NOWY JEEP RENEGADE 2019 - NOWOŚĆ JUŻ WKRÓTCE!

NOWY JEEP RENEGADE 2019 - ZAPOWIEDŹ

Wprowadzony na rynek w 2014 roku, Jeep Renegade poszerzył globalną gamę produktową amerykańskiej marki, która tym właśnie modelem zadebiutowała w segmencie B-SUV. Renegade był także pierwszym SUV-em Jeepa® wyprodukowanym poza Stanami Zjednoczonymi, w zakładzie Melfi SATA we Włoszech. Od samego początku Jeep Renegade zyskał popularność w tym segmencie rynku, stając się ulubieńcem Klientów poszukujących SUV-a mogącego doskonale połączyć niezrównane możliwości terenowe marki Jeep z wymiarami i stylizacją idealną do lifestyle’owego wykorzystania w mieście.

Jeep Renegade doskonale reprezentuje wszystkie te cechy i wyraża je poprzez niepowtarzalny design Jeepa, charakterystyczny siedmioszczelinowy grill i wygląd zaprojektowany tak, by podkreślić jego siłę i solidność. Dzięki Renegade’owi oferta produktowa marki Jeep obejmuje wszystkie segmenty rynku i każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni samochód terenowy, bez konieczności pójścia na kompromis.

Teraz, Jeep Renegade został odświeżony - opierając się na mocnych stronach, dzięki którym silnie zaistniał na rynku przepełnionym crossoverami - i stał się modelem, który osiągnął rekordową sprzedaż marki Jeep w Europie. Dzisiaj jego wyposażenie w zakresie bezpieczeństwa jest jeszcze bardziej wszechstronne, a systemy infotainment jeszcze bardziej nowoczesne.  Zgodnie z filozofią marki Jeep, nowy Renegade wykracza poza utarte schematy i oferuje nową gamę silników opracowanych w celu zapewnienia maksymalnej oszczędności paliwa i wyjątkowych osiągów zarówno na drodze, jak i na bezdrożach.

Nowe trzy- i czterocylindrowe silniki benzynowe Turbo zadebiutują w nowym Jeepie Renegade - nowa rodzina silników obejmuje 1,0-litrowy silnik o mocy 120 KM i momencie obrotowym 190 Nm oraz 1,3-litrowy silnik o mocy 150 KM lub 180 KM i momencie obrotowym 270 Nm. Oferta silników obejmuje również odświeżone silniki wysokoprężne MultiJet II o pojemności 1,6 i 2,0 litra z selektywną redukcją katalityczną SCR (Selective Catalytic Reduction), wszystkie zgodne z normą Euro 6/D. Gama silników nowego Renegade’a 2019 może być połączona z sześciostopniową manualną skrzynią biegów, dwusprzęgłową automatyczną DDCT i dziewięciostopniową automatyczną skrzynią biegów, obie zapewniające doskonałą i komfortową jazdę.

Design Renegade’a jest teraz jeszcze bardziej wyjątkowy – odświeżone elementy z przodu podkreślają sportowe, niepowtarzalne cechy charakterystyczne dla dziedzictwa stylistycznego i technicznego marki. Charakterystyczne i kultowe cechy nowego modelu Jeep Renegade obejmują okrągłe reflektory i trapezowe nadkola. Zewnętrzna linia samochodu ma przemyślany wygląd, podkreślający solidne kształty nadwozia i agresywne proporcje kół w stosunku do nadwozia.

Istnieje wyraźne połączenie designu Renegade’a 2019 z nowym Wranglerem, Renegade prezentuje styl zarówno idealny zarówno na ulice miasta, jak i na bezdroża. Jego możliwości terenowe są najlepsze w swojej klasie i pozostają wyznacznikiem tego segmentu.

Nowy Renegade jest dostępny w dwóch konfiguracjach - z napędem na przednie koła oraz w wersji 4x4 - i oferuje dwa systemy napędu na cztery koła, system odłączenia osi tylnej, system kontroli trakcji Selec Terrain, system wspomagający ruszanie pod górę (Hill Start Assist) i asystent kontroli zjazdu z wzniesienia (Hill Descent Control). Jego możliwości 4x4 odnajdują swój najlepszy wyraz w wersji wyposażenia Trailhawk stworzonej do jazdy terenowej i wyposażonej w specjalne, stylistyczne i techniczne funkcje.

-

NOWY JEEP RENEAGDE - KIEDY W SPRZEDAŻY?

W Europie sprzedaż Jeepa Renegade 2019 rozpocznie się we wrześniu. Kompletna gama oferuje cztery poziomy wyposażenia - Sport, Longitude, Limited i Trailhawk, nową rodzinę silników obejmującą dwa nowe silniki benzynowe MultiAir III oraz dwa silniki turbodiesel MultiJet II, napęd na przednie koła i napęd 4x4 oraz trzy skrzynie biegów (sześciostopniowa manualna, dwusprzęgłowa automatyczna DDCT lub dziewięciostopniowa automatyczna). W krajach pozaeuropejskich (Rosja, Bliski Wschód i Afryka) nowy Renegade 2019 będzie dostępny pod koniec roku.

-

-

NOWA GAMA SILNIKÓW - RENEGADE 2019

Nowe silniki benzynowe turbo debiutują w modelu Renegade 2019. Oparte na modułowej konstrukcji są dostępne w dwóch konfiguracjach: 1.0-litrowy trzycylindrowy silnik oferujący moc 120 KM i 190 Nm maksymalnego momentu obrotowego w połączeniu z sześciostopniową, manualną skrzynią biegów i 1,3-litrowy czterocylindrowy silnik o mocy 150 KM w połączeniu z sześciostopniową, automatyczną skrzynią DDCT (dwusprzęgłowa ze sprzęgłem suchym)- oba z napędem na przednie koła. Dostępny jest również energiczny silnik turbo o pojemności 1,3 litra i mocy 180 KM w połączeniu z dziewięciostopniową, automatyczną skrzynią biegów z konwerterem momentu obrotowego i napędem na cztery koła. Maksymalny moment obrotowy obu silników 1,3 litra wynosi 270 Nm.

Nowy Jeep Renegade 2019 może być również wyposażony w silniki turbodiesela o pojemności 1,6 lub 2,0 litra. Oba silniki są wyposażone w technologię MultiJet II Generacji, opracowaną i opatentowaną przez FCA Group. Dostępne są dwie pojemności i trzy poziomy mocy: 1,6-litrowy o mocy 120 KM w połączeniu z manualną skrzynią biegów lub automatyczną DDCT z podwójnym sprzęgłem oraz 2,0-litrowy o mocy 140 KM i 170 KM z manualną lub dziewięciobiegową skrzynią automatyczną. Aby zmaksymalizować skuteczność oczyszczania spalin, silniki te posiadają „katalizator SCR na filtrze", rozwiązanie, które łączy selektywną redukcję katalityczną z substratem DPF, w celu:

 • redukcji NOx poprzez wtrysk do katalizatora SCR specjalnego roztworu składającego się z mocznika,
 • redukcji cząstek stałych poprzez sterowanie regeneracją.

Krzywe mocy i momentu obrotowego potwierdzają doskonałość rodziny MultiJet II, zapewniając najwyższe osiągi i wydajność.

-

-

BEZKOMPROMISOWY STYL

Nowy Renegade 2019 oferuje nowy design przodu, zapewniający mu bardziej nowoczesny wygląd poprzez nowy pas przedni, w którym umieszczono odświeżony siedmioszczelinowy  grill Jeepa - podobny do tego w modelu Wrangler -  nowe reflektory i światła przeciwmgielne. Relingi dachowe są czarne w modelach Longitude, Limited i Trailhawk.

Do najważniejszych nowych elementów modelu należą nowe reflektory ze światłami LED do jazdy dziennej, światła drogowe, światła mijania i przeciwmgielne (opcja w modelach Limited i Trailhawk) zwiększające widoczność i bezpieczeństwo pojazdu. Nowe oświetlenie przednie zwiększa widoczność o 50% w stosunku do reflektorów halogenowych, i poprawia jasność o 20% w stosunku do reflektorów ksenonowych. Poprawia się zarówno percepcja głębi, jak i oświetlenie boczne. Zmiany te podkreślają nowoczesny i odświeżony wygląd przodu Renegade’a, zgodny z charakterystyczną stylizacją Jeepa. Z tyłu znajdują się nowe światła tylne w technologii LED, dostępne w wersji Limited i Trailhawk. Oprawy reflektorów są kluczowym elementem designu tyłu pojazdu, wyróżniającym się charakterystycznym wzorem X inspirowanym Wranglerem, to kolejna, niepowtarzalna cecha designu Jeepa określająca charakter obu modeli.

Nowy wygląd nadwozia dopełniają nowe obręcze kół nadające Renegade’owi ekskluzywnego charakteru i zwiększające dodatkowo nieskończone możliwości indywidualizacji oferowane Klientom. Nowy model MY2019 oferuje siedem różnych opcji kół - w tym 16”, 17”, 18” i 19” - te ostatnie, wprowadzone po raz pierwszy i dostępne wyłącznie w wersji Limited - wszystkie ze specjalnym wykończeniem.

Wynikiem tych zmian jest samochód zainspirowany designem Jeepa Wranglera poprzez wzajemne stylistyczne podpowiedzi i wpływy. Charakteryzuje go jeszcze bardziej wyrazisty i innowacyjny styl, pozostając jednak wiernym tradycji marki Jeep. Nadwozie pojazdu zachowuje swoją funkcjonalność, która zawsze była cechą charakterystyczną designu Renegade oraz solidne i wyprofilowane kształty. Dostępne są również dwa systemy otwieranego dachu, zapewniające Klientom swobodę otwartej przestrzeni - kolejna wspólna i niepowtarzalna funkcja współdzielona z Wranglerem - duży podwójny szklany dach przesuwany elektrycznie i unikalny w segmencie system „My Sky”. Dwa lekkie panele systemu „My Sky”, które można łatwo i wygodnie zdjąć i schować w bagażniku, zapewniają wyjątkowe dla tego segmentu doznanie otwartej przestrzeni panoramicznego dachu.

-

WNĘTRZE

Wnętrze oferuje nowoczesny, dopracowany wygląd, zgodny z DNA marki. Kabina charakteryzuje się maksymalną dbałością o szczegóły, innowacyjnymi kombinacjami kolorów, wysokiej jakości materiałami, zaawansowaną technologicznie budową oraz pomysłowymi i funkcjonalnymi schowkami.

Już od chwili premiery, Renegade wyróżniał się wszechstronną funkcjonalnością. Aspekt ten został dodatkowo udoskonalony, oferując nową konsolę centralną z wbudowanym uchwytem na smartfon, nowe uchwyty na kubki i dodatkowe schowki, w tym kieszeń na iPada Mini lub inne drobne akcesoria. Nowością jest także pozycja dodatkowego portu USB (umieszczonego teraz z tyłu podłokietnika środkowego, ułatwiająca korzystanie pasażerom tylnego siedzenia), w standardzie od wersji Longitude. Te sprytne rozwiązania zapewniają ponad 1,2 litra dodatkowej przestrzeni do przechowywania różnych niezbędnych przedmiotów. Nawet pod względem przestronności wnętrza, Renegade znajduje się na szczycie swojej kategorii, wyróżniając się pod względem wolnej przestrzeni nad głową i szerokości siedzeń.

Renegade oferuje również kilka możliwości indywidualizacji wnętrza, dzięki różnym konfiguracjom charakterystycznym dla każdego poziomu wykończenia. Dzięki temu Klienci mogą dobrać sobie tapicerkę najbardziej odpowiadającą ich potrzebom, wybierając pomiędzy Trespass Black i Polar Plunge. Ta ostatnia, przykładowo, jest oferowana w połączeniu z czarną i szara skórą oraz szarymi przeszyciami Ski Grey w wersji wyposażenia Limited. Dodatkowe nowości w zakresie designu obejmują odświeżone oprawy radia, otworów wentylacyjnych, tunelu centralnego i głośników. Niektóre elementy są wspólne z modelem Wrangler. Należą do nich: szeroki, poziomy zestaw wskaźników i trapezoidalne elementy wykończenia.

-

-

Legendarne możliwości terenowe Jeepa.

Nowy Jeep Renegade jest dostepny w dwóch konfiguracjach, z napędem na dwa lub cztery koła. Legendarne możliwości terenowe samochodów Jeep są gwarantowane przez dwa zaawansowane systemy 4x4, Jeep Active Drive i Jeep Active Drive Low, które zapewniają wzorcowe osiągi w każdych warunkach użytkowania. System zarządzania trakcją Jeep Selec-Terrain jest wyposażony w cztery tryby do wyboru (Auto, tryb domyślny z odłączaniem tylnej osi, Śnieg, tryb 4WD skalibrowany w celu zmniejszenia podsterowności; Piasek i Błoto, tryb 4WD dla zmaksymalizowania przyczepności przy niskich prędkościach) zapewniające optymalne osiągi na dowolnej nawierzchni.

Jeep Active Drive.

Jeep Active Drive jest w pełni automatyczny i zapewnia bezproblemową pracę z napędem na cztery koła lub bez niego, przy każdej prędkości, zmniejszając straty energii, gdy napęd 4x4 nie jest potrzebny z korzyścią dla oszczędności paliwa. System ten nie wymaga interwencji kierowcy, zapewnia korektę odchylenia w trakcie dynamicznych manewrów i poprawia zachowanie zarówno w warunkach podsterowności, jak i nadsterowności.  Jeep Active Drive może dostarczyć do 2000 Nm dostępnego momentu obrotowego silnika na tylne koła, umożliwiając optymalną przyczepność w warunkach niskiej trakcji.  Zmienne mokre sprzęgło umieszczone w module tylnego napędu wykorzystuje własne algorytmy marki Jeep, aby zapewnić właściwy moment we wszelkich warunkach jazdy, w tym na nawierzchniach o niskiej trakcji, przy agresywnym ruszaniu i dynamicznej jeździe.

Jeep Active Drive Low.

Jeep Active Drive Low poszerza możliwości systemu Jeep Active Drive i zapewnia przełożenie pełzające 20:1 dla doskonałych parametrów 4x4. System ten występuje w połączeniu z silnikiem diesla 2,0 litra z dziewięciobiegową skrzynią automatyczną  i zapewnia najlepsze w swojej klasie możliwości terenowe podczas ekstremalnej jazdy terenowej. Jeep Active Drive Low dodaje do systemu Select-Terrain funkcję kontroli zjazdu z wzniesienia (Hill-Descent Control).

Kontrola zjazdu ze wzniesienia pozwala na płynny i kontrolowany zjazd ze wzniesienia w nierównym lub śliskim terenie bez konieczności naciskania przez kierowcę pedału hamulca. Gdy jest włączona, pojazd będzie zjeżdżać ze stromych nachyleń, wykorzystując system hamowania ABS do sterowania prędkością każdego z kół, aby zapewnić optymalną i bezpieczną prędkość zjazdu.

-

JEEP RENEGADE 2019 - TRAILHAWK

Niezależne zawieszenie kół, zapewniające maksymalny skok koła 205 mm oraz prześwit 210 mm dla modelu Trailhawk, sprawiają, że Jeep Renegade wyznacza nowe standardy w segmencie małych SUV-ów i oferuje najlepsze w swojej klasie możliwości 4x4. Ponadto, w tej wersji system Select-Terrain ma dodatkową funkcję Rock, aby zmaksymalizować trakcję kół i poprawić przyczepność.

-

-

NOWOCZESNE SYSTEMY MULTIMEDIALNE NOWEGO JEEPA RENEGADE 2019

W zależności od wersji, nowy Jeep Renegade może zostać wyposażony w system multimedialny Uconnect™ 5,0", UconnectTM 7,0" lub UconnectTM 8,4" NAV z ekranem dotykowym, który zapewnia łatwą obsługę, dzięki mocniejszemu i bardziej efektywnemu procesorowi z lepszą funkcją interaktywnej obsługi. Pozwala to kierowcy sterować bezpośrednio z wyświetlacza klimatyzacją, audio i wieloma innymi funkcjami, zachowując całkowite bezpieczeństwo.

Zarówno Uconnect™ 7,0", jak i 8,4" NAV wykorzystują dotykowy ekran full-color o wysokiej rozdzielczości, który znacząco poprawia interfejs użytkownika, oferując również regulowany palcami zoom oraz indywidualizowane paski menu z funkcją Drag and Drop. Ponadto, spośród funkcji nowego systemu Uconnect™ na szczególną uwagę zasługują również zestaw głośnomówiący, nawigowanie za pośrednictwem komend głosowych oraz odczytywanie wiadomości, co zapewnia bezpieczną i bezstresową jazdę, zawsze w kontakcie ze światem. Opcje zintegrowane z radiem umożliwiają kierowcom i pasażerom słuchanie internetowych stacji radiowych w streamingu za pośrednictwem Bluetooth i podłączanie swoich urządzeń (o ile są kompatybilne) do gniazdek USB lub AUX. Nawigacja Uconnect™ wraz ze szczegółowym prowadzeniem jest standardem w Uconnect™ 8,4" NAV i polega na intuicyjnym korzystaniu z systemu poleceń głosowych, pozwalających m.in. Klientom Jeepa wypowiedzieć po prostu adres i uruchomić nawigację.

Kompatybilność z Android AutoTM. i Apple CarPlay.

Systemy Uconnect™ 7,0" i 8,4" NAV nowego Jeepa Renegade’a proponują integrację z Apple CarPlay, najinteligentniejszym i najbezpieczniejszym sposobem korzystania z iPhone’a podczas jazdy. Z nowym systemem multimedialnym kompatybilny jest również Android Auto, pozwalający w pełni wykorzystać funkcjonalności Google bezpośrednio w kompaktowym SUV-ie Jeepa.
Apple CarPlay pozwala użytkownikowi na wyświetlenie optymalnych wskazówek, uzależnionych od natężenia ruchu, wykonywanie i odbieranie połączeń, odczytywanie wiadomości tekstowych i słuchanie muzyki, pozostając ciągle skupionym na jeździe. Android Auto™ przenosi ponadto doświadczenia Androida do samochodu poprzez projekcję aplikacji i usług na ekran centralnego wyświetlacza i zaprojektowany jest tak, aby zapewnić łatwy i bezpieczny dostęp do informacji podczas jazdy.

Kierowca może korzystać z Google Maps™, aby uzyskać wskazówki na temat trasy i mieć łatwy dostęp do utworów muzycznych, treści multimedialnych oraz ulubionych komunikatorów. Wreszcie, Waze na Android Auto pozwala na pełne wykorzystanie możliwości tej bezpłatnej aplikacji nawigacyjnej bezpośrednio na centralnym wyświetlaczu samochodu. Prosta i natychmiastowa obsługa własnych urządzeń gwarantuje zawsze łatwe użytkowanie systemu, bezpieczną i w stałej łączności ze światem jazdę i w konsekwencji wysoką jakość podróżowania, jak również lepszą ergonomię.
Android Auto, Google Play i Google Maps to zastrzeżone znaki towarowe Google LLC.

Usługi Jeep UconnectTM LIVE dostępne we wszystkich systemach UconnectTM.

Trzy systemy Uconnect™ 5,0", Uconnect™ 7,0" i Uconnect™ 8,4" NAV oferują Klientom usługi Uconnect™ LIVE możliwość wyświetlania i sterowania różnymi aplikacjami za pośrednictwem ekranu Uconnect™, podłączając po prostu swój smartfon w samochodzie. Aplikacja Uconnect™ LIVE może zostać pobrana z App Store lub z Google Play i zainstalowana na smartfonie. Dzięki Uconnect™ LIVE, przez ekran dotykowy użytkownik może uzyskać dostęp do „Tune In Internet", radia internetowego z ponad 100 000 stacji z całego świata; do „Deezer Internet music", platformy z ponad 35 milionami utworów muzycznych; do Reutersa, by być zawsze na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami na świecie; i oczywiście do Facebooka i Twittera, by pozostać w stałym kontakcie ze swoimi znajomymi. UconnectTM LIVE pozwala ponadto uzyskać dostęp do my:Car, wysyłającego ostrzeżenia w rzeczywistym czasie, przypominającego o przeglądach i udostępniającego elektroniczną książeczkę do odznaczania wykonanych przeglądów.

Jeep Skills, ekskluzywna aplikacja Jeepa do pomiaru osiągów jazdy w terenie w rzeczywistym czasie.

Dla Klientów chcących poprawić własne osiągnięcia podczas terenowej jazdy i przeżyć off-roadowe przygody w typowo „jeepowskim” stylu, system Uconnect™ 8,4" NAV oferuje ekskluzywną aplikację Jeep Skills. Ta niezwykle intuicyjna aplikacja przekazuje konkretne wskazówki, które pozwalają kierowcom monitorować osiągi na off-roadowych trasach. Dzięki Jeep Skills Klienci będą mogli poznać potencjał nowego Jeepa Renegade’a MY19 w terenie i wydobyć z niego maksimum. Jeep Skills na bieżąco informuje kierowcę o systemach terenowej jazdy, a na 8,4" ekranie pokazują się wskazówki w postaci określonych parametrów, takich jak: rozdział napęd, przechyły nadwozia, ciśnienie i wysokość nad poziomem morza.

Dodatkowe informacje na temat pojazdu obejmują ciśnienie oleju, kąt skrętu kół, siłę G, nacisk na pedał gazu oraz hamulca, przyspieszenie od 0 do 50 km/h i od 0 do 100 km/h, jak i dystans i szybkość hamowania. Kierowca może wybrać z „katalogu” listę zalecanych tras i poznać najważniejsze informacje o ich przebiegu. Może też podzielić się swoimi ulubionymi trasami z całą społecznością Jeep oraz użytkownikami Jeep Skills. W zależności od osiągów podczas jazdy oraz osiągniętych celów na wybranych trasach, kierowcy mogą przyznawać sobie nagrody, nazywane odznakami, które różnią się w zależności od trudności podjętego wyzwania. Wszystkie zdobyte odznaki są zapisywane na specjalnej stronie, rodzaju wirtualnej tablicy.

-

BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Nowy Jeep Renegade został zaprojektowany tak, by zapewnić najwyższy poziom ochrony, dzięki najnowocześniejszym systemom bezpieczeństwa, montowanym seryjnie lub oferowanym w opcji i obejmującym sześć standardowych poduszek powietrznych oraz ESC (elektroniczną kontrolę stabilności) z ERM (elektronicznym systemem zapobiegającym dachowaniu).
Model Roku 2019 został unowocześniony poprzez wzbogacenie go o nowe elementy, które uzupełniają ofertę pod kątem bezpieczeństwa, zapewniając maksymalną ochronę i komfort. Teraz, w całej gamie seryjnie montowany jest Lane Sense Departure Warning-Plus (system monitorujący i alarmujący opuszczenie pasa ruchu) oraz Intelligent Speed Assist (elektroniczny system ograniczenia prędkości) z Traffic Sign Recognition (systemem rozpoznawania znaków drogowych).

Lane Sense Departure Warning-Plus wykorzystuje czujnik optyczny kamery do ustalenia pozycji samochodu na drodze w stosunku do sygnalizacji poziomej znajdującej się na jezdni. W przypadku niezamierzonej zmiany pasa ruchu, którą system rozpoznaje po zmianie toru jazdy bez włączenia kierunkowskazu, Lane Keeping Assist koryguje tor jazdy i powoduje powrót na pierwotną pozycję.

Nowy system Traffic Sign Recognition (TSR) służy do rozpoznawania znaków drogowych, w tym znaków ograniczenia prędkości wraz z informacjami dodatkowymi zawartymi pod znakiem i informuje o nich kierowcę w formie ostrzeżeń i komunikatów wyświetlanych na desce rozdzielczej. W połączeniu z systemem Intelligent Speed Assist, (który może być z łatwością obsługiwany za pośrednictwem przycisków na kierownicy), prędkość może zostać ustawiona według ograniczeń, które TSR wcześniej rozpoznał. W każdym razie, kierowca ma możliwość zignorowania powiadomień systemu oraz odrzucenia ograniczeń prędkości wskazanych na znakach drogowych.

Wśród nowości na szczególną uwagę zasługuje unowocześniony pakiet Parking (dostępny po wprowadzeniu samochodu na rynek) wyróżniający się systemem wspomagania parkowania równoległego i prostopadłego Park Assist, który ułatwia manewrowanie na parkingu oraz poza nim. Opiera się on na tych samych funkcjach, co wcześniejsza wersja systemu. Automatyczne sterowanie wspomagane jest przez zespół czujników i kamer wspomagających wykrywanie potencjalnych przeszkód.

Aby zapewnić większy komfort oraz charakterystyczną dla Renegade’a funkcjonalność, odświeżony model oferuje odnowiony pakiet Funkcjonalny, który teraz obejmuje na przykład automatycznie składane lusterka boczne oraz elektryczne szyby, które mogą być obsługiwane z pilota.

Aby zapewnić maksymalną ochronę, Jeep Renegade proponuje kompletną gamę systemów bezpieczeństwa, takich jak: Forward Collision Warning-Plus z Active Emergency Braking (dostępny seryjnie w wersji Limited), Adaptive Cruise Control, Blind-Spot Monitoring i Rear Cross Path Detection.

-

-

źródło: Jeep Polska

Czytaj więcej o marce Jeep

Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk
Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk

JEEP | Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk to idealne połączenie w pełni elektrycznych możliwości 4xe i autentycznego designu Jeepa w środku i na zewnątrz  

Marka Jeep przedstawia nowego, w pełni elektrycznego Jeepa® Wagoneera S 2024
Marka Jeep przedstawia nowego, w pełni elektrycznego Jeepa® Wagoneera S 2024

Jeep | Jeep® Wagoneer S 2024, pierwszy globalny model marki z napędem elektrycznym (BEV), który pojawi się na rynku najpierw w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, oferuje możliwości 4xe, imponujące osiągi, elegancki aerodynamiczny design i najnowocześniejsze technologie.

Jeep® Avenger zdobywcą tytułu „ Weekend Car 2024”
Jeep® Avenger zdobywcą tytułu „ Weekend Car 2024”

Jeep | Jeep® Avenger pokonał dziewięciu konkurentów w konkursie Weekend Green Awards organizowanym przez magazyn Weekend Premium

Najnowsze oferty

Jeep Compass 1.5 e-Hybrid ALTITUDE 130KM DCT7 Solid Black
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude 1.5 e-Hybrid MHEV 150KM DCT7
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude 1.5 e-Hybrid MHEV 150KM DCT7
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony