JEEP® COMPASS – atrakcyjne wersje limitowane

Od czasu wprowadzenia nowej generacji Compassa do sprzedaży, pozostaje on najlepiej sprzedającym się modelem marki Jeep® nad Wisłą. Obecny sukces zawdzięcza odnowionej, jednocześnie nadal wiernej marce stylistyce nadwozia, jeszcze przestronniejszemu wnętrzu z przeprojektowaną deską rozdzielczą oraz zaawansowanym systemom łączności i bezpieczeństwa jazdy. Do tego, na tle konkurencji w segmencie C SUV, pozostaje na przystępnym cenowo poziomie, który dzięki wprowadzonym wersjom limitowanym, teraz stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Kupując Jeepa Compassa w wersjach limitowanych Adventure i Business Edition klienci mogą liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjny stosunek wartości do ceny. W zależności od wybranej wersji i jednostki silnikowej korzyści dla klienta mogą wynieść nawet do 8% w porównaniu do oferowanych obecnie wybranych wersji wyposażenia.

Pierwsza z nich – Adventure – jest dostępna do wyboru z napędem e-Hybrid o mocy 130 KM oraz z napędem 4xe Plug-in Hybrid o łącznej mocy – 190 KM. Każdy z tych wariantów jest oferowany z automatyczną skrzynią biegów i posiada bardzo bogate wyposażenie w standardzie, które obejmuje m.in.: zaawansowany system multimedialny Uconnect 5 z ekranem dotykowym o przekątnej 10,1-cala, kompatybilny bezprzewodowo z aplikacjami Apple CarPlay oraz Android Auto, czy cały zestaw najnowszej generacji aktywnych systemów bezpieczeństwa ADAC z możliwością autonomicznej jazdy poziomu 2. Dodatkowo wersja limitowana Adventure jest wyposażona w cenie w Pakiety Zimowy i Parking Plus.

Pakiet Zimowy obejmuje: 
● podgrzewane przednie fotele
● ogrzewanie przedniej szyby
● obszyte skórą koło kierownicy
● całoroczne maty podłogowe

Pakiet Parking Plus zawiera:
● system monitorowania martwego pola z detektorem obiektów przecinających drogę cofania
● zewnętrzne oświetlenie powitalne
● kamerę 360°
● przednie, boczne i tylne czujniki parkowania
●niezwykle ciekawą funkcję w postaci asystenta parkowania równoległego i prostopadłego z funkcją wyjazdu z miejsca parkingowego


Wartość wyposażenia z obu pakietów według cennika wynosi aż 8.300 zł, które teraz klient otrzymuje w cenie wersji Adventure, dostępnej już za 149.000 zł brutto.

Dla tych, którzy szukają jeszcze wyższej wersji silnikowej, skierowany jest Jeep Compass w limitowanej wersji Business Edition, który dostępny jest z napędem 4xe Plug-in Hybrid o łącznej mocy 240 KM, zestawionym z automatyczną skrzynią biegów. Model ten w dodatku do wersji wyposażenia Adventure został wzbogacony o pakiety Technology & Convenience oraz Skórzany z wentylacją. Wyposażenie technologiczne zdecydowanie wyróżnia go na tle konkurencji, ułatwiając codzienne przejazdy po mieście i na dalszych trasach.

Znajduje się w nim:
● kamera 360°
● system monitorowania martwego pola z detektorem obiektów przecinających drogę cofania
● zewnętrzne oświetlenie powitalne
● system nagłośnienia Alpine
● przednie i tylne czujniki parkowania
● asystent parkowania równoległego i prostopadłego z funkcją wyjazdu z miejsca parkingowego
● niezwykle przydatne w dłuższej podróży gniazdo 230V

Pakiet skórzany, który nie tylko podnosi komfort kierowcy i pasażerów, ale też wzmacnia wrażenia wizualne z wnętrza Compassa, obejmuje:
● skórzaną tapicerkę
● wentylowane przednie siedzenia z ośmioma płaszczyznami elektrycznej regulacji i dodatkową podparcia lędźwiowego
● pamięć ustawień fotela kierowcy
● dzieloną tylna kanapę

Wartość tych trzech bogatych pakietów to aż 18.900 zł, tymczasem przy wyborze Compassa 4xe Plug-in Hybrid 240 KM Business Edition otrzymujemy je w cenie, już za 207.890 zł brutto. Jeep Compass łączy legendarnego ducha marki Jeep i jej dążenie do wolności i dzielności w terenie ze zwinnością i wygodą codziennej jazdy na służbowe spotkania czy najdalszych delegacji. Dodatkowo, wybierając nowego Compassa, właściciele uzyskują dostęp do korzyści wynikających z Jeep Wave, nowego programu lojalnościowego i obsługi klienta marki Jeep.

* Zdjęcia nie przedstawiają opisywanej wersji modelowej. Pokazane samochody Jeep Renegade zostały użyte wyłącznie w celach ilustracyjnych.  źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. 


Czytaj więcej o marce Jeep

JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE
JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE

JEEP | Dzięki atrakcyjnej ofercie finansowania przygotowanej dla polskich klientów przez markę Jeep we współpracy z Stellantis Financial Services jest on teraz dostępny w abonamencie, w promocyjnych ratach miesięcznych  

JEEP®AVENGER zdobywa nagrodę za design „autonis”
JEEP®AVENGER zdobywa nagrodę za design „autonis”

JEEP | Jeep Avenger został uznany za najlepszą nowość projektową 2023 roku – „Best Design Novelty”, wyraźnie wyprzedzając konkurencję. Avenger wygrał zdobywając 53 procent głosów i tym samym sięgnął po upragnioną nagrodę „autonis”. 

JEEP® American Picnic
JEEP® American Picnic

JEEP | Niezależnie od tego, czy jest to jazda po górskich bezdrożach, eksploracja pustynnych krajobrazów czy po prostu podróż po amerykańskiej autostradzie, Jeep stał się symbolem tych doświadczeń. Nie mogło go więc zabraknąć na American Picnic vol.2 by Twin Peaks Harley-Davidson®

Najnowsze oferty

Jeep Gladiator 3,0 V6 MJET 264KM At8 4x4
 • Model: Gladiator
 • Typ nadwozia: Pick-up
 • Przebieg: 2490 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Wrangler Rubicon 4xe 270KM + 145KM Dostępny od ręki FV23%
 • Model: Wrangler
 • Typ nadwozia: Terenowy
 • Przebieg: 1300 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2022
Jeep Compass Plug-In Hybrid 1.3 240KM A6 4xe UPLAND Sting Grey
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony