JEEP WRANGLER PODWÓJNIE NA PODIUM WEDŁUG AMERYKAŃSKIEGO MAGAZYNU FOUR WHEELER

Z ponad 80-letnim, legendarnym dziedzictwem, Jeep jest autentyczną marką SUV, która oferuje możliwości, kunszt i wszechstronność ludziom poszukującym niezwykłych podróży. Jeep jest otwartym zaproszeniem do życia pełnią życia, oferując szeroką gamę samochodów, które zapewniają właścicielom poczucie bezpieczeństwa i pewności pokonania każdej podróży. Gama Jeep w Polsce składa się z modeli Renagade, Compass, Gladiator oraz Renegade 4xe, Wrangler 4xe, Compass 4xe i w tym roku dołączy Grand Cherokee 4xe. Program lojalnościowy i obsługi klienta klasy premium Jeep Wave, dostępny dla całej linii Jeep, jest pełen korzyści i ekskluzywnych udogodnień, aby zapewnić właścicielom marki Jeep najwyższą opiekę i dedykowane wsparcie 24/7. Legendarne możliwości terenowe marki Jeep zostały wzmocnione dzięki globalnej inicjatywie elektryfikacji, która przekształca 4xe w nowe 4x4, realizując wizję marki polegającą na osiągnięciu Wolności Bez Emisji. Do roku 2025 wszystkie pojazdy marki Jeep będą oferowały wariant zelektryfikowany.

-

-

Jeep Wrangler Rubicon 4xe z roku modelowego 2022, którego europejska wersja jest również oferowana na polskim rynku, zajął drugie miejsce w konkursie „Four Wheeler 2022 SUV of the Year” amerykańskiego magazynu Four Wheeler. „SUV-em 2022 Roku” został wybrany, oferowany na rynku północnoamerykańskim Jeep® Wrangler Rubicon 392 z roku modelowego 2022 – najszybszy i najmocniejszy jak dotąd Wrangler. W skład jurorów wchodzili pracownicy różnych marek samochodów ciężarowych i 4x4, w tym Four Wheeler, 4-Wheel & Off-Road oraz Truck Trend, a także byli pracownicy Four Wheeler i eksperci branży off-road. Tygodniowy reżim testowy Four Wheeler obejmuje badanie indeksu rampowego (RTI), aby ocenić artykulację zawieszenia każdego pojazdu; testy na torze, w tym czasy przyspieszenia 0-60 mph i ćwierć mili oraz drogę hamowania 60-0; oraz ocenę na drodze i w terenie w górach i na pustyniach południowej Kalifornii i Nevady. Pojazdy poddawane są różnym warunkom terenowym, w tym piaskowi, kamienistym szlakom, szlakom o luźnej nawierzchni, wyboistym drogom i luźnym podjazdom pod wzgórza. W konkursie uwzględniono również jazdę nocą, aby ocenić wydajność oświetlenia każdego pojazdu.

„Zdobycie tytułu prestiżowego SUV-a roku przyznawanego przez Four Wheeler potwierdza, że Jeep Wrangler Rubicon 392 jest zarówno wzorcem dla SUV-ów o wysokich osiągach, jak i najlepszym z najlepszych pod względem ekstremalnych możliwości 4x4” – powiedział Jim Morrison, wiceprezes i szef marki Jeep w Ameryce Północnej. „Zajęcie dwóch czołowych miejsc, z Wranglerem Rubicon 392 na pierwszym i Wranglerem Rubicon 4xe na drugim miejscu, pokazuje również zakres gamy Wranglera doceniany przez naszych klientów. Test Four Wheeler jest wyczerpujący, a zespół składa się z zapalonych i biegłych off-roadowców, którzy naprawdę rozumieją możliwości 4x4, co sprawia, że ten zaszczyt jest jeszcze bardziej znaczący”.

-

-

Dostępny na polskim rynku Jeep® Wrangler 4xe w wersji Rubicon, to prawdziwy mistrz w dziedzinie off-roadu, oferujący najlepsze wyposażenie do ekstremalnych przygód, wyróżnia się niepowtarzalnym i kultowym wyglądem. Nowy Jeep® Wrangler Rubicon 4xe doskonale radzi sobie w terenie. Potężne koła z oponami błotno-śniegowymi, reduktor o przełożeniu 4:1 oraz łatwo dostępne przyciski systemów terenowych jeszcze bardziej zwiększają możliwości, dzięki którym Rubicon doskonale sprawdza się podczas ekstremalnych wypraw.

Nowy Jeep Wrangler 4xe plug-in hybrid jest najmocniejszym, najbardziej wydajnym, przyjaznym dla środowiska, zaawansowanym technicznie i skomunikowanym Wranglerem wprowadzonym do tej pory w Europie. Model stanowi kamień milowy w historii marki i kolejny krok w kierunku elektryfikacji całej jej gamy. Dzięki hybrydowemu układowi napędowemu typu plug-in, Wrangler 4xe umożliwia klientom bezemisyjną mobilność z napędem w pełni elektrycznym, czerpanie radości z wydajnej i przyjemnej jazdy po drogach i jednocześnie korzyści z ulepszonych osiągów terenowych uzyskiwanych w niemal absolutnej ciszy. Wrangler 4xe jest najlepiej skomunikowanym Wranglerem w historii. Oferuje kompletne, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi funkcje, ułatwiające zarządzanie samochodem i zapewniające przyjemność z każdej podróży. Najnowocześniejsza technologia i łączność zaspokoją potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. Wrangler 4xe przyspiesza od 0 do 100 km/h w 6,4 sekundy i dostarcza 380 KM maksymalnej łącznej mocy oraz 637 Nm momentu obrotowego. Ponadto, napęd 4x4 w trybie całkowicie elektrycznym, z niespotykaną dotąd kontrolą przy pełzaniu w terenie, zapewnia zasięg do 50 km i zerową emisję w trybie całkowicie elektrycznym (w cyklu miejskim WLTP), dzięki czemu model jest idealny do codziennego użytkowania w mieście. Pełne naładowanie akumulatora jest możliwe w niecałe 3 godziny przy mocy 7,4 kWh, można korzystać z opcji planowania a, dzięki funkcji Max Regen, można doładować akumulator podczas hamowania rekuperacyjnego, czy zwalniania.

-

-

___
źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Jeep

Nowy Jeep® Avenger 4xe z napędem na wszystkie koła, by zwiększyć radość z jazdy i poczucie wolności
Nowy Jeep® Avenger 4xe z napędem na wszystkie koła, by zwiększyć radość z jazdy i poczucie wolności

Jeep | Marka Jeep® przedstawia Avengera 4xe, który łączy charakterystyczny wygląd, kompaktowość i wszechstronność Avengera z możliwościami napędu na wszystkie koła marki Jeep.

Jeep® Avenger 4xe – Transmisja na żywo
Jeep® Avenger 4xe – Transmisja na żywo

Jeep | Marka Jeep® ma przyjemność zaprosić na prezentację Nowego Jeepa® Avengera 4xe

Marka Jeep® kontynuuje wzrosty sprzedaży na polskim rynku
Marka Jeep® kontynuuje wzrosty sprzedaży na polskim rynku

Jeep | O 77% wzrosła sprzedaż samochodów osobowych marki Jeep w kwietniu 2024, w porównaniu z tym miesiącem ubiegłego roku, udział rynku zwiększył się do 0,59% (+0,17 pp.)

Najnowsze oferty

Jeep Compass Altitude 130+20KM AT7 MHEV 2024
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Avenger SUMMIT 1.2 T3 100KM Mhev- produkcja 2024, AUTOMAT
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony