Jeep Compass 4xe odkrywa słynny kurort w Szwajcarii

Dzięki technologii hybrydowej plug-in, Jeep Compass 4xe może pokonać dystans nawet do 50 km z zerową emisją w trybie elektrycznym. Jednocześnie model zapewnia najlepsze osiągi off-roadowe będące częścią długiej historii marki. Droga Jeepa w kierunku „wolności bez emisji” trwa na pełnych obrotach i wyraża się w licznych korzyściach określonych liczbą zero: zero emisji podczas jazdy, zero hałasu, zero wibracji i zero zanieczyszczeń. 

Ale liczba zero odnosi się również do skrzyni biegów, która w trybie elektrycznym staje się jednobiegowa, co oznacza idealnie płynną jazdę pozbawioną szarpnięć, ponieważ nie musi zmieniać biegu. Jest to nowość, którą można docenić zarówno w mieście, gdzie jazda odbywa się z niską prędkością, jak i na stromych alpejskich zakrętach, gdzie podjazd może okazać się nie lada wyzwaniem.

Zerowej emisji towarzyszy system odzyskiwania energii, dzięki któremu cenna energia jest magazynowana w akumulatorze trakcyjnym podczas zwalniania i hamowania. W przypadku Jeepa Compassa 4xe, podczas zjazdu ze szczytu alpejskiej przełęczy, każde wciśnięcie pedału hamulca pozwala odzyskać kWh energii, wydłużając znacznie zasięg bezemisyjnej jazdy w trybie elektrycznym.

Kolejna korzyść, jaką daje tryb Electric, biorąc pod uwagę brak hałasu podczas jazdy, to cisza umożliwiająca lepszy kontakt z naturą. Już samo otwarcie okna w samochodzie podczas przejazdu przez las zapewnia wyjątkowe i wciągające wrażenia, a odgłosy natury dosłownie otaczają Jeepa Compass 4xe i jego pasażerów. 


W ten sposób zwiększa się komfort i dobre samopoczucie w trakcie jazdy, które w pełni wpisuje się w sposób w jaki marka Jeep postrzega przyszłość odkrywania świata na czterech kołach, bazując na autentycznej koncepcji przygody. Dobre samopoczucie za kierownicą Jeepa Compass 4xe zmienia się w prawdziwy wellness, jeśli zdecydujemy się udać do Bad Zurzach w szwajcarskim kantonie Aargau, niedaleko Zurychu.

Historia kąpieliska Bad Zurzach rozpoczęła się w roku 1914, gdy podczas wiercenia w pokładach soli przypadkowo odkryto gorącą wodę źródlaną. Od 1955 roku ciepła woda wypływa na powierzchnię z alkalicznych pokładów solnych z głębokości około 400 metrów.


Obecnie Zurzach Thermal Spa jest jednym z największych kąpielisk termalnych w Szwajcarii, a dzięki bogato wyposażonej strukturze to prawdziwa oaza szczęścia dla miłośników wellness & spa.

Luksusowy ośrodek obejmuje cztery baseny zewnętrzne z wodą termalną i bąbelkami do dyspozycji gości nawet w sezonie zimowym, które wieczorem są podświetlane, tworząc magiczną atmosferę w basenie wellness. Strefa wewnętrzna obejmuje kolejne cztery baseny, m.in. basen solankowy z systemem dźwiękowym zapewniający wyjątkowe doznania i relaks dzięki wysokiej zawartości soli, magicznej atmosferze groty i muzyce. 


Dopełnieniem kąpieli leczniczych są sauny znajdujące się w budynku w kształcie wieży wiertniczej, inspirowanym historią wierceń w pokładach soli w tym miejscu. Łaźnie parowe, basen z zimną wodą, elegancki bar i część wypoczynkowa zapewniają dobre samopoczucie nawet najmłodszym gościom, którzy mogą korzystać zarówno z basenu wewnętrznego Papa Moll, jak i z zewnętrznego placu zabaw wodnych Papa Moll dla dzieci.

Relaksujące doświadczenie w wyjątkowym alpejskim wellness & spa Bad Zurzach to idealne zakończenie podróży, która za kierownicą Jeepa Compassa 4xe nabiera nowego wymiaru. 


Nowy Jeep Compass 4xe - teraz do 49 000 PLN korzyści dla klienta

Jeep Compass niezmiennie pozostaje najlepiej sprzedającym się modelem marki Jeep w Polsce. Sukces zawdzięcza odnowionej, jednocześnie nadal wiernej marce stylistyce nadwozia, jeszcze przestronniejszemu wnętrzu z przeprojektowaną deską rozdzielczą oraz zaawansowanym systemom łączności i bezpieczeństwa jazdy. Do tego, na tle konkurencji w segmencie C SUV, pozostaje na przystępnym cenowo poziomie, dzięki oferowanym obecnie na polskim rynku wersjom limitowanym Adventure i Business Edition, które zapewniają bardzo atrakcyjny stosunek wartości do ceny. W zależności od wybranej wersji i układu napędowego pakiet korzyści dla klienta może wynieść nawet 49 000 zł*

___
źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

* Limitowana wersja Adventure modelu Jeep® Compass bazuje na regularnej wersji Limited. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką – 166.500 PLN. Suma korzyści 27.780 PLN brutto wynika z zawartego w cenie pojazdu pakietu Zimowego oraz pakietu Parking Plus o wartości 8.300 PLN brutto, kompletu 4 opon zimowych o wartości 2.000 PLN oraz dodatkowego rabatu 17.480 PLN brutto. Limitowana wersja Business Edition 4xe modelu Jeep® Compass bazuje na regularnej wersji S 4xe. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką - 235.900 PLN. Suma korzyści 49.000 PLN brutto wynika z zawartego w cenie pojazdu pakietu Zimowego, pakietu Technology&Convenience oraz pakietu Skórzanego z wentylacją o wartości 18.900 PLN brutto, kompletu 4 opon zimowych o   Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Jeep

Nowy Jeep® Avenger 4xe: Więcej wrażeń za kierownicą, więcej możliwości, więcej Avengera
Nowy Jeep® Avenger 4xe: Więcej wrażeń za kierownicą, więcej możliwości, więcej Avengera

JEEP | Nowy Jeep Avenger 4xe, podobnie jak jego wersja z napędem na przednie koła, to bohater segmentu B-SUV-ów, wyróżniający się nowoczesnym designem, kompaktowymi wymiarami i przestronnym wnętrzem, ucieleśniającymi najważniejsze cechy marki Jeep. 

Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet
Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet

WYRÓŻNIENIE | Podczas konwencji dealerów, która miała miejsce w Warszawie, Stellantis Polska przyznał nagrody swoim najlepszym dealerom.

Jeep® Grand Cherokee zdobywa nagrodę w konkursie „MotorWeek Drivers' Choice Award”
Jeep® Grand Cherokee zdobywa nagrodę w konkursie „MotorWeek Drivers' Choice Award”

JEEP | Grand Cherokee zdobywa tytuł „Najlepszego SUV-a” w corocznym konkursie „MotorWeek Drivers’ Choice Award” już drugi rok z rzędu. 

Najnowsze oferty

Jeep Renegade Limited GSE T4 e-Hybrid 130KM DCT7 Alpine White
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Avenger Altitude 1.2 TB 100KM MT6 Volcano czarny Demo
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Compass Limited 1.5 e-Hybrid 150KM DCT7 Blue Shade Demo
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony