NOWY JEEP AVENGER GWIAZDĄ DNI OTWARTYCH 16 - 23 CZERWCA 2023

Ponad tydzień potrwają w tym roku Dni Otwarte w autoryzowanych salonach Jeep Grupy Gezet. Okazja jest wyjątkowa – rodzina słynnych siedmioszczelinowych SUV-ów powiększyła się o nowy model. Jest nim produkowany na Śląsku, w zakładzie w Tychach, pierwszy w pełni zelektryfikowany model Avenger, który zdążył już zdobyć najważniejsze wyróżnienia w branży. Podczas Dni Otwartych nowy Jeep będzie dostępny w wynajmie SimplyDrive w cenie już od 1 100 PLN netto miesięcznie*.


Jeep Avenger od momentu swojego debiutu zwraca na siebie uwagę publiczności i ekspertów motoryzacyjnych, którzy zasypali go najbardziej prestiżowymi wyróżnieniami. W styczniu Avenger przyniósł marce pierwszy w jej 60-letniej historii tytuł europejskiego „Samochód Roku 2023” nadany przez międzynarodowe Jury Car of the Year (COTY). W marcu uzupełnił go o trofeum dla najlepszego „Rodzinnego SUV-a”, przyznane przez międzynarodowe kobiece jury w plebiscycie Women's World Car of the Year (WWCOTY). W zakrojonym na szeroką skalę konkursie pojazdów napędzanych paliwami alternatywnymi „Electric Awards” TopGear.com Avenger zwyciężył w aż dwóch kategoriach – „Elektryczne Auto Roku” i „Najlepszy Elektryczny Samochód Miejski”. Za najlepsze auto do miasta uznali go też Brytyjczycy w słynnym głosowaniu „Autocar Awards”. Również dziennikarze w Polsce docenili ten wyjątkowy model. Avenger został zdobywcą tytułu „Miejskiego Samochodu Roku” w plebiscycie Wirtualnej Polski oraz, głosami czytelników magazynów Motor, Auto Moto oraz serwisu magazynauto.pl, zdobył tytuł Auto Lidera 2023 w kategorii miejskich SUVów i crossoverów.


ZOBACZ NOWEGO JEEPA AVENGERA NA NASZYM KANALE:


JEEP AVENGER OD 1 100 PLN netto/mies. w czasie Dni Otwartych

Czym ten miejski bohater zachwycił międzynarodowe komisje eksperckie i czym może podbić nasze serca? O tym najlepiej przekonać się osobiście podczas Dni Otwartych, na które salony Jeep Grupy Gezet zapraszają w dniach 16-23 czerwca. A jeśli ktoś po wizycie w salonie zdecyduje się na Avengera, będzie mógł skorzystać z wyjątkowej oferty abonamentu dla klientów flotowych SimplyDrive B2B:

▸ Avenger Longitude z silnikiem benzynowym 1.2 z ratą od 1 100 zł netto miesięcznie (10% wpłaty własnej, 36 miesięcy, limit 10 000 km rocznie)*,
▸ Avenger Longitude BEV z ratą od 1 700 zł netto miesięcznie (wpłata własna w wysokości równej dotacji w programie „Mój Elektryk”, 36 miesięcy, limit 15 000 km rocznie)**.


Avenger stanowi kamień milowy w dążeniu marki do zajęcia pozycji przyszłego lidera wśród producentów bezemisyjnych SUV-ów. Auto kryje legendarne DNA marki Jeep zamknięte w kompaktowej bryle o wymiarach skrojonych na zatłoczone ulice miast, funkcjonalnym designie, przestronnym wnętrzu i nowoczesnych opcjach napędu, z w pełni elektryczną wersją na czele. Ta ostatnia łączy nowoczesny napęd o mocy 156 KM z akumulatorem o pojemności 54 kWh, zapewniającym 30 km zasięgu po zaledwie 3 minutach szybkiego ładowania prądem stałym o mocy 100 kW. Na pełnej baterii zasięg zwiększa się do 400 km w mieszanych warunkach drogowych WLTP i do 550 km podczas jazdy miejskiej. Dla fanów tradycyjnych rozwiązań Avenger jest też dostępny z jednostką benzynową 1.2 GSE T3 z turbodoładowaniem.


* Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto: 113 200 zł, okres leasingu: 36 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 100 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera marki Jeep. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalonej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

** Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto: 190 200 zł, okres leasingu: 36 miesięcy i roczny przebieg 15 000 km, wpłata początkowa: 18,6%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 700 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Finance Polska Sp. z o.o. jest możliwe uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości 27 000 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera marki Jeep. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalonej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

Czytaj więcej o marce Jeep

Nowy Jeep® Avenger 4xe: Więcej wrażeń za kierownicą, więcej możliwości, więcej Avengera
Nowy Jeep® Avenger 4xe: Więcej wrażeń za kierownicą, więcej możliwości, więcej Avengera

JEEP | Nowy Jeep Avenger 4xe, podobnie jak jego wersja z napędem na przednie koła, to bohater segmentu B-SUV-ów, wyróżniający się nowoczesnym designem, kompaktowymi wymiarami i przestronnym wnętrzem, ucieleśniającymi najważniejsze cechy marki Jeep. 

Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet
Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet

WYRÓŻNIENIE | Podczas konwencji dealerów, która miała miejsce w Warszawie, Stellantis Polska przyznał nagrody swoim najlepszym dealerom.

Jeep® Grand Cherokee zdobywa nagrodę w konkursie „MotorWeek Drivers' Choice Award”
Jeep® Grand Cherokee zdobywa nagrodę w konkursie „MotorWeek Drivers' Choice Award”

JEEP | Grand Cherokee zdobywa tytuł „Najlepszego SUV-a” w corocznym konkursie „MotorWeek Drivers’ Choice Award” już drugi rok z rzędu. 

Najnowsze oferty

Jeep Renegade Sport 1.6 E-TorQ 110 KM
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 54290 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2018
Jeep Avenger ALTITUDE 1.2 TB Puretech 100KM
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Renegade Kupiony ,serwisowany w ASO ,niski przebieg
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 77740 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2017

Odwiedź nasze salony