JEEP® COMPASS – atrakcyjne wersje limitowane

Od czasu wprowadzenia nowej generacji Compassa do sprzedaży, pozostaje on najlepiej sprzedającym się modelem marki Jeep® nad Wisłą. Obecny sukces zawdzięcza odnowionej, jednocześnie nadal wiernej marce stylistyce nadwozia, jeszcze przestronniejszemu wnętrzu z przeprojektowaną deską rozdzielczą oraz zaawansowanym systemom łączności i bezpieczeństwa jazdy. Do tego, na tle konkurencji w segmencie C SUV, pozostaje na przystępnym cenowo poziomie, który dzięki wprowadzonym wersjom limitowanym, teraz stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Kupując Jeepa Compassa w wersjach limitowanych Adventure i Business Edition klienci mogą liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjny stosunek wartości do ceny. W zależności od wybranej wersji i jednostki silnikowej korzyści dla klienta mogą wynieść nawet do 8% w porównaniu do oferowanych obecnie wybranych wersji wyposażenia.

Pierwsza z nich – Adventure – jest dostępna do wyboru z napędem e-Hybrid o mocy 130 KM oraz z napędem 4xe Plug-in Hybrid o łącznej mocy – 190 KM. Każdy z tych wariantów jest oferowany z automatyczną skrzynią biegów i posiada bardzo bogate wyposażenie w standardzie, które obejmuje m.in.: zaawansowany system multimedialny Uconnect 5 z ekranem dotykowym o przekątnej 10,1-cala, kompatybilny bezprzewodowo z aplikacjami Apple CarPlay oraz Android Auto, czy cały zestaw najnowszej generacji aktywnych systemów bezpieczeństwa ADAC z możliwością autonomicznej jazdy poziomu 2. Dodatkowo wersja limitowana Adventure jest wyposażona w cenie w Pakiety Zimowy i Parking Plus.

Pakiet Zimowy obejmuje: 
● podgrzewane przednie fotele
● ogrzewanie przedniej szyby
● obszyte skórą koło kierownicy
● całoroczne maty podłogowe

Pakiet Parking Plus zawiera:
● system monitorowania martwego pola z detektorem obiektów przecinających drogę cofania
● zewnętrzne oświetlenie powitalne
● kamerę 360°
● przednie, boczne i tylne czujniki parkowania
●niezwykle ciekawą funkcję w postaci asystenta parkowania równoległego i prostopadłego z funkcją wyjazdu z miejsca parkingowego


Wartość wyposażenia z obu pakietów według cennika wynosi aż 8.300 zł, które teraz klient otrzymuje w cenie wersji Adventure, dostępnej już za 149.000 zł brutto.

Dla tych, którzy szukają jeszcze wyższej wersji silnikowej, skierowany jest Jeep Compass w limitowanej wersji Business Edition, który dostępny jest z napędem 4xe Plug-in Hybrid o łącznej mocy 240 KM, zestawionym z automatyczną skrzynią biegów. Model ten w dodatku do wersji wyposażenia Adventure został wzbogacony o pakiety Technology & Convenience oraz Skórzany z wentylacją. Wyposażenie technologiczne zdecydowanie wyróżnia go na tle konkurencji, ułatwiając codzienne przejazdy po mieście i na dalszych trasach.

Znajduje się w nim:
● kamera 360°
● system monitorowania martwego pola z detektorem obiektów przecinających drogę cofania
● zewnętrzne oświetlenie powitalne
● system nagłośnienia Alpine
● przednie i tylne czujniki parkowania
● asystent parkowania równoległego i prostopadłego z funkcją wyjazdu z miejsca parkingowego
● niezwykle przydatne w dłuższej podróży gniazdo 230V

Pakiet skórzany, który nie tylko podnosi komfort kierowcy i pasażerów, ale też wzmacnia wrażenia wizualne z wnętrza Compassa, obejmuje:
● skórzaną tapicerkę
● wentylowane przednie siedzenia z ośmioma płaszczyznami elektrycznej regulacji i dodatkową podparcia lędźwiowego
● pamięć ustawień fotela kierowcy
● dzieloną tylna kanapę

Wartość tych trzech bogatych pakietów to aż 18.900 zł, tymczasem przy wyborze Compassa 4xe Plug-in Hybrid 240 KM Business Edition otrzymujemy je w cenie, już za 207.890 zł brutto. Jeep Compass łączy legendarnego ducha marki Jeep i jej dążenie do wolności i dzielności w terenie ze zwinnością i wygodą codziennej jazdy na służbowe spotkania czy najdalszych delegacji. Dodatkowo, wybierając nowego Compassa, właściciele uzyskują dostęp do korzyści wynikających z Jeep Wave, nowego programu lojalnościowego i obsługi klienta marki Jeep.

* Zdjęcia nie przedstawiają opisywanej wersji modelowej. Pokazane samochody Jeep Renegade zostały użyte wyłącznie w celach ilustracyjnych.  źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. 


Czytaj więcej o marce Jeep

Jeep® Grand Cherokee Summit Reserve – wersja dla wymagających
Jeep® Grand Cherokee Summit Reserve – wersja dla wymagających

Jeep | Jeep® Grand Cherokee 4xe PHEV, synonim luksusowego SUV-a, w topowej wersji Summit Reserve oferuje klientom segmentu premium bardzo konkurencyjny stosunek ceny do wartości.

Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk
Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk

JEEP | Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk to idealne połączenie w pełni elektrycznych możliwości 4xe i autentycznego designu Jeepa w środku i na zewnątrz  

Marka Jeep przedstawia nowego, w pełni elektrycznego Jeepa® Wagoneera S 2024
Marka Jeep przedstawia nowego, w pełni elektrycznego Jeepa® Wagoneera S 2024

Jeep | Jeep® Wagoneer S 2024, pierwszy globalny model marki z napędem elektrycznym (BEV), który pojawi się na rynku najpierw w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, oferuje możliwości 4xe, imponujące osiągi, elegancki aerodynamiczny design i najnowocześniejsze technologie.

Najnowsze oferty

Jeep Avenger Altitude MHEV Automat Od ręki!!!
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude 130+20KM AT7 MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude 130+20KM AT7 MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony