Jeep® Grand Cherokee zdobywa nagrodę w konkursie „MotorWeek Drivers' Choice Award”

Jeep® Grand Cherokee zdobył tytuł „Najlepszego SUV-a” w tegorocznej edycji konkursu „MotorWeek Drivers’ Choice Award”, zdobywając prestiżowe wyróżnienie już drugi rok z rzędu.  

Jeep Grand Cherokee już drugi rok z rzędu jest naszym zwycięzcą w kategorii „Najlepszego SUV-a” – powiedział John Davis, twórca i gospodarz MotorWeek. „Jesteśmy przekonani, że gama modelowa Grand Cherokee może zaoferować wszystko, czego poszukują rodziny kochające wolność i przygodę! Przez ponad dwie dekady był to nieokrzesany SUV, którego albo się go kocha, albo nienawidzi. Teraz, Grand Cherokee piątej generacji oferuje wiele niespodzianek, w tym przedłużoną wersję L z trzema rzędami siedzeń (dostępny na wybranych rynkach Eurazji), oraz hybrydowy układ napędowy 4xe plug-in. Grand Cherokee PHEV nie tylko jest już bardzo popularny, ale także wnosi świeży powiew do i tak znaczącego już podejścia marki Jeepa w zakresie ochrony środowiska. Jak na markę, która przez wiele lat opierała się na swojej legendarnej tradycji, Grand Cherokee to prawdziwie nowoczesny manifest pod każdym względem”.


Magazyn motoryzacyjny MotorWeek, którego 43. sezon można oglądać w telewizji i mediach cyfrowych, organizuje coroczny konkurs Drivers' Choice, w którym ocenia samochody pod kątem osiągów, technologii, praktyczności, efektywności paliwowej i wartości.

Fakt, że MotorWeek już drugi rok z rzędu uznał Jeepa Grand Cherokee za najlepszego SUV-a w prestiżowym konkursie MotorWeek Drivers' Choice Awards 2024, to dla nas szczególny powód do dumy, ponieważ jest to potwierdzenie przez niezależną stronę trzecią, że oferujemy naszym klientom najlepsze i najczęściej nagradzane SUV-y w historii o niezrównanych możliwościach terenowych” – powiedział William Peffer, starszy wiceprezes i dyrektor marki Jeep na region Ameryki Północnej.

Technologia hybrydowa plug-in 4xe zastosowana w modelu w Jeep Grand Cherokee zwiększa przyjemność z jazdy, wolność i przygodę, z których znana jest marka Jeep, zapewniając jednocześnie niespotykane osiągi, oszczędność paliwa i poszanowanie środowiska:

● Trzy tryby napędu do wyboru: elektryczny, hybrydowy i e-Save
● Zasięg w trybie całkowicie elektrycznym wynoszący do 51 km w mieście
● Moc 380 KM i moment obrotowy 637 Nm
● System Quadra Trac II 4x4 z dwubiegową skrzynią rozdzielczą z przełożeniem redukcyjnym 2,72:1
● Przełożenie pełzające wynoszące 47.4:1.
● W Jeepie Grand Cherokee 4xe z certyfikatem Trail Rated prześwit wynosi do 275 mm, a głębokość brodzenia do 610 mm z uszczelnionym pakietem akumulatorów.  


MotorWeek

„MotorWeek” jest w USA najdłużej emitowanym i niezwykle cenionym programem telewizyjnym o tematyce motoryzacyjnej. Debiutując w 1981 roku, „MotorWeek” zapoczątkował nowy gatunek telewizyjny, stając się pierwszą cotygodniową serią oferującą skierowane do konsumentów recenzje samochodów i ciężarówek, porady dotyczące pielęgnacji samochodów oraz najnowsze wiadomości z branży motoryzacyjnej. Produkowana przez „Maryland Public Television” (MPT), wielokrotnie nagradzana seria doczekała się już 43. sezonu. Zdobywca wielu nagród dziennikarstwa motoryzacyjnego, „MotorWeek” jest wiarygodnym i zaufanym źródłem wiadomości motoryzacyjnych w telewizji i w Internecie.

Dystrybuowany w całym kraju i za granicą przez MPT, MotorWeek jest emitowany w 92% stacji nadawczych PBS oraz można go oglądać w telewizji kablowej/satelitarnej w MAVTV. Programy MotorWeek są dostępne za pośrednictwem kanału PBS Living w serwisie Prime Video, będącym częścią usługi subskrypcji transmisji strumieniowej Amazon. Fragmenty programów są dostępne dla widzów na stronie internetowej programu MotorWeek.org i na jego kanale YouTube, youtube.com/MotorWeek. Fani mogą polubić „MotorWeek” na Facebooku, a także śledzić serię na Instagramie i Twitterze. 


źródło: JEEP Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą

Czytaj więcej o marce Jeep

Nowy Jeep® Avenger 4xe: Więcej wrażeń za kierownicą, więcej możliwości, więcej Avengera
Nowy Jeep® Avenger 4xe: Więcej wrażeń za kierownicą, więcej możliwości, więcej Avengera

JEEP | Nowy Jeep Avenger 4xe, podobnie jak jego wersja z napędem na przednie koła, to bohater segmentu B-SUV-ów, wyróżniający się nowoczesnym designem, kompaktowymi wymiarami i przestronnym wnętrzem, ucieleśniającymi najważniejsze cechy marki Jeep. 

Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet
Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet

WYRÓŻNIENIE | Podczas konwencji dealerów, która miała miejsce w Warszawie, Stellantis Polska przyznał nagrody swoim najlepszym dealerom.

Nowy Jeep® Wrangler 2024 uznany przez Cars.com za najlepszego SUV-a 2024 roku
Nowy Jeep® Wrangler 2024 uznany przez Cars.com za najlepszego SUV-a 2024 roku

JEEP | Według Cars. com, najlepszym SUV-em roku 2024 został nowy Jeep Wrangler 2024. Redakcja Cars.com wzięła pod lupę wszystkie SUV-y dostępne w USA, by wybrać tego, który wg nich stanowi najlepsze połączenie możliwości, wszechstronności i wartości, wskazując rozrastającą się rodzinę Wranglera jako najlepszą z najlepszych.

Najnowsze oferty

Jeep Renegade Limited e-Hybrid 1.5 GSE 130KM
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 9000 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Avenger ALTITUDE 1.2 TB Puretech 100KM
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Renegade Kupiony ,serwisowany w ASO ,niski przebieg
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 77740 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2017

Odwiedź nasze salony