Jeep® Avenger zdobywcą tytułu „Auto Europa 2024 "

Sukces Jeepa® Avengera wśród publiczności i ekspertów trwa nieprzerwanie: pierwszy w historii, w 100% elektryczny SUV marki Jeep zdobył kolejny prestiżowy tytuł – „Auto Europa 2024” przyznawany przez członków UIGA, Włoskiego Związku Dziennikarzy Motoryzacyjnych, wspieranych przez jury składające się z osób opiniotwórczych i entuzjastów marki. Pierwszy w 100% elektryczny SUV Jeepa zdobył przewagę nad 20 nowymi modelami i został uznany za najlepszy samochód produkowany i sprzedawany w Europie w oparciu o kryteria z zakresu innowacyjności, designu, jakości i kosztów eksploatacji.

Novella Varzi, Country Manager marki Jeep® we Włoszech skomentowała:

„Jesteśmy dumni z otrzymania tego prestiżowego wyróżnienia, które Jeepowi Avengerowi przyznało jury złożone z ekspertów branżowych, jak również ludzi, którzy są po prostu entuzjastami motoryzacji. Potwierdza to, że nasz kompaktowy SUV przekonał do siebie naprawdę wszystkich. Jaki jest jego sekret? To autentyczny Jeep o niepowtarzalnym DNA naszej marki, w rozmiarach dopasowanych do potrzeb europejskich kierowców, i do tego w wersji w 100% elektrycznej. To nie przypadek, że Jeep Avenger jest najlepiej sprzedającym się na rynku włoskim w pełni elektrycznym B-SUV-em, z udziałem w rynku bliskim 25%”.


Jedenaście prestiżowych międzynarodowych nagród i wyróżnień zdobytych od stycznia br.

Wraz z najnowszym wyróżnieniem, kolekcja międzynarodowych nagród zdobytych przez produkowanego w Polsce Jeepa Avengera od chwili jego premiery powiększyła się do jedenastu. W styczniu br., zdobył prestiżowy tytuł „Europejskiego Samochodu Roku 2023”: jury złożone z 57 dziennikarzy motoryzacyjnych pochodzących z 22 krajów doceniło kompaktowego B-SUV-a, przyznając mu tytuł „Samochodu Roku”. Luty przyniósł kolejne tytuły, pierwszy z nich to „Najlepszy rodzinny SUV” przyznany w plebiscycie Women's World Car of the Year, a drugi to uznany w Polsce „Auto Lider 2023” w kategorii miejskich SUV-ów i crossoverów. W marcu, Jeep Avenger zdobył dwa kolejne tytuły przyznane przez Top Gear UK: „Najlepszy miejski samochód elektryczny” i „Samochód elektryczny roku”, a w kwietniu ponownie w Wielkiej Brytanii został nagrodzony tytułem „Najlepszego małego samochodu” w konkursie Autocar Awards 2023. „Elektryczny samochód roku” to tytuł przyznany w maju przez Top Gear, natomiast w czerwcu Jeep Avenger został „Miejskim samochodem roku” w plebiscycie Wirtualnej Polski oraz zwycięzcą w konkursie Autovista Group Residual Value Award 2023 w kategorii małych samochodów elektrycznych. Wreszcie we wrześniu, przed zdobytym przedwczoraj tytułem „Europejskiego Samochodu Roku 2024” we Włoszech, Jeep Avenger triumfował w konkursie Autonis Design Awards jako „Najpiękniejszy mały SUV 2023”. 


W 100% elektryczny, w 100% Jeep®

Jeep Avenger nadal zachwyca: ekscytujący i będący obietnicą dobrej zabawy, Avenger jest pierwszym w 100% elektrycznym SUV-em marki i pierwszym zaprojektowanym w Europie. Avenger oferuje DNA marki Jeep w kompaktowym SUV-ie o długości 4,08 metra oraz wyjątkowe połączenie możliwości, stylu, funkcjonalności i zaawansowanych technologii. Będący czystym wyrazem „esencji wolności”, Avenger oferuje charakterystyczne dla marki Jeep osiągi w kompaktowej formie, która idealnie odpowiada oczekiwaniom europejskich klientów, gwarantując spokój ducha w każdych warunkach, zarówno na drodze, jak i na off-roadowych szlakach. Wnętrze jest przestronne i wszechstronne, a model jest wyposażony w kompletny zestaw systemów ADAS i najnowocześniejsze technologie zapewniające w pełni cyfrowe wrażenia z jazdy. Nowy układ napędowy obejmuje 400-woltowy silnik elektryczny zapewniający bezstresowy zasięg do 400 km w cyklu WLTP i do 550 km w jeździe miejskiej. Ponadto, dzięki możliwości szybkiego ładowania, zaopatrzenie się w codzienną dawkę energii wystarczającą na pokonanie 30 km zajmuje tylko trzy minuty. Avenger jest również dostępny z silnikiem benzynowym o pojemności 1,2 l i mocy 100 KM.Źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. 

Czytaj więcej o marce Jeep

Jeep® Grand Cherokee Summit Reserve – wersja dla wymagających
Jeep® Grand Cherokee Summit Reserve – wersja dla wymagających

Jeep | Jeep® Grand Cherokee 4xe PHEV, synonim luksusowego SUV-a, w topowej wersji Summit Reserve oferuje klientom segmentu premium bardzo konkurencyjny stosunek ceny do wartości.

Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk
Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk

JEEP | Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk to idealne połączenie w pełni elektrycznych możliwości 4xe i autentycznego designu Jeepa w środku i na zewnątrz  

Marka Jeep przedstawia nowego, w pełni elektrycznego Jeepa® Wagoneera S 2024
Marka Jeep przedstawia nowego, w pełni elektrycznego Jeepa® Wagoneera S 2024

Jeep | Jeep® Wagoneer S 2024, pierwszy globalny model marki z napędem elektrycznym (BEV), który pojawi się na rynku najpierw w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, oferuje możliwości 4xe, imponujące osiągi, elegancki aerodynamiczny design i najnowocześniejsze technologie.

Najnowsze oferty

Jeep Avenger Altitude MHEV Automat Od ręki!!!
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude 130+20KM AT7 MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude 130+20KM AT7 MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony