdu umożliwiające akcję ratowniczą. Połączenie można aktywować, naciskając przycisk Assist umieszczony na podsufitce, przycisk na wyświetlaczu radia lub za pomocą aplikacji mobilnej na smartfonie. W ten sam sposób można również skontaktować się bezpośrednio z centrum obsługi, aby wezwać pomoc. W pakiecie znajduje się także comiesięczny raport, przekazywany Klientom mailowo, dotyczący stanu ich samochodu.

Kategoria Standard obejmuje funkcje: My RemoteMy Car i My Navigation (dostępne tylko w systemie Uconnect 8.4"), wszystkie oferowane są w standardzie i aktywowane przez Klienta.

My Remote: zawiera wiele usług, w tym możliwość zdalnego sterowania niektórymi funkcjami samochodu (blokowanie/odblokowanie drzwi, włączanie świateł) za pomocą smartfona/smartwatcha, komunikacja z asystentami wirtualnymi Alexa i Google Home, lokalizacja samochodu, kontrola niektórych parametrów (prędkość i ustawione granice geograficzne) oraz otrzymywanie powiadomień, jeśli nie będą one przestrzegane.

My Car: usługa zaprojektowana w celu stałego monitorowania stanu samochodu i jego parametrów.

My Navigation: (dostępne tylko w systemie Uconnect 8.4"), obejmuje aplikacje do zdalnego wyszukiwania miejsc docelowych i punktów użyteczności publicznej (POI), a także powiadomienia w czasie rzeczywistym o natężeniu ruchu, pogodzie i lokalizacji fotoradarów. Zawiera również usługę Send & Go, która umożliwia kierowcom wysłanie adresu ze smartfona lub ze strony internetowej do systemu nawigacji samochodu.

Ofertę Uconnect Services dopełnia pakiet usług opcjonalnych, który można zakupić na stronie internetowej Connectivity. Ta kategoria obejmuje pakiety My Wi-FiMy Theft Assistance i My Fleet Manager.

My Wi-Fi to usługa dostępna na głównych rynkach Wi-Fi Hotspot, która umożliwia użytkownikowi podłączenie się jednocześnie do ośmiu urządzeń znajdujących się w samochodzie i surfować po Internecie za pośrednictwem hotspota pojazdu. Ta usługa zawarta jest w ofercie startowej Uconnect Services i obejmuje bezpłatny okres próbny 1 GB przez 3 miesiące (niedostępna na rynku polskim).

My Theft Assistance: usługa, która powiadamia właściciela w przypadku próby kradzieży, przemieszczenia samochodu lub ingerowania w Uconnect Box, oferując wsparcie przy odzyskiwaniu pojazdu.

My Fleet Manager: przeznaczony jest dla małych flot.

Pełny zestaw funkcji Uconnect Services, w tym kolejne udoskonalenia i aktualizacje będą dostępne po wprowadzeniu samochodu na rynek. Jeep Renegade 2020 z Uconnect Box jest częścią nowego globalnego ekosystemu pojazdów w zakresie łączności, zapowiedzianego przez FCA w kwietniu tego roku, którego celem jest poprawa funkcjonalności online w swoich samochodach, na całym świecie.

-

USZYTY NA MIARĘ I ZAWSZE AUTENTYCZNY JEEP

Jeep Renegade zajmuje czołowe miejsce w swoim segmencie pod względem indywidualizacji, dzięki opcjom umożliwiającym Klientom spersonalizowanie i dostosowanie samochodu w takim sposób, by idealnie odpowiadał potrzebom i wymaganiom ich stylu życia. Już od października, wraz z niedawno wprowadzonymi lakierami Sting Grey i Bikini dostępny będzie zupełnie nowy kolor Blue Shade, który uzupełnia paletę kolorów Jeep Renegade 2020 obejmującą 12 różnych lakierów (biały Alpine, czarny Solid, czerwony Colorado, pomarańczowy Omaha, Glacier, czarny Carbon, grafitowy Crystal Metallic, niebieski JetSet, zielony Matt - niektóre dostępne również w połączeniu z czarnym dachem). Kolory te dodatkowo rozszerzają możliwości personalizacji oferowane przez cztery poziomy wykończenia (Sport, Longitude, Limited i Trailhawk) oraz trzy modele z edycji specjalnej (S, Upland i Night Eagle).

Ale na tym nie kończą się możliwości indywidualizacji i dostosowania pojazdu. Klienci mogą również wybierać spośród ośmiu różnych kombinacji układu napędowego w zestawieniu z napędem na przód lub na wszystkie koła.
Gama silników obejmuje trzycylindrowy, turbodoładowany silnik o pojemności 1,0 litra, zapewniający maksymalną moc 120 KM i maksymalny moment obrotowy 190 Nm, zestawiony z sześciobiegową, manualną skrzynią biegów oraz czterocylindrowy, turbodoładowany silnik o pojemności 1,3 litra o mocy 150 KM i momencie obrotowym 270 Nm zestawiony z dwusprzęgłową skrzynią biegów DDCT i napędem na przód. Dostępny jest również żwawy 1,3-litrowy silnik o mocy 180 KM i momencie obrotowym 270 Nm, zestawiony z dziewięciobiegową, automatyczną skrzynią biegów z przekładnią hydrokinetyczną i napędem 4WD. Dopełnieniem gamy jest 1,6-litrowy silnik z turbodoładowaniem MultiJet II diesel o mocy 120 KM i momencie obrotowym równym 320 Nm, połączony z sześciobiegową, manualną skrzynią biegów lub dwusprzęgłową skrzynią biegów DDCT, oba z napędem na przednie koła, jak i 2-litrowy Multijet II o mocy 140 KM i momencie obrotowym 350 Nm połączony z sześciobiegową, manualną lub dziewięciobiegową, automatyczną skrzynią biegów lub o mocy 170 KM i momencie 350 Nm w połączeniu z dziewięciobiegową, automatyczną skrzynią biegów.

-

ŚWIATOWY HIT Z PONAD MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY

Wprowadzony na rynek we wrześniu 2014 roku, Jeep Renegade to model, który bardziej niż jakikolwiek inny doprowadził Jeepa do osiągnięcia rekordowych wyników sprzedaży w Europie. Renegade był również pierwszym Jeepem wyprodukowanym poza Stanami Zjednoczonymi, w fabryce SATA w Melfi we Włoszech, tak więc, jest teraz produkowany na trzech kontynentach: oprócz Europy montowany jest również w fabryce w Chinach w zakładzie GAC FCA w Kantonie oraz w Pernambuco w Brazylii. Jest to nieprzerwane pasmo sukcesów: od premiery w 2014 roku na całym świecie sprzedano ponad milion sztuk. W pierwszym półroczu tego roku sprzedaż Renegade'a stanowiła 45% całej sprzedaży Jeepów w Europie, potwierdzając tym samym rolę najlepiej sprzedawanego modelu Jeepa z 10% wzrostem w porównaniu z tym samym okresem w 2018 roku.


___

źródlo: FCA Polska

Czytaj więcej o marce Jeep

Nowy Jeep® Avenger 4xe: Więcej wrażeń za kierownicą, więcej możliwości, więcej Avengera
Nowy Jeep® Avenger 4xe: Więcej wrażeń za kierownicą, więcej możliwości, więcej Avengera

JEEP | Nowy Jeep Avenger 4xe, podobnie jak jego wersja z napędem na przednie koła, to bohater segmentu B-SUV-ów, wyróżniający się nowoczesnym designem, kompaktowymi wymiarami i przestronnym wnętrzem, ucieleśniającymi najważniejsze cechy marki Jeep. 

Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet
Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet

WYRÓŻNIENIE | Podczas konwencji dealerów, która miała miejsce w Warszawie, Stellantis Polska przyznał nagrody swoim najlepszym dealerom.

Jeep® Grand Cherokee zdobywa nagrodę w konkursie „MotorWeek Drivers' Choice Award”
Jeep® Grand Cherokee zdobywa nagrodę w konkursie „MotorWeek Drivers' Choice Award”

JEEP | Grand Cherokee zdobywa tytuł „Najlepszego SUV-a” w corocznym konkursie „MotorWeek Drivers’ Choice Award” już drugi rok z rzędu. 

Najnowsze oferty

Jeep Renegade Sport 1.6 E-TorQ 110 KM
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 54290 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2018
Jeep Avenger ALTITUDE 1.2 TB Puretech 100KM
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Renegade Kupiony ,serwisowany w ASO ,niski przebieg
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 77740 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2017

Odwiedź nasze salony